Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
heniek_8

heniek_8

Dołączył 8 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23667
  • Znaleziska 3685
  • Mikroblog 19982
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 45
HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
21.06.2026, 17:48:40
  • 6
#gielda tak z ciekawości rozwiązałem sobie test na revolucie (specjalnie źle) i wyskoczyło mi coś takiego, czemu KNF się do tego nie przyczepi? + W komentarzu jedno z pytań (brak poprawnej odpowiedzi imo xd)
HAMSKLOSS89 - #gielda tak z ciekawości rozwiązałem sobie test na revolucie (specjalni...

źródło: 1000012506

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heniek_8
heniek_8 21.06.2026, 18:51:39 via Wykop
  • 0
@HAMSKLOSS89: a dlaczego ma się przyczepić? zostałeś poinformowany o ryzyku, podpisałeś oświadczenia, ale jak jesteś pełnoletni, to przecież nikt ci nie zabroni kupić
  • Odpowiedz
nutsheell
nutsheell
21.06.2026, 18:07:31
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heniek_8
heniek_8 21.06.2026, 18:13:39 via Wykop
  • 3
ciekawe jaką przecietny social awkward anon ma miec motywację... xD


@nutsheell: jak mu zacznie zdrowie się sypać
  • Odpowiedz

2307

Izba Lekarska wspiera lekarzy w zakupie samochodu

Izba Lekarska wspiera lekarzy w zakupie samochodu

Zakup samochodu bez konieczności odwiedzania wielu salonów, porównywania ofert i prowadzenia negocjacji. Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie uruchamia nowy benefit, który ma odciążyć lekarzy w jednym z bardziej czasochłonnych procesów zakupowych.

tomasztomasz1234
z
izba-lekarska.pl
dodany: 21.06.2026, 15:58:35
  • 153
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
  • #
    motoryzacja
  • #
    konowalposting
heniek_8
heniek_8 21.06.2026, 18:11:33 via Wykop
  • -14
@TomdeX: każda liczna grupa zawodowa może dostać ofertę od dealera, już nie jęcz, pewnie dla pracowników biedronki coś takiego gdzieś jest
Realizm123
Realizm123
13.06.2026, 21:44:08
  • 1
To ja z moją ukochaną

#zwiazki #wygryw
Realizm123 - To ja z moją ukochaną

#zwiazki #wygryw

źródło: 9333

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heniek_8
heniek_8 13.06.2026, 21:58:24 via Wykop
  • 9
@Realizm123: fajna, mam ten sam model, tylko w instrukcji jest napisane żeby pompować 1 atm a ty widzę dałeś ze 3-4
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
13.06.2026, 10:50:19
  • 135
Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż cupry? Większe ciary żenady wzbudzają chyba tylko chińczyki na drogach

#motoryzacja
vladi_putin - Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż...

źródło: IMG_1499

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heniek_8
heniek_8 13.06.2026, 16:45:54 via Wykop
  • 0
@vladi_putin: funkcjonalność * trwałość / cena
tylko o to mi chodzi a nie że jakiś random będzie prychał że "wieśniacki"
  • Odpowiedz
dream_big
dream_big
13.06.2026, 14:22:35
  • 4
#psychologia #przemyslenia #zwiazki
Mam takie przemyślenie o sobie, podzielę się bo może ktoś czuje podobnie.
Myślę o sobie, o samotności, którą często odczuwam, o niesprawiedliwości i życiu „samej, samodzielnej”. Zastanawiam się dlaczego jestem sama, dlaczego cały czas czuję jakbym miała walczyć.
Miałam trochę mental breakdnown bo za leki na niedobór żelaza zapłaciłam ponad 300zł, do tego nie zdążyłam na autobus i plecak mi się popsuł.
Jednak prawda
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heniek_8
heniek_8 13.06.2026, 14:42:25 via Wykop
  • 1
@dream_big: ile masz lat, jak jesteś młoda to celuj w specialists IT 8 lat starszego to ci załatwi bezpieczeństwo dziecko co tam chcesz, a on jeszcze będzie się cieszył że wygrał, jeżeli nie będzie ci o----------o za głośno
  • Odpowiedz
cr_7
cr_7
13.06.2026, 12:14:29
  • 12
Podoba mi się popularyzacja napiwków jak w USA.
W końcu obowiązkowy napiwek staje się standardem i odciążeniem dla restauratorów którzy przy takich kosztach nie są w stanie premiować kelnerów.
#warszawa #jedzenie71
cr_7 - Podoba mi się popularyzacja napiwków jak w USA.
W końcu obowiązkowy napiwek st...

źródło: 2c083313-04d4-42e2-b69d-d555478b0c5e

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heniek_8
heniek_8 13.06.2026, 12:54:45 via Wykop
  • 0
@cr_7: już wolę takie coś z góry wiadomo, 10% łatwo sobie w głowie dodać do ceny, niż jakieś niezręczne sytuacje jak z tego filmu który pewnie zaraz ktoś fragment wstawi
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
13.06.2026, 06:08:42
  • 36
Rynek samochodów to jakiś kosmos obecnie, 110k za nową Fabię? W dodatku jak ona śmiesznie wygląda; przód jak w jakimś terenowym bmw a potem patrzysz z boku i hej, toż to jest SKODA FABIA! Przerost formy nad treścią i ceny również
#samochody #skoda
Zopyross - Rynek samochodów to jakiś kosmos obecnie, 110k za nową Fabię? W dodatku ja...

źródło: skd

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heniek_8
heniek_8 13.06.2026, 06:15:20 via Wykop
  • 8
@Zopyross: jeszcze te reklamy samochodów "KORZYŚĆ DO 20000"

od jakiej ceny bazowej ta "korzyść" ja się pytam
  • Odpowiedz
heniek_8
heniek_8 13.06.2026, 06:21:15 via Wykop
  • 67
@dzieju41: powinny chińczyki tu zrobić porządek, co ciekawe Niemcy chociaż produkują samochody to są raczej za tym żeby nie wprowadzać za dużo barier w handlu z Chinami w przeciwieństwie do np Francji

Nowy samochód klasy takiej jak Astra powinien kosztować 60 tysięcy
  • Odpowiedz
heniek_8
heniek_8 13.06.2026, 12:46:23 via Wykop
  • 0
@Antorus: mam swoje zapiski od listopada 2014 i było trochę jednak taniej, kilka pierwszych notowań z tamtego czasu
Lukoil 4.84
shell 4.99
Lukoil 4.58
orlen 4.48

Już nawet nie wspomnę kwiecień 2020 bo to był hit: 3.30, czasy covid
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
13.06.2026, 11:09:17
  • 2
#lgbt #warszawa co tam chuopy z #przegryw ?
Dalej w domu ściskacie butelke przed monitorem zamiast przyjechać do Warszawy na bajwiększy spęd Julek?!
Ta Parada to już nie Parada LGBT a marsz różowychpasków. Pogoda w tym roku ponura jak nigdy wcześniej ale i tak jest kolorowo. Nie suedźcie w domu tylko przybywajcie. Marsz za godzinę
CipakKrulRzycia - #lgbt #warszawa co tam chuopy z #przegryw ?
Dalej w domu ściskacie ...

źródło: 1000000833

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heniek_8
heniek_8 13.06.2026, 11:26:26 via Wykop
  • 1
@CipakKrulRzycia: a co to tam tryska?
  • Odpowiedz
WykopekNaPolEtatu
WykopekNaPolEtatu
13.06.2026, 10:29:25
  • 56
#gielda

Idę na rozmowę o pracę w Dino. Jakieś rady? Mam zadać jakieś pytania w imieniu Akcjonariuszy?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heniek_8
heniek_8 13.06.2026, 10:59:56 via Wykop
  • 101
@WykopekNaPolEtatu: podpisz umowę na czas określony do października, maksymalnie do listopada, bo jak w grudniu przypiździ to nie wytrzymasz tam nawet w tej kufajce
  • Odpowiedz
Seraficzna2
Seraficzna2
Seraficzna2
13.06.2026, 09:50:33
  • 33
Około połowa polaków ma styl przywiązania inny niż bezpieczny co oznacza, że bez psychoterapii prawdopodobnie nigdy nie będzie w stanie stworzyć trwałego i zdrowego związku. Miażdżąca nadwyżka takich osób znajduje się na aplikacjach randkowych, ponieważ wpadają i wypadają oni z rynku matrymonialnego i tak w kółko.

Osoby o stylu bezpiecznym mają filtr przez który (dość szybko) wchodzą w relacje z innymi osobami o stylu bezpiecznym przez co związki te są zdrowe i
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heniek_8
heniek_8 13.06.2026, 10:46:42 via Wykop
  • 0
@Seraficzna2: nie ma żadnej katastrofy demograficznej, do żłobka nie da się zapisać dziecka trzeba płacić 2500 za prywatny żłobek
dzieci rodzi się nadal za dużo
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
12.06.2026, 11:03:40
  • 25
#trzecieoko

no k---a
trebeter - #trzecieoko 

no k---a
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heniek_8
heniek_8 13.06.2026, 06:43:26 via Wykop
  • 7
@Uuroboros: powiedziała "Mati nic nie mów komendantowi, dam ci pograć na moim komputerze"
heniek_8 - @Uuroboros: powiedziała "Mati nic nie mów komendantowi, dam ci pograć na m...

źródło: 511069_tak-bylo

Pobierz
  • Odpowiedz
piaskun87
piaskun87
13.06.2026, 06:14:47
  • 29
piaskun87

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heniek_8
heniek_8 13.06.2026, 06:17:29 via Wykop
  • 20
@piaskun87: nie mówcie Muskowi że ktoś coś takiego napisał bo chłop wpadnie w depresję na pewno
  • Odpowiedz

356

NIK: Środki publiczne na systemy IT, które nie działały w UM Lublin

NIK: Środki publiczne na systemy IT, które nie działały w UM Lublin

Najnowsze wyniki kontroli NIK w Uniwersytecie Medycznym w Lublinie wykazała, że Zintegrowany System Informatyczny nie został uruchomiony (po 3 latach od odboru) a aplikacja nie działała.

JohnyArkad
z
nik.gov.pl
dodany: 12.06.2026, 10:20:16
  • 23
  • #
    uczelnie
  • #
    programista15k
  • #
    najwyzszaizbakontroli
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
heniek_8
heniek_8 13.06.2026, 05:44:21 via Wykop
  • 3
Nie wieżę


@dziki-wienczyslaw: 7 rano, a ja już dzisiaj chyba że 3 takie rażące orty widziałem na wykopie
heniek_8
heniek_8 13.06.2026, 06:12:03 via Wykop
  • 0
@dziki-wienczyslaw: no spoko, nie zareagowałem jakoś nadmiarowo chyba, ale że dzisiaj już kilka takich błędów zobaczyłem, to się podzieliłem obserwacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wuuuwuuu
Wuuuwuuu
13.06.2026, 05:51:12
  • 114
W piątek Elon Musk, wraz z uruchomieniem handlu akcjami SpaceX na Wall Street, stał się pierwszym bilionerem w historii świata. Jego majątek to ponad 1 bilion dolarów. Tym samym fortuna Muska napęczniała do rozmiaru większego niż majątek trzech kolejnych osób na liście najbogatszych.

Gdyby jego majątek podzielić na wszystkich ludzi na świecie to każdy by dostał


Cieszy fakt, że to osiągnięcie trafiło do niego, a nie do jakiegoś nafciarza, czy kogoś kto odziedziczył
Wuuuwuuu - W piątek Elon Musk, wraz z uruchomieniem handlu akcjami SpaceX na Wall Str...

źródło: Elon-Musk-is-planning-to-visit-Mexico-City

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heniek_8
heniek_8 13.06.2026, 06:00:46 via Wykop
  • 0
@Wuuuwuuu:
w krótkiej skali to będzie trylioner
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
13.06.2026, 05:18:14
  • 956
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heniek_8
heniek_8 13.06.2026, 05:33:18 via Wykop
  • 11
@Caracas:
Izrael nigdy nie wydaje swoich obywateli, więc wcale się nie dziwię że nie zgodził się na ekstradycję
zresztą tak chyba powinno być, gdyby o naszego obywatela upominał się Izrael to czy byśmy go wydali?

ciekawe jak to jest z przepływem informacji o śmierci tych gagatków, dużo z nich wyjechało w latach 60., potem jeszcze fala z lat 90. czy ktoś sprawdza czy oni jeszcze żyją, czy wypłacamy renty i
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Henryk VIII

  • marność nad marnościami i wszystko marność
  • Polska

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.04.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 19.11.2019

    Mikroblogger
  • Koder
    od 22.03.2026

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking