Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
paul43
paul43

paul43

Dołączył 10 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21291
  • Znaleziska 3447
  • Mikroblog 17844
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 39
Ryzcel
Ryzcel
05.06.2026, 00:58:20
  • 0
#gielda Bańka Ai pęka na naszych oczach guidance w dół wyniki nie dowiezione pierwsze rysy się już pojawiły
Ryzcel - #gielda Bańka Ai pęka na naszych oczach guidance w dół wyniki nie dowiezione...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paul43
paul43
paul43 05.06.2026, 04:25:19 via Wykop
  • 0
@Ryzcel: xD
  • Odpowiedz
B12477
B12477
04.06.2026, 06:11:54
  • 1
Na horyzoncie jest jakieś rozwiązanie co zastąpi HBM? Ewentualnie jakie są negatywne przesłanki? W tej chwili SK Hynix ma w teorii ponad dwa razy mniejszy forward p/e od np. Microna. Jest jakieś poważne zagrożenie na przerwe cyklu?

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paul43
paul43
paul43 04.06.2026, 06:58:50 via Wykop
  • 0
@B12477: a to nie przez wojnę i problemy z dostawami jakichś gazów?
  • Odpowiedz
Wynoszony
Wynoszony
01.06.2026, 06:43:12
  • 1
#gielda Microny jakieś rosną jak chore, czyli niedlugo przyjdzie weryfikacja i będzie płacz (╯︵╰,)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paul43
paul43
paul43 01.06.2026, 06:48:19 via Wykop
  • 9
@Wynoszony: każdy tak gada o micronie odkąd był po 300-400
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
27.05.2026, 16:57:42
  • 7
Jeśli Micron skorekci się do 800$, to zerujemy Microsofta i ładujemy się na kolejne kółeczko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paul43
paul43
paul43 27.05.2026, 17:37:48 via Wykop
  • 1
@breakdown1: ano ano
  • Odpowiedz
KMDZ
KMDZ
KMDZ
26.05.2026, 20:21:12
  • 3
#gielda przyznaję zajebiscie wygląda ta pompa na micronie w ostatnim roku.

Ale też zajebiscie wyglądała jego korekta podczas pęknięcia bańki dotcomowej, jakies 90 procent w dół od szczytu.

Kosmos tu i tam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paul43
paul43
paul43 27.05.2026, 05:25:41 via Wykop
  • 2
@KMDZ: nie porównuj tych dwóch sytuacji. Micron zarabia w c--j kasy i dlatego akcje rosną. Wtedy wszyscy byli pozapożyczani
  • Odpowiedz
paul43
paul43
paul43 26.05.2026, 18:39:39
  • 11
#gielda kto pamięta? #muonline #mikron
paul43 - #gielda kto pamięta? #muonline #mikron

źródło: qu%C3%A9-onda-mu-online-sigue-vivo-cuando-era-nene-quer%C3%ADa-v0-h3k4mx4v12jg1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xahil
Xahil
26.05.2026, 18:48:08 via iOS
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
alexander-dantes
alexander-dantes
26.05.2026, 22:02:59 via Wykop
  • 1
@paul43: ...i wszyscy mielie sraczke o skzydla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
maQus
maQus
26.05.2026, 04:19:44
  • 2
Raz ETF to nie pedal ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paul43
paul43
paul43 26.05.2026, 07:55:17 via Wykop
  • 0
@maQus: a mi mówili że po 20. Chuje
  • Odpowiedz
MYexodus
MYexodus
MYexodus
26.05.2026, 07:23:06
  • 4
Pod wpływem czytania tagu wszedłem po same jaja ze wszystkimi oszczędnościami, także ulica się ładuje do zabawy, zaraz będzie krach

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paul43
paul43
paul43 26.05.2026, 07:38:11 via Wykop
  • 0
@MYexodus: w co wszedłeś?
  • Odpowiedz
JohnFugazi
JohnFugazi
23.05.2026, 19:31:00
  • 3
Po bbbbbbbbbance ejaj bedzie robotyka - roboty i automatyzacja produkcji. Z pomoca banki ejaj wybralem dla was najbardziej interesujace spoleczki (USA ONLY).

TSLA, IRBT, ROK, AMZN, HON, EMR, ETN, PH, MOG.A, CGNX, AMBA, LAZR, OUST, SYM, PATH, ZBRA, NVDA, AMD, ADSK, PTC

#gielda
JohnFugazi - Po bbbbbbbbbance ejaj bedzie robotyka - roboty i automatyzacja produkcji...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paul43
paul43
paul43 24.05.2026, 10:35:03 via Wykop
  • 0
@JohnFugazi: jako robotyk (zwykły przemysłowy, nie humanoidy) powiem, że większość produkcji którą da się zautymatyzowac i zrobotyzowac już jest zautomatyzowana. A humanoidy są dużo mniej opłacalne i bardziej zawodne, więc będą używane na mniejszą skalę
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
21.05.2026, 05:15:13
  • 6
#gielda
Sk Hynix +10%
Może trzeba przemyśleć przejście z Microna na tą spółkę skoro pojawiła się na XTB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paul43
paul43
paul43 21.05.2026, 05:57:30 via Wykop
  • 0
@UsmiechnietyAnon: ooo, kiedy się pojawił na XTB?
  • Odpowiedz
Zgagarast
Zgagarast
18.05.2026, 08:37:48
  • 0
#gielda #micron

Czy Micron wraca na kierunek rakieta +1000$ ?

  • Tak, będzie rakieta 49.4% (39)
  • Nie, będzie kibel 50.6% (40)

Oddanych głosów: 79

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paul43
paul43
paul43 18.05.2026, 08:42:06 via Wykop
  • 0
@ProfesorP1ZDAN: też coś mi się tak zdaje. Do wyników 700-800. Może bezpośrednio przed będą ruchy w górę
  • Odpowiedz
Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05
14.05.2026, 18:27:00
  • 0
K---a 2 lata trzymam fiutopomagiera i w jedną sesję oddał 2 lata męczeństwa xD #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paul43
paul43
paul43 14.05.2026, 20:13:21 via Wykop
  • 0
@Frwrd05: kogo?
  • Odpowiedz
paul43
paul43
paul43 15.05.2026, 08:41:00 via Wykop
  • 0
@Frwrd05: xD
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
15.05.2026, 01:54:25
  • 1
#gielda

Micron już nigdy nie wróci na 800
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paul43
paul43
paul43 15.05.2026, 05:52:27 via Wykop
  • 0
@golomb13: xD
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
14.05.2026, 09:52:26
  • 5
#gielda gotowi na bycie j------i przez algosy 24/7? to juz dla mnie powazny sygnal, zeby jednak te etfy niedlugo kupic

Trading hours for US stocks are 24/6, except for a 10-minute break between 3:50 and 4:00 am ET.

https://www.interactivebrokers.com/en/trading/us-overnight-trading.php
cytr0netx99 - #gielda gotowi na bycie j------i przez algosy 24/7? to juz dla mnie pow...

źródło: WYJEBANIE

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paul43
paul43
paul43 14.05.2026, 09:54:14 via Wykop
  • 0
@cytr0netx99: te godziny się pokrywają chyba z godzinami handlu na Blue Ocean
  • Odpowiedz
JanLaguna
JanLaguna
12.05.2026, 12:03:46
  • 17
Micron Technology, Inc. (MU)
-2.98%
Pre-Market
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
JanLaguna - Micron Technology, Inc. (MU)
-2.98%
Pre-Market
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paul43
paul43
paul43 12.05.2026, 12:16:41 via Wykop
  • 2
@JanLaguna: wiadomo, że przy takich wzrostach jebnie lekko w dół w końcu, może nawet więcej niż jeden dzień, ale w dalszej perspektywie będzie rosnąć
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
11.05.2026, 19:05:39
  • 2
Czuje w kosciach ze jak ludzie zaczyna wyciagnac kase z polprzewodnikow to p----------i we wszystko, nawet w spolki z gpw xD #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paul43
paul43
paul43 12.05.2026, 01:21:44 via Wykop
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: ludzie zaczną wyciągać z microna, micron ogłosi w czerwcu zysk q/q o 30-80% większy, ludzie znowu kupią bo p/e spadnie do 15 czy 20
  • Odpowiedz
JanLaguna
JanLaguna
11.05.2026, 13:38:00
  • 5
MICRON 810.50 (+8.53%) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
JanLaguna - MICRON 810.50 (+8.53%) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda

źródło: stay-hard-run

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paul43
paul43
paul43 11.05.2026, 13:39:25 via Wykop
  • 0
@JanLaguna: nie utrzyma się, bo widać, że dużo osób sprzedaje, bo kurs skacze mocno w dół
  • Odpowiedz
paul43
paul43
paul43 11.05.2026, 00:25:43
  • 5
#gielda Micron przekroczył 800 na handlu Blue Ocean xDDD
paul43 - #gielda Micron przekroczył 800 na handlu Blue Ocean xDDD

źródło: 1000016718

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vestor
Vestor
11.05.2026, 01:32:58 via Wykop
  • 2
Do końca tygodnia to będzie po 1k ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Rogalikznadzieniem
Rogalikznadzieniem
11.05.2026, 08:02:55 via Wykop
  • 1
@Talarsson: Ostatni gasi światło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
09.05.2026, 19:14:15
  • 7
#gielda #micron #pamieciorze
Nie wiem czy naganiam - sam oceń. Liczę na jakiś kontrargumenty w komentarzach od kogoś ogarniętego który skutecznie schłodzi moje myślenie że warto jeszcze się ładować w pamięciorze.

Micron potwierdził, że całość jej dostaw HBM4 na rok 2026 została wyprzedana w ramach wiążących umów (to wiedzieliśmy już dawno i jest w cenie), a klienci podpisują obecnie trzy- do pięcioletnie kontrakty na dostawy —
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paul43
paul43
paul43 10.05.2026, 14:19:50 via Wykop
  • 1
@jungerpl: każdy o tym już na tagu słyszał i nie wpłynęło to na kurs bardziej niż wojna w Iranie. Wszystkie analizy jakie czytałem mówią, że firmy zamiast redukować zamówienia na ram, będą po prostu robiły mocniejsze ai
  • Odpowiedz
ethize
ethize
08.05.2026, 21:29:14
  • 0
#gielda kupilibyście taką spółkę?
ethize - #gielda kupilibyście taką spółkę?

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paul43
paul43
paul43 08.05.2026, 23:24:07 via Wykop
  • 0
@ethize: wygląda prawie jak sandisk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.08.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.10.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.02.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking