Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 19
- 8
@Anonim5: więcej za to jak mnie gnoja tam xD
@walicwasss: First time?
źródło: 20260608155422_1
Pobierz@Geralt678: żebyś się kiedyś nie pomylił i zamiast naklepać Lewusa skopiesz dupę panu Januszowi w robocie
- 4
@bartlomiej_rakowski: Ile taki zestaw?
- 1
@S_mirabilis: Nwm bo firma płaci. Szacuję w okolicach +/- 25 zł bo z dań dnia, a nie stałej karty.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
- 0
@paluszki_rybne: Niestety
dzisiaj sportowa randka #pdk
#programista15k #programowanie #kolchoz #korposwiat #pracbaza #praca #pracait #januszex
#programista15k #programowanie #kolchoz #korposwiat #pracbaza #praca #pracait #januszex
źródło: image
Pobierz@model_trzy_zmianowy: hehe really aprisziejted
- 2
źródło: temp_file9213447825405122580
Pobierz- 179
@wonsz337: co ten Szatan Serduszko taki smutny
Wergiliusz wskazał Dantemu X krąg piekła i rzekł do niego:
- I oto będziesz wstawał codziennie przez 40 lat o 4 rano, potem jechał godzinę do Januszexu by od 6:00 być gotowym przy rozgrzanej do czerwoności maszynie na 12h zmianę.
Po czym Dante narobił pod siebie i zapłakał w trwodze.
#kolchoz #praca #januszex
- I oto będziesz wstawał codziennie przez 40 lat o 4 rano, potem jechał godzinę do Januszexu by od 6:00 być gotowym przy rozgrzanej do czerwoności maszynie na 12h zmianę.
Po czym Dante narobił pod siebie i zapłakał w trwodze.
#kolchoz #praca #januszex
@PrzodownikPracyZaGrosze:
Całej sytuacji przyglądał się p0lak który wyszeptał w stronę Wergiliusza: Panie, a w soboty też można robić?
Całej sytuacji przyglądał się p0lak który wyszeptał w stronę Wergiliusza: Panie, a w soboty też można robić?
@Harven: a na urlopie remont
- 11
źródło: 1000053802
Pobierz
źródło: 1000006326
Pobierz@Geralt678: co z tamta baba
- 1
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: Dobrze Srode sie z nia widze
- 5
@Rhodie: co w tym lesie robisz, harcerzem jestes?
- 22
@boblazar: oj tak tak byczq +1
@boblazar: Polacy mają coś takiego że z każdej g---o pracy np rozwożenie pizzy chcą zrobić robotę z której utrzymają rodzinę
Nie
To g---o praca dla studenta żeby sb dorobić do nowego auta czy na wakacje ew żeby mieć na imprezę nic więcej
Nie masz możliwości awansu czy cokolwiek
To dobra praca żeby sb odkryć hajs i w-----ć do większego miasta ew mieć na wkqld własny na kredyt a nie na
Nie
To g---o praca dla studenta żeby sb dorobić do nowego auta czy na wakacje ew żeby mieć na imprezę nic więcej
Nie masz możliwości awansu czy cokolwiek
To dobra praca żeby sb odkryć hajs i w-----ć do większego miasta ew mieć na wkqld własny na kredyt a nie na
Jak patrzę na moich znajomych z gimnazjum i liceum, widzę że każdy z nich zarabia po 30k na rękę minimum, każdy już zbudował dom, wyjazdy na Antarktydę, inny zdobywa mount everest, jeszcze inny safari, drogie auta, jak to jest możliwe? Wcale nie kończyli medycyny. Najgorzej mają programiści (w tym ja) ale nas było trzech xD #polska #pytanie
#programista15k #programowanie #kolchoz #korposwiat
#programista15k #programowanie #kolchoz #korposwiat
@model_trzy_zmianowy: Ja zdecydowanie nie mam takiej obserwacji, ale na pewno ci co są po studiach i są od około dekady w związku małżeńskim mają się dobrze, bo jak się robi w dwie osoby średnią krajową przez tyle lat to po takim czasie jest się w dobrym miejscu.
Najbogatszą parkę jaką znam, to akurat programiści, razem robią koło 50k.
Najbogatszą parkę jaką znam, to akurat programiści, razem robią koło 50k.
@rolling_stone_with_no_hope: @model_trzy_zmianowy potwierdzam, tez to widze. Jesli to nie jakis blad matrixa to mysle, ze oni zarabiaja grube siano za granica, maja dzialki/domy/mieszkania po rodzinie wiec odpada im gigantyczny wydatek w postaci wynajmu/kredytu, czesto to patusy wiec maja laski, nierzadko z bogatych domow ktore dokladaja sie do budzetu.
- 15
nic nie jest tansze niz kamilek
#programista15k #programowanie #kolchoz #korposwiat #pracbaza #praca #pracait
#programista15k #programowanie #kolchoz #korposwiat #pracbaza #praca #pracait
źródło: image
Pobierz@model_trzy_zmianowy: jakoś mi się w to wierzyć nie chce. Nawet jak Claude będzie kosztował 1000 USD miesięcznie to będzie to bardziej opłacalne niż kolejny Kamilek/Mariusz senior XD
Tokeny są teraz przepalane na poziomie kilku-kilkunastu tysięcy dolarów per osoba
@RapIArbuzy: To jest jedna wielka beka. Zakładając zarobki średnie zarobki po 15-20k brutto UOP, to koszt AI na pracownika, to praktycznie druga taka pensja. Nvidia miała uratować dostawców kosztowo swoimi nowymi układami, ale nie dowiozła i dalej dowieźć nie może. Ceny idą w górę, każdy ma AI, ale przez cenę praktycznie nie może jej używać. Absolute cinema.
























#przegryw #kolchoz #gothic