#321685 #przegryw #kolchoz
Powiedział biur0ski, w państwowej spółce, zarabiający niemal średnią krajową. Głównym jego zajęciem jest przysypianie na biurku, wychodzenie na obiad (w godzinach pracy) do McDonald' a czy innego KFC, albo wygrywanie g---o nagród w zakładowych konkursach. Śmiechu warte - z takimi Panowie. Tfu na fakecela.
David_Rabbits - #321685 #przegryw #kolchoz 
Powiedział biur0ski, w państwowej spółce,...

źródło: Screenshot_20260616-232716-212

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kolchoz #przegryw
Jak się odnajdujecie w swoich kołchozach w interakcjach z współpracownikami?
Bierzecie czynny udział w rozmowach, small talk, gadki szmatki czy robicie swoje bez emocji z nikim nie gadacie, ewentualnie zdawkowe odpowiedzi, odbijacie karte i do widzenia?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mechamaru: prol jeszcze pomyśli że praca 200h (tyle realnie wychodzi z dojazdami) miesiecznie przez kolejne 40 lat to nie jest deal życia za 5k na rękę (albo i mniej)
  • Odpowiedz
gada sie o tym braku stabilnosci, jako powod nizu demograficznego, ale tak naprawde czy kiedykolwiek bylo stabilnie z robota o ile ktos nie jest psim swedem/przez nepotyzm jakos bardzo wysoko w drabinie spolecznej? o ile nie jestes zabezpieczony przez regulacje/brak wiekszego oddzialywania gospodarki na twoja prace (sedzia, prokurator, zolnierz, policjant, co do zasady lekarz i dentysta) to ta twoja praca nigdy de facto nie jest stabilna w dluzszym terminie...

oczywiscie, na pewno
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach