Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
keklulz

keklulz

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1127
  • Znaleziska 1111
  • Mikroblog 16
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

551

Groźby w stronę prezydenta Karola Nawrockiego. Zatrzymany to obywatel Ukrainy

Policja zatrzymała mężczyznę, który na jednym z kanałów internetowych miał grozić prezydentowi Karolowi Nawrockiemu. Zat

PiotrPiter
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 16 godz. i 9 min temu
  • 143
  • #
    polityka
keklulz
keklulz 8 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 0
Inteligencja ukrainców mnie zadziwia. Gdybym uciekł przed wojną do kraju, w którym mogę spokojnie pracować dostaje zasiłki za nic to bym mordę zamknął w kubeł i jeszcze w czynnie społecznym sprzątał okolicę.


@armiakrolewska: to ten sam rodzaj bystrzaka co politycy-szczekacze grożący konsewkencjami krajowi z najsilniejszą i najbardziej zmobilizowaną armią w Europie będąc w kraju graniczącym.

może i mają nowoczesne drony i gotowość bojową, ale za to my mamy zapas amunicji

617

Lwów podpisał sześć umów na miliony euro. Polskich firm zabrakło

Lwów podpisał sześć umów na miliony euro. Polskich firm zabrakło

Otrzymaj pomoc. Obiecuj pomoc w odbudowie. Okaź pogardę temu kto pomógł. Olej go. Profit ?

Wujek_Fester
z
money.pl
dodany: 25.06.2026, 08:36:55
  • 118
  • #
    ukraina
  • #
    polakmadryposzkodzie
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewackalogika
  • #
    bekazpo
keklulz
keklulz przedwczoraj, 09:48:30 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

524

Bartosiak 4 lata temu przewidział kto zarobi na odbudowie Ukrainy

O tym, jak Polska wyszła na tej wojnie jak przysłowiowy Zabłocki na mydle". Zderzenie polskiego romantyzmu z niemieckim i ukraińskim pragmatyzmem.

wykopowicz_ka
z
youtube.com
dodany: 25.06.2026, 16:24:42
  • 181
  • #
    bartosiak
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    niemcy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
keklulz
keklulz przedwczoraj, 05:16:30 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2330

Mer Lwowa oszukał polską firmę.Miał czelność zjawić się w Gdańsku na konferencji

Mer Lwowa oszukał polską firmę.Miał czelność zjawić się w Gdańsku na konferencji

Mer Lwowa Andrij Sadowy oszukał polską firmę Control Process na 40 mln euro. 95 proc. inwestycji było gotowe i mimo wyroków sądów arbitrażowych firma została zablokowana. Teraz przybył do Polski na zaproszenie Donalda Tuska i ma czelność po tym wszystkim pokazywać się w Gdańsku.

Makavlani
z
dorzeczy.pl
dodany: 25.06.2026, 08:54:20
  • 184
  • #
    ukraincy
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    gdansk
  • #
    informacje
keklulz
keklulz przedwczoraj, 05:09:32 via Wykop
  • 0
@malkontent: b0laki lubią kręcić wałki u siebie i generalnie "dymać" frajerów, ale jak trafią do wyższej ligi i to oni są tymi frajerami to potem płacz, na czym to świat stoi.
keklulz
keklulz przedwczoraj, 05:11:32 via Wykop
  • 0
@KochanekAdmina: bo Tusk gra w wyższej lidze a kibol potrafi tylko dziadka na mieszkanie oskubać

255

Valve szykuje rewolucję dla graczy. SteamOS trafi na komputery

Valve szykuje rewolucję dla graczy. SteamOS trafi na komputery

Valve pracuje nad udostępnieniem systemu SteamOS w wersji przeznaczonej dla praktycznie każdego komputera. Gigant prowadzi intensywne prace nad pełną obsługą kart graficznych Nvidii, a także nad instalatorem z dual boot. SteamOS może zabrać sporo użytkowników Windowsa

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 24.06.2026, 11:42:59
  • 145
  • #
    linux
  • #
    steam
  • #
    gry
  • #
    komputery
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
keklulz
keklulz 25.06.2026, 05:41:15 via Wykop
  • -16
dopóki SteamOS i Linux nie wspierają wszystkich gier dostępnych na Windows to nie ma na to najmniejszych szans.
Linux to jednak Linux i znacznej większości użytkowników się nie chcę z tym użerać - na tym jest oparty cały model biznesowy Microsoftu.
Jedyny potencjalny efekt to że M$ poczuje ogień pod dupą i szybko wypuści łatki optymalizujące Windowsa 11/12 i dowiemy się ile wydajności można jeszcze wycisnąć ze współczesnych procków i kart graficznych.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

keklulz
keklulz 25.06.2026, 09:33:17 via Wykop
  • -3
@lord_Paueu: nawet jakby wszystkie działaly to nie zmienia to faktu że ludzie wolą płatny windows.
W biurach np dominuje windows bo po prostu działa a nie "nie dziala? to zaprogramuj sobie od podstaw sterownik do drukarki hehe"
Kazdy umie go obsługiwać, bo wystarczy kilka kursów Microsoftu zeby umiec postawic i zarzadzac komputerami w domenie, a nie dyplom doktora-inzyniera oprogramowania. To jest coś co linuksiarzom sie w pale miesci po dzis

324

Ta gra ma 27 lat, a Polacy wciąż są w niej mistrzami świata. Jak to możliwe?

Ta gra ma 27 lat, a Polacy wciąż są w niej mistrzami świata. Jak to możliwe?

Mimo upływu 27 lat od premiery, Heroes of Might and Magic III w ogóle się nie starzeje. Dlaczego kultowa strategia turow

Kuklak
z
zero.pl
dodany: 22.06.2026, 09:27:29
  • 77
  • #
    heroes3
  • #
    gry
keklulz
keklulz 23.06.2026, 08:56:38 via Wykop
  • -4
Jak to możliwe?

Służę odpowiedzią.
Tylko Polacy są tak nostalgiczni żeby cisnąć w 27-letnią niszową grę na poziomie zawodowym.
Mądrzy gracze zawodowi inwestują swój czas w gry, które mają większą widownie i możliwości zarobku.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

714

Nawrocki: Polska nie będzie rozwiązywać kryzysu demograficznego migracją

Nawrocki: Polska nie będzie rozwiązywać kryzysu demograficznego migracją

Prezydent Karol Nawrocki mówił w poniedziałek, że w całej Europie nastąpiła eksplozja bezdzietności, a błędem państw zachodnich było uleganie presji migracyjnej. To nie jest i nie będzie polska droga, będzie nią postawienie na polską rodzinę i systemy prawne walczące z kryzysem demograficznym do

Modernizator_Wykopu
z
dziennik.com
dodany: 22.06.2026, 14:26:22
  • 294
  • #
    demografia
  • #
    dzieci
  • #
    polska
  • #
    zwiazki
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
keklulz
keklulz 22.06.2026, 18:34:13 via Wykop
  • -4
najwięcej pozwolonek dla kolorowych zostało wydane za rządów PIS


@regularne_ekspresje: i dodajmy jeszcze że pozwolonek pod stołem bez weryfikacji za łapówy.
ale polscy patrioci to debile i nie potrafią połączyć kropek oraz mają krótką pamięć więc za każdego rozrabiającego inżyniera będą winić aktualną koalicje rzadzącą
keklulz
keklulz 23.06.2026, 06:13:55 via Wykop
  • 7
"Polska nie będzie rozwiązywać kryzysu demograficznego migracją"
Ale kryzys januszexów i korposów co chcą tanich pracowników-niewolników już będzie rozwiązywać migracją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

407

Jacek Bartosiak na temat podsycania nastrojów antyukraińskich w Polsce.

Jacek Bartosiak na temat podsycania nastrojów antyukraińskich w Polsce.

Bartosiak u Rymanowskiego o pragmatycznym podejściu do polityki historycznej w kontekście interesów bieżących - na którego to, pragmatycznego podejścia, głęboki deficyt cierpi duża część polskiego społeczeństwa.

tombeczka
z
x.com
dodany: 22.06.2026, 08:30:28
  • 200
  • #
    bartosiak
  • #
    ukraina
  • #
    politykahistoryczna
  • #
    geopolityka
  • #
    wojna
keklulz
keklulz 22.06.2026, 18:27:36 via Wykop
  • -3
Rządzą nami obce państwa


@malkontent: Jakby tak było to byśmy się mieli zajebiście. Ludzie twojego pokroju nie potrafią pogodzić się z tym że najgorzej Polska się zawsze miała i ma dalej jak rządzili i rządzą Polacy.

896

Afera że krewetka to luksus, ale nikt nie widzi że woda w butelce to też luksus.

Afera że krewetka to luksus, ale nikt nie widzi że woda w butelce to też luksus.

Po ostatnich aferach z pizza z krewetkami, śmieje się bo nikt nie krzyczy że idąc do restauracji czy żabki kupując butelkę wody, płacimy 23% VATu. Przecież woda powinna byc dobrem podstawowym

michal-polikowski
z
podatki.biz
dodany: 19.06.2026, 15:50:48
  • 110
  • #
    vat
  • #
    afera
  • #
    podatki
keklulz
keklulz 20.06.2026, 19:31:16 via Wykop
  • -1
a zwykła kranówka ma ich śladowe ilości


@bezlofficial: to zainwestuj w filtr z mineralizatorem. wyjdzie cie dużo taniej niż kupowanie wody w butelkach

168

Wołodymyr Zełenski stracił Order Orła Białego!

Wołodymyr Zełenski stracił Order Orła Białego!

Prezydent Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełenskiemu.

nowszyja
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 19.06.2026, 18:01:35
  • 57
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
keklulz
keklulz 19.06.2026, 19:41:03 via Wykop
  • -2
Najbardziej zapadlo mi w pamiec jak w ONZ Zelenski powiedzial ze Duda dziala w interesie Putina.


@Dorodny_Wieprz: I miał rację. Duda przez 8 lat kompromitował urząd prezydenta służył jako partyjniak i długopis do podpisywania wszystkiego co mu pod nos PiS podstawi, blokowania opozycji po wyborach w 2023.
podzielił razem z PiSiorami Polske jak żaden prezydent wcześniej. Myśle że Putin był zadowolony z jego działalności.
Można wiele zarzucić Żełenskiemu i nie
keklulz
keklulz 19.06.2026, 19:43:14 via Wykop
  • 0
a nie p---ę w rurkach.

@pan_Ropuch: na rurki to Duda za bardzo ulany ale pierwsza część się zgadza

794

Kacprzyk zorganizował na SOR salonik VIP dla polityków

Kacprzyk zorganizował na SOR salonik VIP dla polityków

1.6 miliona rocznie i stanowisko koordynatora SOR służyło do zorganizowania saloniku VIP na SOR do którego w publicznym szpitalu przyjeżdżali politycy i wpływowi znajomi z pierdołami

viktorro
z
youtube.com
dodany: 17.06.2026, 05:50:12
  • 192
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
keklulz
keklulz 17.06.2026, 07:32:49 via Wykop
  • 4
To jest największa afera i skandal polityczny o jakim słyszałem w 21 wieku.


@Glacial: to znaczy że albo jeszcze mało slyszałeś albo nasłuchujesz wybiórczo jak twoi nie rządzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

378

Zabity w Polsce rosyjski karykaturzysta dostawał groźby od ludzi Kadyrowa

Zabity w Polsce rosyjski karykaturzysta dostawał groźby od ludzi Kadyrowa

W ostatnich miesiącach artysta miał stale otrzymywać groźby zwłaszcza po tym, jak zaczął aktywnie wyszydzać Ramzana Kadyrowa.

darosoldier
z
centrumeuropy.pl
dodany: 16.06.2026, 14:01:36
  • 59
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    swiat
keklulz
keklulz 17.06.2026, 06:44:34 via Wykop
  • 58
hodujcie dalej islamskich mongoloidów i ich patogale MMA to będziemy mieli drugą Magdalenkę
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1044

Rosyjski bombowiec strategiczny rozbił się w trakcie ćwiczeń xD

Rosyjski bombowiec strategiczny rozbił się w trakcie ćwiczeń xD

W okolicach Irkucka rozbił się rosyjski bombowiec strategiczny Tupolew Tu-22M3 - poinformowała agencja Reuters, powołując się na ministerstwo obrony Rosji. Rosyjskie ministerstwo obrony przekazało, że bombowiec odbywał lot ćwiczebny niedaleko miasta Irkuck na Syberii. Według informacji podanych

zawisza
z
tvn24.pl
dodany: 15.06.2026, 13:58:06
  • 120
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
keklulz
keklulz 15.06.2026, 16:35:48 via Wykop
  • 0
nie rozbił się tylko dokonał awaryjnego strategicznego lądowania
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

509

Pełno nagrań i zdjęć z ataku w Rosji. Bolesny cios dla Putina

Pełno nagrań i zdjęć z ataku w Rosji. Bolesny cios dla Putina

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski potwierdził w niedzielę ataki dronów na zakłady chemiczne i obiekty naftowe w Rosji. Sieć niemal natychmiast zalały nagrania trafionych obiektów, nad którymi unoszą się kłęby czarnego dymu. W wyniku ukraińskich ataków alarmy przeciwlotnicze ogłoszono łącznie w 28

KapitanTorpedal
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 14.06.2026, 11:37:59
  • 146
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    polityka
keklulz
keklulz 15.06.2026, 09:13:58 via Wykop
  • 0
@szewskagreg: ta narracja już była Wania musisz się postarać bardziej

490

Firefox ma wbudowany i darmowy VPN. Teraz skorzystają z niego Polacy

Firefox ma wbudowany i darmowy VPN. Teraz skorzystają z niego Polacy

Polacy mogą od dziś korzystać z darmowego i wbudowanego VPN-a w przeglądarce Firefox

PytanieZaPytaniem
z
instalki.pl
dodany: 11.06.2026, 11:15:35
  • 159
  • #
    firefox
  • #
    przegladarki
  • #
    internet
keklulz
keklulz 12.06.2026, 07:02:34 via Wykop
  • 141
W darmowy vpn to chyba tylko Polacy uwierzą
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1349

Radny Ursusa anestezjolog rocznik 1997 zarobił w 2025 1,6 mln zł

Radny Ursusa anestezjolog rocznik 1997 zarobił w 2025 1,6 mln zł

Średnio miesięcznie ponad 130k. Nie ma sensu więcej komentować. Należą się podwyżki.

DeoLawson
z
x.com
dodany: 09.06.2026, 20:27:35
  • 211
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
  • #
    polska
keklulz
keklulz 10.06.2026, 03:31:41 via Wykop
  • -7
dostają nagrodę za wykonane polecenia podczas Covidu


@To_The_Moon: zarabiają tyle bo prawo podaży i popytu.
cała Polska to praktycznie dom starców z brakującym personelem, a będzie jeszcze gorzej więc będą zarabiać jeszcze więcej.
a ty sobie możesz sapać że ktoś zarabia więcej bo poszedł na ciężkie studia na które tacy kołchoźnicy jak ty nawet jakby chcieli to by się nie dostali.
arkan997
arkan997
09.06.2026, 07:52:11
  • 1599
#polska #praca #pracbaza
arkan997 - #polska #praca #pracbaza

źródło: atqj0v

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

keklulz
keklulz 09.06.2026, 22:44:56 via Wykop
  • 1
@arkan997: nie "się nie opłaca" tylko na takie warunki lokalni nie przystaną. ani warunki pracy ani warunki zakwaterowania
mieszkaj w 4-5 dorosłych chłopa na 50 metrach z pajeetami czy innymi ze wschodu
  • Odpowiedz

1497

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga deklaruje, że jest gotowa na utratę klientów z powodu współpracy z Cezarym Pazurą. Wielu osobom przeszkadza jego publiczne wsparcie dla żony po jeździe samochodem po chodniku przy przedszkolu, podczas której naraziła dzieci na realne niebezpieczeństwo. Po trupach do celu...

Vraagno
z
facebook.com
dodany: 05.06.2026, 20:44:40
  • 234
  • #
    konfitura
  • #
    afera
  • #
    catering
  • #
    kuchniavikinga
  • #
    polska
  • #
    stopcham
keklulz
keklulz 07.06.2026, 06:04:05 via Wykop
  • 2
@siegel1984: każdy catering to g---o. bardziej praktyczne i lepsze dla portfela jest kupowac sobie gotowe dania z żabki jako wyjątek od reguly a na codzien samemu gotować

557

Demografia uderzy w zyski firm. Nie rodzą się pracownicy, ani przyszli klienci

Demografia uderzy w zyski firm. Nie rodzą się pracownicy, ani przyszli klienci

Kryzys demograficzny staje się również problemem biznesowym. - Najczęściej mówi się o tym, że zaczyna brakować pracowników. Ale ten kij ma też drugi koniec - nie rodzą się przyszli klienci.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 04.06.2026, 07:21:51
  • 361
  • #
    polska
  • #
    demografia
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    praca
  • #
    dzieci
keklulz
keklulz 04.06.2026, 20:57:16 via Wykop
  • 0
no i? to będą firmy z mniejszymi zyskami.
nikt nie będzie płakał z powodu wyludniającej się Polski.
Można odwiedzić Bułgarie i zobaczyć co nas czeka.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

892

Sprzeciwiasz się masowej imigracji = można ci grozić i wyzywać od faszysty

W piosence francuskiego "rapera" pojawiają się zwroty typu: dobry faszysta, to faszysta w trumnie ; kop w głowę faszysty, ależ wyśmienite uczucie ; a wszystko uwieńczone sceną z kopaniem człowieka z podobizną polityka Jordana Bardelli z partii Marie Le Pen.

sosiwoczostkowe
z
facebook.com
dodany: 02.06.2026, 20:13:58
  • 148
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    lewackalogika
  • #
    konfederacja
  • #
    francja
  • #
    imigranci
keklulz
keklulz 04.06.2026, 09:21:00 via Wykop
  • 0
@adrian-wijas: czy ta antifa znajduje sie teraz z nami w pokoju?
Antifa nie jest zadna organizacja tylko pod jej nazwa działają różne niezalezne grupy, w przeciwienstwie do bojówek faszystowskich ktore sa odgórnie zarzadzanymi organizacjami finansowanymi przez Kreml.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Usune Mekonto

  • oddajcie stary wykop
  • Internet

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.07.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking