Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
David_Rabbits

David_Rabbits

Dołączył 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6986
  • Znaleziska 80
  • Mikroblog 6906
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 52
Mechamaru
Mechamaru
14 min temu
  • 7
#przegryw

Dzień dobry (?)
Mechamaru - #przegryw 

Dzień dobry (?)

źródło: 1000246374

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

David_Rabbits
David_Rabbits 12 min temu via Wykop
  • 2
@Mechamaru: serwus ehhh
  • Odpowiedz
J3BACZ3000
J3BACZ3000
5 godz. i 34 min temu
  • 9
#321685 przypominam że jutro mam wolne od roboty ale i tak planuje od 9:30 wziąć się za robotę donową żeby w piwnicy jako tako wyglądało może jutro mnie nie być cały dzień na tagu ponieważ mam jutrzejszy dzień zaplanowany co do minuty ogułemto dobranoc huopy i baby cześć
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

David_Rabbits
David_Rabbits 15 min temu via Wykop
  • 0
@J3BACZ3000: Serwus, owocnej pracy w piwnitzy
  • Odpowiedz
MarcinPoniedzialek
MarcinPoniedzialek
8 godz. i 36 min temu
  • 14
Umęczon. W pewnym momencie termometr pokazał 28.2C w moim pokoju. Upocon i oblepion.
#przegryw
MarcinPoniedzialek - Umęczon. W pewnym momencie termometr pokazał 28.2C w moim pokoju...

źródło: PIXECT-20260622212335

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

David_Rabbits
David_Rabbits 8 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
@MarcinPoniedzialek: jębiacy (?)
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
8 godz. i 26 min temu
  • 5
#przegryw był ktoś kiedyś w Urzędzie Pracy? Pół roku się czeka na propozycje pracy? #pracbaza #pytanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

David_Rabbits
David_Rabbits 8 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 1
@Anonim5: Nie ma określonego terminu oczekiwania na propozycję pracy. Może to być od razu, za tydzień, miesiąc czy kilka, albo nawet wcale przez rok albo więcej
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
16 godz. i 34 min temu
  • 7
#przegryw kolejny dzień
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

David_Rabbits
David_Rabbits 16 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 5
@Anonim5: serwus
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
18 godz. i 16 min temu
  • 3
✨️ Kiełbaski na wsi: Ciekawy sposób na spędzenie czasu? Ⓘ

Chłop co se pojechał na wieś kiełbaski na ogniu robić jak jaki autysta, śmiechu warte...

#przegryw #wies #samotnosc

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
mirko_anonim - ✨️ Kiełbaski na wsi: Ciekawy sposób na spędzenie czasu? Ⓘ

Chłop co se...

źródło: IMG-2043

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

David_Rabbits
David_Rabbits 16 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: 0ski. Ciekawe który to "trukel" z tagu. Wytropi się.
DavidRabbits - @mirkoanonim: 0ski. Ciekawe który to "trukel" z tagu. Wytropi się.

źródło: abfdcf97f2a1c4618250f6be1b69946c191852aa6e96cead51275694724ba873,w800~2

Pobierz
  • Odpowiedz
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
17 godz. i 29 min temu
  • 5
Na TAGU sa KONFIDENCI

#przegryw
PolskiPolakZPolskiPL - Na TAGU sa KONFIDENCI 

#przegryw

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

David_Rabbits
David_Rabbits 17 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 1
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: To nie ja jak coś!
  • Odpowiedz
Dinkozaur30
Dinkozaur30
17 godz. i 27 min temu
  • 10
Musk planuje wszczepić wszystkim Neuralink żeby zmienić ich w posłuszne bioroboty wykonujące zaprogramowane czynności. A zacznie się tak że najpierw niby chorzy np. sparaliżowani potem się rozkręci i robole fizyczni "Zapomnij co robiłeś w czasie pracy! Zostań biorobotem!" i cyk 8h pracy i nawet nie będziesz pamiętał. Potem cała reszta.
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

David_Rabbits
David_Rabbits 17 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 4
@Dinkozaur30: Pisałbym się na to
  • Odpowiedz
David_Rabbits
David_Rabbits 19 godz. i 17 min temu
  • 11
#321685 #przegryw
Gównianie zaczął się ten tydzień. A będzie tylko gorzej.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadowping
shadowping
19 godz. i 49 min temu
  • 9
Ale jestem przystojny #przegryw #przegrywpo30tce #pokazmorde
shadowping - Ale jestem przystojny #przegryw #przegrywpo30tce #pokazmorde

źródło: temp_file1528186469491329128

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

David_Rabbits
David_Rabbits 19 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 0
@shadowping: cerata na głowie
  • Odpowiedz
zssrauamaiw
zssrauamaiw
21 godz. i 23 min temu
  • 2
#przegryw #wykop wy normalni jesteście?
zssrauamaiw - #przegryw #wykop wy normalni jesteście?

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-22 o 08.36.11

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

David_Rabbits
David_Rabbits 20 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 0
@zssrauamaiw: Jak tam na oddziale?
  • Odpowiedz
David_Rabbits
David_Rabbits 20 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 0
@zssrauamaiw: Co tak ostro? Chodzą słuchy, że jesteś na oddziale, ja z troski pytał!
  • Odpowiedz
David_Rabbits
David_Rabbits 20 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
@zssrauamaiw: Powiadali, że Ty na oddziale...

tydzień u crusha byłam,


Rozumiem.
  • Odpowiedz
David_Rabbits
David_Rabbits 20 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
@zssrauamaiw: Tak już jest..
  • Odpowiedz
shadowping
shadowping
20 godz. i 47 min temu
  • 11
Jade sprawdzac reakcje a menelica z wykopu zazdrosna #przegryw #przegrywpo30tce #pokazmorde
shadowping - Jade sprawdzac reakcje a menelica z wykopu zazdrosna #przegryw #przegryw...

źródło: temp_file6690795277718151053

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

David_Rabbits
David_Rabbits 20 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 1
@shadowping: Jednak nie jest na oddziale...
  • Odpowiedz
noname3004
noname3004
21 godz. i 5 min temu
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

David_Rabbits
David_Rabbits 20 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 0
@noname3004: Masz jakieś skriny na to?
  • Odpowiedz
David_Rabbits
David_Rabbits 20 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 2
@noname3004: Ok, dziękuję za dostarczenie mi tej informacji.
  • Odpowiedz
David_Rabbits
David_Rabbits 20 godz. i 54 min temu
  • 11
#321685 #przegryw #kolchoz
Nie da się wytrzymać na tej postsowieckiej, pamiętającej Bieruta hali... Już cały huop mokry
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzikikowal
dzikikowal
22 godz. i 4 min temu
  • 5
#przegryw ehh mam nadzieję, ze ktoś ogarnie mi klimatyzację w gruzie od ręki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

David_Rabbits
David_Rabbits 22 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 4
@dzikikowal: Drogie rzeczy to są, ehhh
  • Odpowiedz
huop_robotniczy
huop_robotniczy
23 godz. i 4 min temu
  • 13
#321685 #przegryw ehhhhhhhh
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

David_Rabbits
David_Rabbits 22 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 4
@huop_robotniczy: @Mechamaru rel
  • Odpowiedz
tereska-kaczmek
tereska-kaczmek
wczoraj, 00:45:43
  • 2
Cygaretka przed kołchoz i wjeżdżamy w niewolniczy tydzień na pełnej #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

David_Rabbits
David_Rabbits wczoraj, 03:52:36 via Wykop
  • 1
@tereska-kaczmek: Trzymaj się Tereso. Aha Teresa...
  • Odpowiedz
David_Rabbits
David_Rabbits wczoraj, 03:44:26
  • 8
#321685 #przegryw #kolchoz
Ledwie człowiek stąd wyszedł i znowu na posterunku. Ehhh...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J3BACZ3000
J3BACZ3000
przedwczoraj, 23:14:08
  • 10
#321685 HUOP do spania się nadaje. Dobranoc huopy i baby
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

David_Rabbits
David_Rabbits wczoraj, 03:42:58 via Wykop
  • 2
@J3BACZ3000: Serwus Huop
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

David Rabbits

  • Szkoda gadać...
  • Żurawitza Texas U.S.A

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 15.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking