#przegryw #kolchoz #januszex

ehhh, jutro pobudka o 6 żeby na 9 być w arbeitslager janusza, pewnie będę znowu robił cały dzień to samo co przez ostatni miesiąc i zakładam, że kleszcza złapię bo mi się deet skończył a niedziela i nie ma gdzie kupić
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@boblazar: Polacy mają coś takiego że z każdej g---o pracy np rozwożenie pizzy chcą zrobić robotę z której utrzymają rodzinę

Nie
To g---o praca dla studenta żeby sb dorobić do nowego auta czy na wakacje ew żeby mieć na imprezę nic więcej
Nie masz możliwości awansu czy cokolwiek
To dobra praca żeby sb odkryć hajs i w-----ć do większego miasta ew mieć na wkqld własny na kredyt a nie na
  • Odpowiedz
Jak patrzę na moich znajomych z gimnazjum i liceum, widzę że każdy z nich zarabia po 30k na rękę minimum, każdy już zbudował dom, wyjazdy na Antarktydę, inny zdobywa mount everest, jeszcze inny safari, drogie auta, jak to jest możliwe? Wcale nie kończyli medycyny. Najgorzej mają programiści (w tym ja) ale nas było trzech xD #polska #pytanie

#programista15k #programowanie #kolchoz #korposwiat
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@model_trzy_zmianowy: Ja zdecydowanie nie mam takiej obserwacji, ale na pewno ci co są po studiach i są od około dekady w związku małżeńskim mają się dobrze, bo jak się robi w dwie osoby średnią krajową przez tyle lat to po takim czasie jest się w dobrym miejscu.

Najbogatszą parkę jaką znam, to akurat programiści, razem robią koło 50k.
  • Odpowiedz
Tokeny są teraz przepalane na poziomie kilku-kilkunastu tysięcy dolarów per osoba


@RapIArbuzy: To jest jedna wielka beka. Zakładając zarobki średnie zarobki po 15-20k brutto UOP, to koszt AI na pracownika, to praktycznie druga taka pensja. Nvidia miała uratować dostawców kosztowo swoimi nowymi układami, ale nie dowiozła i dalej dowieźć nie może. Ceny idą w górę, każdy ma AI, ale przez cenę praktycznie nie może jej używać. Absolute cinema.
  • Odpowiedz
Stoisz na linii w kołchozie za najniższą krajową, pot spływa po rowie, w domu czekają na ciebie najtańsze parówki z biedronki, a nagle wpada robo celebryta który na jednej rolce zarabia tyle co ty w rok. Isover.

#przegryw #kolchoz
vladi_putin - Stoisz na linii w kołchozie za najniższą krajową, pot spływa po rowie, ...

źródło: IMG_1423

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z racji tego, że jestem dociekliwym badaczem - szukam odpowiedzi na pewne pytanie.

Jaka jest definicja tego całego kołchozu?

Czy mowa o zakładzie produkcyjnym i jego magazynie jako całości, czy może jednym z dwóch fragmentów takiego miejsca, oraz czy centrum logistyczne w którym niczego się nie produkuje (przykład: Amazon) również można określić tym słowem?

Niektórzy

Kołchoz to:

  • Produkcja 13.7% (7)
  • Magazyn 3.9% (2)
  • Jedno i drugie 82.4% (42)

Oddanych głosów: 51

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MaikeloByalkovo: Kołchoz to miejsce z--------u. #pracbazy , gdzie jest się traktowanym jak niewolnik.
Historycznie to były to socjalistyczne spółdzielcze zakłady rolnicze. A praca tam była jak w całym tym socjalizmie. Z-------l, plany 5-cio letnie. I dążenie to rekordów. Jak nie rzeczywistych, to przynajmniej na papierze.
  • Odpowiedz
Jaka jest definicja tego całego kołchozu?


@MaikeloByalkovo: jakakolwiek niskopłatna praca, która jednocześnie wycieńcza człowieka i nie daje żadnych perspektyw rozwoju ani polepszenia bytu, ponadto pracodawca to janusz, któremu nie zależy na pracownikach
  • Odpowiedz
Kto w takim razie zarobi, jeśli AI robi już WSZYSTKO?
Eksperci Domenowi (Ludzie z wiedzą niszową):AI wie wszystko ogólnie, ale nie zna specyficznych, mikro-problemów danej branży. Zarobi lekarz, prawnik, logistyk czy księgowy, który dokładnie wie, jaki proces w jego pracy jest najbardziej uciążliwy. Taka osoba użyje darmowego AI od OpenAI czy Google, by stworzyć idealne, niszowe narzędzie, a potem sprzeda je tysiącom innych osób z tej samej branży.

#programista15k
modeltrzyzmianowy - Kto w takim razie zarobi, jeśli AI robi już WSZYSTKO?
Eksperci Do...

źródło: image

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moja firma wczoraj wysłała maile że organizuje wakajki płatne ale trochę mniej i wyglądało by to tak mniej więcej jak na obrazku, czyli nie dość że za to płacimy +/- połowę ceny to jeszcze jakiś z-----y hackaton nam każą robić i oczywiście mój przełożony pisze czy się już zapisalem

#programista15k #programowanie #kolchoz #korposwiat #pracbaza #praca #pracait
modeltrzyzmianowy - Moja firma wczoraj wysłała maile że organizuje wakajki płatne ale...

źródło: 17807567467486667148874322964118

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oldspiceedit: Nie no chodzi o to, że mają gofry, makarony, zapiekanki i ciasta, ale można też coś ugotować i przynieść. Tak ja to rozumiem. Dla mnie spoko opis, ja bym aplikował. Ale nie ogarniam ruby, nie jestem z Warszawy i nie wyżyję za 6-8k brutto.
  • Odpowiedz
@model_trzy_zmianowy: A to w innych branżach jest niby inaczej? Spójrz dookoła na bogatych ludzi i powiedz mi czy oni serio są tacy wybitni w swojej dziedzinie. Zdecydowana większość nie jest. Mieli albo szczęście, albo znajomości, albo dobry start w życiu. Frajerem jest każdy kto myśli że jak w życiu będzie pracowity to się dorobi fortuny i życie go nagrodzi.
  • Odpowiedz