Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Nano22

Nano22

Dołączył 8 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24144
  • Znaleziska 9005
  • Mikroblog 15139
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 1

540

W Sosnowcu agresywne psy zaatakowały 8-latkę. Dziewczynka trafiła do szpitala

Pokaż treści 18+

W Sosnowcu agresywne psy zaatakowały 8-latkę. Dziewczynka trafiła do szpitala

Do dramatycznego zdarzenia doszło w piątkowy wieczór (26 czerwca) w sosnowieckiej dzielnicy Dańdówka, gdzie dwa psy zaatakowały 8-letnią dziewczynkę. W obronie córki stanął jej ojciec, który również został ranny. Okoliczności całego zajścia wyjaśnia teraz policja.

sajmonm
z
dziennikzachodni.pl
dodany: 16 godz. i 56 min temu
  • 54
  • #
    psiapatologia
  • #
    pogryzienieprzezpsa
  • #
    sosnowiec
  • #
    slask
  • #
    psiarze
Nano22
Nano22 13 godz. i 32 min temu via Android
  • 30
@PepikPL: tak a co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czytając komentarze na fb to na pewno nie wina psów tylko zachowanie ludzi

347

Afera wokół GTA 6 - Zamiast pudełek z grą; będzie kod do gry

Afera wokół GTA 6 - Zamiast pudełek z grą; będzie kod do gry

Zamówienia przedpremierowe GTA 6 wystartowały, ale gracze i inwestorzy mają zdecydowanie mieszane uczucia. Rockstar Games, zamiast tradycyjnego święta dla fanów, wywołał prawdziwe trzęsienie ziemi, które uderzyło rykoszetem w rynki finansowe. Decyzja o dystrybucji fizycznych wydań Grand Theft Auto 6

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 25.06.2026, 09:11:12
  • 194
  • #
    gry
  • #
    technologia
  • #
    pcmasterrace
  • #
    gta
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Nano22
Nano22 25.06.2026, 12:31:06 via Android
  • 26
A pamiętacie jak się mówiło, że wersję cyfrowe będą tańsze bo producent nie będzie musiał tłoczyć płyt? No to GTA pudełkowe będzie droższe niż cyfrowe mimo, że będzie tam tylko kod ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żadnych map, plakatów, nic xD
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2114

Jan R. jeździ jak Majtczak, próbował staranować kursantkę na autostradzie A4.

Jan R. jeździ jak Majtczak, próbował staranować kursantkę na autostradzie A4.

Matka przerażonej dziewczyny obiecała zgłosić zdarzenie na policję.

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 22.06.2026, 18:05:22
  • 422
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    motoryzcja
  • #
    kierowcy
Nano22
Nano22 22.06.2026, 20:45:53 via Android
  • 9
@TomdeX: Przedostatni film to samo, chłop jedzie lewym i nikogo na prawym nie widać. W pierwszym filmie autor mówi że kierujący jedzie 130km/h i wyprzedza ciężarówkę. To coś średnio mu to idzie bo zdążył jeszcze się za nią schować. Wiadomo, że tych szybkich i wściekłych karać ile się da, ale nagrywający to też coś średnio ogarniają przepisy. Osobiście zawsze po wyprzedzaniu zjeżdżam na prawy, a nie jadę lewym bo 500m
Nano22
Nano22 22.06.2026, 20:50:41 via Android
  • 5
@dashcambandit: ciężarówka jedzie max 93, a z reguły jest to trochę mniej. Limit na autostradzie to 140km/h. To naprawdę nie trzeba dużo by ją wyprzedzić. Jaki jest problem dodać trochę gazu by sprawniej wyprzedzić.
Nano22
Nano22 23.06.2026, 12:08:08 via Android
  • 2
@Peter_Mountain: masz rację. Najwyraźniej nigdy nie jechałem autem, który nie potrafi się rozpędzić do tych 120/130km/h. A jeździłem nawet autem z 1.2 70km i nie czułem, że jest ciężko uzyskać taką prędkość
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
16.06.2026, 21:59:59
  • 101
Jest oświadczenie berlińskiej policji.

Czyli tym cymbałom od bąkiewicza zaproponowali deaskalację konfliktu i nawet pozwolili podejść do miejsca pamięci, ale pojedyńczo i w ciszy, aby go uszanować, nie posłuchali, a co dalej było to już wszyscy wiemy. xd

#ruchobronygranic #bakiewicz #bekazprawakow #polityka #bekazpisu
Mariuszzuk - Jest oświadczenie berlińskiej policji.

Czyli tym cymbałom od bąkiewicza...

źródło: 1000012943

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nano22
Nano22 17.06.2026, 06:12:58 via Android
  • 35
@Mariuszzuk: Przecież oni to zrobili specjalnie. Miała być zadyma by w republice pokazać jak Niemcy biją Polaków bo dziś kosiniak z kamyszem podpisują pakt z tymi złymi Niemcami
  • Odpowiedz
Nano22
Nano22 15.06.2026, 05:01:58
  • 7
Gejczi sztos. Należy mu się ta wygrana
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nano22
Nano22 05.06.2026, 10:54:30
  • 0
Da się jakoś ogarnąć by tel robił aktualizacje aplikacji z Google Play automatycznie? Niby mam to zrobione, a mija kilka dni a tam over 30apek z aktualizacją. Jak sam tego nie pozaznaczam to się nie aktualizuje...
#pixel #android #telefony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DomeN
DomeN
05.06.2026, 12:01:33 via Wykop
  • 0
@Nano22: zostawiasz podłączonego do ładowarki na noc i z WiFi? Wtedy powinien sobie takie rzeczy ogarniać
  • Odpowiedz
jednorazowka
jednorazowka
05.06.2026, 12:37:13 via Wykop
  • 0
@Nano22: Jak się łączysz z netem? Jakie masz ustawienia aktualizacji?
jednorazowka - @Nano22: Jak się łączysz z netem? Jakie masz ustawienia aktualizacji?

źródło: google-play-3

Pobierz
  • Odpowiedz
adi0
adi0
26.05.2026, 09:39:57
  • 430
Tusk zabrał Polakom telewizję!

#bekazpisu #bekazprawakow #tvpiscodzienny #tvpis #tvrepublika #zarublika #polska
adi0 - Tusk zabrał Polakom telewizję!

#bekazpisu #bekazprawakow #tvpiscodzienny #tvp...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nano22
Nano22 26.05.2026, 11:34:03 via Android
  • 22
@adi0: ludzie głosujący na PiS= Polacy, ludzie głosujący na inne partie= nie Polacy. Czego nie rozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

280

Decyzja Trumpa w sprawie żołnierzy USA w Polsce

Decyzja Trumpa w sprawie żołnierzy USA w Polsce

Prezydent USA Donald Trump ogłosił, że Stany Zjednoczone wyślą do Polski dodatkowe pięć tysięcy żołnierzy.

staryjednaknowy
z
tvn24.pl
dodany: 21.05.2026, 20:39:40
  • 229
  • #
    polska
  • #
    usa
  • #
    wojsko
  • #
    armia
  • #
    trump
  • #
    polityka
Nano22
Nano22 22.05.2026, 05:37:05 via Android
  • 2
I dobrze, najpierw się śmiali z Nawrockiego, że nie umie się dodzwonić, dziś się okazuję, że jego "przyjaciel" jednak wyśle dodatkowych żołnierzy. Dla Polski to dobrze, ale nawet w sprawach bezpieczeństwa musicie się żreć, bo nie wyszło na wasze. Ten kraj nie potrzebuje wojny by rozpaść się od środka...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nano22
Nano22 20.05.2026, 18:31:57
  • 14
Ale g---o. Homelander z kozaka w 3 sezonie w walce z 3 naraz im n-----ł, a teraz nie umie sobie poradzić z 2. Już pomijam to, że mieliśmy 2 złych supkow w białym domu bo na resztę zabrakło budżetu. Scena po napisach jak ekipa pokazuję "fucka" oddaje to co stworzyli.
#theboys
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElMurano
ElMurano
20.05.2026, 19:04:29 via Wykop
  • 0
@Nano22: n-----ł? Przeciesz s--------ł im więc to chyba bardziej oni mi n------i wtedy.
  • Odpowiedz
FrasierCrane
FrasierCrane
20.05.2026, 20:07:53 via Wykop
  • 0
@ElMurano: To ogólnie była debilna scena, jeżeli ją dobrze kojarzę, bo tam chcieli do soldier boya go "przytknąć" ta? W tym domu pełnym superbohaterów co mieli orgię? Jedyne co z tego zapamietam, że zupełnie z d--y Starlight, czy tam inny Hugie zaczął "ewakuować" postronne osoby, zamiast skupić się na zniszczeniu Homelandera na co mieli szansę i oczywiście ten s--------ł.
  • Odpowiedz

643

Naczelny Egiptolog dekadami rozkrada i fałszuje opisy podziemii piramid Egiptu!

Naczelny Egiptolog dekadami rozkrada i fałszuje opisy podziemii piramid Egiptu!

Dr. Zahi Hawass ma wyłączność na badania w Gizie. Zaprzecza odkryciom niezależnych badaczy, w ukryciu wierci, a mediom mówi, że wszystko było PUSTE. Dowody jednak demaskują jego kłamstwa. Ludzki szkielet znikł z grobowca! Czemu ukrywa o nim prawdę? Czarny rynek antyków Egiptu to ok. 6 mld $/rok.

nieco
z
youtube.com
dodany: 19.05.2026, 19:16:04
  • 83
  • #
    egipt
  • #
    starozytnosc
  • #
    archeologia
  • #
    afera
  • #
    teoriespiskowe
  • #
    historia
Nano22
Nano22 20.05.2026, 06:23:18 via Android
  • -5
@topikPajak: Albo idąc w teorię spiskowe- ma posmarowane od bogaczy tego świata by prawda nie wyszła na jaw, bo zmieniło by to historię ludzkości
Nano22
Nano22 20.05.2026, 10:03:44 via Android
  • 1
@gorillaz: np. że piramidy i sfinks wcale nie został zbudowany przez Egipcjan, ale powstały przed nimi
Kempes
Kempes
18.05.2026, 03:32:26
  • 30
#trump #heheszki #chiny #usa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu #polityka #4konserwy #neuropa #pis

Nie dziwię się, że Trump zdołał zbankrutować kasyno w Las Vegas XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kempes - #trump #heheszki #chiny #usa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu #p...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nano22
Nano22 18.05.2026, 05:50:25 via Android
  • 8
@Kempes: swoją drogą to pokazuję jak mu się w głowie coś przestawiło od 1 kadencji. Ludzie na niego zagłosowali przez pryzmat 1 kadencji, a teraz w szoku co on robi
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
15.05.2026, 07:07:52
  • 467
Usuwani tak skutecznie jak OZE-SROZE z jego posiadłości?

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Turin89 - Usuwani tak skutecznie jak OZE-SROZE z jego posiadłości? 

#polityka #bekaz...

źródło: 1000004362

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nano22
Nano22 15.05.2026, 08:44:52 via Android
  • 11
@Turin89: Czyli czarnek wyżej niż władza sądownicza w Polsce. PiS bardzo mocno przeszkadza trójpodział władzy
  • Odpowiedz

854

PIS chce całkowitej delegalizacji obrotu kryptoaktywami w Polsce xD

Projekt ustawy zgłoszony przez posłów Prawa i Sprawiedliwości ma na celu całkowitą delegalizację działalności w zakresie kryptowalut w Polsce. Ustawa przewiduje kary pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat... Czy można wyobrazić sobie większą finansową ignorancję?

kuzio
z
polsatnews.pl
dodany: 11.05.2026, 14:34:05
  • 127
  • #
    bitcoin
  • #
    pis
  • #
    kaczynski
  • #
    kryptowaluty
  • #
    polityka
Nano22
Nano22 11.05.2026, 20:01:14 via Android
  • 7
@zapster: To namiastka tego co zrobią za 2 lata jeśli dojdą do władzy. W ustawianiu życia obywatelom to oni górują
dzkeson
dzkeson
30.04.2026, 09:31:24
  • 186
W takim układzie Koalicji brakuje 3 mandatów do utrzymania władzy. Wystarczy, że PSL albo Razemki przekroczą próg.

#polityka #wybory #sondaz
dzkeson - W takim układzie Koalicji brakuje 3 mandatów do utrzymania władzy. Wystarcz...

źródło: IMG_1228

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nano22
Nano22 30.04.2026, 11:35:31 via Android
  • 2
@dzkeson: platforma 34.5% xD nie ma na to szans. Realnie to mogą być lekko wyżej niż PiS
  • Odpowiedz
Ulquiorra
Ulquiorra
17.04.2026, 06:11:37
  • 3
Przyznaje jestem lekko rozczarowany że bohaterowie Gen V nie grają w finałowym sezonie, a trochę na to liczyłem.
Potężne subki wrzucone, noo, noo są gdzieś tam na misji czy jakie było tłumaczenie serialu nie pamiętam~

#theboys #genv
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nano22
Nano22 18.04.2026, 10:47:09 via Android
  • 1
@Ulquiorra: A skąd wiesz. Nazwa ostatniego odc. To "blood and bone" więc może się pojawią, a przynajmniej ta od krwi
  • Odpowiedz
Nano22
Nano22 14.04.2026, 16:44:49
  • 0
Czas rozglądać się za innym samochodem do ok 60k zł. Robię do 20k przebiegu rocznie. 70% trasa zwykle do 130km/h. Więc rozglądam się za czymś już z turbo. Ma być niezawodne. Diesel odpada. Moje typy na tą chwilę to:
Hyundai i30, kia cee'd, renault Megane.

Co to vaga jestem dość sceptycznie po tym jak zobaczyłem golfa z 2017r. któremu gniła blacha. Honda z podobnych względów. Mazda 3 brałem pod uwagę, ale miałem
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiotq
Wiotq
Wiotq
15.04.2026, 10:11:48 via Wykop
  • 0
@Nano22: Moze jakies Volvo typu V60?
  • Odpowiedz
Iksinski07
Iksinski07
Iksinski07
18.04.2026, 14:29:40 via Wykop
  • 0
@Nano22: w sumie każdy z twoich typów jest dobry xd osobiście bym brał megane 1.6 tce bo jest to spoko jednostka, oszczędna, a za 60 tysięcy możemy znaleźć ładnego kwiatka z super wyposażeniem.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
11.04.2026, 08:24:34
  • 364
#polityka Niezależny prezes trybunału konstytucyjnego z obywatelskim prezydentem. Pięknie to Kaczyniak poustawiał, prawie jak Orban
badreligion66 - #polityka Niezależny prezes trybunału konstytucyjnego z obywatelskim ...

źródło: 1000043804

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nano22
Nano22 11.04.2026, 09:49:19 via Android
  • 118
@NorbertoDeniro: tak a co?
  • Odpowiedz
Nano22
Nano22 11.04.2026, 07:28:48
  • 1
A wy w to wierzycie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko to fikcja
#artemis #nasa #kosmos #bekazpodludzi
Nano22 - A wy w to wierzycie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko to fikcja 
#artemis #nasa #kosmos ...

źródło: 1000020071

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....o
konto usunięte 11.04.2026, 07:30:03 via Wykop
  • 0
@Nano22: pewnie polecieli na kalibrację do CIA i wróca
  • Odpowiedz
Nano22
Nano22 09.04.2026, 18:31:39
  • 1
Mecz sponsorowany przez Zonda
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
09.04.2026, 17:20:22
  • 23
#mecz Jeśli będzie Śląski finał, to przenieść finał z Piknikowego na Śląski w Chorzowie.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nano22
Nano22 09.04.2026, 17:54:22 via Android
  • 3
@Zi3L0nk4: słabo się zestarzało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.11.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.07.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking