✨️ Czy w Polsce można dorobić się uczciwie? Ⓘ
Pewien wykopek miał racje i nie pamiętam dokładnie wpisu ale generalnie w tym kraju nie da się uczciwie dorobić xD Ja wiem że można psioczyć na przedsiębiorców, lekarzy, itd. ale ten kraj dosłownie uczy cie że trzeba kombinować, oszukiwać albo szukać luk bo tylko wtedy masz jakiś bonus, awans społeczny albo po prostu nie klepiesz biedy. Nie znam nikogo kto by się dorobił na
Pewien wykopek miał racje i nie pamiętam dokładnie wpisu ale generalnie w tym kraju nie da się uczciwie dorobić xD Ja wiem że można psioczyć na przedsiębiorców, lekarzy, itd. ale ten kraj dosłownie uczy cie że trzeba kombinować, oszukiwać albo szukać luk bo tylko wtedy masz jakiś bonus, awans społeczny albo po prostu nie klepiesz biedy. Nie znam nikogo kto by się dorobił na






















Nie da się wytrzymać na tej postsowieckiej, pamiętającej Bieruta hali... Już cały huop mokry