Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
venompc

venompc

Dołączył 13 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 83
  • Znaleziska 73
  • Mikroblog 10
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0

67

Izba Lekarska: Zawieszamy mandat Dawida Kacprzyka, członka Okręgowej Rady Lek

Izba Lekarska: Zawieszamy mandat Dawida Kacprzyka, członka Okręgowej Rady Lek

Lekarze: Publiczne szpitale stały się "politycznym łupem", a o awansach decydują legitymacje partyjne. Żądamy ustawowego zakazu zarządzania placówkami medycznymi przez członków partii. Powiązanie wynagrodzeń z numerem PESEL nie skróci kolejek, a jedynie odwróci uwagę opinii publicznej. To nagonka

gimnazjumqqq
z
izba-lekarska.pl
dodany: 20.06.2026, 08:18:54
  • 18
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    afera
venompc
venompc 11 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 1
@moj_wykopowy_login: A może zarzuty są wyssane z palca tylko chcą go ukrzyżować bo ujawnił?

471

Szpital Południowy ciag dalszy - Szybka ścieżka do badań i salonik dla VIP

Szpital Południowy ciag dalszy - Szybka ścieżka do badań i salonik dla VIP

Błyskawiczne przyjęcia, wykonywanie pakietów kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu badań w bardzo krótkim czasie, możliwoś

Edyward
z
zero.pl
dodany: 17.06.2026, 05:13:39
  • 50
  • #
    warszawa
  • #
    polityka
  • #
    platformaobywatelska
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
venompc
venompc 17.06.2026, 09:13:16 via Wykop
  • 5
@eMWu12: A według takiego Zandberga wystarczy tylko dać 8% pkb na nfz i wszystko będzie super.

1175

Rozmowa z lekarzem, który nie wie ile zarabia bo nie czytał umowy.

Rozmowa z lekarzem, który nie wie ile zarabia bo nie czytał umowy.

Ale chłop wie, że w umowie jest wpisane że musi chodzić do pracy.

alibaski
z
streamable.com
dodany: 16.06.2026, 10:57:18
  • 156
  • #
    lekarze
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
venompc
venompc 16.06.2026, 13:20:13 via Wykop
  • 7
@Latarenko: pewnie tak dlatego nagranie nie trwa 5 sekund dłużej

862

Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza

Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza

Wychodzi na to, że ten lekarz właściwie w ogóle nie śpi - uznała Joanna Wicha z Nowej Lewicy. Mowa o 28-letnim Dawidzie Kacprzyku z Warszawy, który w rok zarobił 1,6 mln zł.

starnak
z
polsatnews.pl
dodany: 14.06.2026, 09:50:38
  • 93
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    sor
  • #
    zarobki
  • #
    praca
  • #
    polityka
venompc
venompc 14.06.2026, 12:20:15 via Wykop
  • -1
@Jariii: Oj nie bądź taki ostry, bo w poniedziałek przyjdą wytyczne od Romka i będziesz musiał go bronić w końcu to członek twojej ukochanej partii.

677

W Polsce kilka krewetek na pizzy podnosi VAT z 8% do 23%

W Polsce kilka krewetek na pizzy podnosi VAT z 8% do 23%

Szafa wnękowa może mieć 8% VAT, a identyczna konstrukcja z plecami z płyty już 23%. W Polsce o wysokości podatku często nie decyduje produkt, tylko urzędnicza interpretacja szczegółu, którego klient nawet nie zauważy

WinoDominoISpiew
z
portal.faktura.pl
dodany: 08.06.2026, 07:02:08
  • 124
  • #
    vat
venompc
venompc 08.06.2026, 13:05:32 via Wykop
  • 10
@Jariii: I biedny Tusk już nic nie jest w stanie z tym zrobić naczelny propagandysto platformy xD?

599

Skarbówka potwierdza że prawo jest dla bogatych

Skarbówka potwierdza że prawo jest dla bogatych

Fundacja rodzinna sposobem na uniknięcie podatków? Skarbówka daje zielone światło

PIAN--A_A--KTYWNA
z
fxmag.pl
dodany: 01.06.2026, 07:07:27
  • 111
  • #
    prawo
  • #
    polska
venompc
venompc 01.06.2026, 14:46:25 via Wykop
  • 3
@epicentrum_chaosu:

Polska ponad 120 tys. fundacji.

poproszę o źródło tej informacji

1037

Trzaskowski płacił Cienkowskiej. Minister zainkasowała 1,7 mln zł w 3 lata

To, że Ministerstwo Kultury potrafi wydawać pieniądze na lewo i prawo wiadomo nie od dziś. Wystarczy spojrzeć jak duże kwoty na jakie przedsięwzięcia z budżetu państwa zostały przeznaczone. Okazuje się, że przykład może iść z góry, a raczej z doświadczenia, które posiada minister kultury Marta Cienk

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 29.05.2026, 11:09:57
  • 128
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
venompc
venompc 29.05.2026, 13:04:56 via Wykop
  • 8
@EmilioEstevez: Błagam cię. Trzaskowski to mógłby sobie co niedziele o 12 gwałcić ośmiolatka pod pałacem kultury a warszafka i tak by go wybrała na prezydenta.

791

Poznań. Nie żyje 21-latka potrącona na pasach przez Porsche

Poznań. Nie żyje 21-latka potrącona na pasach przez Porsche

Pochodziła z Jarocina. Została potrącona w nocy z piątku na sobotę przez 36-letniego mieszkańca Poznania. W stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala, niestety, jej życia nie udało się uratować. Przejście było oświetlone i prawidłowo oznakowane. Kierowca był trzeźwy.

Poludnik20
z
informacje.wp.pl
dodany: 26.05.2026, 14:29:28
  • 182
  • #
    poznan
  • #
    polska
  • #
    jarocin
  • #
    carboners
venompc
venompc 26.05.2026, 22:01:17 via Wykop
  • -8
@rafu: Porsche to niemiecki samochód pamiętający jeszcze 2 wojne światową. Chęć mordowania polaków może być w nim silna. W szczególności jeśli to jakiś nowszy model z systemem AiFührer.

1187

Gigant w kryzysie wydaje miliony na związki zawodowe. JSW na krawędzi upadku

Gigant w kryzysie wydaje miliony na związki zawodowe. JSW na krawędzi upadku

Jastrzębska Spółka Węglowa walczy o przetrwanie, a jej finanse są w opłakanym stanie. Mimo to, roczne koszty związków zawodowych w JSW sięgają dziesiątek milionów złotych. W 2023 roku było to ponad 34 mln zł, a na pensje dla samych związkowców od 2015 r. wydano prawie 200 mln zł.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 26.05.2026, 12:42:59
  • 92
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    jsw
  • #
    gornictwo
  • #
    kopalnia
  • #
    biznes
venompc
venompc 26.05.2026, 15:03:06 via Wykop
  • 31
@jagoslau: A co jakiś czas wykopki plączą ze potrzebujemy w Polsce silnych związków zawodowych. JSW to świetny przykład do czego takie silne związki zawodowe doprowadzają.
venompc
venompc 26.05.2026, 19:06:27 via Wykop
  • 0
@yatis: Jak w Niemczech powiadasz. A to nie przypadkiem niemiecki związek zawodowy kolejarzy odpowiada za to że kolej w Niemczech działa gorzej niż w u nas?

412

Równość w jedną stronę - Odyseja uwydatnia problem

Równość w jedną stronę - Odyseja uwydatnia problem

Inkluzywność, różnorodność itd... ale jak nie jesteś bialy/biała - bo kulturę białych można zawłaszczać To właśnie powód, dla którego Odyseja Nolana jest ostro krytykowana przez Greków. Grecki serwis ma dość hipokryzji Hollywood. P.s. i tam pójdziecie do kina...

Mirek_Cebula
z
gram.pl
dodany: 26.05.2026, 06:35:32
  • 141
  • #
    kino
  • #
    swiat
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
  • #
    ciekawostki
  • #
    film
venompc
venompc 26.05.2026, 12:23:32 via Wykop
  • 2
@Roman_Horsetych: dawno ich nie oglądałem ale znając ich to będą bronić każdego lewackiego pomysłu nie ważne jak głupi by był
venompc
venompc 26.05.2026, 14:55:55 via Wykop
  • 0
@Roman_Horsetych: lubiłem też ich rpg. wiesz mozę czy dalej nagrywają i pod jakim kanałem po tym jak "spalmy to" poszło się kochać?
venompc
venompc 26.05.2026, 15:08:32 via Wykop
  • 1
@Roman_Horsetych: dziękuje dobry człowieku

3170

W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.

W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.

Pójdzie na to ponad 320 mln zł

ZAWADIAK
z
x.com
dodany: 25.05.2026, 10:16:17
  • 415
  • #
    4konserwy
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    antyneuropa
venompc
venompc 25.05.2026, 12:29:33 via Wykop
  • 18
@thorgoth: i jak pisowiec podjął jakość decyzję 9 lat temu to biedni Tusk/Trzaskowski już nic z tym nie mogą zrobić? muszą zrealizować?

622

Wspólna akcja z KONFITURĄ i agresywna KONWOJENTKA!

Wspólna akcja z KONFITURĄ i agresywna KONWOJENTKA!

I ruszyli razem

KRUCIUSZ
z
youtube.com
dodany: 23.05.2026, 08:08:47
  • 219
  • #
    komfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
venompc
venompc 24.05.2026, 10:15:34 via Wykop
  • -1
@yetix:

Dobry ten nowy, dobrze poddymia i idzie w pyskówkę dobry odcinek :)


dobrze że przynajmniej jedna osoba szczerze przyznaje o co tak naprawdę chodzi w tym gównianym kontencie

stare baby oglądają "trudne sprawy" = wysropki oglądają konfiturę

1328

Wrocław kupił zdjęcia Marilyn Monroe za miliony. Od 12 lat nikt ich nie widział

Wrocław kupił zdjęcia Marilyn Monroe za miliony. Od 12 lat nikt ich nie widział

Mija 12 lat od zakupu przez Wrocław kolekcji ponad 3200 zdjęć Marilyn Monroe za ponad 6 milionów złotych. Fotografie do dziś nie doczekały się stałej ekspozycji i nadal są przechowywane w Archiwum Państwowym.

ewag05
z
radiowroclaw.pl
dodany: 20.05.2026, 16:53:28
  • 136
  • #
    marylinmonroe
  • #
    zdjecia
  • #
    wroclaw
venompc
venompc 20.05.2026, 22:46:12 via Wykop
  • 81
@HardWax: O chuju złoty. Czyli my płacimy za te zdjęcia po raz kolejny. Tyle lat a oni dalej na FOZZ wały kręcą.

23

Do posłuchania: Gra o Szczecin - prof. Adam Makowski

Do posłuchania: Gra o Szczecin - prof. Adam Makowski

Dlaczego polski Szczecin po wojnie wcale nie był oczywistością? Jeszcze przed 1939 rokiem mieszkało tam zaledwie ok. 500 Polaków. Prof. Adam Makowski opowiada o dyplomatycznej rozgrywce mocarstw, Stalinie, Churchillu i kulisach walki o granicę na Odrze i Nysie.

koral_koloru_koralowego
z
youtube.com
dodany: 14.05.2026, 19:25:04
  • 1
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    szczecin
  • #
    pomorzezachodnie
  • #
    historia
venompc
venompc 15.05.2026, 15:08:41 via Wykop
  • 0
Szkoda że całej wyspy uznam nie dostaliśmy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

767

AFERA! 4,5 miliarda pójdzie w błoto na kolejną wersję Izery?!!

AFERA! 4,5 miliarda pójdzie w błoto na kolejną wersję Izery?!!

To jest gigantyczna afera: jak naiwnym trzeba być, żeby uwierzyć w kolejne bajki o polskim samochodzie elektrycznym? W czasie gdy w Europie jest potężny nadmiar mocy produkcyjnych , Electromobility Poland mówi, że za 4,5 miliarda zł zbuduje fabrykę, która już w 2029 roku... Czym chce konkurować?

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 14.05.2026, 07:46:55
  • 127
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    izera
  • #
    afera
  • #
    wykopefekt
venompc
venompc 15.05.2026, 09:38:56 via Wykop
  • 1
@Basiura89:

Nie chodzi o to, żeby stworzyć czy zbudować. Chodzi o to, żeby tworzyć i budować. Najlepiej w nieskończoność. Rada nadzorcza lubi to!

Jeśli ktoś nie wierzy że tak to działa to proponuje sobie sprawdzić spółke Polskie Elektrownie Jądrowe, którą Tusk powołał w 2009 roku i przez k---a SIEDEMNAŚCIE lat udało się wyciąć las w którym stanie ta elektrownia. Bóg jeden wie ile to już przepaliło pieniędzy.
p.s. Ciekawostka. Od

482

Nowy rząd Węgier chce przyjąć euro do 2030 roku

Nowy rząd Węgier chce przyjąć euro do 2030 roku

Jedynie 6 krajów Unii Europejskiej nie należy do strefy Euro: Szwecja i Dania jako stare kraje Unii oraz Polska, Rumunia, Czechy, Węgry.

matixrr
z
dw.com
dodany: 09.05.2026, 08:34:43
  • 332
  • #
    wegry
  • #
    europa
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
venompc
venompc 09.05.2026, 16:07:07 via Wykop
  • 107
@mr-dawid: Waluta jest jak czerwone krwinki w krwioobiegu. Wartość waluty jest dostosowana do lokalnych warunków gospodarczych tak jak twój układ krwionośny do twojego organizmu. Niemcy zyskują na euro ponieważ wartość euro jest uśredniona dla całego obszaru w którym obowiązuję. Dzięki czemu niemiecki eksport jest opłacalny gdyby mieli walutę tylko ograniczoną do swojego obszaru gospodarczego to ta waluty byłaby droga a ich eksport nieopłacalny. Po drugiej stronie mamy kraje dla których
venompc
venompc 10.05.2026, 12:52:46 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: Można. Czasami robi to Szwajcaria, często robią to Chiny ale po co okradać swoich obywateli skoro można cudzych.

662

Założyciel organizacji LGBT skazany za handel ludźmi w celach seksualnych

Ława przysięgłych uznała założyciela Innisfil Pride winnym handlu ludźmi w celach seksualnych po ponad dwutygodniowym procesie w Barrie. Jake Tucker został uznany winnym siedmiu z dziesięciu zarzutów handlu ludźmi i napaści po sześciogodzinnych naradach.

VoxClamantisInDeserto
z
ctvnews.ca
dodany: 08.05.2026, 16:29:13
  • 53
  • #
    kanada
  • #
    lgbt
  • #
    wydarzenia
  • #
    4konserwy
  • #
    przestepczosc
  • #
    spoleczenstwo
venompc
venompc 09.05.2026, 11:46:39 via Wykop
  • 3
@KawaJimmiego:

po ponad dwutygodniowym procesie


Tak. Proces trwał dwa tygodnie. U nas byłoby to 20 lat

565

Dzik na placu zabaw. "Aktywistki argumentowały, że dzik nie jest agresywny"

Dzik na placu zabaw. "Aktywistki argumentowały, że dzik nie jest agresywny"

Dzik na palcu zabaw w Warszawie. Aktywistki pomimo zabezpieczenia terenu przez policję do czasu przyjazdu dalszych służb, chciały wypuścić dzika na miasto, bo "nie jest agresywny"...

potworzak21
z
tvn24.pl
dodany: 25.04.2026, 06:39:42
  • 173
  • #
    warszawa
  • #
    ekologia
  • #
    dzik
  • #
    absurd
venompc
venompc 26.04.2026, 11:21:56 via Wykop
  • 0
@Xagog: Bambizm to kolejna choroba cywilizacyjna. Ludzie wychowani w miastach mają praktycznie zerowy kontakt z dziką naturą przez co realnie ich wyobrażenie o świecie zwierząt opierają o bajki disneya.

386

Poseł Lewicy: Niech roboty płacą podatki na nasz dochód gwarantowany

Poseł Lewicy: Niech roboty płacą podatki na nasz dochód gwarantowany

Maszyny zaczynają zastępować ludzi, ale nie odprowadzają składek. Musimy to zmienić mówi Arkadiusz Sikora.

Darekson
z
wroclawskiefakty.pl
dodany: 23.04.2026, 06:14:38
  • 234
  • #
    technologia
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    rynekpracy
  • #
    wiadomosci
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
venompc
venompc 23.04.2026, 15:37:07 via Wykop
  • 1
Po pierwsze - "co to jest robot?". Zmywarka, robot koszący, robot sprzątający
Po drugie - płacenie za coś to wymiana pracy jednego człowieka na pracę drugiego człowieka. Robot nic od nas nie potrzebuję więc nie może brać udziału w tej wymianie. Jeśli ktoś tego nie rozumie to niech sobie wyobrazi że rzad chce żeby płacić podatek za to że użyje się zmywarki w restauracji. Albo że "robot" miałby brać udział w wymianie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

311

Konrad Berkowicz i Płaczek wykorzystują phishing do wpłat na swoją fundację

Konrad Berkowicz i Płaczek wykorzystują phishing do wpłat na swoją fundację

Poseł Konfederacji manipuluje i wykorzystuje dawną, już lekko zapomnianą metodę jak phishing - czyli podszywanie się (w tym przypadku pod inną zrzutkę). Więcej w linku lub w podpiętym komentarzu.

Neobychno
z
x.com
dodany: 21.04.2026, 12:29:29
  • 62
  • #
    bekazprawakow
  • #
    ukraina
  • #
    neuropa
  • #
    polityka
venompc
venompc 21.04.2026, 13:10:29 via Wykop
  • 23
@Ozon2000: 1. dotyczy Konfederacji
2. opublikowało to konto propagandowe KO("nocny pingwin")
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Bartłomiej Ząbka

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia