@tomwick55: ja za czasów kołchozu nigdy nie robił 102% normy. Bo mam odrobinę szacunku do samego siebie. Ale znam takich co chętnie takie 102%, a nawet i 120% robili. Potem to stawało się normą, potem oni dalej podkręcali normy i tak do z-------a xD
  • Odpowiedz
Wstyd, hańba, kompromitacja tsfela dla jego w #kolchoz ja nie wyspał się, 7,5 kg towaru zmarnował - wczoraj się pytał 3 razy i g---o zapamiętał, pop*%$dolił i zrobił straty. Chcę zdechnąć i zapaść się pod ziemię, cały dzień do końca zje%*ny i wgl. It’s over, ehh… jeb%*y ch$j śmieć, a nie pracownik ze mnie, zadeklarował ja żeby potrącili dla jego, albo odda ze swoich i tak to właśnie jest.
#
bartlomiej_rakowski - Wstyd, hańba, kompromitacja tsfela dla jego w #kolchoz ja nie w...

źródło: E74EAE8E-0D86-4A8C-9A3A-83A29579EBAA

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przerwa w twoim kołchozie trwa 30 minut, czyli 1/16 czasu pracy - Eden.
Przerwa w twoim kołchozie trwa 20 minut, czyli 1/24 czasu pracy - Kołchoz zwyczajny.
Przerwa w twoim kołchozie trwa 15 minut, czyli 1/32 czasu pracy - Kołchoz okrutny.


#pracbaza #praca #kolchoz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedyny plus uop to zwolnienia lekarskie. Ostatnio rozbiłem sobie kolano jak grałem w gałę, dwa dni pochodziłem do kołchozu ale uznałem, że szkoda mojego zdrowia. Krótka wizyta u lekarki, poopowiadałem że kiedyś ojcu się w kolanie woda zbierała i mnie też coś pobolewa po upadku no i ciach, tydzień fajrantu. Niech się beze mnie użerają na zmianie.
#praca #kolchoz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mogło by ubywać już te 350-400tys rocznie jak to ma być po 2040
będzie dużo mieszkań skapywało i wiele osiedli będzie pustych, ciekawe po ile będzie cena za 2 pokojowe mieszkanie

Przy takim spadku rocznym to nawet #warszawa #krakow #poznan #wroclaw #gdansk się nie obroni i tam tez dojdzie do przewietrzenia

i ciekawe jak wpłynie to na #szukampracy ta sytuacja
Lukardio - mogło by ubywać już te 350-400tys rocznie jak to ma być po 2040
będzie duż...

źródło: obraz

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Liczę na silne załamanie gospodarcze np. na skutek cen ropy bo o ile gospodarkę da się odbudować to podmiana etniczna będzie skutkować nie tylko tym, ale rzeczami znacznie gorszymi.
Natomiast wygląda na to, że idziemy na wymazanie tysiacletnich narodów w imię utrzymywania stopy życiowej wąskich grup interesów, systemu emerytalnego i reszty tego schematu Ponziego.
@PfefferWerfer:
  • Odpowiedz
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach