Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
devbotpl
devbotpl

devbotpl

Dołączył 14 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4683
  • Znaleziska 3628
  • Mikroblog 1055
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 41
Unahotin
Unahotin
31.07.2025, 20:44:30
  • 39
#retrogaming #cod2 #callofduty #gry
Unahotin - #retrogaming  #cod2 #callofduty #gry

źródło: 1Iur5R0ASXkCEuAtb1l1wE3aNuHKftuU

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

devbotpl
devbotpl
devbotpl 01.08.2025, 05:07:50 via Wykop
  • 1
@Unahotin: a co Cię blokuje? :)
  • Odpowiedz

231

Mamerki bunkry Wermachtu na Mazurach koło Węgorzewa - mało znana atrakcja

Mamerki bunkry Wermachtu na Mazurach koło Węgorzewa - mało znana atrakcja

Mamerki nie są typową mazurską atrakcją. To najlepiej zachowany i największy w tej części Europy kompleks bunkrów, z których sztab Wermachtu kierował "Operacją Barbarossa". To dobra atrakcja dla żeglarzy bo można dopłynąć jachtem do brzegów Mamr za wyspą Upałty, jest dogodny pomost do cumowania.

SzaloneWalizki
z
szalonewalizki.pl
dodany: 22.07.2025, 05:57:35
  • 38
  • #
    mazury
  • #
    historia
  • #
    podroze
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    szalonewalizki
  • #
    turystyka
devbotpl
devbotpl
devbotpl 23.07.2025, 06:52:34 via Wykop
  • 1
@JarJarAbrams: byłem niecały rok temu. Nic się nie zmieniło. Tylko wieża jest coś warta.

665

Nie kupisz już na Allegro żadnej starej płyty winylowe! Wymóg kodów kreskowych.

Nie kupisz już na Allegro żadnej starej płyty winylowe! Wymóg kodów kreskowych.

Od lipca 2025 roku nie kupisz już na Allegro żadnej płyty winylowej wydanej przed 1985 rokiem (umowna data wprowadzenia kodów kreskowych). - starych wydań The Beatles, Led Zeppelin, Pink Floyd, Iron Maiden i tysięcy innych - wszystkich polskich starych wydań z lat 70. i 80. jak np. Dżem, Maanam

av-va
z
spolecznosc.allegro.pl
dodany: 20.07.2025, 06:20:07
  • 190
  • #
    allegro
  • #
    muzyka
  • #
    winyl
  • #
    vinyl
  • #
    afera
devbotpl
devbotpl
devbotpl 20.07.2025, 12:02:06 via Wykop
  • 9
@Rysiowata: nie mają tego samego właściciela od dawien dawna.

625

Wizz Air złoty abonament, który zostaje nawet jak odwołają Ci lot

Wizz Air złoty abonament, który zostaje nawet jak odwołają Ci lot

Wizz Air odwołał lot, ale 450 zł za abonament zatrzymał. Reklamacja? Odrzucona. Mediacja? Odmówiona. Zostałem z niczym.

koleczko
z
wykop.pl
dodany: 15.07.2025, 18:33:28
  • 270
  • #
    wizzair
  • #
    lotnictwo
  • #
    linielotnicze
  • #
    podroze
  • #
    turystyka
  • #
    wakacje
devbotpl
devbotpl
devbotpl 16.07.2025, 10:57:31 via Wykop
  • 0
@Arktosik: Ale to przecież jest akurat uczciwe.

623

Likwidacja abonamentu RTV - projekt ustawy trafił do Sejmu

Pokaż treści 18+

Likwidacja abonamentu RTV - projekt ustawy trafił do Sejmu

Konfederacja chce likwidacji abonamentu RTV. W tym kierunku wykonała już nawet ważny krok. W tej sprawie od wielu miesięcy toczą się prace w Ministerstwie Kultury, które ma swój plan na reformę.

kodishu
z
businessinsider.com.pl
dodany: 13.07.2025, 05:41:22
  • 89
  • #
    abonament
  • #
    polska
  • #
    konfederacja
  • #
    mentzen
  • #
    sejm
  • #
    polityka
devbotpl
devbotpl
devbotpl 13.07.2025, 20:21:34 via Wykop
  • -1
@N331: zostawić z dwa albo trzy kanały. Reszta jest zbędna

1181

Deweloperzy chcą zgłosić zglosdewelopera.pl do GIODO

Deweloperzy chcą zgłosić zglosdewelopera.pl do GIODO

Deweloperzy chcą zgłosić zglosdewelopera.pl do GIODO Na grupie na FB

Piotrreeqq
z
linkedin.com
dodany: 13.07.2025, 05:09:06
  • 58
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkania
devbotpl
devbotpl
devbotpl 13.07.2025, 20:15:32 via Wykop
  • 1
@bama-kala: GIODO to nie ma od kilku dobrych lat tak btw xd

426

Dolar najtańszy od 7 lat. To juz 3,61 PLN.

Dolar najtańszy od 7 lat. To juz 3,61 PLN.

Dolar jeszcze w połowie stycznia notowany był po 4,18 PLN, w czasie gdy Trump obejmował urząd. Teraz jest to 4,61 PLN, czyli o blisko 60 groszy mniej.

przemyslaw-tabor
z
fxmag.pl
dodany: 27.06.2025, 12:22:50
  • 174
  • #
    dolar
  • #
    waluty
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
devbotpl
devbotpl
devbotpl 28.06.2025, 03:12:51 via Wykop
  • 3
@AtlantyQ: pewnie wymieniają w kantorze u jakiegoś handlarza bronią

1068

Policja aresztowała Robera W., który poderżnął nożem gardło trzem alpakom

Policja aresztowała Robera W., który poderżnął nożem gardło trzem alpakom

Zwierzęta zginęły w strasznych męczarniach, a on się temu przyglądał. Alpaki służyły do terapii dzieci ze spektrum autyzmu. Robert W. był publicystą portalu Do Rzeczy, zagorzałym katolikiem i myśliwym. Wystąpił nawet w telewizji TRWAM jako autorytet.

ntdc
z
facebook.com
dodany: 27.06.2025, 16:01:30
  • 213
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    zwierzeta
devbotpl
devbotpl
devbotpl 27.06.2025, 22:38:59 via Wykop
  • 62
A po niedzielnej mszy chodziliśmy zarzynać alpaki.

Tak to już katolicy mają.
  • 19
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

461

Tysiące beczek z odpadami nuklearnymi. Szokujące odkrycie na dnie Atlantyku

Tysiące beczek z odpadami nuklearnymi. Szokujące odkrycie na dnie Atlantyku

"Około 1000 beczek z odpadami nuklearnymi odkrył międzynarodowy zespół badawczy" - ogłosiła rzeczniczka CNRS, francuskiego Narodowego Centrum Badań Naukowych. Niemieckie media, w tym NDR.de, podają w piątek, że baryłek jest zdecydowanie więcej. Nie zostały jeszcze jednak zlokalizowane.

baczex
z
rmf24.pl
dodany: 27.06.2025, 17:50:22
  • 85
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    europa
devbotpl
devbotpl
devbotpl 27.06.2025, 22:31:23 via Wykop
  • 2
@JaktologinniepoprawnyWTF: na pewno?

1441

Drogowi bandyci w służbowych autach? Marszałkowie Województw z PO

Pokaż treści 18+

Drogowi bandyci w służbowych autach? Marszałkowie Województw z PO

Agresja drogowa Marszałka nie była pierwszym tego typu zdarzeniem. W '21 r. inny Marszałek z PO, także służbowym autem, spowodował kolizję wyhamowując ciężarówkę, następnie wszczynając awanturę na środku S3. Sprawę umorzono... Czyżbyśmy mieli rosnący problem agresji i piractwa drogowego władz?

km00787
z
wykop.pl
dodany: 27.06.2025, 07:27:04
  • 94
  • #
    afera
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polska
  • #
    polityka
devbotpl
devbotpl
devbotpl 27.06.2025, 22:17:37 via Wykop
  • -1
@andrzejekzpl: no gdzie, mandatu nie przyjmie

618

Umowy-zlecenia i jednoosobowa dział. gosp. bedą wliczane do stażu pracy

Umowy-zlecenia i jednoosobowa dział. gosp. bedą wliczane do stażu pracy

Koniec niesprawiedliwości. Rząd zajmie się projektem zmian zakładającym, że okresy przepracowane na umowie-zlecenie czy jednoosobowej działalności gospodarczej będą wliczane do stażu pracy. Zmiany mają obowiązywać od 2006 r. Staż pracy wpływa np na prawo do dłuższego urlopu czy nagród jubileuszowych

muczacza1
z
portalsamorzadowy.pl
dodany: 24.06.2025, 13:53:03
  • 132
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    praca
  • #
    jdg
  • #
    pracbaza
devbotpl
devbotpl
devbotpl 26.06.2025, 04:34:57 via Wykop
  • -1
@smallboobslover: jakie raz, jak w tym roku też jest (raz na rok)

664

Andrzej Duda: trzymajcie się z daleka od kart do głosowania

Pokaż treści 18+

Andrzej Duda: trzymajcie się z daleka od kart do głosowania

Kolejna zastanawiająco emocjonalna reakcja Prezydenta na pomysł ponownego przeliczenia głosów w związku z doniesieniami o kolejnych fałszerstwach w komisjach wyborczych

Nanak
z
x.com
dodany: 21.06.2025, 12:42:40
  • 115
  • #
    polityka
  • #
    wybory
  • #
    polska
devbotpl
devbotpl
devbotpl 22.06.2025, 05:28:20 via Wykop
  • 2
@Varri: no niestety. Ale imo tutaj już koszta nie grają roli.

599

Honda pomyślnie wystrzeliła i wylądowała własną rakietą wielokrotnego użytku

Honda pomyślnie wystrzeliła i wylądowała własną rakietą wielokrotnego użytku

Podczas 56,6-sekundowego lotu rakieta (o długości 6,3 m i średnicy 85 cm) osiągnęła wysokość 271,4 m.

starnak
z
youtube.com
dodany: 18.06.2025, 20:34:17
  • 104
  • #
    japonia
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    rozrywka
  • #
    rakiety
devbotpl
devbotpl
devbotpl 20.06.2025, 03:18:28 via Wykop
  • -1
@Herbacin: super

828

Wykop efekt: spamerzy CallOne

Wykop efekt: spamerzy CallOne

Od pewnego czasu dzwonią do was spamerzy? Automaty? Boty? Spytajcie od kogo mają numer. Koniec końców bot wam powie: CallOne. I to niezależnie czy leki na potencję, scam z refundacja NFZ czy garnki. Moi znajomi, rodzina, ja sam. Od paru miesięcy zawsze callOne zebrał i sprzedał spamerom. Niektórzy m

Potrkow
z
wykop.pl
dodany: 14.06.2025, 08:46:37
  • 167
  • #
    scam
  • #
    adwokat
  • #
    telemarketing
  • #
    afera
  • #
    callcenter
  • #
    wykopefekt
devbotpl
devbotpl
devbotpl 15.06.2025, 04:51:25 via Wykop
  • 1
@saddamus: pani?

824

OTODOM przyłapane na manipulacji statystykami.

OTODOM przyłapane na manipulacji statystykami.

Najpierw raportują spektakularne wzrosty sprzedaży mieszkań, by po czasie cichaczem je wymazać. Zmienione dane, skorygowane liczby - okazuje się, że nie było ani wysokiej sprzedaży, ani trendu wzrostowego. Pewnie wszystko po to, żeby wywołać FOMO.

KapitanMiernota
z
x.com
dodany: 03.06.2025, 15:50:17
  • 35
  • #
    nieruchomosci
  • #
    ekonomia
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
devbotpl
devbotpl
devbotpl 04.06.2025, 04:24:38 via Wykop
  • 2
@TomWro: jak Albicla?

1370

Europa jest zależna od amerykańskich usług w chmurach - 83% rynku w rękach USA

Europa jest zależna od amerykańskich usług w chmurach - 83% rynku w rękach USA

Europejskie firmy i instytucje publiczne są uzależnione od amerykańskich usług cyfrowych. Europejskie firmy rocznie wydają 400 mld euro na usługi w chmurze i oprogramowanie. Aż 83% tej kwoty, czyli około 330 mld euro trafia do amerykańskich firm - wynika z szacunków instytutu Asteres.

przemyslaw-tabor
z
fxmag.pl
dodany: 02.06.2025, 09:30:59
  • 240
  • #
    europa
  • #
    usa
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
devbotpl
devbotpl
devbotpl 02.06.2025, 21:15:20 via Wykop
  • 0
To co, wołać Sakiewicza? Czas na narodową chmurę AlbiCloud?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

devbotpl
devbotpl
devbotpl 02.06.2025, 21:17:27 via Wykop
  • 1
@frutson: Abicla

4001

PILNE: Na dniach nowy Prezydent Polski Nawrocki - obniży ceny prądu o 33%.

Pokaż treści 18+

PILNE: Na dniach nowy Prezydent Polski Nawrocki - obniży ceny prądu o 33%.

Karol Nawrockie wygrał wybory prezydenckie.Nawrocki obiecał obniżyć ceny prądu o 33%. Przeciez nie kłamał.

Kruszyn99
z
gazetaprawna.pl
dodany: 02.06.2025, 07:56:13
  • 918
  • #
    wybory
  • #
    neuropa
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
  • #
    polityka
devbotpl
devbotpl
devbotpl 02.06.2025, 14:40:52 via Wykop
  • 5
@Wilkbardzonijaki: a kiedy zrobi?

1213

LATE POLL - Wygrywa Nawrocki!

Pokaż treści 18+

LATE POLL - Wygrywa Nawrocki!

Karol Nawrocki prowadzi w sondażu late poll z wynikiem 50,7 proc. Rafał Trzaskowski zdobył 49,3 proc.

okoboji
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 01.06.2025, 21:11:59
  • 593
  • #
    wybory
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
devbotpl
devbotpl
devbotpl 02.06.2025, 04:27:06 via Wykop
  • 0
@Karol12341234: po wygranej Nawrockiego PiS się umocni

742

Dziecko z rachunkiem za dziadka. "Gdzie jest granica absurdu?"

Dziecko z rachunkiem za dziadka. "Gdzie jest granica absurdu?"

Urzędy zasypują pismami 8-letnią Wiktorię, nakazując jej zapłatę za DPS jej dziadka. Dziadka, którego dziewczynka nie poznała. Z czego wynika tak absurdalna sytuacja? Kto może zmienić niefortunne zapisy prawne krzywdzące nieletnich?

Kolekcjoner_dusz
z
uwaga.tvn.pl
dodany: 28.05.2025, 19:25:14
  • 179
  • #
    lodz
  • #
    prawo
  • #
    pieniadze
  • #
    informacje
  • #
    afera
  • #
    panstwozdykty
devbotpl
devbotpl
devbotpl 30.05.2025, 04:44:56 via Wykop
  • -2
@Project_Yi: przecież nie przyjmujesz spadku i tyle.

540

Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim aresztował Sebastiana M. na 30 dni

Pokaż treści 18+

Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim aresztował Sebastiana M. na 30 dni

Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie), zdecydował dziś wieczorem, 27 maja o 30 dniowym areszcie dla Sebastiana M.

Poludnik20
z
opoczno.naszemiasto.pl
dodany: 27.05.2025, 17:20:55
  • 100
  • #
    kryminalne
  • #
    sebastianmajtczak
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    majtczak
  • #
    codziennymajtczak
devbotpl
devbotpl
devbotpl 28.05.2025, 14:49:47 via Wykop
  • 1
@Infex: a ile byś chciał? Przecież to normalna procedura.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 20
  • Strona 4 z 20
  • >

Alj

  • Developer.
  • Lublin

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.01.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 31.12.2022

    Mikroblogger
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking