Chlop jutro wstaje do roboty robi smieci z rana na miescie i Zbiera Kaucje Puszki butelki i kasa sama wpada i tak sie zyje w tej Panderozie zwana Polskąm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kolchoz #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chłop przez nocki mało śpi przez co depresja wjeżdża mocno. Ale za to w piątek będę miał odwiedziny rodziny a w sobotę od 7 remont w domu więc kolejne dni nie przespane. Over #przegryw #kolchoz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego firmy dają tak słabe podwyżki, przez co zasoby B2B zwalniają do minimum, żeby nie dać się wyzyskać, a jednocześnie potrafią wypieprzyć setki milionów na wdrażanie AI? Przecież AI, które ma przyspieszać pracę, zależy właśnie od tych zasobów B2B, a samo się nic nie zadzieje. Moim zdaniem rezultatem tego są Kamilki, którzy mają teraz łatwiej, bo dzięki AI kończą zadanka szybciej, ale nie mają kompletnie żadnej motywacji, by cisnąć zadania dalej. Przez
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak poradzić sobie z narcyzem w pracy?
To jest wręcz groteska...

Pewien typ z ostrym i bdb maskowanym NPD z mojego działu, zawsze miał w robocie jakiegoś "wroga".
Wicie-rozumicie, upatrywał sobie jakąś osobę, która wg niego była całym złem świata i non stop zgłaszał jakieś kąśliwe uwagi, punktował niedociągnięcia w pracy (często totalnie błahe) itd. itp.
Ponieważ z czym jak z czym, ale z NPD miałem w życiu sporo do czynienia, to gdy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po odrobinie szczęścia w nieszczęściu musiało teraz być trochę tego drugiego, zatem spierdotrip niet bo prawa noga boli i palec siny cały, niemalże czarny, boli dla jego przy wciskaniu sprzęgła i gazu w pierdziku. Po drugie primo to dziąsło, prawa strona po zewnętrznej u góry w okolicach szóstki i siódemki (bo ósemek nie mam) spufnięta, miękka jak zgniły pomidor i ciemno-czerwona, boli… przeca myje zęby dokładnie dwa dziennie, niekiedy trzy razy dziennie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@model_trzy_zmianowy: wg mnie ai ubilo tez troche mit tych wszystkich aspirujacych nerdow indie developerow ze te genialne pomysly w stylu 'mam dosc... wkurzylem sie bo... ...i napisalem jakies scierwo za ktore chce 10 dolarow miesiecznie chociaz jak wiadomo ludzi zwykly netflix za 39 zl r---------a i rrezygnuja' :D Wiekszosc rzeczy jest fajna ale nie zeby za to placic i tu jest problem.
  • Odpowiedz
#praca #kolchoz #memy

Hej mireczki. Przerobiłem mema o kiwi.

Pamiętam, że kiedyś wzruszałem się na samą myśl, że kiwi nie chce być sam. No i później znalazłem drugą połówkę. Można być razem, ale jak zatroszczyć się o drugą osobę, gdy nie ma pracy? Albo trafić do kołchozu - przychodzisz z pracy i masz wszystkiego dość. Mówisz sobie na początku - o wow, o bożu, znalazłem pracę,
Zakopianczyk - #praca #kolchoz #memy

Hej mireczki. Przerobiłem mema o kiwi.

Pamięta...

źródło: zakopianczyk_mem

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@PfefferWerfer: Dokładnie tak

W kołchozie możesz awansować co najwyżej na kierownika zmiany czy starszego... (dopisz odpowiednie stanowisko).

Co więcej, praca w kołchozie jest bardzo źle widziana przez HR. Jak Anetka zobaczy, że pracowałeś jako magazynier czy inny kołchoźnik, to wywali Twoje CV do korpo. #robpill jest bardzo silny.
  • Odpowiedz
@Isouwa: Dokładnie, w Polsce jest silna kastyzacja i samo choćby skojarzenie cię z robolstwem wyklucza cię z pracy w biurze bo Anetka z HR widzi w tobie zwierzę niegodne jej, a jakiekolwiek wyższe wykształcenie/doświadczenie biurowe wyklucza cię z roboty fizycznej bo mają cię za krawaciarza co s-------i przy pierwszej okazji bo jest overqualified.

Ja jestem w takiej sytuacji i mam dwa CV - do biura i do fizycznej bo jest
  • Odpowiedz