Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko113
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FiksQ
Profil firmowy

FiksQ

Dołączył 5 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4283
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 4283
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 12
FiksQ
FiksQ 58 min temu
  • 10
#przegryw nie ma nic gorszego jak samotnosc i praca za minimum w kolchozie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysztof-mirko
krzysztof-mirko
48 min temu via Wykop
  • 1
@FiksQ: otóż jest - brak klimatyzacji w dniu dzisiejszym
  • Odpowiedz
razem
razem
razem
40 min temu via Wykop
  • 1
@FiksQ: jest, batem po plecach aby szybciej pracować
  • Odpowiedz
FiksQ
FiksQ 21.06.2026, 18:48:58
  • 3
#przegryw juz mnie glowa boli od szukania nowej pracy trzeba sobie przerwe zrobic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiksQ
FiksQ
Autor
21.06.2026, 19:02:50 via Wykop
  • 0
@Matii323: to w takich miejscach musi byc dobra rotacja
  • Odpowiedz
FiksQ
FiksQ
Autor
21.06.2026, 19:51:28 via Wykop
  • 0
@Matii323: masakra
  • Odpowiedz
FiksQ
FiksQ 21.06.2026, 14:58:19
  • 2
#przegryw szukam nowej pracy i jest tragedia dla przypomnienia mieszkam w miescie wojewodzkim
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiksQ
FiksQ
Autor
21.06.2026, 15:20:24 via Wykop
  • 1
@Ninja_xtb5: ja na nic dobrego nie licze tylko aby była praca chociaz z 2/3 zł wiecej i normalni pracownicy
  • Odpowiedz
FiksQ
FiksQ 20.06.2026, 16:48:35
  • 3
#przegryw oplaca sie nauczyc od 0 do zaawansowanego jezyka czeskiego?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiksQ
FiksQ
Autor
20.06.2026, 17:07:13 via Wykop
  • 1
@majkel_scofield: to wez sie naucz xd
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis
20.06.2026, 10:20:20
  • 11
Huop zjadł flaczki ᕦ(òóˇ)ᕤ #przegryw #barmleczny #ilawa #16
S_mirabilis - Huop zjadł flaczki ᕦ(òóˇ)ᕤ #przegryw #barmleczny #ilawa #16

źródło: 1827

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiksQ
FiksQ 20.06.2026, 10:40:59 via Wykop
  • 0
@S_mirabilis: za ile zlociszy?
  • Odpowiedz
FiksQ
FiksQ 20.06.2026, 10:48:24 via Wykop
  • 0
@S_mirabilis: no troche xd
  • Odpowiedz
FiksQ
FiksQ 18.06.2026, 19:28:12
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tereska-kaczmek
tereska-kaczmek
17.06.2026, 22:57:03
  • 1
Widzę ile zarabiają lekarze a ja robię za 5 k miesięcznie w kołchoz i gdzie sprawiedliwość? Eutanazja powinna być legalna #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiksQ
FiksQ 18.06.2026, 06:40:11 via Wykop
  • 0
@tereska-kaczmek: 5k dobry wynik inni za 3,8 k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
FiksQ
FiksQ 18.06.2026, 06:38:04
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiksQ
FiksQ 16.06.2026, 04:41:47
  • 8
#przegryw panowie mozecie powiedziec o co chodzi ponad rok temu bylo to samo ogloszenie za 4200 na reke na magzyn na wozek widlowy i teraz oferuja tyle samo XDD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiksQ
FiksQ
Autor
16.06.2026, 20:03:11 via Wykop
  • 0
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: miasto wojewodzkie beka
  • Odpowiedz
FiksQ
FiksQ
Autor
16.06.2026, 20:04:59 via Wykop
  • 0
@latajacy_napletek: chcesz tam za frtye robic?moge zalatwic
  • Odpowiedz
sforce
sforce
06.06.2026, 08:35:40
  • 10
#gielda #przegryw #neet jak można żyć od pierwszego do pierwszego przecież mi by psychika wysiadła jakbym nie mógł powiedzieć w każdej chwili fack you jeśli coś mi się nie podoba. Brzmi to jak niewolnictwo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiksQ
FiksQ 16.06.2026, 04:40:09 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Salasamobojcow2000
Salasamobojcow2000
14.06.2026, 18:05:46
  • 62
#przegryw #kolchoz #przegrywpo30tce #zalesie #neet

Ostatni miesiąc umowy w kołchozie, i błogi NEET nadciąga ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jakieś +- 55k odłożone, to na jesień się znajdzie inny kołchoz.
Wyxxxxne już mam, nie chce mi się nic, życie to g00wno c00rva, ale chociaż spokój będę miał. Będę łaził po polach, pił % do oporu i ogrywał ulubione gierki,
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiksQ
FiksQ 16.06.2026, 04:34:47 via Wykop
  • 1
@Salasamobojcow2000: marzenie
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
12.06.2026, 06:19:19
  • 2
✨️ Dlaczego mężczyźni wybierają podwójne nazwiska? Ⓘ
Dlaczego chłopy to sobie robią i biorą podwójne nazwiska? Chyba z połowa moich znajomych na FB to teraz jakieś Pierdzieszewicz-Mączyńska, przecież to brzmi absrudalnie i tylko problematyczne. Zamiast normalnie ustalić jakieś jedno żeby było łatwo podawać w urzędzie i innych dokumentach to wymyślać jakieś mambo dżambo bo kobieta musi postawić na swoim do końca xD

#slub #zwiazki #przegryw #cuckold
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiksQ
FiksQ 13.06.2026, 08:20:25 via Wykop
  • 0
@Marian_Pe: haram
  • Odpowiedz
FiksQ
FiksQ 09.06.2026, 06:39:57
  • 4
#przegryw oplaca sie isc na kurs kwalifikowanego pracownika ochrony czy szkoda zachodu?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiksQ
FiksQ
Autor
12.06.2026, 03:06:23 via Wykop
  • 0
@Salomonthekrol: zawsze cos:f
  • Odpowiedz
FiksQ
FiksQ 09.06.2026, 05:32:11
  • 2
#przegryw chyba trzeba zmieniac kolchoz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiksQ
FiksQ
Autor
09.06.2026, 05:50:18 via Wykop
  • 2
@dzikikowal: brygadzista sie zmienil i zawyza normy:f
  • Odpowiedz
FiksQ
FiksQ
Autor
09.06.2026, 05:53:59 via Wykop
  • 0
@dzikikowal: musi byc dobrze
  • Odpowiedz
FiksQ
FiksQ 03.06.2026, 19:17:59
  • 3
#przegryw nie wiem co mnie bardziej niszczy brak znajomych czy pieniedzy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nocticadius
nocticadius
03.06.2026, 19:20:06 via Wykop
  • 1
@FiksQ: nie jesteś widocznie biedny żeby doznać "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie"
  • Odpowiedz
FiksQ
FiksQ 03.06.2026, 03:23:19
  • 6
#przegryw sroda ostatni dzień kolochozu ale spokojnie w sobote trzeba odrobic za czwartek xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiksQ
FiksQ 31.05.2026, 18:18:56
  • 3
#przegryw tyle lat stoje w miejscu az przykro sie robi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiksQ
FiksQ 31.05.2026, 14:48:52
  • 6
#przegryw z przymusu chodze do kolchozu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dinkozaur30
Dinkozaur30
30.05.2026, 19:57:44
  • 5
Chciałbym pracować na 3 zmiany w czterobrygadówce. Najlepiej w ciężkiej pracy fizycznej z patusami za minimalną.
#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiksQ
FiksQ 31.05.2026, 09:14:59 via Wykop
  • 0
@Dinkozaur30: leki
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >
  • Sadge

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.05.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking