#321685 przypominam że jutro mam wolne od roboty ale i tak planuje od 9:30 wziąć się za robotę donową żeby w piwnicy jako tako wyglądało może jutro mnie nie być cały dzień na tagu ponieważ mam jutrzejszy dzień zaplanowany co do minuty ogułemto dobranoc huopy i baby cześć
@Anonim5: Nie ma określonego terminu oczekiwania na propozycję pracy. Może to być od razu, za tydzień, miesiąc czy kilka, albo nawet wcale przez rok albo więcej
Musk planuje wszczepić wszystkim Neuralink żeby zmienić ich w posłuszne bioroboty wykonujące zaprogramowane czynności. A zacznie się tak że najpierw niby chorzy np. sparaliżowani potem się rozkręci i robole fizyczni "Zapomnij co robiłeś w czasie pracy! Zostań biorobotem!" i cyk 8h pracy i nawet nie będziesz pamiętał. Potem cała reszta. #przegryw
Dzień dobry (?)
źródło: 1000246374
Pobierz