Wergiliusz wskazał Dantemu X krąg piekła i rzekł do niego:

- I oto będziesz wstawał codziennie przez 40 lat o 4 rano, potem jechał godzinę do Januszexu by od 6:00 być gotowym przy rozgrzanej do czerwoności maszynie na 12h zmianę.

Po czym Dante narobił pod siebie i zapłakał w trwodze.

#kolchoz #praca #januszex
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #kolchoz #januszex

ehhh, jutro pobudka o 6 żeby na 9 być w arbeitslager janusza, pewnie będę znowu robił cały dzień to samo co przez ostatni miesiąc i zakładam, że kleszcza złapię bo mi się deet skończył a niedziela i nie ma gdzie kupić
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@boblazar: Polacy mają coś takiego że z każdej g---o pracy np rozwożenie pizzy chcą zrobić robotę z której utrzymają rodzinę

Nie
To g---o praca dla studenta żeby sb dorobić do nowego auta czy na wakacje ew żeby mieć na imprezę nic więcej
Nie masz możliwości awansu czy cokolwiek
To dobra praca żeby sb odkryć hajs i w-----ć do większego miasta ew mieć na wkqld własny na kredyt a nie na
  • Odpowiedz
Jak patrzę na moich znajomych z gimnazjum i liceum, widzę że każdy z nich zarabia po 30k na rękę minimum, każdy już zbudował dom, wyjazdy na Antarktydę, inny zdobywa mount everest, jeszcze inny safari, drogie auta, jak to jest możliwe? Wcale nie kończyli medycyny. Najgorzej mają programiści (w tym ja) ale nas było trzech xD #polska #pytanie

#programista15k #programowanie #kolchoz #korposwiat
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@model_trzy_zmianowy: Ja zdecydowanie nie mam takiej obserwacji, ale na pewno ci co są po studiach i są od około dekady w związku małżeńskim mają się dobrze, bo jak się robi w dwie osoby średnią krajową przez tyle lat to po takim czasie jest się w dobrym miejscu.

Najbogatszą parkę jaką znam, to akurat programiści, razem robią koło 50k.
  • Odpowiedz
Tokeny są teraz przepalane na poziomie kilku-kilkunastu tysięcy dolarów per osoba


@RapIArbuzy: To jest jedna wielka beka. Zakładając zarobki średnie zarobki po 15-20k brutto UOP, to koszt AI na pracownika, to praktycznie druga taka pensja. Nvidia miała uratować dostawców kosztowo swoimi nowymi układami, ale nie dowiozła i dalej dowieźć nie może. Ceny idą w górę, każdy ma AI, ale przez cenę praktycznie nie może jej używać. Absolute cinema.
  • Odpowiedz