Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko143
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
duble2

duble2

Dołączył 12 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5361
  • Znaleziska 3877
  • Mikroblog 1484
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 4

1680

Rekord lekarza ze Śląska - 5 tysięcy godzin w rok, średnio 14 godzin dziennie

Rekord lekarza ze Śląska - 5 tysięcy godzin w rok, średnio 14 godzin dziennie

Przewodniczący Naczelnej Rady Lekarskiej Łukasz Jankowski chce ujednolicenia maksymalnego możliwego czasu, który lekarz może miesięcznie przepracować na kontrakcie. Takie zmiany wprowadził już jakiś czas temu Sosnowiecki Szpital Miejski, gdy okazało się, że w 2023 roku jeden z pracowników chirurgii

airaG
z
tvn24.pl
dodany: 21 godz. i 37 min temu
  • 95
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    polska
duble2
duble2 21 godz. temu via Wykop
  • 234
Śmieją się z Ukrainy że tam korupcja itp...tymczasem w Polsce....
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ish_waw
ish_waw
24.06.2026, 13:22:13
  • 1069
Czyli ginęli ludzie, ale jak prokurator poprosił, żeby o tym opowiedzieć, to nie opowiedział xDD.

Gościa rozwalą teraz pozwami cywilnymi - jedyny ratunek to niepoczytalność xD

#bekazprawakow na 100% #bekazpisu #polityka
ish_waw - Czyli ginęli ludzie, ale jak prokurator poprosił, żeby o tym opowiedzieć, t...

źródło: IMG_5798

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duble2
duble2 przedwczoraj, 03:47:22 via Wykop
  • 0
@JazzBlurr: To nie są szpitalne wały KO tylko tak jest wszędzie od lat.! Wystarczy iść do byle jakiego szpitala....Nie zszokował mnie tym że tak umierają ludzie przez to że ktoś się uczy, bo dobrze wiem że tam i nie tylko tam umierają ludzie bo komuś się nie chce albo ktoś się pomylił!
  • Odpowiedz

602

Zgony w Szpitalu Południowym. Żurek: prokuratura analizuje 12 przypadków

Zgony w Szpitalu Południowym. Żurek: prokuratura analizuje 12 przypadków

Dzisiaj o godzinie 12 w prokuraturze zostanie przesłuchany pan doktor Emil Jędrzejewski - poinformował na konferencji prasowej minister sprawiedliwości i prokurator generalny Waldemar Żurek. Prokuratura analizuje wszystkie sprawy dotyczące Szpitala Południowego, jakie toczyły się od 2023 roku. Dodał

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 24.06.2026, 09:23:32
  • 125
  • #
    szpitalpoludniowy
  • #
    zurek
  • #
    zgony
  • #
    prokurator
duble2
duble2 24.06.2026, 14:30:55 via Wykop
  • 4
Myślicie że w innych szpitalach jest inaczej???? Myślicie że lekarze leczą?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2535

Prawie 1.7 mln zł zarobiła w 2024 pediatra z Łosic - Czy 140 tys./mc to dużo?

Prawie 1.7 mln zł zarobiła w 2024 pediatra z Łosic - Czy 140 tys./mc to dużo?

W mniejszych miejscowościach też da się godnie zarobić. W Łosicach (6950 mieszkańców) można zarobić całkiem przyzwoicie, np. pediatra i dyrektor lokalnego szpitala wg. jej oświadczenia za 2024 rok zarobiła niemal 1.7 mln zł. Do tego ponad 100 tys. emerytury. Czy jako dyrektor sama ustalała stawki?

SynMichaua
z
samorzad.gov.pl
dodany: 17.06.2026, 13:03:16
  • 177
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    konowal100k
  • #
    polska
  • #
    rynekpracy
duble2
duble2 17.06.2026, 15:17:54 via Wykop
  • 92
Ładnie sie bawią konowały. Ostatnio Żona miała operacje w mieście Legnica jest to dobre 80km jazdy no i jade ją zawieść w sumie byłem tam 1 raz ale tam stan tego szpitala to mnie przeraził. PGR to mało powiedziane....Stare Kafle to po prostu skaczą pod nogą luźno Windą było strach jechać...a teraz najlepsze idziemy do punktu przyjęć i widzimy w pomieszczeniu jak siedzą pielęgniarki i młodszy lekarz, wszyscy na komórkach i najlepiej
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

duble2
duble2 18.06.2026, 03:19:04 via Android
  • 9
@WladcaSlimakow: nie,bo to już było na oddziale docelowym.

1417

JSW: Odprawy nie tylko dla górników. 170 tys. PLN dla sekretarek

JSW: Odprawy nie tylko dla górników. 170 tys. PLN dla sekretarek

Jastrzębska Spółka Węglowa dryfuje w stronę bankructwa, a rynkowe turbulencje obnażają głębokie wady zarządzania gigantem. Państwo rzuca koło ratunkowe warte miliardy PLN, ale pod dywanem kryją się kontrowersje. Aż 170 000 PLN odprawy trafia nie tylko do górników przodkowych, ale także do pracownikó

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 16.06.2026, 07:05:48
  • 82
  • #
    gielda
  • #
    inwestowanie
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
duble2
duble2 16.06.2026, 08:52:32 via Wykop
  • 36
Za 170 tys.zl dla wszystkich? Lekarz by za to nie wyżył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

485

ABW namierzyła urzędniczkę przeglądającą dane Menzena a prokuratura umrza...

ABW namierzyła urzędniczkę przeglądającą dane Menzena a prokuratura umrza...

Urzędniczka Marzena O. przeglądała sobie dane z rejestru PESEL i RDO bez zawodowego powodu, ABW namierzyło urzędniczkę, ale prokuratura umorzyła śledztwo bo urzędniczka stwierdziła że to nie ona, a hasło ma zapisane na karteczce na biurku i każdy może się zalogować xD

enterprize
z
wpolityce.pl
dodany: 15.06.2026, 18:38:32
  • 60
  • #
    afera
  • #
    mentzen
  • #
    panstwozdykty
  • #
    polska
  • #
    polityka
duble2
duble2 16.06.2026, 03:49:56 via Wykop
  • 13
To państwo to wydmuszka...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

611

NFZ nie zwróci 100 tys zł. za lot do Monachium po surowicę dla 16-latka

NFZ nie zwróci 100 tys zł. za lot do Monachium po surowicę dla 16-latka

16-latek z Nowego Targu ukąszony przez żmiję lewantyńską. Płatnikiem za przelot był krakowski szpital. I pieniędzy nie odzyska. Narodowy Fundusz Zdrowia nie zamierza bowiem zapłacić za transport lotniczy leku dla 16-latka.

potspodpach
z
dziennikpolski24.pl
dodany: 12.06.2026, 16:20:04
  • 230
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
  • #
    szpital
duble2
duble2 13.06.2026, 05:31:15 via Wykop
  • -4
Właśnie byłem podziw i trochę poczułem się bezpieczniej czytając tą historię że chłopaka ukąsił wąż i została mu podana surowica. Teraz wychodzą kwiatki że nasi musieli do Niemiec lecieć po to jeszcze musi za to placić.... Zaorać NFZ
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1446

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

W skrócie, allegro żąda wyższej dopłaty od sprzedawcy za dostawę inpostem niż allegro delivery. Więc sprzedawcy zaczynają usuwać opcje Smart z paczkomatów. W komentarzu przykład.

Knaga90
z
antyweb.pl
dodany: 11.06.2026, 19:02:37
  • 412
  • #
    inpost
  • #
    allegro
  • #
    zakupy
duble2
duble2 12.06.2026, 04:17:37 via Wykop
  • -1
Natury Polaka nie oszukasz...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

301

Kompromitacja rządu, nie udało się odebrać immunitetu Sławomirowi Mentzenowi.

Kompromitacja rządu, nie udało się odebrać immunitetu Sławomirowi Mentzenowi.

Polityk miał odpowiadać za odpalenie racy podczas ubiegłorocznego Marszu Niepodległości 11 listopada, "Potrzeba było 231 głosów, Tuskowi udało uzbierać się ich tylko 227" - napisał po głosowaniu lider Konfederacji.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 11.06.2026, 12:03:16
  • 152
  • #
    polityka
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    konfederacja
  • #
    mentzen
duble2
duble2 11.06.2026, 18:49:02 via Wykop
  • 27
Kompromitacja? Kompromitacją jest że nie próbowano odebrać immunitetu Pani Mari Żukowskiej za to że rozliczyła w ubiegłym roku 38 tys. zł kosztów za przejazdy służbowe nie posiadając samochodu! To jest kradzież naszych pieniędzy!!!!Kasta p--------a
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4679

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

W przyszłych latach nie jest planowane zwiększanie liczby miejsc na studiach medycznych ani otwieranie nowych kierunków lekarskich. Po rozmowach z MNiSW, które odbyły się w ubiegłym tygodniu, podtrzymaliśmy stanowisko, że nie ma potrzeby dalszego zwiększania limitu przyjęć na studia lekarskie.

cepheus
z
edukacja.rp.pl
dodany: 10.06.2026, 13:13:06
  • 550
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
duble2
duble2 10.06.2026, 17:41:17 via Wykop
  • -1
Dzisiaj tak z ciekawości zacząłem szperać w necie na temat odwołania premiera z funkcji.....i się okazało że ich tylko większość w sejmie może odwołać w drodze votum nieufności. Żadne referenda obywateli itp. nic nie dadzą te świnie sami sobie swój los układają a ty sobie możesz pisać w internetach;) on i tak będzie 4 lata okradał z kumplami kraj..No Dramat....Tutaj musi sie zmienić konstytucja i prawo!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

828

Kopnął w głowę kobietę, bo otarła się na dworcu o jego partnerkę.

Pokaż treści 18+

Kopnął w głowę kobietę, bo otarła się na dworcu o jego partnerkę.

Na dworcu w Łodzi 41-latek kopnął z całej pary 55-letnią kobietę w głowę. Powodem miało być jej otarcie się podczas przejścia o jego partnerkę.

tombeczka
z
lodzka.policja.gov.pl
dodany: 10.06.2026, 07:16:57
  • 183
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    lodz
  • #
    polskiepato
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    policja
  • #
    patologia
duble2
duble2 10.06.2026, 10:32:32 via Wykop
  • 2
W tym kraju patologia jest promowana to co się dziwić...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

469

Ukrainiec wymachiwał szablą w Mysłowicach w biały dzień

Skandaliczne zachowanie w środku dnia w Mysłowicach. Śląscy funkcjonariusze w niedzielę 7 czerwca zatrzymali obywatela Ukrainy wymachującego bronią białą w centrum Mysłowic. Okazało się, że poza szablą miał także przy sobie nóż oraz kordzik.

Lolenson1888
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 09.06.2026, 10:23:14
  • 100
  • #
    ukraina
  • #
    myslowice
  • #
    slask
  • #
    patologiazewsi
  • #
    patologiazmiasta
duble2
duble2 09.06.2026, 18:28:36 via Wykop
  • 0
Wać pan machał jak cepem!( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

368

Dziennikarz, badający powiązania Giertycha, został zatrzymany. Prokuratura chce

Dziennikarz, badający powiązania Giertycha, został zatrzymany. Prokuratura chce

Leszek Kraskowski, dziennikarz badający i ujawniający działalność obecnego posła KO, Romana Giertycha w sprawie spółki Polnord, został na polecenie prokuratury zatrzymany. Śledczy skierowali do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie - podaje Radio Wnet.

cogitos
z
niezalezna.pl
dodany: 09.06.2026, 08:25:04
  • 69
  • #
    polityka
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    informacje
duble2
duble2 09.06.2026, 15:31:46 via Wykop
  • -5
To ta zielona wyspa 2.0 ? xD to co teraz PiS? xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
06.06.2026, 10:12:30
  • 1309
#gielda tak będzie w przyszłym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ProfesorP1ZDAN - #gielda tak będzie w przyszłym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000023601

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duble2
duble2 08.06.2026, 07:36:30 via Wykop
  • 0
Niech zgadnę bananowa GPW?
  • Odpowiedz
duble2
duble2 08.06.2026, 11:00:36 via Wykop
  • 0
@ProfesorP1ZDAN: tam żeby zarobić porządnie to trzeba mieć kogoś w zarządzie jakiejś spółki lub też mieć znajomego polityka bo tak jest dramat.
  • Odpowiedz

806

Onet/Newsweek: Bycie grubą kobietą jest dobre, chudnięcie to narzędzie opresji

Onet/Newsweek: Bycie grubą kobietą jest dobre, chudnięcie to narzędzie opresji

Onet jak zwykle w formie. Bycie grubą kobietą jest czymś zupełnie normalnym, nie warto się odchudzać i mniej jeść. Za to bycie szczupłym to poważne zagrożenie i narzędzie opresji XD

Miguelos
z
onet.pl
dodany: 03.06.2026, 14:32:03
  • 225
  • #
    polska
  • #
    odchudzanie
  • #
    zdrowie
  • #
    p0lka
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rozowepaski
duble2
duble2 04.06.2026, 09:24:01 via Wykop
  • -3
Dawno nie czytam der Onet ,zagraniczny ściek
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

679

625 lekarzy w Polsce zarabia powyżej 100 tys. zł. "Rz" dotarła do wyliczeń

625 lekarzy w Polsce zarabia powyżej 100 tys. zł. "Rz" dotarła do wyliczeń

1,2 proc. lekarzy ze specjalizacją na kontrakcie zarabia brutto powyżej 100 tys. zł miesięcznie. Takich medyków jest w Polsce co najmniej 625. Kolejnych 49 specjalistów otrzymuje podobne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę.

Poludnik20
z
rp.pl
dodany: 03.06.2026, 11:31:54
  • 187
  • #
    szpital
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    praca
  • #
    lekarz
  • #
    lekarze
duble2
duble2 03.06.2026, 13:46:50 via Wykop
  • -4
Dramat szpitale nie mają na lekarstwa a szlachta zarabia minimum po 100tys zł ....
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

665

Tylko Rumunia ma gorzej. Eksperci: Polska traci kontrolę nad zadłużeniem

Tylko Rumunia ma gorzej. Eksperci: Polska traci kontrolę nad zadłużeniem

W ciągu trzech lat stan finansów publicznych uległ pogorszeniu, relacja deficytu została zwiększona o 3,9 pkt. proc. PKB. Miniony rok okazał się także czwartym z rzędu, w którym wzrastał deficyt względem PKB - wynika z raportu Instytutu Finansów Publicznych.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 02.06.2026, 17:52:36
  • 211
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    rumunia
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    wydarzenia
duble2
duble2 03.06.2026, 09:22:46 via Wykop
  • 6
Ten kraj to upadek i możecie sobie zaklinać przyszłość ale takiego rozdawnictwa co tu jest to zbytnio nic nie poratuje. Ten kraj okradają wszyscy.Można brać spirale pożyczek ale to już podtrzymywanie trupa by ukraść jeszcze więcej. NFZ rozdaje lekarzom miliony i upada.Emerytuty ledwo się spinają. A dzietność spada więc wiadomo co będzie dalej. Będą szukać coraz więcej kasy od podatnika dlatego coraz więcej kar itp.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

308

Ostra kłótnia Trumpa i Netanjahu.

Ostra kłótnia Trumpa i Netanjahu.

"Wszyscy cię teraz nienawidzą" Gdyby nie ja, siedziałbyś w więzieniu - miał mówić Donald Trump do Binjamina Netanjahu

PIAN--A_A--KTYWNA
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 02.06.2026, 06:32:14
  • 42
  • #
    izrael
  • #
    usa
  • #
    polityka
duble2
duble2 03.06.2026, 03:21:06 via Wykop
  • 2
Teatr dla gojów!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2509

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Hydraulik, kierowca, krawcowa płacą pełny ZUS bez żadnych ulg. Artysta dostaje dopłatę od państwa, specjalną komisję 160 osób i osobny status zawodowy. Koszt dla podatnika: do 400 mln zł rocznie. Czym różnią się nieregularne dochody artysty od nieregularnych dochodów spawacza?

futanari
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 03:25:47
  • 306
  • #
    zus
  • #
    artysci
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    emerytura
  • #
    pieniadze
duble2
duble2 02.06.2026, 10:37:55 via Wykop
  • 14
To co się o--------a w tym kraju to woła o pomstę do nieba. Tych idiotów polityków trzeba zredukować do absolutnego minimum !
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

873

Minister Edukacji otrzymała 21 tys pln za kilometrówkę. Mieszka 1200m od Sejmu

Minister Edukacji otrzymała 21 tys pln za kilometrówkę. Mieszka 1200m od Sejmu

Łatwa kasa, to czemu by nie przytulić.

Edonik
z
x.com
dodany: 30.05.2026, 20:07:27
  • 110
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    sejm
duble2
duble2 31.05.2026, 07:08:37 via Wykop
  • 7
Trzeba zakończyć ten system dojenia państwa przez produkcje jakiś tam polityków. Oni są niepotrzebni.Można mieć prezydenta aby reprezentował kraj ale reszta jest zbędna bo wszystkie decyzje powinny być realizowane przez nas w drodze referendum i tyle!
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

u0141ukasz

  • 30 latki 30 sto latki to ja i Ty;)
  • Granica

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.12.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.04.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.02.2019

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking