Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
źródło: 1000054390
PobierzWY też wolicie być na bezrobociu, zamiast zajeżdżać się za 3600 - 4k netto?
Oczywście rodzina i znajomi wielce oburzeni xD
#neet #bezrobocie #kolchoz #januszebiznesu #logikaniebieskichpaskow
Oczywście rodzina i znajomi wielce oburzeni xD
#neet #bezrobocie #kolchoz #januszebiznesu #logikaniebieskichpaskow
@jakismadrynickpolacinsku: większość ludzi niezbyt ma wybór jednak jakby nie patrzeć
@Bukajamajka: Ty stoisz w kołchozie, a my nad wodą.
- 0
@shitman6 ja w kołchozie a wy co
- 9
źródło: 1000054369
Pobierz@kanguru: o tej godzinie????
- 1
@Lukardio:

- 65
@evertoniarz: już dawno powinni zakończyć tej cyrk i wprowadzić bezwarunkowy dochód podstawowy
@evertoniarz: a do tego +100 osób na to zaaplikuje
źródło: 1000008001
Pobierz- 4
@Bukajamajka: huop kołchozowy
@Bukajamajka: co to za diabelska maszyna?
- 50
źródło: 1000243633
PobierzWstyd, hańba, kompromitacja tsfela dla jego w #kolchoz ja nie wyspał się, 7,5 kg towaru zmarnował - wczoraj się pytał 3 razy i g---o zapamiętał, pop*%$dolił i zrobił straty. Chcę zdechnąć i zapaść się pod ziemię, cały dzień do końca zje%*ny i wgl. It’s over, ehh… jeb%*y ch$j śmieć, a nie pracownik ze mnie, zadeklarował ja żeby potrącili dla jego, albo odda ze swoich i tak to właśnie jest.
#
#
źródło: E74EAE8E-0D86-4A8C-9A3A-83A29579EBAA
Pobierz@bartlomiej_rakowski: Spokojnie, janusz nie zbiednieje, nie daj sobie wejść na łeb
@bartlomiej_rakowski: Łatwo się mówi, ale nie daj sobie wmówić, że jakieś gówniane obowiązki decydują o Twojej wartości jako człowiek.
- 9
źródło: 1000054282
Pobierz@ReggieNoble: mocno!!
@MaikeloByalkovo: a jak mam przerwę 30 minut i kończę godzinę wcześniej to raj? No tak średnio
- 2
Jedyny plus uop to zwolnienia lekarskie. Ostatnio rozbiłem sobie kolano jak grałem w gałę, dwa dni pochodziłem do kołchozu ale uznałem, że szkoda mojego zdrowia. Krótka wizyta u lekarki, poopowiadałem że kiedyś ojcu się w kolanie woda zbierała i mnie też coś pobolewa po upadku no i ciach, tydzień fajrantu. Niech się beze mnie użerają na zmianie.
#praca #kolchoz
#praca #kolchoz
- 3
mogło by ubywać już te 350-400tys rocznie jak to ma być po 2040
będzie dużo mieszkań skapywało i wiele osiedli będzie pustych, ciekawe po ile będzie cena za 2 pokojowe mieszkanie
Przy takim spadku rocznym to nawet #warszawa #krakow #poznan #wroclaw #gdansk się nie obroni i tam tez dojdzie do przewietrzenia
i ciekawe jak wpłynie to na #szukampracy ta sytuacja
będzie dużo mieszkań skapywało i wiele osiedli będzie pustych, ciekawe po ile będzie cena za 2 pokojowe mieszkanie
Przy takim spadku rocznym to nawet #warszawa #krakow #poznan #wroclaw #gdansk się nie obroni i tam tez dojdzie do przewietrzenia
i ciekawe jak wpłynie to na #szukampracy ta sytuacja
źródło: obraz
Pobierz
@Lukardio: dlatego sciaga sie imigrantów, co Ty myslisz, ze kupisz tanio? nigdy, prędzej kraj do ruiny niz tanio sprzedać :)
Liczę na silne załamanie gospodarcze np. na skutek cen ropy bo o ile gospodarkę da się odbudować to podmiana etniczna będzie skutkować nie tylko tym, ale rzeczami znacznie gorszymi.
Natomiast wygląda na to, że idziemy na wymazanie tysiacletnich narodów w imię utrzymywania stopy życiowej wąskich grup interesów, systemu emerytalnego i reszty tego schematu Ponziego.
@PfefferWerfer:
Natomiast wygląda na to, że idziemy na wymazanie tysiacletnich narodów w imię utrzymywania stopy życiowej wąskich grup interesów, systemu emerytalnego i reszty tego schematu Ponziego.
@PfefferWerfer:
- 4
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@krefi10: Dziś na rzadko xD































Czy zrobiliście kiedykolwiek 102% normy w kołchozie?