"Zwrot w sprawie strzelaniny w Bystrzycy Kłodzkiej. Strzelec mógł się bronić"

"Mężczyzna, który strzelał w piątkowy wieczór w dolnośląskiej Bystrzycy Kłodzkiej, mógł się bronić przed agresorami - wynika z ustaleń Polsat News. Wcześniej na osiedlu doszło do awantury przed sklepem monopolowym. W wyniku strzelaniny zginął 26-latek, a przez pewien czas policja poszukiwała dwóch"
z- 201
- #
- #
- #
- #
- #
- #

















@revoolution: aha, to jeszcze rozumiem że to jego wina że został napadnięty? xD Jak wyjde do żabki wieczorem i się doczepi jakiś patus to też moja wina bo mogłem zostać w domu? Nie, to wina patusa, a takich należy eliminować