Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko139
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Lemmonix

Lemmonix

Dołączył 12 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 61455
  • Znaleziska 9008
  • Mikroblog 52447
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 81

57

Dyplomatołki z KO, czyli unijny blamaż [OPINIA]

Dyplomatołki z KO, czyli unijny blamaż [OPINIA]

Może nadszedł czas, aby przyznać, że obecny rząd na polityce zagranicznej nie zna się wcale lepiej od poprzedników.

sinusik
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 16 godz. i 33 min temu
  • 26
  • #
    polityka
  • #
    opinia
  • #
    polska
  • #
    ue
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    dyplomacja
Lemmonix
Lemmonix 16 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 11
Widzę, że WP już się nie kryje za suwartami tylko po prostu biorą pisowców jako "dziennikarzy" do pisania artykułów xD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rales
rales
przedwczoraj, 09:54:55
  • 424
MAJ 2026

PIS + Konfederacja + KP = 248 mandatów

1. Koalicja Obywatelska - 33,1% - 190 mandatów (b.z)
2. Prawo i Sprawiedliwość - 24,5% - 144 mandaty (⬇ 0,7%)
rales - MAJ 2026

PIS + Konfederacja + KP = 248 mandatów

1. Koalicja Obywatelska - 3...

źródło: canvas98

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lemmonix
Lemmonix przedwczoraj, 10:13:25 via Wykop
  • 66
Czy oczy się otworzą i zobaczą, że jednak to nie był dobry wybór?


@Redminek: nie no co ty xD oni będą ciągle żyć w urojonym świecie, a koronny argument to będzie "może i wyszliśmy z eurokołchozu i wpadliśmy prosto do ruskiego miru, gospodarka zdechła i policja religijna strzeże porządku, ALE BYNAJMNIEJ LEWAKUW D--A BOLI HAHAHA :DDDDdD"
Lemmonix - >Czy oczy się otworzą i zobaczą, że jednak to nie był dobry wybór?

@Redmi...

źródło: comment_8vAjrpkEmCBr0wCWgSx3mHIMI9BSEvOg

Pobierz
  • Odpowiedz
Lemmonix
Lemmonix przedwczoraj, 22:58:28 via Wykop
  • 0
@Sev50949: oki, to nie czekaj do przyszłego roku tylko rób to teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
przedwczoraj, 08:47:56
  • 175
Pamiętajcie o picu wody. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W taką pogodę NAWODNIENIE JEST KLUCZOWE 💧 💦
RitmoXL - Pamiętajcie o picu wody. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W taką pogodę NAWODNIENIE JEST KLUCZOW...

źródło: IMG_9183

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lemmonix
Lemmonix przedwczoraj, 10:47:54 via Wykop
  • 2
@RitmoXL: chłop co z wazonu wodę pije
  • Odpowiedz

1025

Cienkowska broni ustawy o wspieraniu artystów. Pierwszy odcinek serii

Minister kultury Cienkowska publikuje materiał o artystce, która potrzebuje pomocy finansowej, uzasadniając racjonalność ustawy własnego pomysłu. Ręce do ziemi odpadają. W pierwszym komentarzu kilka prac tejże artystki (głodującej matki jak sama twierdzi)

StoTwarzyElektryka
z
x.com
dodany: 05.06.2026, 14:21:36
  • 193
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    heheszki
  • #
    4konserwy
  • #
    neuropa
Lemmonix
Lemmonix 05.06.2026, 18:48:58 via Wykop
  • 4
Odnoszę wrażenie, że pani ministerkini robi to specjalnie w celu utopienia koalicji w przyszłych wyborach. Taka zemsta apodyktycznej pełczyńskiej-nałęcz (specjalnie z małej) za brak stołka wicepremierzycy. Hołownia & spółka nienawidzą Tuska tak samo jak karakany z pisokonfederosji
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

OSH1980
OSH1980
04.06.2026, 14:29:23
  • 625
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lemmonix
Lemmonix 04.06.2026, 14:33:51 via Wykop
  • 484
@Gabrych92: adekwatnie to by było jakby te kacapskie orki sobie grały same ze sobą w mordorze, a nie na terenie cywilizacji Europejskiej
  • Odpowiedz
czillaut
czillaut
04.06.2026, 14:26:09
  • 1
#tenis bez podania ręki? xd
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lemmonix
Lemmonix 04.06.2026, 14:29:18 via Wykop
  • 23
@czillaut: i dobrze, kacapskiego gówna się nie tyka
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
03.06.2026, 08:19:36
  • 115
#polityka
Króciutko z przyglupim gasniczakiem
fidelio-fidelio - #polityka 
Króciutko z przyglupim gasniczakiem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lemmonix
Lemmonix 03.06.2026, 08:30:33 via Wykop
  • 94
@fidelio-fidelio: abstrahując od treści tego filmiku to po obejrzeniu występu tego kandydata odnoszę wrażenie, że pedauniści robią eksperyment w Krakowie i próbują klonować grigorija dałnienkę. Ten ich no-name próbuje naśladować dykcję, mowę ciała, dobór słów i trochę nawet wygląd oryginalnego grigorija dałna. No normalnie otwarcie testują czy w przyszłorocznych wyborach parlamentarnych można wystawić armię klonów na listach wyborczych. XD
Lemmonix - @fidelio-fidelio: abstrahując od treści tego filmiku to po obejrzeniu wyst...

źródło: latest

Pobierz
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
03.06.2026, 07:13:11
  • 466
#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bosak #bekazpisu #konfederacja #lata90
Bosak woli oddać dziecko do domu dziecka, niż pozwolić żeby je wychowały dwie kobiety.
Gdyby takie prawo istniało w latach 90', to lekko 1/3 dzieciaków by tam wylądowała, dlaczego?
Bo ogrom dzieci był wychowany PRZEZ DWIE KOBIETY, a dokładniej mamę i babcię, o tym już się dziwnym trafem nie mówi.
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lemmonix
Lemmonix 03.06.2026, 07:16:53 via Wykop
  • 390
@Krs90: oczywiście, że on o wychowaniu przez kobiety nie mówi, bo pan mmmf free ma bzika tylko na jednym punkcie
Lemmonix - @Krs90: oczywiście, że on o wychowaniu przez kobiety nie mówi, bo pan mmmf...

źródło: 6241e9b29690047a8c54cb35bc191e0b20c56fd8fbb2324b2a4c25625c0ad3cd

Pobierz
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
02.06.2026, 07:22:44
  • 973
Powiem szczerze że ten rok prezydentury Nawrockiego mnie zaskoczył. Oczywiście oczekiwania wobec tego zdegenerowanego człowieka miałem zerowe i to że będzie wyjątkowym szkodnikiem w wewnętrznych sprawach kraju było niemal pewne, ale w kwestiach bezpieczeństwa zewnętrznego jednak wydawało się że przynajmniej nie będzie przeszkadzał.

A jednak...

- Najpierw w imię interesów partyjnych veto dla koniecznych i szybkich zbrojeń kraju wobec zagrożenia ze strony rosji
- Później krytykowanie planów objęcia Polski parasolem nuklearnym ze strony
Jabby - Powiem szczerze że ten rok prezydentury Nawrockiego mnie zaskoczył. Oczywiści...

źródło: GzLkrSvXQAAMmQw

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lemmonix
Lemmonix 02.06.2026, 07:31:06 via Wykop
  • 311
@Jabby: po pierwsze pucowanie berła czitosa, po pierwsze pilnowanie interesów małpy z kremla!
  • Odpowiedz
Lemmonix
Lemmonix 02.06.2026, 18:05:38 via Wykop
  • 2
@Chris_Karczynski: Nie wiem na chvj mnie wołasz, ale ci odpiszę. Po pierwsze - jestem liberałem, więc j---ć socjal. Po drugie - jak już masz standardowy, zmanipulowany incydent kałowy z KPO dla HoReCa to przynajmniej miej na tyle uczciwości, aby nadać kontekst, że do nich poszło 0.5% środków. ( ͡° ͜ʖ ͡°) i miej godność wspomnieć o przeznaczeniu reszty środków. Po trzecie - aż przykro tak oczywistą
  • Odpowiedz

2

Remigration Summit 2026 - Nacjonaliści z całej Europy ze wspólną inicjatywą w UE

Remigration Summit 2026 - Nacjonaliści z całej Europy ze wspólną inicjatywą w UE

Remigration Summit wyznacza nowe kierunki dla zachodniej prawicy. Na szczycie antyimigracyjnym pojawili się politycy niemal wszystkich dużych partii prawicowych w Europie, od VOX i Ligi Salviniego, po Konfederację i Vlams Belang. Ogłosili oni że będą zbierać podpisy pod inicjatywą, którą złożą w UE.

Niezalezny_Obserwator_EU
z
youtube.com
dodany: 02.06.2026, 16:24:09
  • 6
  • #
    imigracja
  • #
    portugalia
  • #
    polityka
  • #
    narodowcy
  • #
    prawica
  • #
    4konserwy
Lemmonix
Lemmonix 02.06.2026, 16:59:56 via Wykop
  • 0
Czyli co? Deportujemy rownież
Polactwo z np. Holandii z powrotem do Polski? Holandia dla Holendrów i już nie dla Polakuw? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JAn2
JAn2
JAn2
02.06.2026, 10:40:41
  • 166
Co tam mądrego znowu nasz kandydat na premiera powiedział

https://streamable.com/inaug6

#neuropa #4konserwy #polityka #bekazpisu
JAn2 - Co tam mądrego znowu nasz kandydat na premiera powiedział

https://streamable....
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lemmonix
Lemmonix 02.06.2026, 10:54:09 via Wykop
  • 7
@JAn2: Kłiiii, kłiiii, pan profesur jak zawsze ma rację, a lewaki d--a cicho! Co tam środowisko i jakieś lewackie węglowe wymysły!!!! Tak jak w Indiach - do rzeki trzeba tłumnie SRAĆ I WYRZUAĆ ŚMIECI! Nie będzie nam hrabianka won der lejen mówić, że Polski Katolik Patriota z Polskiej Polski nie może sobie defekować gdzie chce! Jeśli się myjesz już jesteś niewolnikiem!!!!
Lemmonix - @JAn2: Kłiiii, kłiiii, pan profesur jak zawsze ma rację, a lewaki d--a cic...
  • Odpowiedz
vorky
vorky
02.06.2026, 08:46:26
  • 51
Jaki kraj taki Snowden ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#polityka #heheszki #bekazpisu #bekazprawakow #romanowski
vorky - Jaki kraj taki Snowden ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#polityka #heheszki #...

źródło: 1000039342

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lemmonix
Lemmonix 02.06.2026, 08:51:28 via Wykop
  • 62
@vorky: ciekawe ile ten tzvvel wyśpiewał już ruskim poprzez służby tureckie... typa powinno się załadować w worek do bagażnika i czym prędzej do prokuratury w kraju, bo gościu na 100% w zamian za kasę od obcych służb wyjawia tajemnice państwowe
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
02.06.2026, 07:03:47
  • 117
Haha
To nieźle pisowiec zaorał.
Cała prawica. Raz pomyli lajki z wyświetleniami. Innym razem swoją kasę z państwową.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lemmonix
Lemmonix 02.06.2026, 07:16:24 via Wykop
  • 10
@emasele: błażej poboży - pisowiec co uczciwą pracą na wolnym rynku nigdy się nie pałał, bo przed kręceniem się w kancelarii dudy i obecnie snussoliniego pracował jako wykładowca xD nawet do sejmu nie potrafi się dostać, a kilka razy próbował.
  • Odpowiedz
Gomorakazowa
Gomorakazowa
01.06.2026, 15:23:40
  • 4
Czy mnie oczy mylą czy to AI xD

Jego ekipie już chyba za mocno wjechała fascynacja pomarańczowym

#polityka
Gomorakazowa - Czy mnie oczy mylą czy to AI xD

Jego ekipie już chyba za mocno wjecha...

źródło: Screenshot_20260601_172052_Facebook

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lemmonix
Lemmonix 01.06.2026, 15:48:32 via Wykop
  • 2
@Gomorakazowa: Oczywiście, że to AI. Czekam, aż snussolini będzie wrzucać jakieś wysrywy w środku nocy z ai slopem tak jak jego czitosowy idol z pomarańczowego domu
  • Odpowiedz
PrzegranySlazak26
PrzegranySlazak26
01.06.2026, 13:02:41
  • 222
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lemmonix
Lemmonix 01.06.2026, 14:38:18 via Wykop
  • 18
@PrzegranySlazak26: o k---a diabeł
Lemmonix - @PrzegranySlazak26: o k---a diabeł
  • Odpowiedz
Lemmonix
Lemmonix 31.05.2026, 17:27:22
  • 41
Mamy to!!!!! Zwycięstwo!!!!! Dziękuję pan Urban!!!
#mecz #reprezentacja
Lemmonix - Mamy to!!!!! Zwycięstwo!!!!! Dziękuję pan Urban!!!
#mecz  #reprezentacja

źródło: 1000095082

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gosc_specjalny
gosc_specjalny
gosc_specjalny
31.05.2026, 17:28:09 via Wykop
  • 1
@Lemmonix: XD
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
31.05.2026, 18:42:50 via Wykop
  • 7
@Lemmonix: ale zajebiście odwzorowali w grze twarz Betoniarka. Twarz tęskniąca za rozumem.
  • Odpowiedz
_pomaranczarz_
_pomaranczarz_
31.05.2026, 16:28:57
  • 3
#mecz
pomaranczarz - #mecz

źródło: comment_1611507650GBsI8lms4nSesqcCwhQfZg,w400

Pobierz

Kto za Urbana? Teraz chyba wypada kolej na Portugalczyka

  • Bruno Baltazar 6.6% (6)
  • Goncalo Feio 37.4% (34)
  • Ricardo Sa Pinto 5.5% (5)
  • Jose Mourinho 28.6% (26)
  • Fernando Santos ("powrut") 15.4% (14)
  • Inny (komentarz) 6.6% (6)

Oddanych głosów: 91

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lemmonix
Lemmonix 31.05.2026, 16:29:44 via Wykop
  • 3
@_pomaranczarz_: make buzzer coach again!!!!

Lemmonix - @pomaranczarz: make buzzer coach again!!!!
SPOILER

źródło: brzeczek-do-lewandowskiego-na-kolanach-bedziesz-prosil-zebym-wrocil

Pobierz
  • Odpowiedz
Lemmonix
Lemmonix 31.05.2026, 16:24:48
  • 13
xd make buzzer coach again
#mecz #reprezentacja
Lemmonix - xd make buzzer coach again
#mecz #reprezentacja

źródło: brzeczek-do-lewandowskiego-na-kolanach-bedziesz-prosil-zebym-wrocil

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lemmonix
Lemmonix 31.05.2026, 16:11:11
  • 8
niech ktoś w końcu ten pzpn rozwiąże, repre wyzeruje i zacznie ją budować od nowa xd może za 15 lat będzie jakakolwiek jakość gry
#mecz #reprezentacja
Lemmonix - niech ktoś w końcu ten pzpn rozwiąże, repre wyzeruje i zacznie ją budować ...

źródło: images

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

verq922
verq922
31.05.2026, 16:12:08 via Wykop
  • 0
@Lemmonix: po co? Kasa się zgadza.
  • Odpowiedz
Lemmonix
Lemmonix 31.05.2026, 15:29:31
  • 9
Bydło gwiżdże, ha tfu
#mecz #reprezentacja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lemmonix
Lemmonix
Autor
31.05.2026, 15:31:17 via Wykop
  • 4
@stuparevic: jak się nie ma ani jednej szarej komórki to można uważać, że to prawidłowe zachowanie
  • Odpowiedz
Lemmonix
Lemmonix
Autor
31.05.2026, 15:43:41 via Wykop
  • 0
@DAISY128: mam nadzieję, że konsekwentnie cieszysz się jak za granicą ktoś pluje ci w twarz i nazywa złodziejem, bo stereotypowy Polak na zachodzie to niewykształcony złodziej z problemem alkoholowym
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.12.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.02.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking