Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dopopopulis
Dopopopulis

Dopopopulis

Dołączył 3 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2777
  • Znaleziska 2499
  • Mikroblog 278
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 0

392

NIL nie zgadza się na raportowanie zarobków po PESELu

NIL nie zgadza się na raportowanie zarobków po PESELu

Damage control w wykonaniu NIL. Problem zarobków problemem jedynie politycznym, lekarzy będzie pod dostatkiem już za 6 lat, żadnego raportowania sum kontraktów po PWZ. Ograniczmy tylko czas pracy, by stawki jeszcze wzrosły. Trudno to skomentować.

warsaw
z
ochronazdrowia.mp.pl
dodany: 15 godz. i 1 min temu
  • 48
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    medycyna
Dopopopulis
Dopopopulis
Dopopopulis 3 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 3
zlikwidować NIL
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2180

Prawie 1.7 mln zł zarobiła w 2024 pediatra z Łosic - Czy 140 tys./mc to dużo?

Prawie 1.7 mln zł zarobiła w 2024 pediatra z Łosic - Czy 140 tys./mc to dużo?

W mniejszych miejscowościach też da się godnie zarobić. W Łosicach (6950 mieszkańców) można zarobić całkiem przyzwoicie, np. pediatra i dyrektor lokalnego szpitala wg. jej oświadczenia za 2024 rok zarobiła niemal 1.7 mln zł. Do tego ponad 100 tys. emerytury. Czy jako dyrektor sama ustalała stawki?

SynMichaua
z
samorzad.gov.pl
dodany: 22 godz. i 41 min temu
  • 139
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    konowal100k
  • #
    polska
  • #
    rynekpracy
Dopopopulis
Dopopopulis
Dopopopulis 13 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 2
Jeszcze zmniejszyc liczbe lekarzy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

568

Ostatni świadek w procesie Łukasza Żaka: mówił, że weźmie nóż i zaraz nas *****

Ostatni świadek w procesie Łukasza Żaka: mówił, że weźmie nóż i zaraz nas *****

"Odj***ałem typa. Zdjąłem mu łeb". Bandyta Łukasz Żak nie zasługuje na bycie członkiem społeczeństwa. Bezczelny gnojek.

Buckshot_00
z
brd24.pl
dodany: 18 godz. i 6 min temu
  • 46
  • #
    lukaszzak
  • #
    stopcham
  • #
    bandytadrogowy
  • #
    polskiedrogi
Dopopopulis
Dopopopulis
Dopopopulis 13 godz. i 37 min temu via Wykop
  • -2
Jak ten cpun niendostanie 20 lat to ja nie wiem...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

797

Moja mama mogła żyć, ale nie było dla niej miejsca [na OIMIE]

Moja mama mogła żyć, ale nie było dla niej miejsca [na OIMIE]

Pamiętaj, miejsce jest dla ludzi z PiSu. Nie dla ciebie i twoich bliskich. "Jak twierdziła, za każdym razem, gdy placówka, gdzie była hospitalizowana jej matka, pytała legnicki szpital o miejsce, dowiadywała się, że miejsca na OIOM-ie nie ma." Prokuratora Ziobry nie chciała zająć się sprawą...

Sabr
z
tvn24.pl
dodany: 18 godz. i 12 min temu
  • 126
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    pis
Dopopopulis
Dopopopulis
Dopopopulis 13 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 2
Chyba oczywiste że wszystkie zwierzęta są równe XD.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1111

"Przepraszam, ale pierwszeństwo mają Ukraińcy.. Bojkotujemy żabkę na białołęce?

"Przepraszam, ale pierwszeństwo mają Ukraińcy.. Bojkotujemy żabkę na białołęce?

Czy stajemy się obywatelami drugiej kategorii we własnym kraju?

kmwtq
z
x.com
dodany: wczoraj, 11:05:42
  • 122
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    zabka
  • #
    afera
Dopopopulis
Dopopopulis
Dopopopulis 19 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 8
Lol chyba najwieksza kara jak ją żabka dojedzie, oni tak dymają tych ajentow ze po 3 razy w roku sie zmienia w jednym kiblu i wszyscy bankruci.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

457

Gdyby Polska miała euro, wzrost PKB mógłby runąć [BADANIE]

Gdyby Polska miała euro, wzrost PKB mógłby runąć [BADANIE]

Badanie kontrfaktyczne wskazuje, że gdybyśmy przyjęli euro w 2007 roku nasz wzrost gospodarczy byłby zauważalnie niższy

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 15.06.2026, 18:25:27
  • 224
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
Dopopopulis
Dopopopulis
Dopopopulis przedwczoraj, 21:28:58 via Wykop
  • 1
Posiadanie własnej waluty umożliwia deprecjacje i wzmocnienie eksportu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3630

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

3 mln zł brutto zarobił w ubiegłym roku 32-letni ortopeda Michał Burczy,. To daje ponad 2,6 mln zł na rękę. W rozmowie z WP wyjaśnia, jak godzi pracę lekarza z byciem prezesem szpitala w Grójcu oraz równocześnie dyrektorem szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą.

tomasztomasz1234
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: przedwczoraj, 19:43:49
  • 459
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    zdrowie
  • #
    konowalposting
Dopopopulis
Dopopopulis
Dopopopulis przedwczoraj, 20:49:20 via Wykop
  • 4
Pan doktor przemilczał że moze dawać stawki jakie chce bo nie ma konkurencji bo sztucznie limitują ilość miejsc na uczelniach.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

235

Sii Polska prawomocnie zamyka spór z byłym pracownikiem

Sii Polska prawomocnie zamyka spór z byłym pracownikiem

Po niemal czterech latach Sąd Okręgowy w Łodzi prawomocnie zakończył sprawę z powództwa byłego pracownika przeciwko Sii Polska. Rozstrzygnięcie sądu potwierdza stanowisko firmy w kluczowym zakresie: były pracownik nie wróci do organizacji, a jego apelacja została w całości oddalona.

byferdo
z
sii.pl
dodany: 15.06.2026, 11:08:50
  • 174
  • #
    programista15k
  • #
    pracait
  • #
    pracbaza
  • #
    it
  • #
    korposwiat
  • #
    polska
Dopopopulis
Dopopopulis
Dopopopulis przedwczoraj, 20:01:29 via Wykop
  • -2
Ten cały Kosowski to pajac i cwaniaczek i kij mu w oczy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

19

Anthropic dostał zakaz eksportu modeli AI Fable 5 i Mythos 5

Anthropic dostał zakaz eksportu modeli AI Fable 5 i Mythos 5

Rząd USA, powołując się na organy bezpieczeństwa narodowego, wydał dyrektywę kontroli eksportu, nakazującą zawieszenie dostępu do Fable 5 i Mythos 5 wszystkim cudzoziemcom, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i poza nimi, w tym pracownikom Anthropic, będącym obywatelami innych państw.

capre
z
itwiz.pl
dodany: 13.06.2026, 08:48:41
  • 7
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    usa
  • #
    polityka
  • #
    informatyka
  • #
    informacje
  • #
    komputery
Dopopopulis
Dopopopulis
Dopopopulis 15.06.2026, 08:50:09 via Wykop
  • -1
Amerykanie to debile już załatwili tak Nvidię na chińskim rynku. Postępu nie zatrzymasz.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4663

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

W przyszłych latach nie jest planowane zwiększanie liczby miejsc na studiach medycznych ani otwieranie nowych kierunków lekarskich. Po rozmowach z MNiSW, które odbyły się w ubiegłym tygodniu, podtrzymaliśmy stanowisko, że nie ma potrzeby dalszego zwiększania limitu przyjęć na studia lekarskie.

cepheus
z
edukacja.rp.pl
dodany: 10.06.2026, 13:13:06
  • 546
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Dopopopulis
Dopopopulis
Dopopopulis 10.06.2026, 22:52:05 via Wykop
  • 0
Lobbysci zrobili swoje.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

darknightttt
darknightttt
10.06.2026, 13:05:12
  • 2149
Stan nfz - taka ciekawostka.
Koleżance wyszedł pozytywny test ciążowy. Z wyliczeń wychodzi 7/8 tydzień ciąży.
Zaczęłyśmy szukać lekarza i przychodni aby potwierdzić ciążę.
I uwaga to podsumowanie:
- pierwsza przychodnia z ginekologiem nie ma usg (a to przecież podstawowe narzędzie pracy)
- w drugiej termin na koniec sierpnia
  • 242
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dopopopulis
Dopopopulis
Dopopopulis 10.06.2026, 22:49:42 via Wykop
  • 0
Kurła jak cie nie stac na 350zl to za co ty dzieci wykarmisz i ubierzesz?
  • Odpowiedz

333

"Mocne uderzenie Komisji Europejskiej w Rosjan"

"Mocne uderzenie Komisji Europejskiej w Rosjan"

"Europa będzie niedostępna dla każdego, kto brał udział w inwazji - ogłosiła szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen. W ramach 21. pakietu sankcji na Rosję KE zaproponowała ustanowienie zakazu wjazdu do UE dla każdego, kto służył w armii rosyjskiej od początku wojny w Ukrainie."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 09.06.2026, 11:47:23
  • 75
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    rosja
  • #
    prawo
Dopopopulis
Dopopopulis
Dopopopulis 09.06.2026, 15:49:35 via Wykop
  • 4
ciekawe jak to sprawdzą...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

399

Seryjny zboczeniec napadał w Poznaniu i Szczecinie. Ofiarą też dziecko

Pokaż treści 18+

Seryjny zboczeniec napadał w Poznaniu i Szczecinie. Ofiarą też dziecko

Pięć ofiar w dwóch miastach seksualny przestępca z Berlina podczas pobytów w Polsce dokonywał napaści seksualnych. Rob

Krymal94
z
fakt.pl
dodany: 09.06.2026, 07:23:28
  • 42
  • #
    imigracja
  • #
    fajnopolactwo
Dopopopulis
Dopopopulis
Dopopopulis 09.06.2026, 15:20:04 via Wykop
  • 8
proponuję dawkę ołowiu, aplikacja w potylicę.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

356

Lublin niechętny repatriacji Polaków ze Wschodu.

Lublin niechętny repatriacji Polaków ze Wschodu.

W 2024 roku sprowadzono tylko czterech z 27 kandydatów. Od roku 2010 łącznie 37 osób.

MagicznyMariusz
z
lublin24.pl
dodany: 09.06.2026, 07:41:37
  • 61
  • #
    polska
  • #
    lublin
  • #
    demografia
Dopopopulis
Dopopopulis
Dopopopulis 09.06.2026, 13:55:27 via Wykop
  • -2
@masta-fix: no ale młodzi nie chcą za darmo pracować a na takiego Murzyna z afryki to pewnie dziesięć dofinansowań, dotacji i kto wie co jeszcze...

15

B2B z wyboru PIP i tak zamieni go w UoP i utrudni życie

B2B z wyboru PIP i tak zamieni go w UoP i utrudni życie

Bajki o obronie ciemiężonych a tak na prawdę rząd nienawidzi osób na B2B bo nie może ich wrzucić na minę w postaci 32% podatku.

madero
z
forsal.pl
dodany: 07.06.2026, 20:52:08
  • 19
  • #
    gospodarka
  • #
    programista15k
  • #
    pracait
  • #
    praca
  • #
    podatki
  • #
    polska
Dopopopulis
Dopopopulis
Dopopopulis 09.06.2026, 10:18:24 via Wykop
  • -1
zrobić skalę na b2b i zobaczymy ilu zostanie przedsiębiorców XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3294

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Ostatnio sprowadzono do Polski 24-letnią Klaudię, która utknęła w szpitalu w Pekinie. To nie jedyny taki przypadek. Piotr Moczulski przebywa w ciężkim stanie w jednym z filipińskich szpitali od dwóch lat. Rodzinie, pomimo intensywnych starań, nie udało się go sprowadzić do Polski.

MagicznyMariusz
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 09.06.2026, 07:10:51
  • 428
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zdrowie
  • #
    pieklokobiet
  • #
    pieklomezczyzn
Dopopopulis
Dopopopulis
Dopopopulis 09.06.2026, 09:59:27 via Wykop
  • -3
Gość to kolejny debil:

"Dodatkowym utrudnieniem jest kwestia ubezpieczenia zdrowotnego. Jak wyjaśnia brat chorego, Piotr wyjeżdżał z Polski jako osoba ubezpieczona, jednak po ponad dwóch latach pobytu za granicą sytuacja formalna stała się znacznie bardziej skomplikowana."

dzieci kwiaty.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

61

Szefowie firm deweloperskich zarabiają miliony. Niektórzy ponad 6 mln rocznie

Szefowie firm deweloperskich zarabiają miliony. Niektórzy ponad 6 mln rocznie

Raport z rynku pokazuje ogromne różnice w wynagrodzeniach prezesów największych deweloperów. Część z nich inkasuje ponad 6 mln zł rocznie dzięki pensjom, premiom i programom motywacyjnym. W wielu firmach zarządy zarabiają wielokrotnie więcej niż przeciętni pracownicy

Nick7C5
z
rp.pl
dodany: 05.06.2026, 11:42:22
  • 25
  • #
    nieruchomosci
  • #
    deweloperzy
  • #
    pieniadze
  • #
    wynagrodzenia
  • #
    biznes
  • #
    polska
Dopopopulis
Dopopopulis
Dopopopulis 09.06.2026, 09:30:57 via Wykop
  • 0
i oczywiście płacą 32% prawda? prawda? P------e ten kraj utrzymywany przez wąską grupę resztek klasy średniej.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

679

ONZ alarmuje: AI zużyje tyle wody co 1,3 miliarda ludzi do 2030 roku

ONZ alarmuje: AI zużyje tyle wody co 1,3 miliarda ludzi do 2030 roku

W 2025 r. centra danych zużyły 448 TWh energii, to więcej niż Arabia Saudyjska. Raport podkreśla, że skupianie się wyłącznie na emisjach CO2 jest błędem - chłodzenie serwerów i produkcja energii generuje ogromny ślad wodny i gruntowy.

matixrr
z
time.com
dodany: 04.06.2026, 22:19:34
  • 254
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    przyroda
  • #
    natura
  • #
    swiat
Dopopopulis
Dopopopulis
Dopopopulis 08.06.2026, 20:12:18 via Wykop
  • 0
Nie zużyje, teraz IPO od zakolaka rozbije sobie ryj i będzie pozamiatane.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

80

Elektrycy, a nie spece od AI. Tak rośnie nowa klasa średnia

Elektrycy, a nie spece od AI. Tak rośnie nowa klasa średnia

Do niedawna przepustką do klasy średniej był dyplom dobrej uczelni i dobry "biurowy" fach w ręku. Dziś tradycyjna klasa średnia przeżywa potężny kryzys. Rośnie natomiast zapotrzebowanie na "manualnych" specjalistów.

Victor_Manzon
z
businessinsider.com.pl
dodany: 08.06.2026, 00:23:26
  • 129
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
Dopopopulis
Dopopopulis
Dopopopulis 08.06.2026, 20:09:02 via Wykop
  • -1
Uprawnienia do 1kV to w paczce czipsów dają.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

522

Nawet 100 tys. zł kary za telefon po pracy. A w Polsce co?

Nawet 100 tys. zł kary za telefon po pracy. A w Polsce co?

W Luksemburgu 1 lipca wchodzą nowe przepisy, chroniące pracowników przed wykonywaniem obowiązków służbowych po pracy. A w polskim januszeksie masz być niewolniku na każde skinienie Pana i spróbuj nie odebrać - mam 5 ukraińców na twoje miejsce

Buckshot_00
z
wiadomosci.radiozet.pl
dodany: 08.06.2026, 05:23:19
  • 176
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    pieniadze
Dopopopulis
Dopopopulis
Dopopopulis 08.06.2026, 20:04:18 via Wykop
  • -4
Jak byłem szeregowym pracownikiem to nikt do mnie nie dzwonił. Na stanowisku kierowniczym niestety ja odpowiadam więc prezes i inni kierownicy już dzwonią. Albo kasa labo spokój.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Margdrag

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.03.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking