Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pangkor

pangkor

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20550
  • Znaleziska 14178
  • Mikroblog 6372
  • Obserwujący 20
  • Obserwowane 22
Warcomx
Warcomx
Warcomx
7 godz. i 47 min temu
  • 174
Tusk dzisiaj na luziku z przywódcami Europy, a nasz Kawaler Batyr, święty troglodyta z lasu i grand hotelu może co najwyżej do Żeleńskiego poszczekać i zabrać kawałek blaszki. A no i może zmienić pampersa Trumpowi i pogłaskać kota Kaczyńskiego.
Na tym się kończą jego możliwości.

#polityka #bekazpisu
Warcomx - Tusk dzisiaj na luziku z przywódcami Europy, a nasz Kawaler Batyr, święty t...

źródło: image_picker_DFB53FEB-749A-47CA-B36D-2AE6D0905487-57383-000006AE44425B63

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pangkor
pangkor 7 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 6
@Warcomx: ruda menda niemiecka
  • Odpowiedz
szychun
szychun
12 godz. i 15 min temu
  • 100
#polityka #bekazpisu #kanalzero chlop poszedł na przesłuchanie przez prokuratora bez prawnika, bez telefonu, bez dowodów i tylko milczał. Brzmi jak ktoś legitny.
szychun - #polityka #bekazpisu #kanalzero chlop poszedł na przesłuchanie przez prokur...

źródło: 1000019647

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pangkor
pangkor 11 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 8
@szychun: wiarygodność Tuska jest zerowa. Gdzie jest wasze 100 konkretów?
  • Odpowiedz
pangkor
pangkor 11 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 1
@szychun: Ostrołęka by powstała gdyby nie UE i jej chora polityka klimatyczna. Możesz być dumny
Lepiej dymaj z butelkami żeby ratować planete bo się spali
  • Odpowiedz
pangkor
pangkor 11 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 2
@szychun: tak tak, tak jak poprzednio xd to jest kłamcą i menda
  • Odpowiedz
pangkor
pangkor 10 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 0
@ish_waw: ale ja nie głosuje na pis, więc tego...
  • Odpowiedz
pangkor
pangkor 11 godz. i 34 min temu
  • 1
#polityka
Ale sraka u silniczków i innych pożytecznych idiotów
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pangkor
pangkor
Autor
10 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@fidelio-fidelio: bez pełnomocnika, utoniecie w tym gównie
  • Odpowiedz
pawelczixd
pawelczixd
12 godz. i 40 min temu
  • 11
Czyli ten doktor taki wygadany w Kanale G---o ale już w prokuraturze sobie uświadomił co odwalił? Ośmieszył siebie i Stanowskiego (za to akurat duży plus) #konowalposting #polityka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pangkor
pangkor 12 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 1
@pawelczixd: to się okaże trollu polityczny za kase
  • Odpowiedz
szychun
szychun
12 godz. i 17 min temu
  • 262
#polityka #bekazpisu #kanalzero i skończy się tak, że ze wszystkich rewelacji prawdą okażą się tylko nieuczciwe zarobki Oskarka. A caly problem, który jest dookoła wygaśnie bo Stanowski wypromował chlopa mówiącego rzeczy niestworzone, który nie ma żadnych dowodów.
szychun - #polityka #bekazpisu #kanalzero i skończy się tak, że ze wszystkich rewelac...

źródło: 1000019644

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pangkor
pangkor 12 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 0
@Matpiotr: on nie rozumie, to troll polityczny
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773
przedwczoraj, 14:17:07
  • 557
RYKNĄŁ po Turecku, powtarzam RYKNĄŁ po Turecku!!!!

#polityka #bekazpisu
radek7773 - RYKNĄŁ po Turecku, powtarzam RYKNĄŁ po Turecku!!!! 

#polityka #bekazpisu

źródło: 1000007623

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pangkor
pangkor przedwczoraj, 16:28:24 via Wykop
  • 0
@radek7773: a co powiedział czaskoski? Pedały do boju?
  • Odpowiedz
Marekexp
Marekexp
przedwczoraj, 14:21:32
  • 4
Ja wiem, że Główna to troglodyci, ale czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć ten fenomem? Ciągle widzę komentarze jadące po KO i PiS, które sugerują Konfederację jako coś, na co powinno się głosować, bo nigdy się nic nie zmieni. Na pewno wiecie o co chodzi.
Tylko do cholery jak bardzo trzeba mieć wyprany mózg, żeby tak myśleć?! Czy ci ludzie naprawdę uważają tę opcję za lepszą niż tak zwany "duopol"? Za każdym razem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pangkor
pangkor przedwczoraj, 16:23:16 via Wykop
  • 1
@Marekexp: połmożdżki to ludzie głosujący na Popis
  • Odpowiedz
text
text
22.06.2026, 14:51:33
  • 134
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pangkor
pangkor 22.06.2026, 16:27:00 via Wykop
  • 1
@text: za każdym razem powinien dostawać zdjęcie zamordowanych polskich dzieci.
A tak poza tym to gratuluję mu że zraził najlepszego sojusznika, bo wrogów ma w około
  • Odpowiedz

10

Były poseł zwrócił Złoty Krzyż Zasługi. Protestuje po decyzji Karola Nawrockiego

Były poseł zwrócił Złoty Krzyż Zasługi. Protestuje po decyzji Karola Nawrockiego

Były poseł Piotr Fogler postanowił zwrócić Złoty Krzyż Zasługi, który otrzymał w 2005 r. Jego decyzja to wyraz sprzeciwu wobec odebrania przez prezydenta Karola Nawrockiego Orderu Orła Białego Wołodymyrowi Zełenskiemu

freedomseeker
z
onet.pl
dodany: 21.06.2026, 18:14:13
  • 10
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    ukraina
  • #
    wydarzenia
pangkor
pangkor 21.06.2026, 18:47:00 via Wykop
  • 12
to już wiadomo, fajnie że się ujawnił
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
21.06.2026, 15:29:05
  • 12
Tylko zapomniał dodać, że cały szlak tranzytowy w tych krajach przebiega przez dzikie góry Karpat, do tego słabo tam z infrastrukturą, brakuje dróg i kolei, nie mówiąc o lotnisku jak Rzeszów Jasionka. Większość pomocy Ukrainie idzie przez Polskę.

#wojna #rosja #ukraina
Mariuszzuk - Tylko zapomniał dodać, że cały szlak tranzytowy w tych krajach przebiega...

źródło: 1000013282

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pangkor
pangkor 21.06.2026, 17:54:32 via Wykop
  • 0
większość tej pomocy to wsparcie z krajów innych niż Polska


@JPRW: to zagrozic zamknieciem granicy albo sie ugną albo niech zdychają
  • Odpowiedz
pangkor
pangkor 21.06.2026, 18:00:52 via Wykop
  • 0
@JPRW: zamknąc to co ich zaboli, to oni są na musiku a nie my. My wytrzymamy
Przestańmy się bać grać ostro, bo mam wrażenie że u nas króluje polityka co o nas powiedzą.
  • Odpowiedz

28

Prof. Antoni Dudek o sporze o order. Potworne błędy Zełenskiego i Nawrockiego"

Prof. Antoni Dudek o sporze o order. Potworne błędy Zełenskiego i Nawrockiego"

Za chwilę będziemy mieli kolejne tego typu zniewagi ze strony ukraińskiej ocenia prof. Antoni Dudek, historyk i politolog, komentując kryzys na linii Kijów-Warszawa w związku z odebraniem Wołodymyrowi Zełenskiemu Orderu Orła Białego.

omicronns
z
rp.pl
dodany: 21.06.2026, 12:28:41
  • 17
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
pangkor
pangkor 21.06.2026, 17:18:13 via Wykop
  • -3
Od tej pory powinniśmy działać z banderowcami jedynie transakcyjnie.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

OMGznowuTU
OMGznowuTU
21.06.2026, 15:22:33
  • 379
Gdzie wszyscy antyukraińscy krzykacze byli zaledwie 2 MIESIĄCE temu, gdy ruscy napluli nam w twarz urządzając w Katyniu wystawę o polskiej rusofobii? I zrobili to dokładnie w rocznicę katastrofy smoleńskiej, więc kacapy napluli nam w twarz podwójnie. Dlaczego teraz jest tak wielkie poruszenie, a wtedy nikt o tym nie wspominał?

#russiahateclub #bekazpisu #bekaznawrockiego #bekazprawakow #ukraina #rosja
OMGznowuTU - Gdzie wszyscy antyukraińscy krzykacze byli zaledwie 2 MIESIĄCE temu, gdy...

źródło: 1000004327

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pangkor
pangkor 21.06.2026, 17:06:55 via Wykop
  • 0
@OMGznowuTU: po tej akcji ukrainców trzeba trzymać jak najdalej od europy zachodniej
  • Odpowiedz
pangkor
pangkor 21.06.2026, 14:10:02
  • 27
#polityka #ukraina
Ja tylko przypominam, że to Ukraina jest na musiku a nie my. Wojna się kiedyś skończy a oni bez polski zdechną
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pangkor
pangkor
Autor
21.06.2026, 14:19:39 via Wykop
  • 2
@JPRW: nie mają i zachowują się jakby byli pępkiem świata. Na początek to bym nałożył sankcje na ukraińskich oligarchów i poczekał aż zmiękną
  • Odpowiedz
pangkor
pangkor
Autor
21.06.2026, 14:21:09 via Wykop
  • 3
@Gother: a patrioty to kto im dostarcza?
  • Odpowiedz
pangkor
pangkor
Autor
21.06.2026, 16:28:58 via Wykop
  • 0
@ipkis123: dlatego że jedyną bezpieczna droga jest Polska a nie porty na morzu, które kontrolują kacapy
  • Odpowiedz
pangkor
pangkor
Autor
21.06.2026, 16:33:34 via Wykop
  • 0
@wstanczyk: blokować dopóki nie zostanie osiągnięty polski interes. Grać twardo tak jak oni
  • Odpowiedz
Niesondzem
Niesondzem
21.06.2026, 14:23:06
  • 5
Sprawa jest banalna.
Nadanie nazwy UPA jest dla Polski naganne i nieakceptowalne. Nie podlega to dyskusji i chyba każdy się zgodzi.
Ale profesjonalista, mąż stanu rozumiejący dyplomację ugryzł by się w język dopóki Ukraina walcząc z Rosją realizuje nasz absolutnie fundamentalny interes egzystencjalny.
I tyle.
Bokserowi zabiło serduszko, chciał zbić kapitał na emocjach, okazał się niekompetentny bo nie potrafił przedłożyć interesu realnego bezpieczeństwa polski nad emocje i nazwy.
Zamiast zagrać jak sprytny gracz, zagrał jak obrażalska p---a.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pangkor
pangkor 21.06.2026, 14:35:34 via Wykop
  • 4
@Niesondzem: dla was plucie nam w twarz jest ok? Żaden kraj by na to nie pozwolil ale wy antypolacy to jak najbardziej bo nienawidzicie Polski. Lepiej zajmijcie się pożarem jaki macie po aferze że szpitalem
  • Odpowiedz
pangkor
pangkor 21.06.2026, 15:30:46 via Wykop
  • 0
@NieWiemASieWypowiem: moja rodzina została tam wymordowana baranie. Tak, jest to dla mnie wazne
  • Odpowiedz
pangkor
pangkor 21.06.2026, 14:02:57
  • 4
#pieseczkizprzypadku #labrador
pangkor - #pieseczkizprzypadku #labrador

źródło: 5002

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
21.06.2026, 14:17:04 via Android
  • 1
@pangkor: zdjęcie podoba się dla mnie
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
21.06.2026, 08:27:47
  • 78
Oto moje plany na całą niedzielę
Soothsayer - Oto moje plany na całą niedzielę

źródło: 1000003507

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pangkor
pangkor 21.06.2026, 10:06:22 via Wykop
  • 0
@Soothsayer: szanuje
  • Odpowiedz

65

Kim jest sygnalista, który rozpoczął aferę dotyczącą lekarzy?

Okazuje się, że to także lekarz, ale skonfliktowany ze szpitalem o pół miliona złotych i mający koneksje w PiS. Normalnie breaking news xD

BlogoslawionyTwarozyc
z
facebook.com
dodany: 21.06.2026, 08:25:46
  • 35
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    lekarze
pangkor
pangkor 21.06.2026, 09:25:22 via Wykop
  • 16
jak był winny do to pierdla, ale to nic nie zmienia w całej aferze
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pangkor
pangkor 21.06.2026, 09:11:09
  • 1
#polityka
Co jeszcze musi wypłynąć, żebyście przestali głosować na POPIS? Czy wy to po prostu lubicie jak się was okłamuje i dyma bez mydła?

Lubie być dymany bez mydła

  • Jeszcze jak! 66.7% (6)
  • Czas to zmnienić! 33.3% (3)

Oddanych głosów: 9

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sameowoce
sameowoce
21.06.2026, 09:36:13 via Wykop
  • 0
@pangkor: jakaś normalna partia
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
21.06.2026, 06:21:01
  • 1827
Coraz więcej osób zauważa, że od pewnego czasu każde wydarzenie międzynarodowe, które mogłoby dać punkty władzy jest torpedowane chwilę wcześniej przez PIS (i czasami konfederację).

1) Program SAFE - nagła zmiana stanowiska i atak PIS przed podpisaniem umów.
2) Umowa obronna z UK - Kręcenie nosem, że Nawrocki nie wiedział i nie wiadomo czy podpisze ( wg władzy kancelaria prezydenta była informowana o pracach)
3) Umowa o współpracy z Niemcami - ''przypadkiem'' dzień przed podpisaniem
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pangkor
pangkor 21.06.2026, 08:18:28 via Wykop
  • 2
@szurszur: nikt tego nie zauważa oprócz psychofanów KO
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 32
  • Strona 1 z 32
  • >

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 02.01.2024

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 19.10.2021

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.10.2021

    Złotousty
  • Rocznica
    od 30.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.08.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.02.2025

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking