Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kilo-bravo2
kilo-bravo2

kilo-bravo2

Dołączył 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 377
  • Znaleziska 63
  • Mikroblog 314
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 6
kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2 wczoraj, 09:18:42
  • 9
#poznan miasto doznań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kilo-bravo2 - #poznan miasto doznań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EpicElion
EpicElion
wczoraj, 09:31:58 via Wykop
  • 1
@kilo-bravo2:
EpicElion - @kilo-bravo2:

źródło: nieinteresujsiebokociejmordydostaniesz

Pobierz
  • Odpowiedz
stuparevic
stuparevic
wczoraj, 10:14:16 via iOS
  • 4
@kilo-bravo2: to spucha?
  • Odpowiedz
duszan_z_kapitana_dupy
duszan_z_kapitana_dupy
przedwczoraj, 21:12:54
  • 131
Pamiętacie jak w katarze selekcjonerem Arabów był ten pan? Zasłynął tym że KRZYKNĄŁ na piłkarzy, no i ma mordę chada- to wystarczyło by był faworytem na objęcie stanowiska po michael downloadzie XD #mecz
duszanzkapitana_dupy - Pamiętacie jak w katarze selekcjonerem Arabów był ten pan? Zas...

źródło: 1000013519

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2 wczoraj, 07:11:57 via Wykop
  • 0
@dualloq: prodiż
  • Odpowiedz
dw951ga
dw951ga
przedwczoraj, 19:18:11
  • 365
w tej sytuacji kierujący pojazdem...
jest mechanikiem, który prawdopodobnie wziął na jazdę próbną Corvettę po naprawie i nie zapanował nad autem. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

nie wiem kto miał bardziej zdziwioną minę - gość, który w niebieskim uniformie mechanika wyskakiwał ze zwisającego klasyka, jego szef, który odebrał telefon pod tytułem "kierowniku, głupia sprawa...",
dw951ga - w tej sytuacji kierujący pojazdem...
jest mechanikiem, który prawdopodobnie...

źródło: 1000241551

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2 wczoraj, 07:02:15 via Wykop
  • 1
@dw951ga: znam jednego mechanika który ma ksywę "Mustang". Nie zgadniecie dlaczego xD
  • Odpowiedz
kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2 wczoraj, 06:53:36
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2
Autor
wczoraj, 06:57:11 via Wykop
  • 1
@FelariPumpura: @milpl sory, przypadkiem (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2
Autor
wczoraj, 07:01:32 via Wykop
  • 0
@milpl: ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
przedwczoraj, 19:34:15
  • 732
Ten ulany 28 letni oskarek zarabia 2 miliony rocznie z publicznych pieniędzy, w 5 godzin zarobi tyle co przeciętny chłop u janusza w kołchozie czy innym korpo przez miesiąc. Oskar ma mame i tate konowała, którzy już od urodzenia trzymali mu miejsce na oddziale. On płaci 10% podatku na B2B a areczek w kołchozie u janusza co najmniej 30% oddaje ze swojego 5k na oskiego konowała, żeby ten mógł dalej pasożytować na
santa-maria-de-la-rosa - Ten ulany 28 letni oskarek zarabia 2 miliony rocznie z publi...

źródło: koalicja_obywatelska

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2 wczoraj, 06:59:03 via Wykop
  • 1
@santa-maria-de-la-rosa: z własnego podwórka: https://www.dziennikwschodni.pl/artykul/325222,rodzinna-operacja-ojciec-chcial-pokazac-synowi-jak-sie-pracuje-w-szpitalu
  • Odpowiedz
kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2 wczoraj, 06:46:55
  • 3
#limanowa powrót legendarnego tagu, nawet w podobnej atmosferze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kilo-bravo2 - #limanowa powrót legendarnego tagu, nawet w podobnej atmosferze ( ͡° ͜ʖ...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2
Autor
wczoraj, 06:54:12 via Wykop
  • 0
@Momento83: szybko, myślałem że mistrzostwa w chowanego wznowione...
  • Odpowiedz
kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2 przedwczoraj, 12:04:48
  • 181
#heheszki
kilo-bravo2 - #heheszki

źródło: 1000008906

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2
Autor
przedwczoraj, 12:07:59 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
44Bw4jKocK
44Bw4jKocK
15.04.2026, 18:21:12
  • 9
#rzeszow #dubai
44Bw4jKocK - #rzeszow #dubai

źródło: 1000015705

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2 15.04.2026, 19:23:17 via Wypiek
  • 0
@44Bw4jKocK Podwisłocze 28? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2 przedwczoraj, 12:05:49 via Wykop
  • 0
@galicjanin: to ten sam deweloper xd
  • Odpowiedz

8

Fabryka AGD pod Rzeszowem ruszyła. Inwestycja za 600 mln zł

Fabryka AGD pod Rzeszowem ruszyła. Inwestycja za 600 mln zł

Oficjalnie ruszyła fabryka AGD pod Rzeszowem firmy BSH. Nowy zakład zajmuje 73 tys. m kw. i obejmuje halę produkcyjną, magazyn oraz część biurową. Dzięki temu wszystkie operacje prowadzone dotychczas w różnych lokalizacjach zostały skonsolidowane w jednym miejscu.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 10.06.2026, 11:07:00
  • 2
  • #
    inwestycje
  • #
    rzeszow
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    agd
kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2 10.06.2026, 19:44:37 via Wykop
  • 1
Chodzi przede wszystkim o przeniesienie ze starych terenów które są atrakcyjne dewelopersko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2
07.06.2026, 05:33:47
  • 443
Jakie to prawdziwe xd

#logikarozowychpaskow #bekazgrubasow #pieklomezczyzn #heheszki #takaprawda
WykopToHiv2 - Jakie to prawdziwe xd

#logikarozowychpaskow #bekazgrubasow #pieklomezc...

źródło: 1000003926

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2 08.06.2026, 05:28:46 via Wykop
  • 0
@WykopToHiv2:
kilo-bravo2 - @WykopToHiv2:
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca
27.05.2026, 20:50:44
  • 105
To już nie twój stary tylko ty.

#przegryw #rynekpracy
PrawnydoRadca - To już nie twój stary tylko ty. 

#przegryw #rynekpracy

źródło: IMG_0180

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2 28.05.2026, 07:56:35 via Wykop
  • 0
@PrawnydoRadca: pamiętam jak była moda na te smutne nosacze


@Handstander12: #nosaczfeeldajski
  • Odpowiedz

420

Greckokatolicki ksiądz święcił siekiery

Greckokatolicki ksiądz święcił siekiery

Kobieta, która przeżyła rzeź, opowiada jaką rolę w podżeganiu do zbrodni miała cerkiew.

krkfilm
z
youtube.com
dodany: 26.05.2026, 18:12:08
  • 82
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    ukraina
  • #
    polska
kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2 27.05.2026, 09:10:07 via Wykop
  • 4
@dumelosw: A może to była reakcja na postępujący szowinizm ukraiński w II RP?
kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2 26.05.2026, 15:45:24
  • 0
#ai #llm #claude
Kierła dałem się oscamowac na współdzielone konto Claude pro dla 5 osób. Raz/dwa razy dziennie można cos wysłać bo limity...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LadySandra
LadySandra
26.05.2026, 16:32:39 via Wykop
  • 2
@kilo-bravo2: tak to bywa, jak sie chce mieć taniej...
  • Odpowiedz
Rokko3030
Rokko3030
Rokko3030
08.06.2026, 13:33:12 via Wykop
  • 1
Ja mam też współdzielone pro dla 5 osób i praktycznie przez 15 dni tylko Ja korzystam z konta i mam limity dla siebie, jedynie jakiś Koreańczyk był przez 3 dni i tyle. Także zależy jak się trafi. Ale chętnie był dołączył do Team teraz
  • Odpowiedz
SystemWindows
SystemWindows
26.05.2026, 14:31:16
  • 4
#rzeszow
SystemWindows - #rzeszow

źródło: 20260526_162615(1)

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2 26.05.2026, 15:43:41 via Wykop
  • 0
@SystemWindows: kiedy ta wieża Tango Down?
  • Odpowiedz
44Bw4jKocK
44Bw4jKocK
05.05.2026, 16:05:54
  • 12
Codziennie przez rok dojeżdżając o godzinę dłużej autobusem niż samochodem tracilbym 2tyg urlopu

#rzeszow #komunikacjamiejska
44Bw4jKocK - Codziennie przez rok dojeżdżając o godzinę dłużej autobusem niż samochod...

źródło: 1000016211

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2 10.05.2026, 09:47:38 via Wypiek
  • 1
@44Bw4jKocK wolę dojeżdżać starą zdezelowaną Corsą niż MPK. Po kolizji musiałem przez dwa tygodnie, nigdy więcej.
  • Odpowiedz
kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2 04.05.2026, 10:07:57
  • 1
Mirki od lat nie śledzę tematów telewizyjnych, ale okazyjnie zaglądam, a tu widzę taka grypsera którą nie ogarniam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy polecany jest trex z g2g za ok. 60 ziko na rok? A jeśli nie to co bardziej się opyla? Jaki program tani (najlepiej darmowy) do android tv do odtwarzania? Widzę polecany jest tivimate, ale jest dość drogi...
#iptv
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2
Autor
04.05.2026, 13:41:10 via Wypiek
  • 0
@danoneek no dobra, ale w jakim stopniu jest aż tak źle? No i jaka alternatywa?
  • Odpowiedz
kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2
Autor
04.05.2026, 16:54:37 via Wypiek
  • 0
@danoneek

Alternatywa to 365tv, Tank, Shark, Plusx (ale bez zaproszenia można zapomnieć), Wioska (ciężko znaleźć resellera na to). - kolejność przypadkowa.


A który jakość cena wygrywa?
  • Odpowiedz
Narrorek
Narrorek
13.04.2026, 20:09:18
  • 16
lan party chce zrobić pod koniec maja w #rzeszow - znajdę tutaj chętnych?

#rozdajo za plusy kupon pyszne.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2 15.04.2026, 19:26:43 via Wypiek
  • 0
@Narrorek w CS 1.6 bym pograł :)
  • Odpowiedz
Korowiov
Korowiov
05.04.2026, 20:16:52
  • 5
O kurła....sobie pomyślałem, że Justyna to w moim wieku jest ( ಠ_ಠ) #rolnikszukazony Listów będzie fchuj i czuję że z tą męską energią to będą j---a jeszcze xD
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2 05.04.2026, 20:18:44 via Wypiek
  • 5
@jmuhha > chyba najładniejsza kandydatka ever
( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz
NiezlyJestes
NiezlyJestes
05.04.2026, 20:14:35
  • 0
Może tu #rolnikszukazony siedzą jacyś rolnicy/znawcy tematu więc mam pytanie
Czym wyjałowić ziemię na drodze żeby nigdy nic tam nie rosło?
Rozwiązania typu żwir/tłuczeń odpadają.
Ma być to metoda chemiczna.
Chodzi o wjbanie tego zielonego pasa ze środka

#przegryw #rolnictwo #pytaniedoeksperta #chemia
NiezlyJestes - Może tu #rolnikszukazony siedzą jacyś rolnicy/znawcy tematu więc mam p...

źródło: 1000016054

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2 05.04.2026, 20:15:27 via Wypiek
  • 0
@NiezlyJestes Roundupem
  • Odpowiedz
kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2 05.04.2026, 20:14:39
  • 7
#rolnikszukazony Where stary erosoman? ( ಠ_ಠ)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nekros97
Nekros97
05.04.2026, 21:30:51 via Android
  • 3
@kilo-bravo2: Właśnie, sami młodzi ostatnio. Gdzie stare dziady? Oni też szukają żony :(
  • Odpowiedz
Nekros97
Nekros97
06.04.2026, 09:20:31 via Android
  • 0
@Radroth: Niby tak ale w Rolniku też by się tacy przydali xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

kkk

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking