Czy ktos korzystał z tego programu? wyplacaja srodki?
#pellet #ogrzewanie #zima #pompaciepla #czystepowietrze
#pellet #ogrzewanie #zima #pompaciepla #czystepowietrze
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: obraz
Pobierz
osuszyć kominy i pozbyć się smoły.
źródło: IMG-20260218-100710878-HDR
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
źródło: pellet
Pobierz1

Wpuszczenie w pellet
zRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Między tym samym modelem kotła na pellet między wersjami 11 kW a 15 kW jest aktualnie tylko 800zł różnicy. Do powierzchni 100mkw z jednej strony hydraulik mówi, że 11 kW wystarczy, a z drugiej strony zastanawiam się, czy nie warto dołożyć 800 i mieć zapas mocy np. na tak mroźne zimy jak w tym roku. Co polecacie z własnego doświadczenia? Jest sens kupić
@czz17: dlatego jest tylko hydraulikiem a nie projektantem
11 kW na 100m2 to chyba jak masz dziurawe okna albo nie masz ocieplenia