Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ContraventoFiero
ContraventoFiero

ContraventoFiero

Dołączył 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1943
  • Znaleziska 422
  • Mikroblog 1521
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
DziobakPepe
DziobakPepe
6 godz. i 7 min temu
  • 42
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero 5 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 14
@DziobakPepe: stary ruchal glupie latwe Polki jedna Polka go wysrala i teraz robi to co ojciec tez dyma głupie łatwe Polki.
  • Odpowiedz
ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero 26 min temu via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
2 godz. i 12 min temu
  • 43
Maciej Rybus wraca do Polski. Pilkarz ktory ostatnie lata spędził w Rosji, wraca na rodzime boiska.
Po tym jak jego kariera zaczela przygasac, jego żona Lana Rybusova wniosła sprawę o rozwód. Ostatecznie polski piłkarz został pozbawiony wiekszosci majątku, a takze praw do kontaktu z dziećmi.
Obecnie, aby zdobyć środki do zycia, oferował swoje usługi klubom trzecioligowym. Pomocną dłoń wyciągnął jego byly klub Pelikan Łowicz, ktory podpisał z zawodnikiem dwuletnią umowę. Wg nieoficjalnych
thorgoth - Maciej Rybus wraca do Polski. Pilkarz ktory ostatnie lata spędził w Rosji,...

źródło: 1000016251

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero 28 min temu via Wykop
  • 0
@RomanKarburator: po c--j to ma krasnal brodę a ciebie h-j to obchodzi czy wraca czy nie huja masz dzbanie do gadania.
  • Odpowiedz

319

Obcokrajowiec nagabuje dzieci pod szkołą na poznańskim Grunwaldzie

Obcokrajowiec nagabuje dzieci pod szkołą na poznańskim Grunwaldzie

Obcokrajowiec nagabuje dzieci pod szkołą na poznańskim Grunwaldzie, rozdaje cukierki

bin-bash
z
epoznan.pl
dodany: 8 godz. i 28 min temu
  • 130
  • #
    poznan
  • #
    polska
  • #
    migracja
  • #
    dzieci
ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero 3 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 1
@f9JXBEArQ2H4TKl: kim jest homofob ?
ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero 3 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
@Wilczak: moze byli w pracy jak dzieci są w szkole?
ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero 3 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 4
@Naczelny_Przegryw_Polski: podejdź to ci w-----e w ucho
ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero 3 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 3
W katowicach tego co koczował w centrum tez Graniczniaki zawinęły do deportacji a katowocki sąd nakazal go wypuścić.Z innymi będzie tak samo
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero 2 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
@Wilczak: za to ty cymbale popisałeś sie tym pytaniem
ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero 2 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
@Wilczak: i tu akurat 80%zatrudnionych to saszki z Ukrainy
ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero 1 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 0
@kocimietka_BB: nie wiem,jak to z tym jest.

1211

Mer Lwowa oszukał polską firmę.Miał czelność zjawić się w Gdańsku na konferencji

Mer Lwowa oszukał polską firmę.Miał czelność zjawić się w Gdańsku na konferencji

Mer Lwowa Andrij Sadowy oszukał polską firmę Control Process na 40 mln euro. 95 proc. inwestycji było gotowe i mimo wyroków sądów arbitrażowych firma została zablokowana. Teraz przybył do Polski na zaproszenie Donalda Tuska i ma czelność po tym wszystkim pokazywać się w Gdańsku.

Makavlani
z
dorzeczy.pl
dodany: 6 godz. i 27 min temu
  • 91
  • #
    ukraincy
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    gdansk
  • #
    informacje
ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero 4 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 15
@slane: jak można takie coś napisać kim ty k---a jestes ha tfu
ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero 3 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 5
@malkontent: rząd to my mamy polskojęzyczny jak i większość mediów.
blastocysta
blastocysta
6 godz. i 8 min temu
  • 3
Miejscówka do oceny.
#wygryw
blastocysta - Miejscówka do oceny. 
#wygryw

źródło: 1000143686

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero 4 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 0
@blastocysta: zazdro,coraz bardziej popularne widzę są hamaki,sam bym chciał se kupic taki.Cos czuje ze jak się staną bardziej popularne to zaraz jakis zakaz wymyślą w obronie drzew.
  • Odpowiedz
ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero 5 godz. i 47 min temu
  • 0
#kempes ten typ to jedn z największych łachudr na tym wykopie.jechana polityczna ameba
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WielkiNos
WielkiNos
8 godz. i 59 min temu
  • 285
Zapadł wyrok w głośnej sprawie mężczyzny z Brennej, który otruł psy sąsiadów po tym jak zaatakowały jego syna jadącego sobie na hulajnodze. Dostał rok w zawieszeniu na 2 lata (xd).

Psiarze tymczasem wydali swój wyrok: winny jest chłopiec bo powinien zajść z hulajnogi w pobliżu psów żeby ich nie przestraszyć.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #polska #prawo
WielkiNos - Zapadł wyrok w głośnej sprawie mężczyzny z Brennej, który otruł psy sąsia...

źródło: 1000132263

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero 7 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 4
rok w zawiasach hmmm moze warto zaryzykować dla świętego spokoju???
  • Odpowiedz
Influ3nD
Influ3nD
10 godz. i 8 min temu
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero 7 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
Wyglądają jakby z------y 4 piłki i udają niewiniątka
  • Odpowiedz

599

Czy policja w Warszawie działa?

Czy policja w Warszawie działa?

Zamaskowani nastolatkowie jeżdżą niezarejestrowanymi pojazdami z dużą prędkością między pieszymi, rowerzystami i samochodami. Są agresywni i wulgarni do innych. Policja się tylko przygląda.

Zeswirowany_Michal
z
wykop.pl
dodany: 21 godz. i 56 min temu
  • 107
  • #
    policja
  • #
    warszawa
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawo
  • #
    przepisydrogowe
ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero 8 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 4
Te jechane młode warszawskie banany niczym sie nie różnią od Marokanskich zwierząt w ich wieku robiących to samo na skuterkach w Europie Zachodniej .Upada nasza cywilizacja w tępię oszałamiającym
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

szuwarek
szuwarek
przedwczoraj, 07:51:33
  • 46
Myślę że to dobry dzień żeby przypomnieć sobie ten autentyczny i obrzydliwy pokaz mizoandrii na jednym z najchętniej czytanych portali internetowych w Polsce
#dziendobry #dzienojca #bekazlewactwa #onet #madki
szuwarek - Myślę że to dobry dzień żeby przypomnieć sobie ten autentyczny i obrzydliw...

źródło: dzień ojca

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero przedwczoraj, 09:47:29 via Wykop
  • 2
@szuwarek: jakas spasiona krótkowłosa kocia mama musiała ten tytuł wymysleć z zazdrości oczywiście
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
przedwczoraj, 08:42:28
  • 259
Zespół Norwegii wiosłujacy wraz z kibicami na trybunach do fazy pucharowej MŚ (。◕‿‿◕。)
uncle_freddie - Zespół Norwegii wiosłujacy wraz z kibicami na trybunach do fazy pucha...

źródło: NVC

Pobierz
uncle_freddie - Zespół Norwegii wiosłujacy wraz z kibicami na trybunach do fazy pucha...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero przedwczoraj, 09:45:48 via Wykop
  • 2
@nnbart: żałosne w h-j a nie troche
  • Odpowiedz
harry-pjoter-
harry-pjoter-
harry-pjoter-
przedwczoraj, 05:36:09
  • 3
ciekawe czy wg Pana Eksperta od meczów Jordanii powinienem jeszcze czekać na mecz z Argentyną by sobie zdanie wyrobić, czy już powinienem dostrzec ich potęgę. Sam nie mogę zapytac Pana Eksperta, bo mnie zablokował xd
#mecz
harry-pjoter- - ciekawe czy wg Pana Eksperta od meczów Jordanii powinienem jeszcze cz...

źródło: 88581

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero przedwczoraj, 06:38:47 via Wykop
  • 1
@harry-pjoter-: jak na elektrodzie
  • Odpowiedz
mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
przedwczoraj, 04:55:09
  • 3
#mecz #mundial wielki mi rekord xD Mbappe w wieku 27 lat zaraz go prześcignie. I ma średnia 1.0 na mecz a nie 0.64. spokojnie ustanowi rekord na jakieś conajmniej 25 bramek zanim skończy karierę. Mbappe totalny szef w klubie I reprezentacji.
mamracjewieszotym - #mecz #mundial wielki mi rekord xD Mbappe w wieku 27 lat zaraz go...

źródło: 1000044775

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero przedwczoraj, 06:35:40 via Wykop
  • 1
@mamracjewieszotym: Messi jako jedyny nie jest napastnikiem
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
przedwczoraj, 04:38:45
  • 9
starczylaby
#przegryw
splinter96 - starczylaby
#przegryw

źródło: 1000030688

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero przedwczoraj, 06:28:57 via Wykop
  • 0
@splinter96: chyba od tego wapowania ma takie wywalone płuca .
  • Odpowiedz
Mr_3nKi_
Mr_3nKi_
przedwczoraj, 06:18:44
  • 36
Huop kiedyś chciał zostać leśnikiem ehh. Taka wieża obserwacyjna wystarczyłaby dla niego.
#przegryw
Mr3nKi - Huop kiedyś chciał zostać leśnikiem ehh. Taka wieża obserwacyjna wystarczyła...

źródło: article

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero przedwczoraj, 06:28:01 via Wykop
  • 6
@Mr_3nKi_: u nas w mieście tez taka jest i od małego zawsze marzyłem mieć taką pracę żeby tam siedzieć.ze 3 tyg temu przechodziłem na spacerze w lesie koło niej i se chlop akurat wyszedł na ten balkonik.ale mu zazdrościłem
  • Odpowiedz
Momento83
Momento83
22.06.2026, 17:35:12
  • 9
#mecz Molina dobry grajek a my kiedyś bransoletki z tego robiliśmy xD
Momento83 - #mecz Molina dobry grajek a my kiedyś bransoletki z tego robiliśmy xD

źródło: temp_file5532349875528682352

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero 22.06.2026, 18:34:08 via Wykop
  • 1
@Momento83: ja myślałem ze to mulina,koleżanki nam robiły w barwach klubowych.ale to byl szpan
  • Odpowiedz
dobry-informatyg
dobry-informatyg
22.06.2026, 17:10:51
  • 9
tu dla ciebie bramka z karniaczka ch*ju

#mecz
dobry-informatyg - tu dla ciebie bramka z karniaczka ch*ju 

#mecz

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-22 o 19.10.35

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero 22.06.2026, 18:29:35 via Wykop
  • 1
@dobry-informatyg: właśnie przed chwilą mi sie to przypomniało co to bylo WTF.
  • Odpowiedz

599

Hinduski holding restauracyjny jako migracyjny koń trojański?

Hinduski holding restauracyjny jako migracyjny koń trojański?

ZAHIR KEBAB: WHILE YOU EAT THERE, YOU ARE FUNDING YOUR REPLACEMENT Many Poles see Zahir as a kebab chain. That is the su

zdrajczyciel
z
x.com
dodany: 22.06.2026, 10:08:25
  • 133
  • #
    imigranci
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    prawo
ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero 22.06.2026, 16:10:10 via Wykop
  • 0
@Bialek_napraw_tagi: t-------a nie kupuje kebabów to znaczy ze w--------m paszteyowa.a idz w h-j cymbał
ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero 22.06.2026, 17:15:10 via Wykop
  • -1
@Bialek_napraw_tagi: i tu jest problem bo wolałbym żeby tego dostawcy nie bylo wogole w tym kraju jak i pakola który przyrzadza dla ciebie to ścierwo.juz ta bułka z pasztetową jest lepsza
ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero 22.06.2026, 18:13:15 via Wykop
  • -1
@Bialek_napraw_tagi: no i tu sie z tobą nie zgodzę po raz kolejny.jestesmy widocznie z innej gliny i nie przekonamy siebie na wzajem do swoich racji.
ContraventoFiero
ContraventoFiero
ContraventoFiero 22.06.2026, 18:27:30 via Wykop
  • -1
@Bialek_napraw_tagi: no nie powinno tak byc ze nie wiem 2 miloiny Polaków emigrowało a na ich miejsce przyjedzie 3 miliony innych ludzi z innej kultury.Ja mieszkałem kilka lat na tym mitycznym zachodzie i mam pogląd na to .tak wolałbym żeby Polska była taka jak 10 lat temu prime życia w tym kraju.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.02.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking