Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko133
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
raj
raj

raj

Dołączył 18 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25382
  • Znaleziska 17480
  • Mikroblog 7902
  • Obserwujący 116
  • Obserwowane 65

456

Nie boi się pan, że przez afery w służbie zdrowia przegracie wybory?

Nie boi się pan, że przez afery w służbie zdrowia przegracie wybory?

Wiceminister zdrowia: -Afery są do przeżycia, bo jedna afera przykrywa drugą i tak dalej...

alibaski
z
streamable.com
dodany: 18.06.2026, 09:28:04
  • 98
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    polityka
raj
raj
raj 19.06.2026, 10:04:40 via Wykop
  • 1
Przypomina się klasyk: - Nie boi się pan, że ktoś się dowie? - Właśnie się pan dowiedział, no i co?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

raj
raj
raj 19.06.2026, 10:05:38 via Wykop
  • 0
@MagicznyMariusz: Wyznawcy każdej partii politycznej, nie tylko KO.
Choć KO-wcy chyba są rzeczywiście najbardziej "betonowi".
raj
raj
raj 19.06.2026, 10:09:12 via Wykop
  • 1
@mmurano: Żartujesz. Tak bezczelni, jak obecna władza, PiS-owcy nie byli. Przypominam siłowe przejęcie TVP, która od tego czasu jest rzekomo "w likwidacji".
Na coś takiego PiS sobie nie pozwolił, zrobił to jednak w białych rękawiczkach...
A Miszalski w Krakowie? Tak bezczelny, że nawet po 22 latach rządów Majchrowskiego - gdzie powinniśmy już w zasadzie być przywyczajeni do kolesiostwa w magistracie - nie byliśmy w stanie go zdzierżyć... A KO broniło
raj
raj
raj 19.06.2026, 10:13:00 via Wykop
  • 0
@PepikPL: Swoją drogą ja się do dzisiaj dziwię, że ta akcja z dopalaczami mu wyszła na korzyść, bo przecież to było pierwsze chamskie, bezczelne, jawne złamanie prawa na dużą skalę przez rząd (i jeszcze się tym chwalili) - jeszcze zanim zaczął to robić PiS... I mało kto na to zwracał uwagę, tylko wszyscy się cieszyli, że Tusk "walczy z dopalaczami"...
Miał wtedy 3 lata, żeby zrobić coś z tym problemem

285

Izrael zrywa kontakty z szefową dyplomacji Unii Europejskiej

Izrael zrywa kontakty z szefową dyplomacji Unii Europejskiej

Szef MSZ Izraela Gideon Saar oświadczył,że zrywa wszelkie kontakty z szefową dyplomacji UE Kają Kallas za jej porównanie Izraela do RPA z czasów apartheidu.

buont666
z
onet.pl
dodany: 18.06.2026, 09:34:55
  • 32
  • #
    polityka
raj
raj
raj 19.06.2026, 09:55:10 via Wykop
  • -2
A co to się tej Kallas stanęło, że przemówiła rozsądnym głosem? Przecież do tej pory cała wierchuszka piesków z UE dałaby się pokroić za Izrael...
Coś się zmienia w koniunkturze światowej, jak widać, i wiatr zaczyna wiać z innego kierunku, więc teraz trzeba szczekac inaczej...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

raj
raj
raj 19.06.2026, 09:57:50 via Wykop
  • 0
Myślałem, że moja ironia jest czytelna


@kanis-sapiens: Nie, nie jest, bo w Internecie jest wielu proizraelskich trolli, którzy piszą takie rzeczy zupełnie na poważnie.
Więc skąd ktoś miał wiedzieć, że to jest ironia???

408

Na ten sam zabieg na NFZ możesz czekać 2 miesiące albo 2 lata. Zależy od miasta

Na ten sam zabieg na NFZ możesz czekać 2 miesiące albo 2 lata. Zależy od miasta

Stworzyłem wyszukiwarkę terminów NFZ, która pozwala porównać czas oczekiwania między placówkami i miastami w całej Polsce. Dane pochodzą z publicznych źródeł NFZ. Dla wielu zabiegów różnice liczone są w miesiącach, a czasem nawet latach. Dane NFZ pokazują, że czas oczekiwania potrafi znacząco różnić

romanmoson2
z
gdzietermin.pl
dodany: 18.06.2026, 17:38:34
  • 63
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    programowanie
  • #
    aplikacja
raj
raj
raj 19.06.2026, 09:43:27 via Wykop
  • 0
Czym ten twój serwis się różni od https://swiatprzychodni.pl/ ?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lardor
Lardor
15.06.2026, 16:29:27
  • 4
KANDYDAT NA PREZYDENTA WRZUCA ZDJĘCIE JEDNOSTKI WOJSKOWEJ.

Wantuch wrzucił zdjęcie jednostki wojskowej na fb. Dosłownie kilka metrów obok ma tabliczkę z zakazem fotografowania. Takich miejsc nie można fotografować ani tym bardziej wrzucać ich zdjęć do internetu. Wypadało by żeby „kandydat” na prezydenta wiedział takie rzeczy.

#krakow
Lardor - KANDYDAT NA PREZYDENTA WRZUCA ZDJĘCIE JEDNOSTKI WOJSKOWEJ. 

 Wantuch wrzuci...

źródło: 1000094663

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raj
raj
raj 18.06.2026, 23:36:43 via Wykop
  • 0
Takich miejsc nie można fotografować ani tym bardziej wrzucać ich zdjęć do internetu.


@Lardor: Sądzisz, że ewentualny wróg nie zna lokalizacji takich miejsc??? Jak to jest w środku miasta???
Jakby to było gdzieś na odludziu, gdzie za cholerę nie idzie dojechać, osłonięte lasami ze wszystkich stron itp., to możnaby zrozumieć, że lokalizacji takiego miejsca się nie ujawnia. Ale nie w sytuacji, gdy to jest dosłownie na oczach wszystkich...
  • Odpowiedz

445

Nowa CAPTCHA wymaga machania ręką przed kamerą. Google już przesadza

Nowa CAPTCHA wymaga machania ręką przed kamerą. Google już przesadza

Google testuje nową funkcję reCAPTCHA, która wymaga zezwolenia na dostęp do kamery i wykonywania prostych gestów dłonią. Ma to na celu lepsze wykrywanie użytkowników i blokowanie zaawansowanych botów. Eksperci od prywatności alarmują...

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 17.06.2026, 18:48:29
  • 124
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    google
raj
raj
raj 18.06.2026, 23:26:10 via Wykop
  • 0
Co z linuxem gdzie żadna kamerka nie działa?


@redou: Ostatnio instalowałem trzem osobom linuksy na trzech róznych laptopach (ludzie mają dosyć Windows 11 i to faktycznie widać) i na każdym kamerka zadziałała "od kopa".

Natomiast co do stacjonarek pytanie jest jak najbardziej zasadne.

2681

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Protestujących przed placem budowy urzędników inwestor zignorował. Nie wpuścił nawet ściągniętej na miejsce straży miejskiej i policji. - Nie będziemy tego komentować. Mamy swoje sposoby postępowania - Przekazała przez telefon przedstawicielka firmy dewelopera RJS House z Legionowa.

Dr-Livingstone
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 06.06.2026, 08:04:30
  • 274
  • #
    nieruchomosci
  • #
    patodeweloperka
  • #
    antykapitalizm
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
raj
raj
raj 07.06.2026, 11:06:51 via Wykop
  • 1
@PuchaczLesny: Jak całe (pato)państwo polskie.
Polecam książkę "Patopaństwo", przeczytajcie to zrozumiecie w czym żyjemy.

547

Listonosz podpisał list polecony swoim nazwiskiem. Adresat stracił 15000

Listonosz podpisał list polecony swoim nazwiskiem. Adresat stracił 15000

Jeden z listonoszy pracujących w Suchej Beskidzkiej stał się centralną postacią "afery pocztowej" w regionie.

Oko_Spawacza
z
msn.com
dodany: 06.06.2026, 02:12:11
  • 95
  • #
    pocztapolska
  • #
    afera
  • #
    listonosz
raj
raj
raj 07.06.2026, 10:52:25 via Wykop
  • 8
@JaktologinniepoprawnyWTF: Oczywiście ITD wyraźnie w tym przypadku łamie prawo, ponieważ skoro na potwierdzeniu odbioru przesyłki jest podpis listonosza, a nie adresata, to przesyłka nie została skutecznie doręczona i bieg żadnych terminów się nie liczy. (Co innego gdyby listonosz zostawił awizo, a nikt by przesyłki nie odebrał: wtedy faktycznie po 14 dniach obowiązuje tzw. fikcja doręczenia)
No ale co im zrobisz? Urzędnik w Polsce w praktyce może prawie zupełnie bezkarnie łamać
raj
raj
raj 07.06.2026, 10:55:21 via Wykop
  • 1
@Nowystaryziel: Poza sądami, od początku 2026 roku wszystkie instytucje państwowe mają obowiązek przesyłać ci wszelkie pisma urzędowe poprzez e-doręczenia, jeżeli masz założoną skrzynkę w tym systemie.
Polecam sobie założyć, to naprawdę działa i bardzo ułatwia kwestie wszelkiej korespondencji urzędowej.
Niestety do sądów cały czas trzeba papierowo (ale już pisma z sądów można odbierać przez portal sądowy).
raj
raj
raj 07.06.2026, 10:58:19 via Wykop
  • 2
@LiptonEnglishBreakfast: Może i jest redagowany przez AI, ale na pewno objawem tego nie jest stosowanie poprawnej polskiej interpunkcji.

6

Kąpielisko na krakowskim Zakrzówku zamknięte do odwołania

Kąpielisko na krakowskim Zakrzówku zamknięte do odwołania

Dziś o 14:00 otwarto kąpielisko na Zakrzówku, chwilę później zostało zamknięte do odwołania.

Pradnikk
z
cowkrakowie.pl
dodany: 01.06.2026, 17:37:24
  • 10
  • #
    krakow
  • #
    zakrzowek
  • #
    cowkrakowiepl
  • #
    kapielisko
  • #
    woda
raj
raj
raj 07.06.2026, 10:14:07 via Wykop
  • 0
@pepedros: "Fenomen" prawdopodobnie polega na tym, że w Krakowie praktycznie nie ma miejsc, gdzie można się kąpać na otwartym powietrzu. Poza Zakrzówkiem są jeszcze tylko Bagry, no i ewentualnie Kryspinów, ale to już spory kawałek za miastem. Otwartych basenów praktycznie nie ma, wszystkie zostały polikwidowane wiele lat temu (chyba jeszcze w Hucie jeden został, nie jestem pewny).
Więc ludzie przychodzą na Zakrzówek bo nie ma gdzie...
Choć ja osobiście też
raj
raj
raj 07.06.2026, 10:27:01 via Wykop
  • 0
@pepedros: Zwykły basen to żadna atrakcja w pogodny słoneczny dzień w lecie. Nie ma co ich liczyć.
SwiatOze
SwiatOze
02.06.2026, 13:41:38
  • 5
🤺Kraków, dawniej nieoficjalna stolica smogu w Polsce, stał się w kilka lat europejskim liderem walki z niską emisją. 🥇

📊Liczba dni smogowych została zredukowana z ponad stu do zaledwie 20 w roku.

⚖️Jak pokazały niedawne referendum, w wyniku którego odwołano prezydenta Aleksandra Miszalskiego, oraz powszechny sprzeciw wobec zasad funkcjonowania krakowskiej Strefy Czystego Transportu (SCT) - dalszy sukces ekologiczny stoi przed wyzwaniem pogodzenia ambicji klimatycznych ze sprawiedliwością społeczną.

https://swiatoze.pl/slad-weglowy-w-cieniu-referendum-krakowska-sct-jako-walka-o-zdrowie-czy-konflikt-klasowy/
SwiatOze - 🤺Kraków, dawniej nieoficjalna stolica smogu w Polsce, stał się w kilka la...

źródło: soze_Posty IG - 2026-06-02T153510.027

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raj
raj
raj 07.06.2026, 10:07:18 via Wykop
  • 0
@SwiatOze: Oze sroze. S--------ć z propagandą.
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
07.06.2026, 08:22:44
  • 20
Nie dość, że chciwe luje przeniosły Paradę Smoków w gorsze miejsce, by postronni widzowie bez opłaconego miejsca na trybunie nic nie zobaczyli, to w sumie i tak przez brak #fajerwerki wyszło z tego nudne guano.

Jeszcze raz dziękujemy debilowi Niszczalskiemu, dla którego nie liczyli się mieszkańcy tylko ekozjeby i "aktywiści"

A tu widać, jak wyglądały kiedyś prawdziwe parady smoków a nie ten nudny szajs

https://www.facebook.com/share/v/1ExwZM8QZg/
enron - Nie dość, że chciwe luje przeniosły Paradę Smoków w gorsze miejsce, by postro...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raj
raj
raj 07.06.2026, 09:48:08 via Wykop
  • 1
@enron: No właśnie, wracałem wczoraj około 23 rowerem z pociągu i widzę w cholerę ludzi na mieście, widać jakaś impreza była, ale nie skojarzyłem że smoki, bo przejeżdżałem mostem Grunwaldzkim przez Wisłę i nie było widać żadnych śladów...
To w którym miejscu to było w tym roku?
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
01.06.2026, 07:22:32
  • 4
Związki LGBT w Krakowie
Co o nich sądzicie? #lgbt #krakow #polityka
CipakKrulRzycia - Związki LGBT w Krakowie
Co o nich sądzicie? #lgbt #krakow #polityka

źródło: 1000000771

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raj
raj
raj 01.06.2026, 11:47:31 via Wykop
  • 1
@Lardor: Ale on nie powinien trzymać taczek, tylko być w tych taczkach...
  • Odpowiedz

217

Von dr Leyen: Ukraina zostanie w pełni włączona w działania UE

Von dr Leyen: Ukraina zostanie w pełni włączona w działania UE

"Najbliższe tygodnie mają przynieść przełom w procesie akcesyjnym Ukrainy" zapowiedziała przewodnicząca Komisji Europejskiej

staryjednaknowy
z
wiadomosci.dziennik.pl
dodany: 28.05.2026, 05:55:27
  • 136
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    bruksela
  • #
    polityka
raj
raj
raj 01.06.2026, 11:45:41 via Wykop
  • 0
Von der Liar to jest najgorsze, co mogło się przydarzyć Europie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

766

Dlaczego z męskich problemów można drwić? O innej twarzy nierówności

Dlaczego z męskich problemów można drwić? O innej twarzy nierówności

Wicenaczelny Pulsu Biznesu poleca: "Przejmująca książka Mężczyźni. O nierówności płci pokazuje, że wiele problemów społecznych w Polsce ma twarz mężczyzny, co utrudnia ich rozwiązanie."

schmorgpl
z
pb.pl
dodany: 31.05.2026, 15:12:05
  • 163
  • #
    mezczyzni
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    ksiazka
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    polskiepato
raj
raj
raj 01.06.2026, 11:31:29 via Wykop
  • 30
@Cadfael: A kobiety to niby każda wyjątkowa, co? Też w większości jesteście byle jakie, bo po prostu jakieś 80-90% ludzi jest po prostu PRZECIĘTNYCH (czyli byle jakich), niezależnie od płci.
Kiedyś ludzie ten fakt po prostu akceptowali i przeciętne kobiety wiązały się z przeciętnymi facetami, i było im w życiu... przeciętnie. Nie wspaniale, ale znośnie, OK, wystarczająco do życia.
Teraz - nie wiadomo dlaczego - kobiety sobie wmówiły (albo im
raj
raj
raj 01.06.2026, 11:36:52 via Wykop
  • 1
Używaj Firefoxa


@kanis-sapiens: W Firefoksie też jest paywall, F9 w ogóle nie ma żadnego skutku, natomiast pomaga zablokowanie javascriptów na stronie wtyczką YesScript. Wtedy można przeczytać cały artykuł.
Lardor
Lardor
29.05.2026, 17:11:34
  • 16
#krakow
Lardor - #krakow

źródło: 1000093310

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raj
raj
raj 01.06.2026, 10:57:23 via Wykop
  • 1
@Lardor: A co on, nieśmiertelny jakiś, że nie da się go zabić?
  • Odpowiedz
bastek66
bastek66
29.05.2026, 20:47:04
  • 0
Widzieliście pierwszy sondaż na prezydenta #krakow? #polityka #sondaz
https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/11253886,krakow-odwolal-prezydenta-kto-go-zastapi-zaskakujace-wyniki-nowego-sondazu.html
bastek66 - Widzieliście pierwszy sondaż na prezydenta #krakow? #polityka #sondaz
http...

źródło: Screenshot 2026-05-29 at 22-46-16 Polacy ocenili kandydatów na prezydenta Krakowa. Najnowszy sondaż wyłonił faworyta - Dziennik.pl

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raj
raj
raj 01.06.2026, 10:54:47 via Wykop
  • 1
@bastek66: Nie wiem jaki geniusz wymyślił robienie ogólnopolskiego sondażu do wyborów, w których głosować mogą tylko mieszkańcy Krakowa...
  • Odpowiedz
Poludnik20
Poludnik20
25.05.2026, 19:40:27
  • 1
„Wyborcza” podaje, że gdyby decydowało śródmieście Krakowa to Misztalski by się ostał. Czy chodzi o to był plebejski bunt?.Pamiętajmy, że Kraków to nie tylko uniwersytety, ale i blokowiska i maczety.

#krakow #polityka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raj
raj
raj 28.05.2026, 21:38:17 via Wykop
  • 0
@Poludnik20: W śródmieściu Krakowa już prawie nie ma mieszkańców. Więc gdyby decydowało tylko śródmieście, to frekwencja w referendum byłaby minimalna i byłoby nieważne. O to tej Wyborczej chodzi???
  • Odpowiedz
raj
raj
raj 01.06.2026, 10:46:25 via Wykop
  • 0
@Poludnik20: Sami radni dzielnicy I twierdzą, że od wielu lat tam już prawie nie ma kto głosować - w spisach wyborców pozostały dosłownie resztki ludzi...
  • Odpowiedz

1957

Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu

Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu

Tanie bilety kuszą niską ceną, ale każda dodatkowa usługa oznacza kolejne opłaty. Szczególnie dotyczy to bagażu. Teraz jednak pojawiło się rozwiązanie, które może mocno namieszać na rynku podróży.

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 27.05.2026, 11:14:10
  • 445
  • #
    inpost
  • #
    paczkomaty
  • #
    podroze
  • #
    lotnictwo
  • #
    ryanair
  • #
    podrozujzwykopem
raj
raj
raj 28.05.2026, 19:24:31 via Wykop
  • 2
Ten pomysł to 50 lat temu wdrożyła w życie moja matka jak jeździła z kilkuletnim mną na wakacje.
Co prawda tylko w jedną stronę (powrotną), ale zawsze ostatniego dnia wakacji pakowaliśmy większość rzeczy do paczki, szliśmy na pocztę i wysyłaliśmy tę paczkę do siebie do domu. Wysłanie paczki pocztą kosztowało wtedy grosze, przychodziła po kilku dniach, tak że był to faktycznie całkiem niezły pomysł na transport bagażu.
Natomiast pytanie, jak to w
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

raj
raj
raj 28.05.2026, 19:43:07 via Wykop
  • 0
Jak ci nie przepuszczą na odprawie, to idziesz do paczkomatu i nadajesz to do domu.


@remul: A kto odbierze? (Załóżmy, że mieszkasz sam i w domu nikogo nie ma, albo wyjechaliście na wakacje całą rodziną). A jak nikt nie odbierze, to co Inpost z taką paczką zrobi? Zwróci do nadawcy, którym jesteś ty sam, więc też nie odbierzesz? I co wtedy?
raj
raj
raj 01.06.2026, 10:44:52 via Wykop
  • 0
@remul: Wbrew temu co ci się może wydawać to jest bardzo powszechny problem.
I tak, to jest bardzo smutne, w tym się z tobą zgadzam - ale taka jest rzeczywistość :(
Solv
Solv
Solv
25.05.2026, 21:41:44
  • 6
'Wniosek? Gdyby tylko mieszkańcy centrum Krakowa decydowali w niedzielnym referendum, to Aleksander Miszalski pozostałby prezydentem miasta.'

¯\(ツ)/¯

#wyborcza #krakow #referendum #polityka
Solv - 'Wniosek? Gdyby tylko mieszkańcy centrum Krakowa decydowali w niedzielnym refe...

źródło: Screenshot 2026-05-25 at 23-41-23

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raj
raj
raj 28.05.2026, 21:34:14 via Wykop
  • 0
@Solv: W centrum Krakowa praktycznie już nie ma mieszkańców, o to chodzi???
(Sam Nieszczęsny Filipiak się na to skarżył, jeszcze jak był radnym dzielnicy I, że tam praktycznie już nie ma kto głosować...)
  • Odpowiedz
andbatros
andbatros
andbatros
26.05.2026, 10:17:57
  • 6
#miszalski #krakow A wystarczyło nie pajacować na dachu, czy z ośmioma gwiazdkami na czole, nie wprowadzać stref czystego transportu, nie podnosić cen biletów i parkomatów. By sobie siedział cichutko i odcinał kupony. A tak zostanie zapamiętany jako ten którego wywieźli ma taczce. Mam nadzieję ze mu puszczą na do widzenia ten murzyński kawałek do którego tańczył
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raj
raj
raj 28.05.2026, 21:30:35 via Wykop
  • 0
to na tym dachu, to nie był fejur?


@telemach20: Nie był. Sam to wrzucił na swój profil i się tym chwalił.
Jego zdjęcie z ośmioma gwiazdkami wymalowanymi na czole to też nie był fejk.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 28
  • Strona 2 z 28
  • >

Jarosław Rafa

  • Kraków
  • http://rafa.eu.org/
  • raj@rafa.eu.org

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 06.12.2018

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 13.09.2012

    Komentator
  • VIP
    od 23.02.2015

    VIP
  • Farciarz
    od 09.06.2011

    Farciarz
  • Rocznica
    od 13.10.2025

    Rocznica
  • Ekspert
    od 14.08.2011

    Ekspert
  • Mikroblogger
    od 23.05.2012

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking