#przegryw panowie mozecie powiedziec o co chodzi ponad rok temu bylo to samo ogloszenie za 4200 na reke na magzyn na wozek widlowy i teraz oferuja tyle samo XDD
#gielda #przegryw #neet jak można żyć od pierwszego do pierwszego przecież mi by psychika wysiadła jakbym nie mógł powiedzieć w każdej chwili fack you jeśli coś mi się nie podoba. Brzmi to jak niewolnictwo
Ostatni miesiąc umowy w kołchozie, i błogi NEET nadciąga ( ͡º͜ʖ͡º) Jakieś +- 55k odłożone, to na jesień się znajdzie inny kołchoz. Wyxxxxne już mam, nie chce mi się nic, życie to g00wno c00rva, ale chociaż spokój będę miał. Będę łaził po polach, pił % do oporu i ogrywał ulubione gierki,
✨️ Dlaczego mężczyźni wybierają podwójne nazwiska?Ⓘ Dlaczego chłopy to sobie robią i biorą podwójne nazwiska? Chyba z połowa moich znajomych na FB to teraz jakieś Pierdzieszewicz-Mączyńska, przecież to brzmi absrudalnie i tylko problematyczne. Zamiast normalnie ustalić jakieś jedno żeby było łatwo podawać w urzędzie i innych dokumentach to wymyślać jakieś mambo dżambo bo kobieta musi postawić na swoim do końca xD