Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Brontosaurus: Brać urlop po to, żeby przesiedzieć cały boży dzień na chacie bo taki żar z nieba?
@Mathas: no i co w tym takiego? Od tego są użetki. Oczywiście nie mówię o osobach, które siedzą w chłodnym miejscu tylko o obsranych kołchozach gdzie jebiesz na słońcu albo na hali.
Ukrainiec dzisiaj w kołchozie podziekowal mi i powiedzial ze mu milo ze moze z kims normalnie porozmawiac o wolyniu chociaz ja nie poruszalem tego tematu bo przyszedlem tam o-----c swoje i wyjsc a nie wdawac sie w historyczne dyskusje ale normalnie z nim rozmawialem w przeciwienstwie do reszty brygady ktora od razu wyzywa chlopaczka 19 lat raczej obsrany niz kozak zaporoski ale fajnie sie gadalo dopoki nie powiedzial ze dziadek jego dziadka
adalo dopoki nie powiedzial ze dziadek jego dziadka byl w upa i pp tym jak polacy wyrzneli ukrainska wies oni zrobili to samo wtedy stracil zeby #ukraina #rosja #wojna #kolchoz
@WieslawKoryto: tak było, weź młody gówniarzu spadaj, bo tylko dyskredytujesz Polaków... "dziadek jego dziadka", to kiedy to było? 300 lat temu?
@WieslawKoryto: Zarzutka 11 miesiecznego konta.
W urzędach skracają godziny pracy z powodu upałów xD rozumiem, że te skrócone godziny beda odrabiać? Jak urzędasom gorąco i nie maja klimy to niech sobie wiatrak postawia i zasłonią rolety. Ciekawe co na to ludzie pracujacy na zewnątrz, kierowcy ciężarówek, w halach na produkcji przy nagrzanych maszynach xD Przeciez to jawne plucie w twarz. Urzedas ma miec skrocone godziny, bo mu sie palce spocą od klikania na komputerze. #praca
rozumiem, że te skrócone godziny beda odrabiać?
@Bonzolog11: We wrozki, jednorozce i krasnoludki tez wierzysz? :DDD
Kto budzetowce zabroni? Przeciez nie placa ze swojego portfela.
Ciekawe co na to ludzie pracujacy na zewnątrz, kierowcy ciężarówek, w halach na produkcji przy nagrzanych maszynach xD Przeciez to jawne plucie w twarz.
@Bonzolog11: tak, to jest plucie w twarz, ale nie urzędu, i to nie urząd jest tu problemem, który dobrowolnie chce ulżyć swoim pracownikom, a te wszystkie januszexy i p0lscy pszeciembi0rcy, którzy żerują na braku sztywnych przepisów w tej kwestii.
W USA firmy z sektora gig economy, jak Uber i Lyft, stosują AI do oferowania jak najniższych wynagrodzeń kierowców – analizują dane, m.in. częstość podejmowania kursów i akceptowane stawki, by ustalić, jak bardzo są zdesperowani, by zaakceptować ucięty zarobek.
Model wyzysku Ubera jest przenoszony do kolejnych branż, m.in. szpitali. W USA pielęgniarki dostają inne pensje za tę samą pracę w tym samym budynku.
Podobne praktyki pojawiają się już w HR, obsłudze klienta
Model wyzysku Ubera jest przenoszony do kolejnych branż, m.in. szpitali. W USA pielęgniarki dostają inne pensje za tę samą pracę w tym samym budynku.
Podobne praktyki pojawiają się już w HR, obsłudze klienta
@model_trzy_zmianowy: od dawna było wiadome że i tak hindusy zaczynają mieć dostęp do internetu i zaraz przejmą IT, eldorado się kończy.
źródło: 1000111995
PobierzCo to jest, mogę pożyczyć?
- Flex 20.0% (13)
- Gumówke 10.8% (7)
- Szlifierke 29.2% (19)
- Kątkówke 20.0% (13)
- Bosz/Boszke 10.8% (7)
- Diaks 9.2% (6)
@Handstander12: Diax
- 2
@majkel_scofield: no, są też takie szlifierki oscylacyjne gdzie każdy mówi oscylarka, więc logicznie ze na szlifierkę kątową powinno się mówić kątówka wg mnie
Jeżeli prezydent podpisze ustawę, pójdziemy do europejskich trybunałów - Łukasz Jankowski o zbieraniu danych o pensjach medyków w powiązaniu z PESEL
trą dupami ze strachu, ciekawe ze jakos lekarze np. dentysci od razu na wstepie zbieraja dane i c--j wie co z nimi robią pozniej, na szczescie zrezygnowalem z takich dentystów i chodze do takiego ktory mi nie kazal od razu podpisywac cyrografu
#programista15k #konowalposting #lekarski

pójdziemy do europejskich trybunałów
@model_trzy_zmianowy: trybunał położy się ze śmiechu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@model_trzy_zmianowy: co za kretyn, pobieraja publiczne pieniadze wiec powinno byc wiadomo kto i ile. natomiast jak pracuja prywatnie to nie ma takiej potrzeby jak reszta spoleczenstwa. RASA PANÓW.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@model_trzy_zmianowy: I kukoldyzmu
- 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
@trike: Pomyśl sobie o ludziach w gastro gdzie na kuchni potrafi być 60...
- 0
Obecnie jestem na bezrobociu i przy tych temeperaturach nawet nie przeglądam ofert od kołchozów xD Trzeba taktycznie poczekać aż sytuacja się unormuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kolchoz #bezrobocie #pracbaza
#kolchoz #bezrobocie #pracbaza
źródło: pogodas
Pobierz- 7
@Larsberg Musiał szybko uciekać, bo nie mógł wytrzymać w tym gorącu?
@Larsberg: Panie Areczku może Pan wcześniej iść do domu ale proszę się już więcej nie pokazywać w naszym zespole. Mnie nie takie rzeczy bolalały i do pracy przychodziłem. Wybór zostawiam Panu. Urwana ręką to jeszcze nie powód żeby sobie wychodzić z pracy wcześniej, gdybyśmy wszyscy tak robili to żadna paleta by nie wyjechała z zakładu
- 3
@speedygonzales1: Ociepleniowcy, dekarze, brukarze, drogówka: Lubię to!
@speedygonzales1: zaklad areczkow jest prywatny wiec prywaciarz dziala zgodnie KP i prywaciarz rowniez moze skrocic te godziny ale nie musi o co wy k---a macie problem idzcie do prywaciarza i mu powiedzcie aby wam skrocil godziny a nie jak j----y pies ogrodnika patrzcie ze ktos ma lepiej to zamiast walczyc aby tez miec to inni niech maja gorzej bo ja rowniez mam xD, duzo sie nie roznicie od takich januszu
Beka z typów, którzy brak naprawy uszkodzonej klimatyzacji argumentują, że to nie zdrowe i on sobie woli okno otworzyć xD
A pamiętam taki pogląd z 15-20 lat temu to była norma. Tylko wtedy połowa aut nie miała w ogóle klimy. Pfff klima? A po co na miesiąc w roku? xD
W niedzielę ma być 40 stopni. Życzę kołchoźnikom miłej jazdy 30 km do swojej fabryki smrodu bez klimy xDD
#motoryzacja
A pamiętam taki pogląd z 15-20 lat temu to była norma. Tylko wtedy połowa aut nie miała w ogóle klimy. Pfff klima? A po co na miesiąc w roku? xD
W niedzielę ma być 40 stopni. Życzę kołchoźnikom miłej jazdy 30 km do swojej fabryki smrodu bez klimy xDD
#motoryzacja
źródło: janusz
PobierzBeka z typów, którzy brak naprawy uszkodzonej klimatyzacji argumentują, że to nie zdrowe i on sobie woli okno otworzyć xD
@Brontosaurus: ilu takich typów znasz poza swoim starym?
Nie powiedział nikt nigdy xD
@Nusantara: mam sąsiada który tak mi odpowiedział. Że klima to przeziębić się można on nie używa..
Kolegę też miałem gdzie nie miał nigdy auta że sprawna klima bo twierdził że nie potrzebuje. A nie to że nie miał kasy aby zrobić. Wprost przeciwnie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Vappacino: Ale ja wypraszam sobie , jestem chamem pierwszego sortu ( ͡° ͜ʖ ͡°) może trolluje, a może nie. Wykop śledzi ludzi więc wolę nie mówić o inwestycjach, posiadanych autach, żeby mnie ktoś nie skojarzył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 4
gówniarze w wieku 7-18 lat
dwumiesięczne wakacje pełne beztroski i zabawy
a nam co zostało , ekscytowanie się że janusz z łaską da nam dwa pełne 2 tygodnie płatnego urlopu i musisz z wyprzedzeniem zaplanować by inni tez mogli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
dwumiesięczne wakacje pełne beztroski i zabawy
a nam co zostało , ekscytowanie się że janusz z łaską da nam dwa pełne 2 tygodnie płatnego urlopu i musisz z wyprzedzeniem zaplanować by inni tez mogli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: Bez tytułu
PobierzWolisz miec 2 miesiące wakacje (mała kasa i niezależność) czy 2 tyg urlopu (większa kasa i ....)
- zdecydowanie wakacje 36.8% (28)
- no raczej wakacje 17.1% (13)
- ani wakacje ani urlop 2.6% (2)
- ja będe pracował w wakacje 6.6% (5)
- raczej urlop 6.6% (5)
- zdecydowanie urlop 14.5% (11)
- ee tam, bezrobocie wybieram 7.9% (6)
- jestem na zasiłku, wali mnie to 2.6% (2)
- nie wiem / nie mam zdania 5.3% (4)
źródło: 1000000539
Pobierz@bartlomiej_rakowski: Jeszcze wszyscy będziecie prosić o ten komunizm jak wam kapitaluchy i janusze jeszcze bardziej dokręcą śrubę
@bartlomiej_rakowski: SLD w latach 90 i na początku 00 był na miejscu dzisiejszego PiSu jak nie nawet bardziej w prawo w niektórych sprawach xD
- 1088
@KratosBogWojny Co to za raban? Czemu robota stoi? Jak to "Areczek zasłabł"? Dima, Artjom, wynieście kolegę na parking za firmę, dzisiaj Areczka w pracy nie było. Da? Da!
@KratosBogWojny: "Panie Areczku, proszę nie symulować. I tak nie ma pan ubezpieczenia. Odrobi pan godziny na nocnej zmianie w niedzielę".





























European Union (EU)