Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko117
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
hdkl01
hdkl01

hdkl01

Dołączył 1 rok i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 54
  • Znaleziska 40
  • Mikroblog 14
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
n0xx
n0xx
n0xx
10.06.2026, 11:10:55
  • 0
Czy w dzisiejszych czasach pisane ręcznie (nie przez ai) #cv ma w ogóle jakiś sens?
Teraz każda firma nawet ta najmniejsza używa botów do przesiewania kandydatów?
Czy po prostu rynek jest tak z-----y, że 3/4 ogłoszeń to ogłoszenia widmo?

Czy po przemieleniu cv przez ai zauważyliście faktyczną poprawę odnośnie ilości odpowiedzi?

#praca #szukampracy #cv #kociohpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hdkl01
hdkl01
hdkl01 11.06.2026, 20:47:34 via Wykop
  • 1
@n0xx: Mocno niewarto; lepiej maszynowo rzucać, a tym bardziej, jeśli chcesz je dostosowywać do poszczególnych ofert.
Ręczne tworzenie cv to strata czasu, podobnie jak wysyłanie cv na jedno ogłoszenie i liczenie, że może się uda.
  • Odpowiedz

1962

Wielka Brytania chce skanować wiadomości w telefonach. Więzienie za odmowę

Wielka Brytania chce skanować wiadomości w telefonach. Więzienie za odmowę

Rząd UK chce skanowania zdjęć i wiadomości jeszcze przed ich wysłaniem. Firmy odmawiające wprowadzenia takiego rozwiązania, mogą odpowiadać karnie, włącznie z więzieniem. To propozycja przepisów mająca oczywiście chronić dzieci.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 08.06.2026, 13:59:13
  • 278
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
hdkl01
hdkl01
hdkl01 09.06.2026, 14:33:35 via Wykop
  • 5
Nie ma drugiego takiego kraju, tym bardziej "cywilizowanego" i na dodatek w europie, gdzie jest TYLE zatrzymań politycznych co w wielkiej brytani, tam nie masz prawa glosu, bo jak powiesz coś co się nie zgadza z narracją obecnego rządu to trafiasz do więzienia. Tam są tysiące osób, które za komentarze na facebooku, krytukujące władze trafiły do aresztu/wiezienia.

Nawet w rosyji pod rzadami putlera tak nie ma xD, chore panstwo, a wystarczylo tylko
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hdkl01
hdkl01
hdkl01 09.06.2026, 14:35:02 via Wykop
  • 0
@Sisal35: Problem polega na tym, ze nad tym bedzie musial ktoś sprawować piecze, a wiemy, kto będzie to robił :) Na przykladu polskiego podwórka byłby to raz pis, raz po, a spróbuj tylko powiedzieć prawdę, albo skrytykować kociarza albo furr tuska.
hdkl01
hdkl01
hdkl01 09.06.2026, 14:37:18 via Wykop
  • 0
@editores: Placenie na rosje? Jak na razie sponsorujesz ukrom wszystko, za parę lat spłacasz wszystkie pożyczki, a później jej późniejszą odbudowę.

Ulalala, to chyba spłacanie ruskich taniej wyszłoby, przynajmniej nie gloryfikują z imienia i nazwiska morderców z katynia co?
hdkl01
hdkl01
hdkl01 09.06.2026, 14:38:21 via Wykop
  • 1
@orejpolenatraktore: Lewicowe, libkowe, analne kundle z eu sie zlecialy, a tam jak zaszczekaja tak pomerdaja d--a z ogonkiem, smierdzace furrasy.
hdkl01
hdkl01
hdkl01 11.06.2026, 20:44:35 via Wykop
  • 0
No tak, no tak, afera podkarpacka też jest wymysłem, inwigilowanie pegasusem również.
Najlepszy argument, niewinni nie mają się czego bać, dlatego dam panu z urzędu, by przeglądał moje wszystkie wiadomości z dziewczyną, dziećmi, znajomymi i kochanką. Jeśli nie widzisz w tym nic złego, to jakakolwiek dyskusja z tobą jest bezsensowna.

1369

Janusze noclegów kasowali negatywne opinie. UOKiK wchodzi w znany portal

Janusze noclegów kasowali negatywne opinie. UOKiK wchodzi w znany portal

Masz dość Januszy biznesu, którzy oszukują na zdjęciach i standardzie pokoi? Prezes UOKiK postawił ciężkie zarzuty portalowi Nocowanie.pl. Okazało się, że serwis dawał właścicielom obiektów magiczny guzik gdy pensjonat zbierał złe opinie za brud czy brak warunków, gospodarz mógł jednym kliknięci

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 08.06.2026, 11:39:32
  • 88
  • #
    podroze
  • #
    biznes
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wakacje
hdkl01
hdkl01
hdkl01 09.06.2026, 14:28:04 via Wykop
  • 0
@Szmekiel: Fakty, ale spokojnie, wystarczy kupowac opinie jak to maja w zwyczaju takie firmy jak G4skins i inne scam stronki, ktorych wlasciciel o-------a panstwo na podatkach w krajach 3 swiata, gdzie ma firmy na slupa :))
hdkl01
hdkl01
hdkl01 09.06.2026, 14:29:02 via Wykop
  • 0
@marcinojg: Tez takie coś widziałem AlohaCamp (tez jak nocowanie.net) moderuje komentarze, zglasza je (google), fake opinie to pewnie codziennosc.

2068

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Koniec znanej i lubianej akcji lody za pasek w Pszczynie. Po 25 latach kultywowania lokalnego zwyczaju, Lodziarnia Pod Dębem została zmuszona do zaprzestania rozdawania darmowych lodów uczniom z wyróżnieniem. Decyzja ta zapadła po otrzymaniu oficjalnego, imiennego pisma od Rzecznika Praw Dziecka

Trzebieslawice
z
pszczyna.naszemiasto.pl
dodany: 02.06.2026, 12:30:49
  • 446
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    pszczyna
  • #
    slask
  • #
    nauka
  • #
    szkolastandard
hdkl01
hdkl01
hdkl01 04.06.2026, 13:30:06 via Wykop
  • 3
Siedzi taki pasożyt za publiczne wynagrodzenie i jeszcze ludzi będzie straszyć, starsza kobieta nekana przez "aktywistkę" , która dnia pewnie nie przepracowała uczciwie. Powinni ją wywalić na taczce i pochodniach.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hdkl01
hdkl01
hdkl01 04.06.2026, 13:32:16 via Wykop
  • -1
@Snuq: Człowieku, ty wiesz, jak działają tacy społeczniaki? Zaraz by sie okazalo, ze starsza kobieta kotra od 25 lat prowadzi biznes zle rozlicza lody smietankowe, bo smietanka 30% powinna miec 23% vatu itd.

Zawsze się do czegoś p------------z w tym państwie z dykty, bo masz podzielone sądy, które wydają sprzeczne wyroki pomiędzy sobą.
Prawo jest interpretowalne, ale nie na korzyść zwykłego obywatela. Obudź się albo wyjdź spod kamienia.
hdkl01
hdkl01
hdkl01 04.06.2026, 13:38:08 via Wykop
  • -1
@Nemk0: No tak, zrownajmy wszystko, zabierzmy innym, bo drudzy nie maja. Twoje dziecko je chrupki? No nie moze, bo jaska nie stac na nie. Juz pomijam, ze ta pani zapewne by za darmo dala lody dziecku, ktore by do niej przyszlo, a jest widocznie chore.

Ale najważniejsze jest to, ze od 25 lat ma tradycję, jest to jej lokal, jej zasady; ma prawo do robienia czego chce i komu chce
hdkl01
hdkl01
hdkl01 04.06.2026, 13:38:48 via Wykop
  • 0
@skdk: Jest to rzeczniczka, ministra i aktywistka, ktora uzywa sformułowań "osoby uczniwoskiej"
hdkl01
hdkl01
hdkl01 04.06.2026, 13:40:12 via Wykop
  • 0
@SpinOff: Jakby nie patrzeć, nie jest to temat czarno-biały, ale racji ma trochę.
hdkl01
hdkl01
hdkl01 04.06.2026, 13:41:15 via Wykop
  • 0
@chester_andrews: Bo zaraz pani bedzie nachodzona i nekana przez inne urzedniczki, tym razem z zusu, sanepidu itd itd itd.

354

Rekordowy sum wyłowiony z Balatonu na Gocławiu przez imigrantów ze Wschodu

Rekordowy sum wyłowiony z Balatonu na Gocławiu przez imigrantów ze Wschodu

Niezwykły rekordowy sum wyłowiony z Balatonu na Gocławiu przez imigrantów ze Wschodu wywołał burzę. Sprawę skomplikował

zdrajczyciel
z
facebook.com
dodany: 02.06.2026, 08:56:21
  • 73
  • #
    warszawa
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
hdkl01
hdkl01
hdkl01 02.06.2026, 20:15:58 via Wykop
  • 48
@Akrasia666: Przecież był złowiony nie pierwszy raz. Ludzie go wypuszczają. Jest to 20-letnia ryba, pewnie hodowana przez x osób. Dodatkowo, jeśli wszyscy przestrzegają prawa, że jak jest czerwone, to się stoi i czeka, to kur*o j----a, stoisz i czekasz. Tym bardziej, że nie jesteś u siebie, ale ty, przyglupie, zapewne i tak nie rozumiesz.

434

Wywiad z biegłym wynajętym przez Sebastiana M. "Media już wydały wyrok"

Wywiad z biegłym wynajętym przez Sebastiana M. "Media już wydały wyrok"

"Oskarżenie mocno naciągane". Jestem zszokowany, jak media działają, one już wydały wyrok i wszystko rozstrzygnęły na podstawie wybiórczych informacji.

maakumba
z
fakt.pl
dodany: 21.05.2026, 10:50:53
  • 119
  • #
    majtczak
  • #
    wypadek
  • #
    sadowehistorie
  • #
    bmw
hdkl01
hdkl01
hdkl01 21.05.2026, 13:39:06 via Wykop
  • 8
@Eponhall: I bardzo ku*** dobrze, cytując klasyka, uciekł z kraju, nie udzielił pomocy, odciągał ludzi, by im nie pomagali, gdy rodzina paliła się w aucie. Pierwsze, co zrobił, to zadzwonił do rodzinki, nie po pomoc dla tych ludzi. To jest paskudny człowiek i zasługuje na najcięższy wyrok.
hdkl01
hdkl01
hdkl01 21.05.2026, 13:39:33 via Wykop
  • 1
uciekł z kraju, nie udzielił pomocy, odciągał ludzi, by im nie pomagali, gdy rodzina paliła się w aucie. Pierwsze, co zrobił, to zadzwonił do rodzinki, nie po pomoc dla tych ludzi. To jest paskudny człowiek i zasługuje na najcięższy wyrok.


@motylbezskrzydel:
hdkl01
hdkl01
hdkl01 21.05.2026, 13:41:40 via Wykop
  • 24
@motylbezskrzydel: Zaplacil ci? Czy z reguly jestes takim debilem?
hdkl01
hdkl01
hdkl01 23.05.2026, 00:26:40 via Wykop
  • 1
@SrebrnySmok: pewnie ta, muszą pchać swoją narrację, ale każdy, nawet średnio rozgarnięte dziecko, jest w stanie odróżnić czarny od czerwonego.
hdkl01
hdkl01
hdkl01 28.05.2026, 10:50:46 via Wykop
  • 1
@Ewrzyn: Zdecydowanie wolę być cwaniackim pomiotem, niż zwykłym ludzkim smieci3m bez kręgosłupa moralnego. Chyba coś o tym wiesz, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
hdkl01
hdkl01
hdkl01 29.05.2026, 16:42:48 via Wykop
  • 0
@Ewrzyn ( ͡° ʖ̯ ͡°) wybaczysz mi, rzeczywiscie wrkadł się tutaj friendly fire

1287

Moje ciało, mój wybór mówią mężczyźni. Kto ma iść do wojska?

Moje ciało, mój wybór mówią mężczyźni. Kto ma iść do wojska?

Kobiety, które przechodzą na emeryturę pięć lat wcześniej niż mężczyźni. I mężczyźni, których obowiązkiem jest służba wojskowa. Tego świata już nie ma. Wie to Katarzyna Pełczyńska-Na

Poludnik20
z
rp.pl
dodany: 25.05.2026, 05:07:03
  • 233
  • #
    polska
hdkl01
hdkl01
hdkl01 29.05.2026, 16:39:28 via Wykop
  • 0
@Gufhx: Prawda, obowiazkowo wiekszosc ludzi powinna byc przymuszona do ogladania takich filmow, ewentualnie sad**tic, bo niektorym mozg przepralo romantyzowanie wojenki.

1923

Kolejna seksistowska reklama (od Google): przestraszony, niezaradny biały facet

Pokaż treści 18+

Kolejna seksistowska reklama (od Google): przestraszony, niezaradny biały facet

"Nowoczesne i postępowe" korpo od lat tworzą reklamy wyśmiewające białych mężczyzn. W reklamie nowego głośnika Google "Facecik" zachowuje się nieporadnie, robi wszystko źle i boi się nietoperza. Silna i niezależna kobieta ratuje sytuację, a on obiecuje, że pozmywa. Propaganda i seksizm odc. 2137

UzytkownikHejto
z
youtube.com
dodany: 26.05.2026, 10:58:52
  • 230
  • #
    zydkrecikorba
  • #
    technologia
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    afera
hdkl01
hdkl01
hdkl01 29.05.2026, 16:33:32 via Wykop
  • 0
@the_tonator: xD

756

Do Lublina zagraniczni studenci przyjeżdzają z rodzinami..

Do Lublina zagraniczni studenci przyjeżdzają z rodzinami..

Kiedyś przyjeżdzali sami. A teraz cała rodzina.

mindy-moo
z
youtube.com
dodany: 26.05.2026, 17:08:25
  • 85
  • #
    polska
  • #
    studia
hdkl01
hdkl01
hdkl01 28.05.2026, 10:46:12 via Wykop
  • 0
polak placi 2,5k za wynajecie pokoju, a ci dostaja za darmo cale mieszkania.... witamy w usmiechnietej polsce.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1765

Fikołki i patologia w PLAY. Ustawowe 14 dni? Dla nich nie istnieje.

Fikołki i patologia w PLAY. Ustawowe 14 dni? Dla nich nie istnieje.

Mirki i Mirabelki, czas rozkręcić Małysza, bo to, co odwala fioletowy operator, przekracza już wszelkie granice korporacyjnej bezczelności. Play pluje na Ustawę o prawach konsumenta, robi z logiki kurtyzanę i próbuje mnie chamsko wydoić na prawie pół tysiąca złotych za swój własny, systemowy burdel.

Nahtaivel
z
wykop.pl
dodany: 04.05.2026, 11:57:00
  • 180
  • #
    wykopefekt
  • #
    play
  • #
    afera
  • #
    oszukujo
  • #
    prawo
hdkl01
hdkl01
hdkl01 05.05.2026, 09:31:46 via Wykop
  • 0
Amator.... za każdym razem jak miałem cos do załatwienia, albo wysłania im pisemka to wyciągałem WSZYSTKIE LOGI z czatu. Wystarczy tylko wystarczająco mocno sie zaprzeć i tyle. Tym bardziej, ze jak screenujesz/nagrywasz to i tak masz cała konwersacje z czatu. Zresztą wszystkie rozmowy są archiwizowane.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hdkl01
hdkl01
hdkl01 05.05.2026, 09:34:21 via Wykop
  • 0
@TompsonzPolski: To, ze ktoś ci mówi, ze nie moze. Nie oznacza, ze tak rzeczywiście jest. Siedzisz z takim 15 minut podczas czatu, wspominasz o odpowiednich prawnych artykułach i musi ci to zapewnić. Nawet jakby mial sie zesrać, a jak nie to niech przekierowuje rozmowę dalej.
hdkl01
hdkl01
hdkl01 21.05.2026, 13:46:02 via Wykop
  • 0
@TompsonzPolski: W takich miejscach jak Play/Media Expert itd., mailem po "dobroci" nigdy nic nie załatwisz - tym bardziej w miare szybkim czasie. Masz im truć dupe w czasie rzeczwistym, jest to jedyny sposób. Drugi sposób, to od razu dołączenie rzeczników konsumenta itd, bo wtedy nagle się budzą, że być może ich lecenie w chu** zaraz wyjdzie na światło dzienne.
hdkl01
hdkl01
hdkl01 23.05.2026, 00:29:01 via Wykop
  • 0
Wszystkie czaty i rozmowy sa archiwizowane - koniec, tutaj nie ma nic poza tym, zadnegoale. Masz do nich pelne prawo.
ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
18.05.2026, 12:22:35
  • 3
Jechane z koksem 💪. Cwaniaczki z Nie wiem Ale się dowiem wyjaśnieni.

#afera #niewiemalesiedowiem #youtube #dram
ZielonaOna - Jechane z koksem 💪. Cwaniaczki z Nie wiem Ale się dowiem wyjaśnieni.

#...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hdkl01
hdkl01
hdkl01 23.05.2026, 00:24:27 via Wykop
  • 0
@ZielonaOna: zle sie zestarzalo
  • Odpowiedz
pan-menel
pan-menel
pan-menel
13.04.2025, 22:02:03
  • 1
#kozanecki śmieszy bardzo gdy ludzie dowiedzą się o wyroku który ich nie satysfakcjonuje i zaczynają oskarżać skazanego za przekupienie połowy świata
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hdkl01
hdkl01
hdkl01 22.05.2026, 18:18:15 via Wykop
  • 0
@eaxata: No wróci taki za parę lat i będzie się mścił egomaniak.
  • Odpowiedz

3715

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet

28-letnia Dorota zginęła, bo siedząca za kierownicą prokurator patrzyła na telefon komórkowy. Mija półtora roku od wypadku, a kobietę nadal chroni immunitet, zwolnienie lekarskie i chaos w Sądzie Najwyższym. - Dla nich ta sprawa to paragrafy i procedury. Dla mnie to śmierć córki - mówi Małgorzata.

Dawser
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 20.05.2026, 08:17:52
  • 182
  • #
    olkusz
hdkl01
hdkl01
hdkl01 21.05.2026, 13:43:15 via Wykop
  • 2
@manieksdl: Prawo do zabij**ia obywateli, swoja droga w takim razie musi go miec azdy sedzia i polityk.
josedra52
josedra52
05.05.2026, 09:57:24
  • 7
Co

#polityka #orlen
josedra52 - Co

#polityka #orlen

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hdkl01
hdkl01
hdkl01 11.05.2026, 01:13:55 via Wykop
  • 0
@Turin89: wybitny rzecznik, a wykopki z low iq sie podniecaja, ale testo dobrze podsumowal narod polski. Zreszta wystarczy odnalezc profil tego rzecznika, ktory ma zaimeczki dodane na profiolowym xDDD
hdkl01 - @Turin89: wybitny rzecznik, a wykopki z low iq sie podniecaja, ale testo dob...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
piaskun87
piaskun87
10.05.2026, 07:14:39
  • 767
Na X stabilnie.
Pisowski troll wrzuca fejka, a Pan Orlen go gasi jak peta ʕ•ᴥ•ʔ

#heheszki #ukraina #orlen #polityka
https://x.com/b_prasoweORLEN/status/2053113448247005531
piaskun87 - Na X stabilnie.
Pisowski troll wrzuca fejka, a Pan Orlen go gasi jak peta...

źródło: obraz

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hdkl01
hdkl01
hdkl01 11.05.2026, 01:11:19 via Wykop
  • 0
@zmarnowany_cza Mentalniaku powiedz , ze masz 18 lat, albo ze to ty robisz w tym biurze prasowym w orlenie.
hdkl01 - @zmarnowany_cza Mentalniaku powiedz , ze masz 18 lat, albo ze to ty robisz w...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

1924

Kulisy skandalu w TVP Wrocław. Telefony z ratusza i blokada materiału.

Kulisy skandalu w TVP Wrocław. Telefony z ratusza i blokada materiału.

Prezydent Wrocławia nie uczestniczył w zajęciach, nie zdawał egzaminów, dyplom MBA uzyskał za łapówkę, a potem wykorzystał go, by bezprawnie zasiadać w spółkach miejskich w Tychach, Gliwicach i Kolejach Dolnośląskich, gdzie zarobił ponad 490 tys. zł. TVP Wrocław zablokowała materiał filmowy o tym.

wscieklykabanos
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 28.04.2026, 08:58:43
  • 138
  • #
    wroclaw
  • #
    tvp
  • #
    polityka
hdkl01
hdkl01
hdkl01 05.05.2026, 09:49:43 via Wykop
  • 0
Ulubiony łysy krętacz i manipulant
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hdkl01
hdkl01
hdkl01 05.05.2026, 09:51:37 via Wykop
  • -1
@Vixay: xD czyli ty polaczku nie możesz, a ktoś juz tak jak ma znajomego w komisji.
Przez takich jak ty odpadzie społeczny ten kraj to popelina gówna.
hdkl01
hdkl01
hdkl01 10.05.2026, 14:13:08 via Wykop
  • 0
@Vixay: co ty tam szczekasz cwelozo spoleczna? Jak tam juz 14 na magazynie z-------s?
hdkl01
hdkl01
hdkl01 10.05.2026, 14:18:53 via Wykop
  • 0
Istnieje, mowie ci, ze zawsze wszystkie rozmowy sa archiwizowane - zawsze, jak ktos ci mowi i wpiera ciemnote, ze nie ma, to pamietaj ze unia europejska to uregulowala i masz pelne prawo do domagania sie swoich praw.

Nikt o zdrowych zmyslach nie lubi byc rozszczeniowy i byc ludzka k---a, ale prawda jest taka, ze jak sam nie wywalczysz swoich praw to w kraju takim jak polska kazdy bedzie cie probowal zdymac. I

397

Nadchodzi obowiązkowa rejestracja i czipowanie kotów

Nadchodzi obowiązkowa rejestracja i czipowanie kotów

Szykujcie się na wizytę u weterynarza rząd wprowadza obowiązek rejestracji kotów w ogólnopolskiej bazie danych. Nowe przepisy mają ukrócić problem bezdomności zwierząt i ułatwić właścicielom odnalezienie uciekinierów, ale oznaczają też nowe formalności dla posiadaczy pupili.

Kruk_
z
polskieradio24.pl
dodany: 28.03.2026, 13:40:53
  • 245
  • #
    polska
  • #
    koty
  • #
    zwierzeta
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
hdkl01
hdkl01
hdkl01 29.03.2026, 11:31:42 via Wykop
  • 1
@jarek400: Z debilami powinni robić to samo, ale to oznaczałoby, że nic byś już nie napisał na Wykopie nowoc**to.
Ogólnie taki protip ci sprzedam: jak piszesz "haryzmatycznie", "chormony" itd., to sprawdź sobie pisownie tych trudnych do opanowania słówek.
hdkl01
hdkl01
hdkl01 09.04.2026, 11:16:26 via Wykop
  • 0
Długo nie trzeba było szukać, by stwierdzić, że jesteś jakimś mentalnym szoszonem - niby jarek, ale mentalny saszka.
W sumie to by wyjaśniało, czemu nie potrafisz pisać po polsku.

3318

Butelkomat 10 lat vs Majtczak 8 lat

Butelkomat 10 lat vs Majtczak 8 lat

Choć wartość skradzionych butelek wyniosła zaledwie 50 groszy, czyn zakwalifikowano jako kradzież z włamaniem. Mężczyźnie grozi od roku do 10 lat więzienia.

weles88
z
facebook.com
dodany: 05.03.2026, 08:00:14
  • 213
  • #
    majtczak
  • #
    butelkomat
  • #
    majtczakowanie
  • #
    prawo
hdkl01
hdkl01
hdkl01 05.03.2026, 16:08:40 via Wykop
  • 3
@VWgolf3: Co za cw**, oby twoja rodzina byla nastepna ( ͡° ͜ʖ ͡°), bo przeciez to taki biedny poszkodowany chlopaczek, ktory tylko odciagal innych by nie ratowali rodziny i pierwsze co zrobil to s--------l z miejsca, przy okazji jeszcze dzwonil do starych pytajac sie co ma zrobic.
hdkl01
hdkl01
hdkl01 25.03.2026, 12:56:14 via Wykop
  • 0
@VWgolf3
Zresztą pewnie i tak nie będziesz miał rodziny, przegrywie, a twoi starzy pewnie nie wiedzą, że jesteś aż takim och**alcem.
"To konto jest obecnie zbanowane" ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i czekamy na nowe konto peta

1506

Szokujący wyrok sądu. Zabił dwie osoby, nie trafi za kraty?

Szokujący wyrok sądu. Zabił dwie osoby, nie trafi za kraty?

Sąd obniżył wyrok dla adwokata od "trumien dla kółkach", który zabił dwie osoby do 1,5 roku więzienia. Oznacza to, że zapewnię nie spędzi dnia za kratami - będzie mógł odbywać karę pod dozorem elektronicznym. Jesteś biedny i zginiesz w wypadku z drogim autem - jesteś sam sobie winien.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 06.03.2026, 11:33:52
  • 164
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    bezpieczenstwo
hdkl01
hdkl01
hdkl01 12.03.2026, 13:17:30 via Wykop
  • 0
@Hambercios: synowie i corki ube, komuchow.... szafot
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

HDKL

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking