#praca #uber #bolt Powiedzcie czy opłaca się jakbym chciał dorobić jako kierowca lub kurier rowerowy. Przykładowo parę dni w miesiącu czy się opłaca i co lepiej. Rowerem żarcie rozwozić (mam rower) czy taxi ale bez auta. Ale Tak na luzie bez z----------ą biegiem. Czy to w ogóle gra warta świeczki ?
Powiedzcie czy opłaca się jakbym chciał dorobić jako kierowca lub kurier rowerowy.
Przykładowo parę dni w miesiącu czy się opłaca i co lepiej. Rowerem żarcie rozwozić (mam rower) czy taxi ale bez auta. Ale Tak na luzie bez z----------ą biegiem. Czy to w ogóle gra warta świeczki ?