Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

3747

Nie żyje poseł Łukasz Litewka. Zginął w wypadku podczas jazdy rowerem.

Nie żyje poseł Łukasz Litewka. Zginął w wypadku podczas jazdy rowerem.

Z informacji do których dotarł DZ wynika, że 23 kwietnia w tragicznym wypadku zginął Łukasz Litewka. Poseł z Sosnowca miał jechać rowerem ulicą Kazimierską między Dąbrową Górniczą a Sosnowcem, gdy doszło do zderzenia z samochodem. Zginął na miejscu.

XeNinja
XeNinja
z
sosnowiec.naszemiasto.pl
dodany: 23.04.2026, 14:28:42
  • #
    sejm
  • #
    wypadek
  • #
    lewica
  • 876
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (9)

To ta droga, materiał z TVP3 z wczoraj o jej tragicznym stanie.
EmDeCe
z katowice.tvp.pl
  • 296
Wpis Marszałka Sejmu
Idaho597
z x.com
  • 42

Komentarze (876)

najlepsze

Scybulko
Scybulko
23.04.2026, 14:30:37 via Android
  • 1126
Szkoda chłopa. Był mocno zaangażowany w pomoc zwierzakom.
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

anonimek123456
anonimek123456
23.04.2026, 14:40:24 via Wykop
  • 361
A ludziom?


@HabaHabaZutZut: Zwierzętom też trzeba.

a myślałem że poseł jest dla
  • Odpowiedz
Gprre
Gprre
23.04.2026, 14:49:53 via Wykop
  • 922
@HabaHabaZutZut: Przecież Litewka na niespotykaną skalę (wraz z LitewkaTeam oczywiście) pomagał ludziom w naprawdę w krytycznych sytuacjach, w tym chorym dzieciom. Pomagał też zwierzętom. Ból du#$ z tego powodu to coś kuriozalnego.
  • Odpowiedz
wykoppltakastronazobrazkami
wykoppltakastronazobrazkami
23.04.2026, 14:32:36 via Wykop
  • 788
Szok. Najlepszy poseł Lewicy. Niech spoczywa w pokoju.
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Diabolos
Diabolos
23.04.2026, 14:45:10 via Wykop
  • 391
@wykoppltakastronazobrazkami: Jak on był najlepszy, to nie chce wiedzieć jacy są najgorsi.
Diabolos - @wykoppltakastronazobrazkami: Jak on był najlepszy, to nie chce wiedzieć j...

źródło: a7a7ed1534dee1fbf2859bf2c1a490de39b38e913add6f14d01c97ec26f987fa

Pobierz
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx
23.04.2026, 14:46:30 via Wykop
  • 299
Jak on był najlepszy, to nie chce wiedzieć jacy są najgorsi.


@Diabolos: ciii, poseł lewicy, przystojny, pomagał zwierzętom. Można wybaczyć.
  • Odpowiedz
Neobychno
Neobychno
23.04.2026, 14:44:10 via Wykop
  • 509
Chyba jedyny poseł, który coś robił. życie znów pokazuje,ze nie ma żadnej karmy, dobro i zło nie wraca - przynajmniej w takiej formie, o jakiej większość osób myśli.

Szmatecki nadal żyje, Mejza nadal będzie z---------ł po drogach, a cała większość posłów nadal będzie napuszczała jednych na drugich, niesprawiedliwe.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vorio
vorio
vorio
23.04.2026, 14:50:32 via Wykop
  • 139
,ze nie ma żadnej karmy,


@Neobychno: bo karma, wg wierzeń buddyjskich, odnosi się nie do tego wcielenia, tylko kolejnego.
  • Odpowiedz
Naczelny_Przegryw_Polski
Naczelny_Przegryw_Polski
23.04.2026, 14:57:34 via Wykop
  • 128
@Neobychno: karma to się może co najwyżej burkowi zwrócić jak się przeżre.
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
23.04.2026, 14:42:42 via Wykop
  • 417
Szkoda gościa, jak startował w wyborach to na plakatach wrzucał psy do adopcji z lokalnego schroniska.
pastaallacarbonara - Szkoda gościa, jak startował w wyborach to na plakatach wrzucał ...

źródło: z30175604IEG,Psy-ze-schroniska-w-Sosnowcu-na-wyborczych-plakata

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Protectorx
Protectorx
Protectorx
23.04.2026, 14:48:18 via Wykop
  • 213
@pasta_alla_carbonara: Wrzucał bo wiedział, że się dobrze sprzedaje gra na bambinizmie.
  • Odpowiedz
sztywnykocur
sztywnykocur
23.04.2026, 14:50:13 via Wykop
  • 182
@pasta_alla_carbonara:
Wyczuł, że psie n----------e mózgowe jest silne w Polsce XD
  • Odpowiedz
Kononienko
Kononienko
23.04.2026, 14:31:44 via Wykop
  • 409
Wielka szkoda faceta, bardzo angażował się w problemy zwykłych ludzi, lewak z powołania. Niech spoczywa w pokoju.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pytalski_malopolan
Pytalski_malopolan
Pytalski_malopolan
23.04.2026, 15:09:47 via Wykop
  • 146
@Kononienko: nie obrażaj zrównując go np. z żukowską czy biedroniem. To był lewicowiec z krwi i kości.
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent
23.04.2026, 15:46:34 via Wykop
  • 72
jeździł samochodem po odebraniu mu prawa jazdy


@CopyM: Zamienił więc auto na rower. Jak to się dla niego skończyło właśnie widzimy.
Szkoda chłopa.
  • Odpowiedz
tether69
tether69
23.04.2026, 14:40:12 via Wykop
  • 292
RIP. Porabane jedziesz sobie rowerkiem i nagle kierowca zasłabł i jedzie na czołowe, masakra. Ja sam staram sie na rowerku jak najwiecej w terenie jezdzic, a jak najmniej w miescie i na drogach powiatowych
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tether69
tether69
23.04.2026, 14:42:39 via Wykop
  • 30
@Mathas: ale latwo stosunkowo w miescie o jakies mniejsza krakse, jak ktos nie ustapi pierwszenstwa.
  • Odpowiedz
mindy-moo
mindy-moo
mindy-moo
23.04.2026, 14:55:11 via Wykop
  • 215
@tether69: Teraz to co drugi powodujący słabnie po wypadku aby uniknąć konsekwencji.
  • Odpowiedz
DzikWesolek
DzikWesolek
23.04.2026, 14:42:51 via Wykop
  • 285
Lewica to nie moja bajka ale go szanowałem, znam go głównie z wpisów na FB i często mądrze prawił. I chyba nie tylko ja bo z jakiegoś odległego miejsca ponoć miał więcej głosów niż ten komuszy beton Czarzasty z jedynki. Jest mi po prostu go po ludzku szkoda.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

harrame
harrame
harrame
23.04.2026, 16:49:06 via Wykop
  • 20
@DzikWesolek: on byl ostatni na liscie, a z tego co kojarze to wlasnie pierwsze i ostatnie miejsca sa "najlepsze"
  • Odpowiedz
Relkin
Relkin
Relkin
23.04.2026, 20:38:12 via Wykop
  • 16
@harrame: On był bardzo znany jeszcze zanim został posłem. Angażował się nie tylko w pomoc zwierzętom, ale też potrzebującym.
  • Odpowiedz
jedrekpodhale
jedrekpodhale
23.04.2026, 14:47:37 via Wykop
  • 226

Komentarz usunięty przez moderatora

xxxmen
xxxmen
xxxmen
23.04.2026, 15:02:42 via Wykop
  • 77
@jedrekpodhale: chyba spośród wszystkich posłów
  • Odpowiedz
jedrekpodhale
jedrekpodhale
23.04.2026, 15:10:31 via Wykop
  • 25

Komentarz usunięty przez moderatora

AdrianSemenic
AdrianSemenic
AdrianSemenic
23.04.2026, 14:38:46 via Wykop
  • 216

Komentarz usunięty przez moderatora

Pokaczu
Pokaczu
Pokaczu
23.04.2026, 14:58:06 via Android
  • 46
@Blaskun: czyli jednak potwierdzasz, że zi0bro i r0manowski to mendy społeczne bo przecież prokuratura się nimi interesuje, tak?
  • Odpowiedz
Pokaczu
Pokaczu
Pokaczu
23.04.2026, 15:20:29 via Android
  • 26
jak wy sekciarze


@Blaskun: nie jestem sekciarzem.

umoczonych


@Blaskun: i co kłamiesz?! A w co Litewka był umoczony? No słucham. Bo ja sobie sprawdziłem i został oczyszczony z zarzutów. Więc?
  • Odpowiedz
MajoZZ
MajoZZ
23.04.2026, 14:46:54 via Wykop
  • 172
jpd... 4h temu wrzucił posta. 36 lat, spore zaangażowanie w pomoc potrzebującym... Niech mu Bóg wynagrodzi.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
24.04.2026, 00:30:00 via Wykop
  • 3
ć. Trochę mi czasu szkoda na pisanie, wystarczy poczytać. Zacznij od Dominion Toma Hollanda.


@Trapezous Tu faktycznie się zagalopowałem, że religia nigdy nie prowadziła do niczego dobrego. Tylko czy zmiana w moralności człowieka podyktowana zasadniczo strachem przed nieskonczonym cierpieniem to rzecz w istocie dobra? Polemizowałbym.
  • Odpowiedz
outdust
outdust
27.04.2026, 21:02:03 via Wykop
  • 2
@Trapezous: a oni sa pepkiem swiata, ze tak wierzysz? przedstawiciele twojej wiary doskonale pokazuja co to jest..
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4429
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3239
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2382
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
2049
Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku
Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku
1906
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #heheszki
  • #neuropa
  • #konfederacja
  • #4konserwy
  • #bekazkonfederacji
  • #kanalzero
  • #pis
  • #tvpis
  • #tusk
  • #holownia
  • #afera
  • #komisja
  • #prawo
  • #protest

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking