Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bartosz325

bartosz325

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19909
  • Znaleziska 3255
  • Mikroblog 16654
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 38
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
przedwczoraj, 14:42:47
  • 313
I przez takich głupich gówniaków ja jeżdżący przepisowo na hulajnodze mam problem...

W komentarzu bonus XD

https://miejskireporter.pl/powazny-wypadek-w-rembertowie-rozpedzony-18-latek-na-elektrycznej-hulajnodze-wbil-w-czolowo-w-osobowke/

#wykop #motoryzacja #polska #hulajnogaelektryczna #prawo #prawojazdy #samochody #niebieskiepaski
PiersiowkaPelnaZiol - I przez takich głupich gówniaków ja jeżdżący przepisowo na hula...

źródło: 724287369_1632929115501298_5702732988134929883_n

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartosz325
bartosz325 przedwczoraj, 17:32:47 via Wykop
  • 2
@bugg: podobno ograniczenia na ścieżkach rowerowych są takie jak na drodze obok. Tak więc jeżdżę na swojej kolażówce prawidłowo, nie więcej jak 50km/h w zabudowanym. Czasem wyprzedzam dostawców żarcia, którzy poruszają się czymś bardziej przypominającym mały motocykl. Ale też zwalniam gdy widzę przejście dla pieszych albo jak jest większy ruch na ścieżce. Szybko, ale bezpiecznie.
  • Odpowiedz
Cichoboprzydziezdzicho
Cichoboprzydziezdzicho
15.06.2026, 04:17:00
  • 40
Gdzieś kupujecie koszule do pracy?
Mam w najbliższym czasie parę spotkań i szukam czegoś do jeansów.
#koszule #modameska #ubierajsiezwykopem
Cichoboprzydziezdzicho - Gdzieś kupujecie koszule do pracy? 
Mam w najbliższym czasie...

źródło: 27371

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartosz325
bartosz325 15.06.2026, 10:30:39 via Wykop
  • 0
@Cichoboprzydziezdzicho: https://tmlewin.co.uk/collections/mens-shirts
  • Odpowiedz

586

W Warszawie ktoś zostawił konia w nagrzanym bagażniku Hyundaia

W Warszawie ktoś zostawił konia w nagrzanym bagażniku Hyundaia

W nagrzanym samochodzie pozostawione były zwierzęta - koń oraz dwa gołębie.

Edonik
z
miejskireporter.pl
dodany: 12.06.2026, 21:59:49
  • 118
  • #
    warszawa
  • #
    stolica
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
bartosz325
bartosz325 13.06.2026, 12:33:37 via Wykop
  • 4
@Ojciec_Dyrektor2: @KurnikoweKuriozum: ta książka istnieje ale pod innym tytułem: "Black Beauty" autorstwa Anny Sewell. W polskim przekładnie występuje pod nazwami: Mój Kary, Czarny Diament, Kary Klejnot, Czarny Książę, Czarny Rumak.
bartosz325 - @Ojciec_Dyrektor2: @KurnikoweKuriozum: ta książka istnieje ale pod innym...

źródło: 1000022967

Pobierz
kromeczek
kromeczek
kromeczek
13.06.2026, 06:36:52
  • 75
#f1 ikona serii można powiedzieć
kromeczek - #f1 ikona serii można powiedzieć

źródło: 1000097096

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartosz325
bartosz325 13.06.2026, 09:13:17 via Wykop
  • 1
@kromeczek:
bartosz325 - @kromeczek:

źródło: 526228039_18512441671022261_6330142733841308151_n

Pobierz
  • Odpowiedz

796

Według prokuratora rozbieranie dziecka przez AI to tylko żart!

Według prokuratora rozbieranie dziecka przez AI to tylko żart!

Polska prokuratura właśnie dała oficjalne, zielone światło na rozbieranie dzieci przez sztuczną inteligencję. Śledczy uznali wygenerowanie nagich zdjęć czternastolatki za niewinny, nastoletni żart i po prostu umorzyli postępowanie. Ta decyzja to kuriozalna farsa!

viaxe
z
uodo.gov.pl
dodany: 12.06.2026, 06:50:54
  • 153
  • #
    prawo
  • #
    dzieci
  • #
    pornografia
bartosz325
bartosz325 12.06.2026, 09:42:20 via Wykop
  • 234
@Jan12221: albo dzieci władzy
MLeko29
MLeko29
10.06.2026, 20:34:25
  • 74
#budujzwykopem
MLeko29 - #budujzwykopem
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartosz325
bartosz325 11.06.2026, 15:58:07 via Wykop
  • 0
@MLeko29: jedna zima i woda w tych szczelinach r---------i wszystko
  • Odpowiedz
Zakrentas
Zakrentas
Zakrentas
11.06.2026, 04:40:35
  • 375
Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystkie wady mieszkania i domu"? Taki komentarz dostał wczoraj ponad 1000 plusów.

A moim zdaniem szeregówka ma szereg zalet:
-brak sąsiadów nad głową i pod podłogą;
-własny ogródek do grillowania, opalania się, postawienia basenu, zabawy w dziećmi, posadzenia pomidorków itd.;
-garaż i podjazd: zawsze jest gdzie zaparkować, można sobie umyć, posprzątać samochód, wnieść zakupy spod samych drzwi do domu;
Zakrentas - Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystki...

źródło: 18211

Pobierz
  • 293
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartosz325
bartosz325 11.06.2026, 14:38:18 via Wykop
  • 0
@Zakrentas: dom ma być zrobiony z bloczków silikonowych oddalony od drogi o co najmniej 100m i od innych sąsiadów najlepiej o 200m+. Masz mieć zawsze ciszę. Zero wyjeżdżajych głośnych aut o 6 rano, zero hałasu z remontów. Takie domki to coś między mieszkaniem a domem.
  • Odpowiedz
bartosz325
bartosz325 11.06.2026, 15:52:09 via Wykop
  • 0
@jutubowy_kot: miało być silikatowych. T9 poprawiło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
10.06.2026, 11:49:34
  • 796
#zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - #zlodziejskiewybryki

źródło: IMG_3786

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartosz325
bartosz325 11.06.2026, 08:20:43 via Wykop
  • 1
@wybryk_natury: ja miałem ten plastikowy, wkładany, drucikiem. Nie nosiłem. Później rodzice zasponsorowali stały aparat na studiach. Zdecydowanie oski
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
09.06.2026, 08:56:20
  • 33
nie pytajcie po co kupiłem pion murarski
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartosz325
bartosz325 10.06.2026, 00:06:47 via Wykop
  • 0
@Teuvo: nie chcę cie martwić, ale ta metoda jest nieaktualna od jakichś 20 lat. Najważniejszy jest balans - tak żeby nie spadać na kierownicę jeśli pedałujesz w strefie 4, ale też żeby być jak najbardziej wysuniętym do przodu. Do tego wysokość siodełka taka, żeby mieć kontrolę nad pedałami w dolnym położeniu, żeby kręcenie było płynne, ale też żeby nie pociągać pedałów do góry (mowa dla posiadaczy pedałów spd). Łap poradniki:
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
09.06.2026, 09:58:48
  • 36
Taktyka do oceny

mirror

#strzelectwo #heheszki #trzecieoko
Rad-X - Taktyka do oceny

mirror

#strzelectwo #heheszki #trzecieoko
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartosz325
bartosz325 09.06.2026, 19:12:03 via Wykop
  • 0
@chciwykrasnolud: spokojnie, bhp w wojsku działa w bardzo ograniczonym zakresie. Polecenia nadal się wykonuje, mimo, że coś jest niebezpieczne i może wystąpić uszczerbek na zdrowiu. Taka specyfika zawodu.
  • Odpowiedz
brzusio
brzusio
09.06.2026, 08:14:37
  • 580
#heheszki #glupiewykopowezabawy
brzusio - #heheszki #glupiewykopowezabawy

źródło: image

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartosz325
bartosz325 09.06.2026, 14:47:29 via Wykop
  • 0
@brzusio: AC/DC 400kV
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
08.06.2026, 15:29:09
  • 207
jeżdżenie na rowerze daje ogromne możliwości o których się nie myśli
na przykład jadąc trasę 50km spala się ponad 2k kalorii czyli można na kolację spokojnie wypić 10 piwek bez bebecha

  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartosz325
bartosz325 08.06.2026, 22:41:00 via Wykop
  • 0
@vieniasn: @LamajHarma: u mnie przy wadze 80kg na rowerze spalam ok. 600 kcal/h w strefie 2. Czyli 50km to ok. 1200 kcal. Bieganie to bliżej 720kcal/h w strefie 2. Ale każdy jest inny i sprzęty tylko szacują koszty energetyczne. Jak już ktoś długo trenuje, to ma mniejsze zapotrzebowanie kcal gdyż organizm uczy się jak najoptymalniej kręcić korbą, szczególnie jak pokonujemy te same trasy.
  • Odpowiedz
PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
08.06.2026, 03:13:47
  • 90
mmmm przeźroczysty metronom mechaniczny
PorzeczkowySok - mmmm przeźroczysty metronom mechaniczny

źródło: 81jTZbUQzhL._AC_SL1500_

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartosz325
bartosz325 08.06.2026, 12:50:58 via Wykop
  • 1
@J3BACZ3000: w XVII już istniał zegar wahadłowy, który odliczał każdą minutę. Można więc sobie wyobrazić, że wystarczy odliczyć ile uderzeń wykona metronom w ciagu minuty i zapisać liczbę na skali.
  • Odpowiedz
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
07.06.2026, 20:10:32
  • 264
Ponad 10 lat w zawodzie, 5 lat studiów, branża która płaci naprawdę dobrze spokojnie top 90-95% ludzi w tym kraju. Doszedłem do sufitu, dalej to już polityka korporacyjna albo własny biznes. Robiłem wszystko jak trzeba. Odkładałem, ETF-y, nie przepalałem. Podwyżki dostawałem. A inflacja przez 5 lat i tak zjadła mi z 25% realnej wartości wypłaty.
Efekt? Stać mnie na kawalerkę. Na 60m żeby zamieszkać z żoną i pomyśleć o JEDNYM dziecku muszę
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartosz325
bartosz325 08.06.2026, 12:15:34 via Wykop
  • 0
@Whiskeyjack29: żyjesz ponad stan i tyle. Wszystko oprócz jedzenia i dachu nad głową to są niepotrzebne zachcianki: nowy telefon, wypasiony samochód, wakacje za granicą (lub nad Bałtykiem xD), drobie rowery, biżuteria, restauracja itp, itd.
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
08.06.2026, 02:46:23
  • 1332
Wergiliusz wskazał Dantemu X krąg piekła i rzekł do niego:

- I oto będziesz wstawał codziennie przez 40 lat o 4 rano, potem jechał godzinę do Januszexu by od 6:00 być gotowym przy rozgrzanej do czerwoności maszynie na 12h zmianę.

Po czym Dante narobił pod siebie i zapłakał w trwodze.

#kolchoz #praca #januszex
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartosz325
bartosz325 08.06.2026, 12:05:18 via Wykop
  • 0
@PrzodownikPracyZaGrosze: Czyli wracasz do domu tylko po to, żeby coś zjeść, umyć się i spać. 3 dni pracy w tygodniu, pozostałe 4 godziny zdalnie w dowolny dzień i gitara ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bartosz325
bartosz325 06.06.2026, 14:58:37
  • 0
#tenis
Przegrywając walkę w finale nie zdobędziesz srebrnego pucharu Garrosa, tylko srebrną tacę.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wybryk_natury
wybryk_natury
05.06.2026, 11:34:36
  • 82
#zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - #zlodziejskiewybryki

źródło: IMG_3729

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartosz325
bartosz325 05.06.2026, 13:44:37 via Wykop
  • 2
@wybryk_natury: Panie Pieseszku, wypłata będzie 10 czerwca. Trzeba cierpliwie czekać.
  • Odpowiedz
bartosz325
bartosz325 04.06.2026, 14:16:10
  • 2
#bieganie #maraton
Wspomnienie sprzed lat. Pierwszy mój maraton. Od razu walnięte życiówki na 15k, 20k, 30k i oczywiście 42,2km xD
bartosz325 - #bieganie #maraton
Wspomnienie sprzed lat. Pierwszy mój maraton. Od razu...

źródło: bieganie

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

448

Kultura zapierdzielu staje się dla czterdziestolatków nieznośna

Kultura zapierdzielu staje się dla czterdziestolatków nieznośna

Nie bez powodu mówimy, że około czterdziestych urodzin przychodzi przełom, bo właśnie wtedy zaczynamy bliżej przyglądać się swojemu życiu. Nieco zwalniamy i często zauważamy, jak szybko biegliśmy do tej poryi że jesteśmy już mocno wykończeni. Coraz mniej akceptujemy ustawiczny zapierdziel.

XeNinja
z
kobietytomy.pl
dodany: 02.06.2026, 13:44:49
  • 191
  • #
    pracbaza
  • #
    praca
  • #
    psychologia
  • #
    korposwiat
  • #
    programista15k
bartosz325
bartosz325 03.06.2026, 11:12:29 via Wykop
  • 0
@mleko3-2procent: Taki to pożyje
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >
  • Jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę wybrać wykop.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.05.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.08.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia