Ludzie pracujący w kołchozach po 8-10 lat to dla mnie kosmici. Ja mam dość po pół roku i szukam okazji do neetowania, żeby sobie odetchnąć a oni tak dzień w dzień, przez dekadę i dłużej. Zero jakichkolwiek zainteresowań, zero poglądów, zero przemyśleń, jak takie zombie po prostu latają wokół brygadzistów i łapią nadgodziny i pracujące soboty, przerażające. Ja też ładnie się wkopałem z tą roczną umową. No ale ok, dociągnę to wszystko,
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zero jakichkolwiek zainteresowań, zero poglądów, zero przemyśleń, jak takie zombie po prostu latają wokół brygadzistów i łapią nadgodziny i pracujące soboty


@Zopyross: przynajmniej nie muszą prosić na wykopie o dostęp do konta aby pograć w 4 letnią gierkę wartą 50zł - ciekawe jakie to ty masz wielkie poglądy, przemyślenia i zainteresowania poza shit postowaniem na tym portalu.
  • Odpowiedz
korbowód wyszedł bokiem

Normalna sprawa, maszyna się spracowała i cos musiało sie stac, srаm psa jak sra

kamilek wyszedł bokiem

kamilku, wracaj do biura, jeszcze nie dowiozleś taska

silnik
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@model_trzy_zmianowy: Beatka nawet mówiła w którymś ze swoich filmików, że ona spotyka się z ludźmi, którzy mają wysoki status jak lekarze, czy piloci samolotów żeby się uzupełniać wzajemnie. Ciekawe ile tej jej bolec zarabia, którego pokazuje tam od czasu do czasu jak jadą razem windą.
  • Odpowiedz
@model_trzy_zmianowy: O to ta słynna Beatka z korpo instagramowa influencerka która kręci korbą w głowach Polkom? xD
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrVercetti: Ona dobrze trolluje i baituje. Gadała, że jej zamężne koleżanki dzielą obowiązki domowe z mężami. Jeden mąż jest jakim neurochirurgiem czy kardiochirurgiem i po robocie sprząta w domu, pierze i gotuje. xD
A mąż drugiej koleżanki jest pilotem i też zajmuje się
  • Odpowiedz
Chyba się szykuje jakieś eldorado dla IT bo gejropka chce zostać super power i uwolnić się od uciemiężenia USA (płacąc za reklamy na zydrurze) pytanie czy jako zasoby b2b będziemy mieli szansę coś zrobić czy zamiast z-----------a dla Johna z USA będziemy z---------ć dla Hansa z Niemiec. Jeśli tylko o z-----------e chodzi to wolę Johna z USA bo więcej płaci

#programista15k #programowanie #kolchoz #korposwiat
modeltrzyzmianowy - Chyba się szykuje jakieś eldorado dla IT bo gejropka chce zostać ...

źródło: 3713

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zimm3man: no w EU slabo placa w IT ogolnie, jedynie Szwajcaria jest ok, ale zeby tam prace dostac to trzeba byc przybocznym czarnoksieznika i do tego czesto na miejscu, portale typu swissjobs czy nordicjobs nie pomagają jak motłoch z calego swiata aplikuje xD
  • Odpowiedz
@model_trzy_zmianowy: No tam też życie drogie. Znam testera automatycznego co tam się wkręcił na 3 lata i żył jak śmieć, ale odłożył tyle, że dom postawił za gotówkę. Nie pamiętam jak się tam wkręcił, ale było to na hossie 20/21
  • Odpowiedz
Jak dobrze ze robie Państwówym Kołchozie . Od 6 do 14 weekendy wolne premia kasa dodatki plus kasa z kaucji. Lepiej niz nie jeden korpo szczur. Po robocie odpalam gierke/podcast mam w------e.
#przegryw #kolchoz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niewolnictwo nie zostało zniesione, ono po prostu przybrało inny format.

Kiedyś szlachcic miał ziemię, kilku chłopów, którzy na niego j----i(ale musiał ich karmić)

Dzisiaj mamy polityków, elity, miliarderow gdzie jest jeszcze zabawniej.

Taki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrzodownikPracyZaGrosze: przecież jest pełno ludzi, który zerwali te łańcuchy.
Poszli nawet dalej. Nie są niewolnikami sami dla siebie, sami przed sobą, nie pracują nawet na własnej działalności, nawet dla własnych potrzeb.

Menele najwięcej co zrobią to zapytają cię zapomogę, ale nie są niewolnikami, nie potrzebują tego.
  • Odpowiedz
czy na rynku prawnikow tez jest kryzys? ogladam polski serial i tam prawnik jezdzi jakims mondeo xDD smiechu warte, a ma asystentke/sekretarke, ogolnie mozliwe ze ten serial ma mały budzet, no ale prawnik jezdzacy mondeo? smiechu warte :) a moze to forma gatekeepingu?

#programista15k #programowanie #kolchoz #korposwiat #pracbaza #praca #pracait #pytanie #prawo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przez cały tydzien z kaucji bo robie codzienie przy smieciach w robocie uzbieralem 150 zł dzieki mireczki wyrzucjcie wiecej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #kolchoz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach