#gielda tak z ciekawości rozwiązałem sobie test na revolucie (specjalnie źle) i wyskoczyło mi coś takiego, czemu KNF się do tego nie przyczepi? + W komentarzu jedno z pytań (brak poprawnej odpowiedzi imo xd)
@HAMSKLOSS89: a dlaczego ma się przyczepić? zostałeś poinformowany o ryzyku, podpisałeś oświadczenia, ale jak jesteś pełnoletni, to przecież nikt ci nie zabroni kupić
Zakup samochodu bez konieczności odwiedzania wielu salonów, porównywania ofert i prowadzenia negocjacji. Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie uruchamia nowy benefit, który ma odciążyć lekarzy w jednym z bardziej czasochłonnych procesów zakupowych.
#psychologia #przemyslenia #zwiazki Mam takie przemyślenie o sobie, podzielę się bo może ktoś czuje podobnie. Myślę o sobie, o samotności, którą często odczuwam, o niesprawiedliwości i życiu „samej, samodzielnej”. Zastanawiam się dlaczego jestem sama, dlaczego cały czas czuję jakbym miała walczyć. Miałam trochę mental breakdnown bo za leki na niedobór żelaza zapłaciłam ponad 300zł, do tego nie zdążyłam na autobus i plecak mi się popsuł. Jednak prawda
@dream_big: ile masz lat, jak jesteś młoda to celuj w specialists IT 8 lat starszego to ci załatwi bezpieczeństwo dziecko co tam chcesz, a on jeszcze będzie się cieszył że wygrał, jeżeli nie będzie ci o----------o za głośno
Podoba mi się popularyzacja napiwków jak w USA. W końcu obowiązkowy napiwek staje się standardem i odciążeniem dla restauratorów którzy przy takich kosztach nie są w stanie premiować kelnerów. #warszawa #jedzenie71
@cr_7: już wolę takie coś z góry wiadomo, 10% łatwo sobie w głowie dodać do ceny, niż jakieś niezręczne sytuacje jak z tego filmu który pewnie zaraz ktoś fragment wstawi
Rynek samochodów to jakiś kosmos obecnie, 110k za nową Fabię? W dodatku jak ona śmiesznie wygląda; przód jak w jakimś terenowym bmw a potem patrzysz z boku i hej, toż to jest SKODA FABIA! Przerost formy nad treścią i ceny również #samochody #skoda
@dzieju41: powinny chińczyki tu zrobić porządek, co ciekawe Niemcy chociaż produkują samochody to są raczej za tym żeby nie wprowadzać za dużo barier w handlu z Chinami w przeciwieństwie do np Francji
Nowy samochód klasy takiej jak Astra powinien kosztować 60 tysięcy
@Antorus: mam swoje zapiski od listopada 2014 i było trochę jednak taniej, kilka pierwszych notowań z tamtego czasu Lukoil 4.84 shell 4.99 Lukoil 4.58 orlen 4.48
Już nawet nie wspomnę kwiecień 2020 bo to był hit: 3.30, czasy covid
#lgbt #warszawa co tam chuopy z #przegryw ? Dalej w domu ściskacie butelke przed monitorem zamiast przyjechać do Warszawy na bajwiększy spęd Julek?! Ta Parada to już nie Parada LGBT a marsz różowychpasków. Pogoda w tym roku ponura jak nigdy wcześniej ale i tak jest kolorowo. Nie suedźcie w domu tylko przybywajcie. Marsz za godzinę
@WykopekNaPolEtatu: podpisz umowę na czas określony do października, maksymalnie do listopada, bo jak w grudniu przypiździ to nie wytrzymasz tam nawet w tej kufajce
Około połowa polaków ma styl przywiązania inny niż bezpieczny co oznacza, że bez psychoterapii prawdopodobnie nigdy nie będzie w stanie stworzyć trwałego i zdrowego związku. Miażdżąca nadwyżka takich osób znajduje się na aplikacjach randkowych, ponieważ wpadają i wypadają oni z rynku matrymonialnego i tak w kółko.
Osoby o stylu bezpiecznym mają filtr przez który (dość szybko) wchodzą w relacje z innymi osobami o stylu bezpiecznym przez co związki te są zdrowe i
@Seraficzna2: nie ma żadnej katastrofy demograficznej, do żłobka nie da się zapisać dziecka trzeba płacić 2500 za prywatny żłobek dzieci rodzi się nadal za dużo
Najnowsze wyniki kontroli NIK w Uniwersytecie Medycznym w Lublinie wykazała, że Zintegrowany System Informatyczny nie został uruchomiony (po 3 latach od odboru) a aplikacja nie działała.
@dziki-wienczyslaw: no spoko, nie zareagowałem jakoś nadmiarowo chyba, ale że dzisiaj już kilka takich błędów zobaczyłem, to się podzieliłem obserwacją ( ͡°͜ʖ͡°)
W piątek Elon Musk, wraz z uruchomieniem handlu akcjami SpaceX na Wall Street, stał się pierwszym bilionerem w historii świata. Jego majątek to ponad 1 bilion dolarów. Tym samym fortuna Muska napęczniała do rozmiaru większego niż majątek trzech kolejnych osób na liście najbogatszych.
Gdyby jego majątek podzielić na wszystkich ludzi na świecie to każdy by dostał
Cieszy fakt, że to osiągnięcie trafiło do niego, a nie do jakiegoś nafciarza, czy kogoś kto odziedziczył
@Caracas: Izrael nigdy nie wydaje swoich obywateli, więc wcale się nie dziwię że nie zgodził się na ekstradycję zresztą tak chyba powinno być, gdyby o naszego obywatela upominał się Izrael to czy byśmy go wydali?
ciekawe jak to jest z przepływem informacji o śmierci tych gagatków, dużo z nich wyjechało w latach 60., potem jeszcze fala z lat 90. czy ktoś sprawdza czy oni jeszcze żyją, czy wypłacamy renty i
źródło: 1000012506
Pobierz