Powinni w podstawówce uczyć o włosach w/na odbycie. Chodzi o to, żeby uświadamiać ludzi, że takie zjawisko istnieje. Bo ktoś ma włosy w/na odbycie i się całe życie zastanawia czy to tylko u niego tak jest....

#edukacja #takaprawda #anatomia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zawsze mnie zastanawia jak niektórzy ( poza bananami których rodzice kupowali oceny czy sebixami co ubiegali się o średnią 2.0, by przejść dalej) tęsknią za szkołą. W dodatku polską szkołą, opartą na pruskim modelu edukacji, bo nie żyjemy w USA. Liceum to zajęcia 8-14/15, prace domowe, klasówki, kartkówki, nauczyciele mający w dupie, że zdajesz na maturze inne przedmioty niż ich święte, których uczą. Czasami dojazd zajmujący do godziny jak są korki. Wracanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jarkendarion: Syndrom wyparcia. Dużo ludzi, jeśli nie większość, pamięta ze swojego dzieciństwa 1% wydarzeń, na ogół tych szczęśliwych. Im są starsi, tym rzewniej wspominają młodość, kiedy stawy nie bolały, kiedy było się młodym i miało w nosie problemy. No wiesz, oni nie tęsknią za szkołą, ale za młodością.
  • Odpowiedz
Czy istnieje coś takiego jak jakaś wirtualna biblioteka z tytułami edukacyjnymi z zakresu programowania, elektroniki, finansów etc?
Polecicie coś takiego? Kupowanie indywidualnych książek jest za drogie :( Może być po angielsku lub po polsku
#programowanie #edukacja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TLDR: banki przyszli kazali podpisac my nie czytali i tera trza placic

Znajoma została oszukana przez bank.

Zmieniając mieszkanie wzięła kredyt hipoteczny 300 tys. na 30 lat, na 6% (dane mniej-więcej).
Spłaca go już ze 2 lata (!), w czasie których zapłaciła bankowi ponad 43 tys. zł rat.
hellfirehe - TLDR: banki przyszli kazali podpisac my nie czytali i tera trza placic

...

źródło: image_2024-04-04_001155481

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anomalocaracid: dlatego trzeba wprowadzić jeszcze alternatywne ubezpieczenia bo nfz też ma stawki preferencyjne dla jednych dziedzin a in e wycenia marnie co często nie ma żadnego uzasadnienia poza tym, że "bo tak".
  • Odpowiedz
W PL kobiety są bardziej wykształcone i to nie są różnice kosmetyczne (wyższe wykształcenie ma 4,6 mln kobiety i 3 mln faceci, w średnim również dominacja kobiet i tylko w zawodowym jest więcej facetów). Mężczyźni też przytłaczająco częściej wykonują zawody eksploatujące fizycznie i są w związku z tym też najczęściej ofiarami ciężkich i śmiertelnych wypadków w pracy. Co więc się robi by pomóc im w tej wyniszczającej sytuacji? Oczywiście nic, a nawet
antros - W PL kobiety są bardziej wykształcone i to nie są różnice kosmetyczne (wyższ...

źródło: obraz_2024-04-02_205744321

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W PL kobiety są bardziej wykształcone i to nie są różnice kosmetyczne (wyższe wykształcenie ma 4,6 mln kobiety i 3 mln faceci, w średnim również dominacja kobiet i tylko w zawodowym jest więcej facetów).


@antros: Oczywiście, że tak. Natomiast tutaj warto wspomnieć również o tym jakiej jakości jest to wykształcenie oraz co za takowym wykształceniem idzie, bo samo posiadanie papierka dziś nam absolutnie nic nie mówi.
  • Odpowiedz