Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko219
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mateusz_Kopytoborski

Mateusz_Kopytoborski

Dołączył 3 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5548
  • Znaleziska 1356
  • Mikroblog 4192
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 10
Mateusz_Kopytoborski
Mateusz_Kopytoborski 24.05.2026, 10:37:36
  • 2
Czy rodziny posłów i senatorów są ustawowo wyłączone z udziału w wojnie? Jakiś czas temu był to głośny temat ale nie mogę znaleźć nic o tej ustawie.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darek-jg
darek-jg
24.05.2026, 10:41:43 via Wykop
  • 3
@Mateusz_Kopytoborski: https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/obrona-ojczyzny-19220069/art-541
formalnie nie ma takiego zapisu ale po podobnie jak z wstawianiem rodzin do spółek państwowych
  • Odpowiedz
Mateusz_Kopytoborski
Mateusz_Kopytoborski 24.05.2026, 09:50:04
  • 3
Od sąsiadów w bloku wymagam tylko ciszy i braku dymu tytoniowego. Czy to za dużo?
#polska #nieruchomosci #sasiedzi

Duże wymagania?

  • Tak 66.4% (71)
  • Nie 33.6% (36)

Oddanych głosów: 107

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateusz_Kopytoborski
Mateusz_Kopytoborski
Autor
24.05.2026, 10:02:27 via Wykop
  • 0
@Arivederczi: @Janexpol cisza rozumiana jako brak hałasu
ale taaak każdy może hałas definiować inaczej, więc oczywiście żadne reguły nie mają sensu

BTW od ilu gramów jest syf na klatce, czy maleńka ilość piasku z buta się kwalifikuje?
  • Odpowiedz
Mateusz_Kopytoborski
Mateusz_Kopytoborski
Autor
24.05.2026, 10:06:20 via Wykop
  • 1
@darek-jg: nie spotkałem się z tym więc nie przyszło mi to do głowy
  • Odpowiedz
haosik
haosik
haosik
22.05.2026, 18:27:26
  • 0
Ehh macie może jakieś pro tipy do wyboru psychologa? Chyba podejmę ostatnia próbe

#depresja #psychiatria #psychologia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateusz_Kopytoborski
Mateusz_Kopytoborski 24.05.2026, 08:58:05 via Wykop
  • 0
@haosik: a czemu psycholog a nie psychoterapeuta albo nawet psychiatra?
  • Odpowiedz
whiteopium
whiteopium
23.05.2026, 17:37:08
  • 4
Też tak macie że każdy antydepresant działa tylko chwilowo na początku a potem przestaje? Nie wiem, może jest to chwilowe pierwsze uderzenie na receptory a efekt terapeutyczny jest inny i następuje potem ale prawda jest taka że po tym okresie pozytywnego nastroju, potem już nie czuje efektu terapeutycznego. #psychiatria #ssri #depresja #nerwica #ocd #escitalopram
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateusz_Kopytoborski
Mateusz_Kopytoborski 24.05.2026, 08:56:58 via Wykop
  • 0
@whiteopium: na początku tzn jaki okres masz na myśli? Działanie musi się ustabilizować i to czasem jest więcej niż miesiąc o którym mówią psychiatrzy i ulotki
  • Odpowiedz
Mateusz_Kopytoborski
Mateusz_Kopytoborski 16.05.2026, 17:18:44
  • 8
#grazynacore
Mateusz_Kopytoborski - #grazynacore

źródło: 5dd5462c8991e8b4ad95f1cb362fac74562eb614c8ecf93de6b258a4728089df

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateusz_Kopytoborski
Mateusz_Kopytoborski 16.05.2026, 11:32:49
  • 4
Przez 6 lat życia zawodowego nikt nie zauważył że mam depresję. Byłem po prostu na uboczu pogardzany. J---ć tych ludzi. Gdybym był kobietą sprawa wyglądałby inaczej. One mają prawo być słabe #depresja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olokynsims
olokynsims
16.05.2026, 16:51:24 via Wykop
  • 0
próbowałeś pobiegać?


Nie wolno też zapominać o paście.
  • Odpowiedz
D.....m
D.....m
konto usunięte 16.05.2026, 17:14:30 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mateusz_Kopytoborski
Mateusz_Kopytoborski 16.05.2026, 11:14:15
  • 1
Codziennie budzę się z losowym poziomem sił. Mam na niego znikomy wpływ - mogę go tylko obniżać przez złe nawyki. I tymi siłami jakoś trzeba pływać w tej rzeczywistości, jaka by nie była. Plusem jest że jak utoniesz i tak masz nieskończoną liczbę żyć - jutro jest nowy dzień i można zacząć od nowa.
#depresja #alkoholizm
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

572

Oficjalna flaga Żymian

Mordeczki mam pytanko xD Czy mógłbym taką żymiańską flagę sobie zlecić do zrobienia, aby wachlować wte i wewte np w Leżajsku (bez związku wcale) i żaden żymianin nie posądziłby mnie o antyżymiaństwo? Przykład użycia : Pytam bo to kwestia czysto teoretyczna, wszak to piękna flaga xD

LordSlavic
z
wykop.pl
dodany: 15.05.2026, 19:21:18
  • 84
  • #
    zymianie
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    zydzi
  • #
    strefagazy
  • #
    gaza
Mateusz_Kopytoborski
Mateusz_Kopytoborski 16.05.2026, 09:45:33 via Wykop
  • 0
@bastek66: zarzucają propagowanie nazizmu. Lepsza byłaby izraelska swastyka na szubienicy
Mateusz_Kopytoborski
Mateusz_Kopytoborski 25.04.2026, 08:56:39
  • 4
BUNT - NIE BĘDĘ WIĘCEJ SEGREGOWAŁ ŚMIECI!
Płacę za śmieci coraz więcej, w zamian za to tylko nowe obowiązki.
Od dzisiaj wrzucam a to jabłuszko, a to stary t-shirt do zmieszanych i mam to gdzieś.
#oswiadczenie #polska
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darek-jg
darek-jg
25.04.2026, 09:00:22 via Wykop
  • 0
@Mateusz_Kopytoborski: najgorsze że mogą wtedy podnieść ci opłaty x3 na kilka miesięcy a jak nie będzie poprawy to dłużej. Fakt że nie egzekwują tego powszechnie ale z czasem zaczną bo sami dostają kary za małą segregację
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
22.04.2026, 04:48:29
  • 478
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: 1000026742

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateusz_Kopytoborski
Mateusz_Kopytoborski 22.04.2026, 19:20:08 via Wykop
  • 0
@slawomirus: Blade Mroczny Łowca.. przekąsek
  • Odpowiedz

442

Bohater "afery maseczkowej" aresztowany. Miał ukraść paliwo

Bohater "afery maseczkowej" aresztowany. Miał ukraść paliwo

Łukasz G., instruktor narciarstwa i znajomy rodziny byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, który w czasie pandemii handlował z resortem zdrowia maseczkami, został aresztowany .Tak wygląda cały PiS xD

MistrzKowalski
z
onet.pl
dodany: 21.04.2026, 06:25:43
  • 51
  • #
    patologiazpisu
  • #
    takaprawda
  • #
    przestepczosc
Mateusz_Kopytoborski
Mateusz_Kopytoborski 21.04.2026, 09:22:21 via Wykop
  • 40
PiS Patologia i Smród, nie ma ani jednego porządnego człowieka związanego z tą partią
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ukiss
Ukiss
17.04.2026, 13:30:18
  • 59
Najbardziej irytujące błędy językowe cz. 1

* "półtorej" dnia/tygodnia/miesiąca/roku zamiast "półtora". Te rzeczowniki są rodzaju męskiego, więc mówimy "półtora" dnia, "półtora" tygodnia. "Półtorej" możemy użyć w przypadku rzeczowników rodzaju żeńskiego, czyli np. "półtorej" minuty, "półtorej" godziny

* "włanczać" zamiast "włączać" - to już klasyczek

*
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateusz_Kopytoborski
Mateusz_Kopytoborski 17.04.2026, 19:44:56 via Wykop
  • 0
@Ukiss: "po najniższej linii oporu" jeszcze gorsze
  • Odpowiedz
sztefen_muller
sztefen_muller
15.04.2026, 10:30:20
  • 65
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateusz_Kopytoborski
Mateusz_Kopytoborski 15.04.2026, 19:50:17 via Wykop
  • 1
@sztefen_muller:
MateuszKopytoborski - @sztefenmuller:
  • Odpowiedz
Catmmando
Catmmando
08.04.2026, 06:28:06
  • 1656
#allegro Czy wy jesteście normalni? OPIS PRODUKTU i jego PARAMETRY to dwie najważniejsze cechy oferty dzięki którym wiadomo co się kupuje a wy UKRYWACIE te informacje?

Kto u was w @allegro_pl wpadł na taki idiotyczny pomysł? Oczywiście pytanie retoryczne bo wiadomo, mniej opisu to więcej miejsca na reklamy, promowane oferty i inne nikomu niepotrzebne syfy
Catmmando - #allegro Czy wy jesteście normalni? OPIS PRODUKTU i jego PARAMETRY to dwi...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-08 082808

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateusz_Kopytoborski
Mateusz_Kopytoborski 08.04.2026, 18:30:20 via Wykop
  • 1
@Catmmando: i do tego j---ć alinę
Mateusz_Kopytoborski - @Catmmando: i do tego j---ć alinę

źródło: alina

Pobierz
  • Odpowiedz
pawelczixd
pawelczixd
01.04.2026, 08:43:46
  • 4
#mecz
Nie rozumiem tych co cieszą się, że jak nie pojedziemy to chociaż wstydu nie będzie. Nie wiem kiedy ostatnio na turnieju się ośmieszyliśmy jakoś znacząco. Z Holandią - naszym niedoszłym grupowym rywalem - zaprezentowaliśmy się ostatnio bardzo dobrze.

Ale bardziej mnie zastanawia co złego w tym, że w czerwcu można się by spotkać w strefie kibica lub ze znajomymi na meczu Polska-Holandia (ten mecz miał być w sobotę o
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateusz_Kopytoborski
Mateusz_Kopytoborski 01.04.2026, 08:45:44 via Wykop
  • 3
Nie wiem kiedy ostatnio na turnieju się ośmieszyliśmy jakoś znacząco


@pawelczixd: paradoksalnie wtedy gdy wyszliśmy z grupy
  • Odpowiedz

luke-dolla7
luke-dolla7
01.04.2026, 04:23:21
  • 131
Polski yamal podpalił się jak szczerbaty na suchary, wszedł, z-----ł szwedowi, zebrał żółtą kartkę, stracił dwa razy piłkę i zniknął, a to wszystko w 2 minuty po wejściu na boisko.
#mecz #reprezentacja #pilkanozna
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateusz_Kopytoborski
Mateusz_Kopytoborski 01.04.2026, 05:14:13 via Wypiek
  • 22
@Cztero0404 ludzie się go domagali. Szkoda że Urban uległ
  • Odpowiedz
Mateusz_Kopytoborski
Mateusz_Kopytoborski 01.04.2026, 04:40:23
  • 4
#mecz chyba nikt nie wspomniał że od ok. 70 minuty nasi po prostu siadli kondycyjnie? Może było pite
#reprezentacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2480

Nie jedziemy na Mundial!

Nie jedziemy na Mundial!

Przegrywamy w barażu 2:3 ze Szwecją.

thority
z
flashscore.pl
dodany: 31.03.2026, 20:39:20
  • 707
  • #
    mecz
Mateusz_Kopytoborski
Mateusz_Kopytoborski 01.04.2026, 04:32:11 via Wypiek
  • 5
@dariusz-krol cisnęli gdy przegrywali. Reszta to podawanie sobie piłki w obronie
Mateusz_Kopytoborski
Mateusz_Kopytoborski 31.03.2026, 20:43:46
  • 1
#mecz macie swojego Oskarka.. dobry mecz, nie ma co
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >

Mateusz Kopytoborski

  • Lubi pi k no n i podr e do Azji

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.01.2025

    Komentator
  • Gadżeciarz
    od 26.09.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.01.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking