Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko128
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Marysiabaton
Marysiabaton

Marysiabaton

Dołączył 2 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4168
  • Znaleziska 1058
  • Mikroblog 3110
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 6
SHOGOKI
SHOGOKI
7 godz. i 46 min temu
  • 167
Ten kraj musi wprowadzić egzamin uprawniający do korzystania z czynnych i biernych praw wyborczych.

Nie może być tak żeby ktoś kto myśli że "inflacja powoduje wzrost cen" albo że rozwiązaniem albo przyczyną każdego problemu jest "rząd dał / nie dał pieniądzy" zabierał głos w sprawach o których nie ma pojęcia.

Żeby jeździć głupim skuterem musisz zdać prawo jazdy AM,ale żeby współdecydować o losach milionów ludzi to należy się z tytułu ukończonych 18 lat.

No
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 2 godz. temu via Wykop
  • 1
Tak byku dokładnie, twoje poglądy są super i można głosowac tylko jak ma się poglądy jak ty inni się nie znaja i każdy kto ma inne poglądy niż ty nie powinien mieć praw wyborczych


@Szalom: no ale dlaczego zaraz o poglądach, a zwłaszcza ekonomicznych? Możnaby jakieś podstawy wosu, funkcjonowania państwa i parę spraw eliminujących totalną antynaukową szurię. Ja wiem, że ideały równosci, wolności i tak dalej, sama do niedawna nimi
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 44 min temu via Wykop
  • 0
Bo OP to napisał? Niesamowite co?


@Szalom: co się tak rzucasz? Op napisał głupio a ty zaraz z jakimiś ideałami i od razy dyskredytujesz cały pomysł, a to trzeba usiąść na spokojnie.

Masz tiktoczka bo nadrzędną wartością w dzisiejszym systemie późnego kapitalizmu to piniondz i zysk wszelakim kosztem. To wszystko z poglądów typu globalizacja jest super i liberalizm też, a kto mówił o zagrożeniach wynikających z tego jeszcze z 20
  • Odpowiedz

1160

Wiceszefowa MON - nie wyklucza powrotu powszechnej służby wojskowej

"Ja bym tego nie wykluczała. To jest też czas mojej młodości, kiedy ta powszechna służba była." - pytana o przywrócenie służby wojskowej dla mężczyzn. Co ciekawe, jednocześnie w przypadku pytania o kobiety odpowiada - "Jestem daleka od takich rozwiązań siłowych." Materiał od min. 18:12 wywiadu.

wieczniezlaksiegowa
z
youtube.com
dodany: wczoraj, 12:14:56
  • 248
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    blackpill
  • #
    niedlakwalifikacjiwojskowej
  • #
    polityka
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 22 godz. i 59 min temu via Wykop
  • -3
@niko444: brak aborcji mi nie pozwala dojrzeć do równości
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 22 godz. i 30 min temu via Wykop
  • -4
@100fraszek:
@niko444:

i jeszcze brak prawa do zabijania niskich facetow z zakolami tez ci nie pozwala dojrzec do rownosci wtedy juz bedziecie spelnione :) a swoja droga mezczyzni tez nie maja prawa do abrocji ;> wiec chyba jest rownosc?

mężczyzna też nie może dokonać aborcji,
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 2 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
dlaczego z debilami?


@niko444: dlatego, że wasz debilny, małpi odruch to od razu "reeerererereee feministki". Pogadaj se z jakąś feministka a potem z tradycyjną Grażyną konserwatywką i zobaczysz kto chce cię wysłać na front.

w krajach arabskich mezczyzna decyduje o tym czy jest aborcja czy nie kobieta nie ma nic do

397

Jak działa ELNET, izraelskie lobby w Europie Krytyka Polityczna

Jak działa ELNET, izraelskie lobby w Europie Krytyka Polityczna

W Krytyce idzie seria (akurat moich) tekstów o izraelskim lobby w USA, EU i w Polsce. Pierwsza (USA i AIPAC)część poszła wczoraj, druga (EU i Elnet) dzisiaj, trzecia, polska, bedzie na dniach.

Parsifalvt
z
krytykapolityczna.pl
dodany: przedwczoraj, 12:17:04
  • 57
  • #
    izrael
  • #
    gaza
  • #
    palestyna
  • #
    krytykapolityczna
  • #
    wojna
  • #
    uniaeuropejska
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 23 godz. i 4 min temu via Wykop
  • -1
@raj: a ty antyizraelski OD ZAWSZE bo co?
ToKontoNieIstnieje
ToKontoNieIstnieje
wczoraj, 10:08:23
  • 133
I komu to przeszkadzało
ToKontoNieIstnieje - I komu to przeszkadzało

źródło: 1000041442

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 23 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 2
@ToKontoNieIstnieje: kocham, klimat nadludzi północy (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Parker_
Parker_
wczoraj, 10:10:44
  • 877
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 23 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 7
@Parker_: ale się znowu zagotowałam na Mateckiego. obym dożyła słusznej kary dosięgającej tego s--------a
  • Odpowiedz
Lofi_Mrufka
Lofi_Mrufka
Lofi_Mrufka
wczoraj, 12:40:51
  • 4
4 takie w domu i jak na Antarktydzie, oby mi siurek nie odpadł, nie rozumiem ludzi, którzy nie mają klimy w domu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pogoda #klimatyzacja
Lofi_Mrufka - 4 takie w domu i jak na Antarktydzie, oby mi siurek nie odpadł, nie roz...

źródło: 1000031521

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton wczoraj, 13:32:19 via Wykop
  • 1
@normalne_dziecko: takie przenośne chodzą po lekko powyżej 1k, nie trzeba znowu wydawać fortuny, żeby poczuć się godnie i chłodno ;)
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
25.06.2026, 14:40:32
  • 241
PREZYDENT POWIEDZIAŁ ŻE JEST KRYZYS MĘSKOŚCI INCELU, SŁYSZAŁEŚ? PREZYDENT POWIEDZIAŁ!
#p0lka #logikarozowychpaskow #tinder #blackpill
krystian-stepaniak - PREZYDENT POWIEDZIAŁ ŻE JEST KRYZYS MĘSKOŚCI INCELU, SŁYSZAŁEŚ? ...
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 25.06.2026, 17:52:47 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 25.06.2026, 19:17:27 via Wykop
  • 0
a mimo to woli jednak znaleźć jelenia, którego oskubie na alimenty podczas rozwodu?


to skąd tylu samotnych mężczyzn? Niewystarczająco jeleniowaci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skończyłyby się przywileje, to nagle nie byłoby to
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 25.06.2026, 19:39:35 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 25.06.2026, 19:55:33 via Wykop
  • 0
a jak wytłumaczysz to, że jak np. w usa wprowadzono domyślnie opiekę 50/50 to nagle spadła ilość rozwodów?


@WhiskeyIHaze: widocznie dużo k---w w Kentucky, inaczej wyjaśnić się nie da. No chyba, że południowym mentalem i brakiem aborcji ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie widzę związku z dyskusją. Opieka naprzemienna być powinna defaultowo.

za aborcją jestem w 100% ale tylko jeśli będzie też dostępna dla faceta.


wiadomka
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 25.06.2026, 19:56:07 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton przedwczoraj, 12:19:10 via Wykop
  • 0
da się, zabierz babie alimenty i dom, który dostaje przy rozwodzie i nagle nie chce rozwodu. Więc jak przestaje się jej to finansowo opłacać to go nie bierze.


@WhiskeyIHaze: no toż napisałam, że k------o w Kentucky.

że chłop twierdzi, że baby nie biorą rozwodu, żeby dostać alimenty i przy okazji zrobić na złość swojemu
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton przedwczoraj, 13:41:25 via Wykop
  • 0
no o epidemii w 75% p------ą kobiety.


@WhiskeyIHaze: potrzebne źrodło

Według mnie nie występuje ale jak ktoś twierdzi, że występuje to musi u obu płci. To dość proste do
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton przedwczoraj, 14:03:02 via Wykop
  • 0
źródłem są wysrywy kobiet w internecie gadające o epidemii samotności facetów.


@WhiskeyIHaze: legitne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przegrywy nie
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton przedwczoraj, 15:20:39 via Wykop
  • 0
@WhiskeyIHaze: czyli luźniutko sobie dopowiadasz teorię o zasobach i rozwodach, dodając "oczywistym jest", ale na tagu przegryw nie ma mowy o samotności kolesi, bo oni tylko piszą o wymaganiach xdddd. Masakra. No ale mam za swoje wdajac się w dyskusję.

Czy to nie lewactwo ciągle pisze o ślubach dla par homo oraz dzieci dla nich?


a może to gejowskie prawactwo? A poza tym gdzie to "ciągle"? bo na wypokach i
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton wczoraj, 10:22:36 via Wykop
  • 0
no tak, jako kobieta powinnaś się wdać w mycie naczyń albo gotowanie.


@WhiskeyIHaze: o, w samą porę, wyślę skrina znajomym, ktorzy nie mają klimy to ich zmrozi z krindżu ( ͡° ͜ʖ ͡°) thank u for your service
  • Odpowiedz
nieocenzurowany88
nieocenzurowany88
wczoraj, 09:09:01
  • 101
- chodź od lat na saunę kilka razy w tygodniu
- nie wzruszają cię żadne upały, nawet jak jesteś w Afryce
- miej bekę z ludzi, którzy płaczą bo upały

To ja dzisiaj.

#wygryw #pogoda
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton wczoraj, 10:20:57 via Wykop
  • 7
@nieocenzurowany88: to jest tak głupie jak ten rzeckomy cytat z Bukowskiego "ludzie uciekają przed deszzem ale siedzą w wannie pełnej wody".

inb4, ja sauniara, chodzę min. 2 razy w tygodniu a teraz elegancko w klimie bo uwielbienie dla upałów jest podludzkie.
  • Odpowiedz
TheThunderLord
TheThunderLord
25.06.2026, 15:27:39
  • 942
Ej pamiętacie tego grzybiarza, Marcina, zagryzionego przez psy ze strzelnicy w zeszłym roku?

Właśnie natrafiłem na artykuł w wyborczej, gdzie jakiś koleś z tworu szumnie nazwanego Biurem Ochrony Zwierząt, chwali się, że starają się znaleźć nowy dom dla agresywnych bestii. A wiece co jest jeszcze lepsze? Że debil zaznacza, iż muszą zrobić to po cichu, żeby przyszli sąsiedzi nie wiedzieli, że mieszkają obok morderców XD

#psiarze #patologiazewsi #
TheThunderLord - Ej pamiętacie tego grzybiarza, Marcina, zagryzionego przez psy ze st...

źródło: image

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 25.06.2026, 17:46:26 via Wykop
  • 0
@TheThunderLord: no i co ten wykopek ocenzurowany tam napisał? Jako psiara chciałam mu pocisnąć, oni spoconych wielkich nosów nie słuchają a innych psiarzy może owszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 25.06.2026, 18:01:52 via Wykop
  • 2
roblemem jest dla mnie to, że w ogóle pójdą gdzieś indziej niż do kliniki dla agresywnych psów


@TheThunderLord: godne to i sprawiedliwe. Sama mam psa na chacie bo inaczej siedziałby w schronisku, kocham go bardzo ale bez przesady. Pies nie ma spraw do zalatwienia przed śmiercią i filozoficznych rozkmin czy został potraktowany sprawiedliwie, po prostu idzie w spanko dla dobra swojego i reszty. To jest zresztą druga strona słusznej monety
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 25.06.2026, 18:13:15 via Wykop
  • 1
@TheThunderLord:


@Casuel: teraz moja sympatia leży po stronie kolegi @Casuel, gdyż tak jak wykopek powyżej stwierdził, usuwanie wpisów jest bardzo bardzo podjerzane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
25.06.2026, 06:37:02
  • 84
✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania? Ⓘ
Ktoś mi powie co kieruje ludźmi że wybierają kupno mieszkania? Czy Polacy na prawdę uwielbiają żyć jak niewolnicy? Mamy okolice 30 stopni, co można robić w takim bloku? Ani nie wyjdziesz do ogrodu, ani nie zrobisz grilla, nawet głośniej muzyki nie puścisz. Zastanawiam się gdzie takie osoby suszą pranie? Gdzie trzymają butelki z kaucją? Gdzie mają przestrzeń do ćwiczeń? Gdzie trzymają rower? Przecież nawet żeby auto mieć
mirkoanonim - ✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania? Ⓘ
Ktoś mi powie co kieruje lud...

źródło: 817cdf4722038e60ab9d1b53d96ae4904546927581ef1048613305b284dbd3f6

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 25.06.2026, 10:24:38 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: ja odziedziczony dom sprzedałam momentalnie i mieszkanie w centrum Waw zakupiłam. Zajmowanie się sprawami przy domu, hehe, uważam za absoutną stratę czasu, nudzi mnie to i w-----a maksymalnie. Są tacy co lubia dłubać sobie w garażach i ogródkach, dla mnie koszmar. Wolny czas jest na teatr, kino i przyjaciół, ktorzy są rzut beretem ode mnie a nie jakies pajacowanie z grille raz na kwartał żeby każdy mógł się dogadać
  • Odpowiedz
michal-skrzypik
michal-skrzypik
21.06.2026, 05:49:38
  • 480
Mój przyjaciel, mój kompan. Przez p--------ą głupotę ludzką zabrany z tego świata...Na pewno jest mu już lepiej za tęczowym mostem..
#pies
michal-skrzypik - Mój przyjaciel, mój kompan. Przez p--------ą głupotę ludzką zabrany...

źródło: IMG_20260621_073922

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 21.06.2026, 12:49:52 via Wykop
  • 0
@michal-skrzypik: bardzo współczuję. Skoro mowiłeś typowi a on dalej swoje to masz prawo być wściekly. Pewnie niereformowalny stary debil jak stare baby osiedlowe rzucające chleb gołębiom, może tłumaczyć, prosić ale mózg does not compute
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 21.06.2026, 12:51:00 via Wykop
  • 1
@MythicRaider: > To tylko pies

ale nadal lepiej, gdyby zdechł edgelord
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 21.06.2026, 19:45:10 via Wykop
  • 0
A napisz normalnie, a nie tak jak rozmawiasz ze znajomymi z podstawówki


@MythicRaider: do usług. Lepiej, żeby ze świata zszedł człowiek, który sam jest tak głęboko neszczęśliwy i zaburzony, że potrafi jedynie odruchowo ranić innych niż ukochane zwierze. Mam nadzieję, że to teraz jasne.
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 21.06.2026, 19:46:53 via Wykop
  • 0
Faceci w Polsce dostają widmo frontu, gorsze normy BHP i emeryturę w wieku 65 lat.


@Famine: to pokazuje tylko, że nie potrafisz logicznie prowadzić rozmowy, bo nie tego dotyczył mój pocisk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 21.06.2026, 19:47:57 via Wykop
  • 0
swoim wpisem potwierdzasz tylko tę tezę. Nic konstruktywnego tylko atak ad personam


@ja_jesio_ne: to jak wreszcie jest, nie zagadują bo lataja za czadami czy atakują ad personam?
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 22.06.2026, 17:31:19 via Wykop
  • 1
życzysz innemu człowiekowi śmierci, tylko dlatego, że uraził cię komentarz na temat tego, że jakiś pchlarz zdechł?


@MythicRaider: naturalnie, potem każdy mądry, że trzeba się udać do przeszłości i zabić Hitlera albi Dahmera zanim eskaluje, a to należy dusić w zarodku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit: jesteś tepy, więc ci wyjaśnie. Chłop wrzuca emocjonalny post o tym, że tęskni za swoim psem. Jeżeli ktokolwiek czuje ptorzebe
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 24.06.2026, 10:26:45 via Wykop
  • 0
@MythicRaider: usuń se hitlera i zrób ad dahmerum. Wyjaśnić, dlaczego chciałeś d-----ć opowi nie potrafisz wiec fajny unik robisz.
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
24.06.2026, 06:39:48
  • 3107
Właśnie dotarła informacja do mojej pracy, że zwolniony dyscyplinarnie dwa lata kolega za rzekome molestowanie koleżanki jest niewinny. Koleżanka z borderem pomówiła go, bo nie zwracał na nią uwagi. Dostał zwolnienie, ona sama odeszła po pół roku. Sąd przez prawie 2 lata badał sprawę i w poniedziałek ogłosił wyrok całkowicie korzystny dla niego. Pracodawca (korpo) trzęsie gaciami bo wpłynął pozew cywilny od prawnika kolegi, poza żądaniem zadośćuczynienia finansowego jest pijarowo bolesne żądanie
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 24.06.2026, 10:25:24 via Wykop
  • 3
@dron-z-nieba: >kilkunastokrotnie wiecej kobiet jest faktycznie molestowanych, niz facetow "nieslusznie" oskarzonych o molestowanie. polska to nie kraj dla kobiet

to prawda, a ta historyjka to bait, ale nie zmienia to faktu, że powinny być dotkliwe kary za bezpodstawne oskarżenia. Puszczanie tego płazem to przyzwolenie, żeby w imię jakiegoś wyższego celu zniszczyć po drodze niewinne osoby, a to jest już absolutnie obrzydliwy, antyludzki pogląd.
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
21.06.2026, 16:43:30
  • 630
Powiem wam, że jako 30 letni chłop ja po prostu NIE JESTEM W STANIE wyprowadzić się od rodziców.

W powiatowym dają wszędzie minimalną + premia.

3 msc nie miałem pracy. Cudem znalazłem. Teraz okres próbny, potem dadzą umowę na pół roku, potem na rok, potem się zobaczy.

I
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 21.06.2026, 19:41:12 via Wykop
  • 4
@Schwarzfahrer: dobrze to wszystko opisałeś, imo obrazowo nakreśla tę pułapkę w jakiej się znalazłeś. Czytałam wręcz jak reportaż społeczny. Nie umiem doradzić ci konkretnie, ale może wrzuć post też na reddit? Tam średnio będzie chyba więcej empatii i rad a nie pajacowania wykopkow, że ściemniasz a tak w ogóle to przegrywy mają gorzej. Powodzenia!
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 21.06.2026, 20:32:06 via Wykop
  • 6
Życie to nie jest bajka


@PanieAreczku: i dlatego demografia szorująca po dnie godna jest i sprawiedliwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 22.06.2026, 17:45:13 via Wykop
  • 0
Już kończąc szkołę podstawową powinieneś odpowiednio swoim życiem pokierować i to bez żadnych wskazówek, wręcz z kłodami pod nogi i kłamstwami jak to możesz być wszystkim.


@Elaviart: ja tak właśnie zrobiłam, od dziecka wiedziałam co jest w życiu najistotniejsze i o co trzeba dbać i teraz, wiele dekad później mam przy sobie tę samą, wspaniałą grupę dobrych, uczciwych, honorowych i dbających o siebie przyjaciół i absolutnie zero styczności z takimi
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 23.06.2026, 08:17:07 via Wykop
  • 1
@Elaviart: > Tjaa, z twoich wpisów aż się wylewa dystans, samozadowolenie i satysfakcja z życia xD

xddd pouczasz innego wykopka, że nie rozumie o czym piszesz a sam stawiasz kretyńskie chochoły xdd

moja prywatna sytuacja towarzysko zawodowa nie jest równoznaczna z lobotomią w rodzaju "jest fajnie mi to w------e". To ty masz myślenie proste jak konstrukcja cepa, czyli jak ktoś widzi absurd systemu i jego mechanizm to kołpuje. Otóż nie.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
21.06.2026, 06:35:04
  • 889
Poważne pytanie: czy pomijając kwestię aborcji, jest na świecie jakikolwiek inny kraj bardziej przyjazny kobietom niż Polska?

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #pytaniedoeksperta #bekaztwitterowychjulek #zydkrecikorba
Famine - Poważne pytanie: czy pomijając kwestię aborcji, jest na świecie jakikolwiek ...

źródło: temp_file8358154365266699930

Pobierz
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 21.06.2026, 12:04:22 via Wykop
  • 0
@Famine: gdyby nie aborcja to stwierdziłabym, że p------i glupoty. Ale nie ma aborcji więc ma rację ;)
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 21.06.2026, 12:07:44 via Wykop
  • 0
Ale jeśli jesteś singielką albo po prostu nie planujesz dzieci


@Famine: no to własnie aborcja bardzo ważna ;)
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 21.06.2026, 12:09:37 via Wykop
  • 0
@Famine: >Jak tam walka o nią? Za rok prawica wraca do władzy ( ͡º ͜ʖ͡º)

ogólnie wygryw. Od czasu protestów bardzo prężnie działa podziemie, zresztą teraz na zaświadczenie od psychiatry też idzie zrobić w państowym, ale raczej każda młoda dziewczyna wie juz gdzie ma dzwonić i co robić. A że nie ma oficjalnie legalnej na żądanie to Julki mają cały czas argument, że Polska jest
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 21.06.2026, 12:11:15 via Wykop
  • 1
@Famine: chyba cię p------o żebym sobie tabsami hormony rozwalała, jeszcze gruba się zrobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit: chodzi o zasadę. Kraj, który twierdzi, że jakiś kawał mięsa ma więcej praw niż ja nie jest przyjazny dla kobiet. Moje ogarniaine tabsów nie ma z tym nic wspólnego.

Edit 2: i kim ty w ogóle jesteś, żeby mowić mi jaki środek stosować xdddd jak będę miała kaprys
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 21.06.2026, 12:45:24 via Wykop
  • 0
Twoim Starym.


@Famine: i tak jak on, masz g---o do powiedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 21.06.2026, 14:49:37 via Wykop
  • 1
ile razy w życiu kobieta bezpośrednio zderza się z tym prawem?


@Famine: ile razy polski mężczyzna zostaje wysłany na front? A kwik jakby codziennie brali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 21.06.2026, 14:52:04 via Wykop
  • 1
ale żeby jakaś chciała chociaż wysłuchać i zrozumień przegrywa, to już nie, bo trzeba latać za chadem


@ja_jesio_ne: xdddd

tak ci ładnie szło ale jednak loszki to coorvy musiało się wypsnąć. Ach to niezrozumienie ;)
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
20.06.2026, 11:44:11
  • 132
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 20.06.2026, 13:25:23 via Wykop
  • 14
@Henson_: typ, ktory liczy, że będzie dobrze z babą, której musi sponsorować tatuaże i zabiegi jest jak baba, ktora liczy, że będzie dobrze z badbojem
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
19.06.2026, 12:17:02
  • 239
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 19.06.2026, 13:11:44 via Wykop
  • 12
80 % Facetów chciało. Natomiast 80 % Kobiet nie. Potem ukryto płec bo bylo niepoprawnie politycznie.


@Geralt678: ale na co to ukrywac płeć? Jako baba z dumą publikowałabym te statystyki, gdyż świetnie oddają to jakim p----------m jest hehe, instynkt macierzyński. I owszem, jako facet pewnie byłabym bardziej skłonna mieć dzieciaczki, (chociaż ja antynatal), bo od zawsze ciąża i poród byly dla mnie najbardziej obrzydliwym, destrukcyjnym procesem jaki można sobie wyobrazić.
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 19.06.2026, 13:17:35 via Wykop
  • 1
@Geralt678: nie napisałam, że chciałabym. Nikt nie chciałby. Ale z dwojga złego...
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 19.06.2026, 17:28:04 via Wykop
  • 3
@Average-CottonWorld-Enjoyer: >Spoko, ale nie nazywaj siebie kobietą

ale z baśniowymi stworami ono/jenu to baw się sam, mnie w to nie mieszaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 19.06.2026, 17:32:18 via Wykop
  • 5
że kobiety teraz są niezależne itd. mnie nie przekonuje biorąc pod uwagę średnią zarobków młodych kobiet w korpo- żadne kariery


@djtartini1: grunt, że nie trzeba się już prostytuować, żeby przezyć jak to bywało w czasach, do ktorych przegrywom tęskno. Jak widać excelek i nieco powyżej minimalnej jest lepsze niż bycie uzaleznioną od bylejakiego typa ;)
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 19.06.2026, 17:54:06 via Wykop
  • 7
poczekajmy jeszcze te 20-30 lat jak AI wejdzie na mocno a praca to będzie przywilej, lub się (oby nie) rozkręci jakiś konflikt militarny w regionie mocniej


@Dietetyq: chłop, któremu marzy się wojna albo turbo kryzys, żeby mógł babę z przymusu do siebie przywiązać. Co za zwierzę xddd
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 19.06.2026, 19:42:22 via Wykop
  • 3
@Average-CottonWorld-Enjoyer: >bo z mojego punktu widzenia wydawałyście się wszystkie takie same

wątki na wypoku też wydają ci się takie same, bo chrzanisz nie na temat. To jakieś zaburzenie?
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 19.06.2026, 19:57:14 via Wykop
  • 1
Zejdź mi z oczu.


@Average-CottonWorld-Enjoyer: z przyjemnością, ale bądź mily chociaż dla swej divy poniżej 60kg, ona na pewno będzie miła, użyj antyperspirantu
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 20.06.2026, 13:14:00 via Wykop
  • 1
To ostro masz n------e we łbie


@nujabes: spokojnie, sztuczna macica dla cb tuż tuż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 20.06.2026, 13:14:30 via Wykop
  • 0
Aww nowego pokemona złapałem.


@Average-CottonWorld-Enjoyer: it's the other way around, baby!
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
19.06.2026, 17:52:48
  • 7
Przeciez to zycie jest tak s---------e ze szok chyba trzeba byc ostro nacpany żeby stwierdzić ze fajnie sie zyje na tej planecie
#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 19.06.2026, 19:46:08 via Wykop
  • 0
chyba trzeba byc ostro nacpany żeby stwierdzić ze fajnie sie zyje na tej planecie


@Henson_: to co się sprułeś, że dzieci się nie rodzą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 20.06.2026, 13:13:05 via Wykop
  • 0
@Henson_: >sprulem sie ze babom zawsze zle

jak każdemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
19.06.2026, 09:36:17
  • 243
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 19.06.2026, 11:22:53 via Wykop
  • 1
@KIaudik: czy gratulowałeś też babci wypiekającej samotnie chlebek, mimo, że jest ze wsi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
17.06.2026, 06:36:56
  • 1274
Mój dziadek pracował, a babcia nie, więc miała czas wychowywać dzieci.
Mój ojciec pracował, a mama nie, więc miała czas wychowywać dzieci.

Ja pracuje i moja żona też bo jak nie zapłacimy raty kredytu to nas bank dojedzie, a z jednej wypłaty to powodzenia życzę.

Moi dziadkowi i rodzice nie mieli kredytu na mieszkanie, dostali od miasta/zakładu pracy.
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton 17.06.2026, 12:26:35 via Wykop
  • 0
elegancko feminazistki zalatwiły kobiety


@fremmm: no pewnie, że elegancko, przynajmniej jest argument zrozumiały dla zwierząt, które nie kumają, że można nie chcieć kaszojada bo nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Marysia Baton

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.04.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking