co to znaczy "If candidates are equally qualified, the underrepresented gender must be prioritized." nigdy takiego czegoś nie bedzie, bo nie ma wymiernej jednostki do mierzenia soft skilli, produktywnosci wtf

European Union (EU)

Non-executive directors: At least 40% of the underrepresented gender (women) must be non-executive directors.

All directors: Alternatively, at least 33% of all director positions (both executive and non-executive) must be held by women.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Mathas: no i co w tym takiego? Od tego są użetki. Oczywiście nie mówię o osobach, które siedzą w chłodnym miejscu tylko o obsranych kołchozach gdzie jebiesz na słońcu albo na hali.
  • Odpowiedz
Ukrainiec dzisiaj w kołchozie podziekowal mi i powiedzial ze mu milo ze moze z kims normalnie porozmawiac o wolyniu chociaz ja nie poruszalem tego tematu bo przyszedlem tam o-----c swoje i wyjsc a nie wdawac sie w historyczne dyskusje ale normalnie z nim rozmawialem w przeciwienstwie do reszty brygady ktora od razu wyzywa chlopaczka 19 lat raczej obsrany niz kozak zaporoski ale fajnie sie gadalo dopoki nie powiedzial ze dziadek jego dziadka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adalo dopoki nie powiedzial ze dziadek jego dziadka byl w upa i pp tym jak polacy wyrzneli ukrainska wies oni zrobili to samo wtedy stracil zeby #ukraina #rosja #wojna #kolchoz


@WieslawKoryto: tak było, weź młody gówniarzu spadaj, bo tylko dyskredytujesz Polaków... "dziadek jego dziadka", to kiedy to było? 300 lat temu?
  • Odpowiedz
W urzędach skracają godziny pracy z powodu upałów xD rozumiem, że te skrócone godziny beda odrabiać? Jak urzędasom gorąco i nie maja klimy to niech sobie wiatrak postawia i zasłonią rolety. Ciekawe co na to ludzie pracujacy na zewnątrz, kierowcy ciężarówek, w halach na produkcji przy nagrzanych maszynach xD Przeciez to jawne plucie w twarz. Urzedas ma miec skrocone godziny, bo mu sie palce spocą od klikania na komputerze. #praca
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rozumiem, że te skrócone godziny beda odrabiać?


@Bonzolog11: We wrozki, jednorozce i krasnoludki tez wierzysz? :DDD

Kto budzetowce zabroni? Przeciez nie placa ze swojego portfela.
  • Odpowiedz
Ciekawe co na to ludzie pracujacy na zewnątrz, kierowcy ciężarówek, w halach na produkcji przy nagrzanych maszynach xD Przeciez to jawne plucie w twarz.


@Bonzolog11: tak, to jest plucie w twarz, ale nie urzędu, i to nie urząd jest tu problemem, który dobrowolnie chce ulżyć swoim pracownikom, a te wszystkie januszexy i p0lscy pszeciembi0rcy, którzy żerują na braku sztywnych przepisów w tej kwestii.
  • Odpowiedz
W USA firmy z sektora gig economy, jak Uber i Lyft, stosują AI do oferowania jak najniższych wynagrodzeń kierowców – analizują dane, m.in. częstość podejmowania kursów i akceptowane stawki, by ustalić, jak bardzo są zdesperowani, by zaakceptować ucięty zarobek.
Model wyzysku Ubera jest przenoszony do kolejnych branż, m.in. szpitali. W USA pielęgniarki dostają inne pensje za tę samą pracę w tym samym budynku.
Podobne praktyki pojawiają się już w HR, obsłudze klienta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako że zdarza mi się używać tego ustrojstwa czasami w pracy i musze je pożyczać od różnych ludzi, pomóżcie mi w końcu raz na zawsze ustalić nazwę którą mam wymawiać

#pytanie #przegryw #pracbaza #kolchoz
Handstander12 - Jako że zdarza mi się używać tego ustrojstwa czasami w pracy i musze ...

źródło: 1000111995

Pobierz

Co to jest, mogę pożyczyć?

  • Flex 20.0% (13)
  • Gumówke 10.8% (7)
  • Szlifierke 29.2% (19)
  • Kątkówke 20.0% (13)
  • Bosz/Boszke 10.8% (7)
  • Diaks 9.2% (6)

Oddanych głosów: 65

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeżeli prezydent podpisze ustawę, pójdziemy do europejskich trybunałów - Łukasz Jankowski o zbieraniu danych o pensjach medyków w powiązaniu z PESEL

trą dupami ze strachu, ciekawe ze jakos lekarze np. dentysci od razu na wstepie zbieraja dane i c--j wie co z nimi robią pozniej, na szczescie zrezygnowalem z takich dentystów i chodze do takiego ktory mi nie kazal od razu podpisywac cyrografu


#programista15k #konowalposting #lekarski
modeltrzyzmianowy - >Jeżeli prezydent podpisze ustawę, pójdziemy do europejskich tryb...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Larsberg: Panie Areczku może Pan wcześniej iść do domu ale proszę się już więcej nie pokazywać w naszym zespole. Mnie nie takie rzeczy bolalały i do pracy przychodziłem. Wybór zostawiam Panu. Urwana ręką to jeszcze nie powód żeby sobie wychodzić z pracy wcześniej, gdybyśmy wszyscy tak robili to żadna paleta by nie wyjechała z zakładu
  • Odpowiedz
Czaicie że w lokalnym urzędzie gminy w mojej mieścinie w tym i następnym tygodniu są skrócone godziny pracy z powodu upałów? Oczywiście w lokalnych kołchozach produkcyjnych i spawalniczych areczkom w ogóle nie jest gorąco.

#pogoda #kolchoz #pracbaza
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@speedygonzales1: zaklad areczkow jest prywatny wiec prywaciarz dziala zgodnie KP i prywaciarz rowniez moze skrocic te godziny ale nie musi o co wy k---a macie problem idzcie do prywaciarza i mu powiedzcie aby wam skrocil godziny a nie jak j----y pies ogrodnika patrzcie ze ktos ma lepiej to zamiast walczyc aby tez miec to inni niech maja gorzej bo ja rowniez mam xD, duzo sie nie roznicie od takich januszu
  • Odpowiedz
Beka z typów, którzy brak naprawy uszkodzonej klimatyzacji argumentują, że to nie zdrowe i on sobie woli okno otworzyć xD
A pamiętam taki pogląd z 15-20 lat temu to była norma. Tylko wtedy połowa aut nie miała w ogóle klimy. Pfff klima? A po co na miesiąc w roku? xD
W niedzielę ma być 40 stopni. Życzę kołchoźnikom miłej jazdy 30 km do swojej fabryki smrodu bez klimy xDD

#motoryzacja
Brontosaurus - Beka z typów, którzy brak naprawy uszkodzonej klimatyzacji argumentują...

źródło: janusz

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 15
Beka z typów, którzy brak naprawy uszkodzonej klimatyzacji argumentują, że to nie zdrowe i on sobie woli okno otworzyć xD


@Brontosaurus: ilu takich typów znasz poza swoim starym?
  • Odpowiedz
  • 2
Nie powiedział nikt nigdy xD


@Nusantara: mam sąsiada który tak mi odpowiedział. Że klima to przeziębić się można on nie używa..
Kolegę też miałem gdzie nie miał nigdy auta że sprawna klima bo twierdził że nie potrzebuje. A nie to że nie miał kasy aby zrobić. Wprost przeciwnie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Vappacino: Ale ja wypraszam sobie , jestem chamem pierwszego sortu ( ͡° ͜ʖ ͡°) może trolluje, a może nie. Wykop śledzi ludzi więc wolę nie mówić o inwestycjach, posiadanych autach, żeby mnie ktoś nie skojarzył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gówniarze w wieku 7-18 lat

dwumiesięczne wakacje pełne beztroski i zabawy
a nam co zostało , ekscytowanie się że janusz z łaską da nam dwa pełne 2 tygodnie płatnego urlopu i musisz z wyprzedzeniem zaplanować by inni tez mogli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Lukardio - gówniarze w wieku 7-18 lat

dwumiesięczne wakacje pełne beztroski i zabawy...

źródło: Bez tytułu

Pobierz

Wolisz miec 2 miesiące wakacje (mała kasa i niezależność) czy 2 tyg urlopu (większa kasa i ....)

  • zdecydowanie wakacje 36.8% (28)
  • no raczej wakacje 17.1% (13)
  • ani wakacje ani urlop 2.6% (2)
  • ja będe pracował w wakacje 6.6% (5)
  • raczej urlop 6.6% (5)
  • zdecydowanie urlop 14.5% (11)
  • ee tam, bezrobocie wybieram 7.9% (6)
  • jestem na zasiłku, wali mnie to 2.6% (2)
  • nie wiem / nie mam zdania 5.3% (4)

Oddanych głosów: 76

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach