Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
@emgie-giees: jaki stalking xd
@Marian_Pe: Bez przesady.
źródło: images(118)
Pobierz@Zjadacz_Mysli: odpowiedź b definitywnie i ostatecznie
@Kanusz-Morwin-Jikke: r---------a mnie że zawsze się mówiło, że rozwój technologii ułatwi pracę w fabrykach i td. Ostatecznie ułatwiło to pracę juleczkom w biurach, ale już niedługo ją zastąpi.
- 4
@robert_przylbica: a huop jak był przy zardzewiałej maszynie tak dalej jest.
- 55
źródło: 20251011_055913
Pobierz#kolchoz #praca #lekarz #lekarz100k #krajzkartonu #polska
kumacie ze gdyby nie ci przekleci dziennikarze i dociekliwi, to nigdy by to nie wyszlo na jaw ?
kumacie ze gdyby nie ci przekleci dziennikarze i dociekliwi, to nigdy by to nie wyszlo na jaw ?
źródło: image
Pobierz- 4
Maszyna w kołchozie już się rozgrzewa? Gotowy zarobić zawrotne 4000?
A lekarz nawet nie musiał przyjść na dyżur, a i tak mu zapłacą i to z twoich pieniędzy xD.
#kolchoz #praca #lekarz #lekarz100k #krajzkartonu #polska
A lekarz nawet nie musiał przyjść na dyżur, a i tak mu zapłacą i to z twoich pieniędzy xD.
#kolchoz #praca #lekarz #lekarz100k #krajzkartonu #polska
@PrzodownikPracyZaGrosze: za 4tys dniówki to on nawet nie wstaje z łóżka. Wszystko to bo studia miał trudne
@PrzodownikPracyZaGrosze: lekarz kradnie z NFZ wiecej podczas dwojeczki niz kołchoźnik przez miesiąc zarabia
- 11
źródło: 1000054657
Pobierz@David_Rabbits: witam robotnika trzyzmianowego
- 5
@J3BACZ3000: Witaj Huop!
- 2
- 7
- 34
źródło: 1000231897
Pobierz- 16
źródło: 1000054622
Pobierzgada sie o tym braku stabilnosci, jako powod nizu demograficznego, ale tak naprawde czy kiedykolwiek bylo stabilnie z robota o ile ktos nie jest psim swedem/przez nepotyzm jakos bardzo wysoko w drabinie spolecznej? o ile nie jestes zabezpieczony przez regulacje/brak wiekszego oddzialywania gospodarki na twoja prace (sedzia, prokurator, zolnierz, policjant, co do zasady lekarz i dentysta) to ta twoja praca nigdy de facto nie jest stabilna w dluzszym terminie...
oczywiscie, na pewno
oczywiscie, na pewno
@Das_Ungeheuer_von_Danzig: czyli moglibyście już mieć teraz, bo co za różnica ¯\(ツ)/¯
@Das_Ungeheuer_von_Danzig: cały post wywody o tym, jak jest dobrze i w sumie nie ma co narzekać i czekać bo nigdy nie będzie lepiej po czym sam piszesz, że u Ciebie jeszcze poczekacie z 3 lata xDDDD no chłopie, przekonałeś mnie.
































Powiedział biur0ski, w państwowej spółce, zarabiający niemal średnią krajową. Głównym jego zajęciem jest przysypianie na biurku, wychodzenie na obiad (w godzinach pracy) do McDonald' a czy innego KFC, albo wygrywanie g---o nagród w zakładowych konkursach. Śmiechu warte - z takimi Panowie. Tfu na fakecela.
źródło: Screenshot_20260616-232716-212
Pobierzźródło: IMG_8194
Pobierz