Kilkanaście lat depresji (i diagnoza depresji nawracającej, ciężkie epizody), rozkład cech schizoidalnych (i diagnoza), rozkład cech autystycznych (i diagnoza), objawy i podejrzenie ADHD. Pobyty w szpitalach przymusowe i dobrowolne. Próby samobójcze.

Praktycznie nic nie jest do stałego wyleczenia. Przez kilkanaście lat wydałem kilkadziesiąt tysięcy na leczenie. Wykorzystałem większość możliwej pomocy.

Poddaję się.

#depresja #autyzm #samobojstwo #feels
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@senselessness: Hej, naprawdę ciężko to czytać i nie wyobrażam sobie, przez co przechodzisz. Chciałbym móc jakoś pomóc, ale wiem, że to nie jest proste. Pamiętaj, że warto walczyć i szukać wsparcia, nawet jeśli teraz wydaje się, że nic nie działa. Jest mnóstwo ludzi, którzy mogą nie znać dokładnie Twojego bólu, ale którzy chcieliby pomóc. Trzymaj się tam, i daj sobie prawo do szukania pomocy kiedy tylko czujesz, że może być
  • Odpowiedz
czy jak gardzę alkoholem i nie pije wcale to nadal mogę zostać w przyszłości alkoholikiem? jestem chyba dda bo matka alkoholiczka babcia od matki alkoholicka i dziadek od matki alkoholik od strony ojca każdy normalny. czytałem gdzieś ze gen do alkoholizmu może się w jakimś etapie życia uaktywnić bez powodu nawet jak ktoś gardził dotychczas alkoholem i nigdy nie pił
#alkoholizm #przegryw #depresja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Henson_: możesz, i to nawet szybciej

masz wbity jakiś program z alko który spowoduje że jak odpalisz będziesz miał w głowie niezłą spiralę (co ja robię, przeież tym gardziłem, teraz gardzę sobą, no to trzeba się napić żeby zapomnieć)
  • Odpowiedz
Cytat z moje dokumentacji psychiatrycznej:
" Z dużą gotowością do szukania przyczyny swoich trudności tylko w czynnikach chorobowych, bez dolności introspekcji, bez wglądu we własne mechanizmy osobowościowe".
Wcześnie powiedziałam jej( luźna uwaga), że nie mówię tego ( konkrerna sytuacja) by zasłaniać się chorobą, to był wrzask " ALE JA TAK NIE POWIEDZIAŁAM!!"
Przychodzi wariat do lekarza, lekarz tez wariat.
Przecież jeżeli ja nie mam w ogóle zdolności introspekcji to jestem totalnym czubem XD
Teraz idę
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ana77: a ja bym innemu lekarzowi nie dawał dokumentacji, niech sam zdiagnozuje i oceni bez wpływu zewnętrznego, tym bardziej jak się nie zgadzasz z tym co tam jest.
  • Odpowiedz
ale mnie ten babyface denerwuje raz byłem w biedronce i stary chciał zeby mu monstera kupić i baba przy kasie mnie o dowód prosiła
23 lvl. nie stosuje uzywek dobrze spie , witaminy w normie , trenuje i dalej mam ryj jak 14 latek xD
#przegryw #depresja #testosteron
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moja psycha is sitting, mam bardzo silną chęć zostania bezdomnym. W rodzinie mam kilku psychopatów, którzy stosują p-----c psychiczną, gaslighting i inne guwno. Moje poczucie własnej wartości nie istnieje. Efekt golema, defekt wyglądu i od dzieciaka jestem kozłem ofiarnym, nie mogę dbać o swoje zdanie, jestem dla nich śmieciem od małego, i czuję się jak śmieć.

#depresja #przegryw #psychologia #gehenna #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @heniek_8:

W tym sensie oni też są bezdomni, bo nikt w tej rodzinie nie ma żadnej nieruchomości. Dom podzielony na części, musieli wyżebrać jedną część od dalszej rodziny żeby móc w ogóle tu mieszkać, ale i tak muszą to spłacać, bez tego deweloperka wywaliłaby na zbity pysk, przychodziła tu z prawnikami.

Jestem w rozypce psychicznej, i to nie mój wybór, że mnie tak traktują
  • Odpowiedz
Hej Wykopki! Stworzyłem właśnie miejsce, gdzie fani książek, AI, muzyki (i nie tylko!) mogą wymieniać się pomysłami i inspiracjami - serwer Discord “Nie przejmuj się”. To serwer dla ciekawych świata osób, które lubią głębokie dyskusje i dzielenie się wiedzą. Jako pierwszy użytkownik i twórca, zapraszam Was do współtworzenia tego społecznościowego kosmosu. Dołącz do nas i zostań częścią naszej galaktycznej społeczności! Link do serwera w prywatnej wiadomości dla zainteresowanych.
#chcepogadac #
nieprzejmujsie - Hej Wykopki! Stworzyłem właśnie miejsce, gdzie fani książek, AI, muz...

źródło: IMG_0030

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

społecznościowego kosmosu

galaktycznej społeczności!


@nieprzejmujsie: epitetów jakbyś ratował świat a prawda jest taka że szukasz kolegów xD ilu was tam jest na tym przezajebistym serwerze? 5?
  • Odpowiedz
Chciałbym skonsultować jedną sprawę, może ktoś rozwieje moje wątpliwości. Normy wit. D. Patryk Nowak z kanału Pod Mikroskopem od dłuższego czasu walczy ze zjawiskiem nadmiernej podaży witaminy D w preparatach.

W poniższym filmie:
https://www.youtube.com/watch?v=HzZThPWBEaU

Zdaje się wykazywać, że normy WHO są zawyżone. Opiszę swój przypadek, choć to pojedynczy dowód anegdotyczny, to na czymś muszę bazować empirycznie. Tak już mam. To chyba normalne ;d
tamagotchi - Chciałbym skonsultować jedną sprawę, może ktoś rozwieje moje wątpliwości...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@puexam: Osoby szczupłe będą miały witaminy D ng/ml więcej niż osoba o przeciętnej wadze z nadwagą i otyłością, tak samo będzie miała niższy cukier czy ciśnienie. Zawsze jeżeli coś bardzo różni się zazwyczaj u osób szczupłych w porównaniu do osób o bmi przeciętnym i tych cięższych osobników, to będziesz miał korelacje z długowiecznością, bo to masa ciała jest w tym najważniejsza. Badania kliniczne na każdym zwierzaczku to mówią, gerontologia to
  • Odpowiedz
wenlafaksyna ma bardzo śmieszny/ciekawy ficzer
nawet jak zapomnisz wziąć rano to jeszcze tego samego dnia wieczorem dostaniesz przypominajkę w postaci pulsowania w rękach i głowie dzięki czemu nie pominiesz żadnej dawki
farmaceutyka jest niesamowita

#depresja #psychiatria #farmacja #leki #wenlafaksyna #snri #fascynujace #ciekawostki #gownowpis #oswiadczeniezdupy #przemysleniazdupy #takaprawda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pora chyba udać się do lekarza, bo to normalne nie jest, że od ponad dekady jedyne co robię w życiu to leżenie w łóżku po pracy w kolejnej fabryce smrodu. Nie mam motywacji do niczego, tylko najlepiej całe dnie siedzieć w pokoju.
Wiecznie matka niezadowolona, na przemian płacz i krzyki, szpiegowanie mnie, wydzwanianie po ludziach gdzie jestem i co robię. A na końcu jak usamodzielniłem się to usłyszałem, że kiedy mnie z
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oknoe a co jest złego w siedzeniu całe dnie w domu, jak też poza pracą nie wychodzę nigdzie i siedzę całe dni w domu, nic w tym złego nie widzę, nie daj sobie wmówić że coś z tobą nie tak
  • Odpowiedz
Pora chyba udać się do lekarza

a co jest złego w siedzeniu całe dnie w domu

nie daj sobie wmówić że coś z tobą nie tak


@Zoyav: @oknoe: Ale do lekarza i/lub psychologa można iść, raczej nie zaszkodzi. Po tym krótkim opisie zachowania matki, jest duża szansa, że to wpłynęło negatywnie na psychikę.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Po co taki uszkodzony człowiek jak ja żyje?
Nie ma nic gorszego niż fobia społeczna, lęk, depresja.
Nie wiesz co robić ze sobą w czasie wolnym.
Nie umiesz odpocząć, bo lęk, przejmowanie się.
Jak pójdziesz do pracy to będzie to g---o robota, bo jesteś wystraszonym człowiekiem, który nie umie walczyć o swoje.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 2
✨️ Autor wpisu (OP): @ziomus0812: u mnie początki jak chodzi o psychikę były obiecujące, bo fajnie zaktywizował, zachciało mi się zmieniać swoje życie, ale im dalej tym było gorzej.
Od początku jednak były mocne bóle skóry głowy, czułem wręcz jak mi włosy wychodzą z niej i nie łączyłem tego z tym lekiem (dalej nie jestem na 100% przekonany, że to on powodował, bo dopiero z niego schodzę, jestem teraz na dawce
  • Odpowiedz