Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mar_aurelius
mar_aurelius

mar_aurelius

Dołączył 5 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1818
  • Znaleziska 78
  • Mikroblog 1740
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 40
mar_aurelius
mar_aurelius
mar_aurelius 1 godz. i 4 min temu
  • 5
#mecz jaki kraj, takie rzuty wolne:
mar_aurelius - #mecz jaki kraj, takie rzuty wolne:

źródło: cbe0b58f-1328-4b14-952a-b24d0d67c583

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777
1 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 4
@mar_aurelius: Carlos jak robił taki rozbieg to z każdym kolejnym jego krokiem rów piłkarzy z muru był co raz bardziej spocony
  • Odpowiedz
mar_aurelius
mar_aurelius
mar_aurelius 1 godz. i 38 min temu
  • 9
#mecz myslalem że do dżungli poszedł się rozbiec do wykonania tego wolnego:
mar_aurelius - #mecz myslalem że do dżungli poszedł się rozbiec do wykonania tego wol...

źródło: 27549

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Japan_Panda
Japan_Panda
1 godz. i 37 min temu via Android
  • 3
@mar_aurelius: do stawu się wysrać
  • Odpowiedz
mar_aurelius
mar_aurelius
mar_aurelius 1 godz. i 44 min temu
  • 2
#mecz już prawie 90 minuta, a człowiek nie wie dalej nic o świecie. Rozstrzygnijmy:

Jak zwać obywatela RPA?

  • RaPaŃczyk 7.8% (4)
  • RepublikoPołudniowoAńalańczyk 7.8% (4)
  • Rapapuj 17.6% (9)
  • Kuzyn Olisadebe 23.5% (12)
  • Makumba SKA RPA 43.1% (22)

Oddanych głosów: 51

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kozzi
Kozzi
1 godz. i 43 min temu via Android
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
1 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 1
@mar_aurelius: Bafana, Bafana.
  • Odpowiedz
mar_aurelius
mar_aurelius
mar_aurelius 2 godz. i 2 min temu
  • 13
#mecz tymczasem we Francji z okazji drugiej bramki Meksykanów:
mar_aurelius - #mecz tymczasem we Francji z okazji drugiej bramki Meksykanów:

źródło: 27548

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
2 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 0
@mar_aurelius: ?
  • Odpowiedz
mar_aurelius
mar_aurelius
mar_aurelius 2 godz. i 17 min temu
  • 18
#mecz kibice RPA po czerwonej kartce:
mar_aurelius - #mecz kibice RPA po czerwonej kartce:

źródło: 27546

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem
2 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 2
@mar_aurelius: pamiętam, że w tym odcinku gdzie wszyscy byli czarni w kiepskich tylko Paździoch był biały i go prześladowali xD
  • Odpowiedz

mar_aurelius
mar_aurelius
mar_aurelius 2 godz. i 31 min temu
  • 2
#mecz #nosaczsundajski #usa #meksyk aktualizacja
mar_aurelius - #mecz #nosaczsundajski #usa #meksyk aktualizacja

źródło: 27544

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tovarisch_Hardbassov
Tovarisch_Hardbassov
2 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 1
@mar_aurelius: ja jebe, OPie miej litość
  • Odpowiedz
mar_aurelius
mar_aurelius
mar_aurelius 3 godz. i 40 min temu
  • 11
#mecz #przegryw #usa #meksyk zaczynamy
mar_aurelius - #mecz #przegryw #usa #meksyk zaczynamy

źródło: 27539

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

what-up
what-up
3 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 0
@mar_aurelius: ciekawy zestaw alkoholi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
LuznaPusi
LuznaPusi
4 godz. i 10 min temu
  • 0
#mecz jaką narodowość przyjmujecie na czas mundialu?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mar_aurelius
mar_aurelius
mar_aurelius 4 godz. i 8 min temu via Android
  • 2
@LuznaPusi: Meksyk. Wygrywają puchar, atakują USA, odblokowują cieśninę Ormuz
  • Odpowiedz

mar_aurelius
mar_aurelius
mar_aurelius 04.06.2026, 16:11:11
  • 4
#tenis ostatnim gem od przewag:
mar_aurelius - #tenis ostatnim  gem od przewag:

źródło: 27180

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Makavlani
Makavlani
04.06.2026, 16:11:39 via Wykop
  • 0
@mar_aurelius: Chyba „Helena” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A w sumie to Janusz nosacz, to może być i Halina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mar_aurelius
mar_aurelius
mar_aurelius 04.06.2026, 15:36:19
  • 3
#tenis zaciely się jak ruskie na granicy ukr od 2k22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mar_aurelius
mar_aurelius
mar_aurelius 04.06.2026, 15:31:50
  • 0
#tenis autostrada do finału ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DAISY128
DAISY128
DAISY128
04.06.2026, 15:33:19 via Wykop
  • 0
@mar_aurelius: I to praktycznie pusta!
  • Odpowiedz
KladzSie
KladzSie
03.06.2026, 20:16:40
  • 13
Tak dawno nie piłem yerby poleccie coś trendy #yerbamate #yerbamatewykopclub
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mar_aurelius
mar_aurelius
mar_aurelius 03.06.2026, 20:21:56 via Android
  • 1
@KladzSie: ja miętowe ostatnimi czasy głównie, ale nie wiem czy to trendy. Ostatnio chyba coraz więcej owocowych i gownopodobnych yerb, tzn np 90%yerby, a reszta jakiś plastik. Ale najczęściej ostatnio to pijam:
mar_aurelius - @KladzSie: ja miętowe ostatnimi czasy głównie, ale nie wiem czy to tre...

źródło: 27090

Pobierz
  • Odpowiedz
mar_aurelius
mar_aurelius
mar_aurelius 03.06.2026, 20:27:23 via Android
  • 3
@KladzSie: Polacy to popłynęli ponad 100 lat temu i założyli ta firmę/producenta Amandy, ale pewnie dzisiaj nie mają za wiele wspólnego z naszym krajem. Ale ogólnie dla mnie to jedne z mocniejszych na rynku, w szczególności niebieska despelada, przestałem pić, za mocna
  • Odpowiedz
mar_aurelius
mar_aurelius
mar_aurelius 03.06.2026, 20:15:05
  • 3
#mecz człowiek zapomniał, że TVP w likwidacji.
Ps.
Nie widzę różnicy, bo i tak czy siak nie zobaczę dobrej akcji Polaków, więc po co przepłacać
mar_aurelius - #mecz człowiek zapomniał, że TVP w likwidacji.
Ps.
Nie widzę różnicy, ...

źródło: 27086

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mar_aurelius
mar_aurelius
mar_aurelius 03.06.2026, 20:05:40
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mar_aurelius
mar_aurelius
mar_aurelius 03.06.2026, 19:48:19
  • 7
#mecz skrót 1ej połowy:
mar_aurelius - #mecz skrót 1ej połowy:

źródło: 27082

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mar_aurelius
mar_aurelius
mar_aurelius 03.06.2026, 19:13:27
  • 2
#mecz gra dzisiaj Olisadebe?
W której drużynie?
mar_aurelius - #mecz gra dzisiaj Olisadebe? 
W której drużynie?

źródło: 27071

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mar_aurelius
mar_aurelius
mar_aurelius 22.05.2026, 21:10:59
  • 3
#przegryw co paczacie w tv?
mar_aurelius - #przegryw co paczacie w tv?

źródło: 26704

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zazdrosny
zazdrosny
22.05.2026, 21:11:45 via Wykop
  • 2
@mar_aurelius: nie mam tv
  • Odpowiedz
bazinga-row
bazinga-row
22.05.2026, 21:19:11 via Wykop
  • 0
@mar_aurelius: szlagiery kokainisty Krawczyka na polshitcie
  • Odpowiedz

Kamenes
Kamenes
20.05.2026, 20:28:18
  • 3
Ktoś z tagowiczów gra w FMa?

U mnie próba przywrócenia Olympique Lyon na tron. Pierwszy sezon 6. miejsce z niewielką stratą do 4. dającego grę w LM, ale niestety się nie udało. W presezonie rewolucja w składzie i wywalenie dziadków. W drugim sezonie słaby początek, dwie bolesne porażki, ale w trzecim meczu udało się wygrać z Niceą.

#przegryw
Kamenes - Ktoś z tagowiczów gra w FMa? 

U mnie próba przywrócenia Olympique Lyon na ...

źródło: FMik

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mar_aurelius
mar_aurelius
mar_aurelius 20.05.2026, 20:30:29 via Android
  • 0
@Kamenes: może wciąż Jose Mourinho (na pewno grał jak był w tottenhamie trenerem)
  • Odpowiedz
mar_aurelius
mar_aurelius
mar_aurelius 24.04.2026, 21:43:19
  • 0
#przegryw #film zaraz dopiero poznam typa, ale wydaje mi się, że to będzie Jurek Kiler
mar_aurelius - #przegryw #film zaraz dopiero poznam typa, ale wydaje mi się, że to bę...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akinori456
Akinori456
24.04.2026, 20:31:20
  • 8
Resztę drogi wracam z pracy do domu na piechotę...
2,5 kilometra przede mną...

#przegryw #przegrywpo30tce #gehenna #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy #greypill #pechowyprzegryw
Akinori456 - Resztę drogi wracam z pracy do domu na piechotę...
2,5 kilometra przede ...

źródło: 1000038736

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń

mar_aurelius
mar_aurelius
mar_aurelius 24.04.2026, 21:04:53 via Android
  • 2
@Akinori456: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mar_aurelius - @Akinori456: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 25588

Pobierz
  • Odpowiedz

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.04.2025

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.10.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking