@DoktorNauk: Nie wiem jak Ty, ale ja mam tak przez robotę. Swiadomosc tej koniecznosci jutrzejszego obowiazku jest na tyle paralizujaca, ze nie jestem w stanie zabrac sie za nic konkretnego. No i tak to sie bedzie krecic. Do usranej smierci.
  • Odpowiedz
  • 14
@Mirasthrope: Ja mam tak praktycznie ze wszystkim. Każdy obowiązek odbiera mi siły. Nawet teoretycznie pozytywny dla mnie jak iść do sklepu, żeby coś sobie kupić. Ale fakt, że muszę iść na osiem godzin i to jeszcze przez 5 kolejnych dni mnie po prostu masakruje i niszczy.
  • Odpowiedz
Jakie leki drugiego sortu dostaliście po #escitalopram ? Biorę to już prawie 3 miesiące, dawka 15mg, ale o ile objawy nerwicowe się trochę wyciszyły, ja też się wyciszyłam, tak objawy #depresja to chyba nawet nasilone. Mój wymarzony weekend to leżenie i patrzenie się w sufit. Jedyne co mnie napędza do robienia czegokolwiek to to, że muszę zarabiać xD ale zauważyłam, że w pracy, gdzie muszę szybko myśleć, niekiedy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Konkol a moim zdaniem sugeruj się co inni biorą, bo większość psychiatrów to konowaly i będą Ci zapisywać pod rząd różne ssri, ja zawsze robię głęboki research leków zanim idę do psychiatry i omawiam z nim moje propozycje, które potencjalnie mogą pomóc (opisy leków masz na mp.pl i różnych badaniach naukowych)
tak, trzeba wejść od nowa
  • Odpowiedz
@git_commit: nawet, jeżelo to bait-serio myślisz, że nie ma takich przypadków? XD
Jeżeli tak, to mało spaczonych osób poznałeś. A chłopu szczerze współczuje i mam nadzieje że wyjdzie na prostą
  • Odpowiedz
@MarekInceliusz: Bardzo mądre i rzadkie w tych czasach. W sumie to żałuję, że nie wymieniłem z nim kontaktu, bo człowiek samotny na co dzień nie ma się do kogo odezwać, a tak to by poznał kogoś fajnego...
  • Odpowiedz
@rubingramrap99 wnoszę po nicku, że 6 lat temu to studia zaczynałeś; potem faktycznie będzie gorzej, ale przełom s----------a to 30+ - jedni koledzy wysyłają dzieci do przedszkola, inni mają szybkie samochody i walą małolaty a przegryw wchodzi w stan niewidzialności społecznej; każde pokolenie to przechodzi relacje społeczne się atomizują i trudno o zachowanie przyjaźni; próbuj znaleźć coś co ma dla Ciebie sens i jakoś się w ramach tego realizuj, bo poczucie
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grap32 albo jakieś terapeutyczne przepracowanie tego i wyjście, albo koniec; bezrefleksyjność pokoleń przed nami była straszliwa - myśleli, że jak dadzą jedzenie i odzienie to już wspaniale;
  • Odpowiedz