Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fevo

fevo

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 116570
  • Znaleziska 10036
  • Mikroblog 106534
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 15
fevo
fevo 20 godz. i 4 min temu
  • 14
#f1 Spadł
fevo - #f1 Spadł

źródło: 1000018233

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
Autor
20 godz. i 3 min temu via Android
  • 10
@fevo: widzę że zdjęcie Aldony z Hornerem i Robertem też spadło
  • Odpowiedz
fevo
fevo
Autor
12 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 2
@fevo: jaki wyrok?


@lubie_wachac_stopy_siostrze997: Dwa tygodnie

Wruci szybciej niż @johnkashtan
fevo - > @fevo: jaki wyrok?

@lubiewachacstopy_siostrze997: Dwa tygodnie

Wruci szybc...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
18 godz. i 55 min temu
  • 11
#f1 leclerc a zrób jakomś sztuczke SIAD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 17 godz. i 33 min temu via Android
  • 4
@Hadolf_Itler: odczepcie się od bottasa znaczy EEEE leclerca
  • Odpowiedz
Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
17 godz. i 45 min temu
  • 10
A nadal kochalibyście mnie gdybym był Gekonem?
#f1 #f1spam
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 17 godz. i 33 min temu via Android
  • 2
@Logistyk_z_Cadillaca: gekony to dobre zwierzątka są bo jedzą komary
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
18 godz. i 13 min temu
  • 6
Kochałbyś mnie gdyby Robert nie istniał? @fevo
#f1 #f1spam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 17 godz. i 34 min temu via Android
  • 1
@JednaRenkaJedenKaleka: przynosiłbym Ci codziennie bukiet świeżych róż
fevo - @JednaRenkaJedenKaleka: przynosiłbym Ci codziennie bukiet świeżych róż

źródło: 1000018234

Pobierz
  • Odpowiedz
kolegaBob
kolegaBob
przedwczoraj, 17:12:27
  • 5
Odpalam właśnie procesję w Barcelonie. Mam nadzieję że nie zasnę #f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo przedwczoraj, 17:16:23 via Android
  • 6
@kolegaBob: Słodkich snów
  • Odpowiedz
fevo
fevo przedwczoraj, 17:06:38
  • 11
Czyli @nathsaknhoj wygrał 10 zł od @johnkashtan, tak?

#f1typer #f1
fevo - Czyli @nathsaknhoj wygrał 10 zł od @johnkashtan, tak?

#f1typer #f1

źródło: 1000018223

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
przedwczoraj, 17:07:54 via Wykop
  • 11
@fevo: jak puści blika to będzie jak kontakt materii z antymaterią, r------e serwery banku
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
przedwczoraj, 17:52:34 via Android
  • 4
@fevo dlaczego organizatorzy konkursu milczą na ten temat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KedzioRRz
KedzioRRz
przedwczoraj, 14:06:29
  • 22
Turbopiekarze 1-2, coś pięknego

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo przedwczoraj, 14:07:41 via Android
  • 4
@KedzioRRz: nie piszą bo nikogo nie obchodzi niestety ta kategoria
  • Odpowiedz
fevo
fevo przedwczoraj, 14:00:21
  • 10
#f1 specjalnie zrobili ten vsc żeby nie można było w spokoju obejrzeć finiszu #lemans
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TickJackson
TickJackson
przedwczoraj, 13:58:32
  • 1
#f1 Czyżby Hamilton leciał po 8 tytuł?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo przedwczoraj, 13:59:09 via Android
  • 1
@TickJackson: 7
  • Odpowiedz
fevo
fevo przedwczoraj, 13:55:40
  • 3
#f1 Ale stypa na #lemans
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus
przedwczoraj, 13:30:51
  • 2
#lemans #f1 czy oni na specjalnie robią weekend F1 wtedy kiedy Le Mans czy to nadal jest tajemnicą poliszynela? Jak dla mnie stawka F1 wsiadająca do aut, niekoniecznie hyperów, byłaby zajebistą sprawą i promocją.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo przedwczoraj, 13:31:23 via Android
  • 4
@Atomus: specjalnie
  • Odpowiedz
fevo
fevo przedwczoraj, 13:38:06 via Android
  • 1
@Atomus: to akurat Liberty knuje a FIA udaje że nic nie może
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
przedwczoraj, 13:36:42
  • 16
#f1
idę sobie zrobić obiad, dziś łosoś, ryż i mizeria
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo przedwczoraj, 13:37:14 via Android
  • 4
@WscieklyIRozjuszonyManlet: smacznego łososia dla jego
  • Odpowiedz
b_milejkowski
b_milejkowski
przedwczoraj, 13:35:45
  • 4
Pierre alez to jest chad #f1 #ladnypan
b_milejkowski - Pierre alez to jest chad #f1 #ladnypan

źródło: 1444x920_pierre-gasly-montreal

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo przedwczoraj, 13:36:51 via Android
  • 3
@b_milejkowski: i ta bujna turecka czupryna
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
przedwczoraj, 13:34:31
  • 1
#f1 W Haasie chcą żeby Ollie pojechał na 1 stop, zdrowi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo przedwczoraj, 13:36:10 via Android
  • 1
@dodi-lukebakio: A co Ty taki zachłanny na więcej pit stopów jesteś?
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
przedwczoraj, 13:27:30
  • 12
Gulasz z plackami ziemniaczanymi pod ten wyścig F1 (połowa porcji na zdjęciu bo chłop lubi gorące więc zaraz wleci druga część), Miłosław Jasne Pełne, a jak…

#f1 #przegryw #gotujzwykopem #kulinarnykaciktaguf1
Miguelos - Gulasz z plackami ziemniaczanymi pod ten wyścig F1 (połowa porcji na zdjęc...

źródło: image_picker_310B6A9C-FD72-43D8-86D1-BFFBAD345108-68925-000007F17DB09D0D

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo przedwczoraj, 13:33:00 via Android
  • 1
@Miguelos: zarąbiste placuszki byku
  • Odpowiedz
gacek1267
gacek1267
przedwczoraj, 13:31:04
  • 0
Niezłe nudy dzisiaj, ale trzeba przyznać, że pod kątem realizacji i doboru ujęć chyba najlepszy wyscig w tym sezonie.
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo przedwczoraj, 13:32:14 via Android
  • 1
@gacek1267: co
  • Odpowiedz
znin
znin
przedwczoraj, 13:13:14
  • 1
#f1 #wec #kubica #lemans

Przed godziną 16 będziesz oglądał

  • Le Mans 63.9% (46)
  • GP Barcelony 36.1% (26)

Oddanych głosów: 72

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo przedwczoraj, 13:14:28 via Android
  • 13
@znin: oba
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
przedwczoraj, 13:11:44
  • 6
No i chyba mu nie starczy paliwa #83 jednak
#lemans
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo przedwczoraj, 13:13:15 via Android
  • 2
@MatyasHunyadi: spisek Ferrari
  • Odpowiedz
fevo
fevo przedwczoraj, 12:52:32
  • 4
#lemans Cholerne Team Orders
fevo - #lemans Cholerne Team Orders

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
Autor
przedwczoraj, 12:53:03 via Wykop
  • 4
@fevo: Piekarze drukują wyścig
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.12.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.06.2026

    Mikroblogger
  • Koder
    od 06.11.2024

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking