Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
_frankCastle_

_frankCastle_

Dołączył 2 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 412
  • Znaleziska 412
  • Mikroblog 0
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

2038

Wielka Brytania uruchomiła system kontroli internetu. Belfast płonie

Wielka Brytania w dniu wybuchu zamieszek w Belfaście, po ataku czarnoskórego nożownika, uruchomiła protokół cenzury internetu. Ofcom opublikował protokół reagowania, wymuszający usuwanie treści z mediów, gdy rząd uzna, że kryzys ma nastąpić. Protokół opracowano po ataku na dzieci w Southport.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 11.06.2026, 08:06:35
  • 212
  • #
    technologia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    imigranci
_frankCastle_
_frankCastle_ 11.06.2026, 21:10:27 via Wykop
  • 1
Tym brytyjczykom to ewidentnie brakuje psychologów z tvnu którzy uświadomią im że ludzie są z natury empatyczni i społeczni a sprawca zamieszania na pewno przeżywa jakieś życiowe frustracje które wymagają terapii !XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

717

Najgorsze Patologie Które Wypromował TVN

Najgorsze Patologie Które Wypromował TVN

Filip Chajzer, Dagmara burdelmama i inne patologie

zawisza
z
youtube.com
dodany: 07.06.2026, 20:22:11
  • 101
  • #
    tvn
_frankCastle_
_frankCastle_ 09.06.2026, 05:30:07 via Wykop
  • 0
Dziennikarze wątpliwej moralności tak udają zatroskanych o zdrowie psychiczne najmłodszych że cały czas reklamują na swoich kanałach telefony i co raz większe pakiety internetu które ich ukochani psycholodzy uważają za szkodliwe dla zdrowia psychicznego namłodszych-hipokryci XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

21

Warszawa: Kobieta weszła pod śmieciarkę. Uwięzioną spod auta uwalniali strażacy

Warszawa: Kobieta weszła pod śmieciarkę. Uwięzioną spod auta uwalniali strażacy

Około 80-letnia kobieta trafiła do szpitala po potrąceniu przez śmieciarkę na ulicy Mangalia na Mokotowie

Czerwone_Stringi
z
informacje.wp.pl
dodany: 06.06.2026, 16:40:31
  • 25
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
_frankCastle_
_frankCastle_ 07.06.2026, 17:49:27 via Wykop
  • -4
Ewidentnie ma jakieś problemy psychiczne skoro tak się rozkleiła z powodu klepnięcia które za pewne było wyrazem oprobaty XD Teraz ma traumę i potrzebuje pomocy psychologa żeby wrócić do równowagi emocjonalnej ... tylko patrzeć jak Donald zorganizuje jej jakąś rządową pomoc XD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

375

Koniec tolerancji dla pseudonauki. Rząd szykuje wielką reformę uczelni

Koniec tolerancji dla pseudonauki. Rząd szykuje wielką reformę uczelni

Ministerstwo Nauki wpisało projekt nowelizacji prawa o szkolnictwie wyższym do rejestru prac legislacyjnych. Uczelnie będą musiały aktywnie zwalczać dezinformację naukową i dbać o rzetelność badań. Reforma przynosi nowy system oceny uczelni, kodeksy etyki i koniec punktozy.

real_scoria
z
bizblog.spidersweb.pl
dodany: 05.06.2026, 07:46:17
  • 151
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    uczelnie
  • #
    pseudonauka
  • #
    edukacja
  • #
    prawo
_frankCastle_
_frankCastle_ 06.06.2026, 05:42:48 via Wykop
  • 0
A dziennikarze wątpliwej moralności tak udają zatroskanych o zdrowie psychiczne najmłodszych że cały czas reklamują na swoich kanałach telefony i coraz większe pakiety internetu które ich ukochani psycholodzy uważają za szkodliwe dla zdrowia psychicznego najmłodszych-hipokryci XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

605

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

- Na studia nie idę. Matka jest zła i twierdzi, że to duży błąd. Tylko ten papier jest dziś tak naprawdę bez znaczenia. Nie chcę marnować pięciu lat na coś, co potem schowam do szuflady - zaznacza Edyta, tegoroczna maturzystka. Czy to nowy trend? Czy faktem jest dziś to, że młodzi ludzie coraz...

robert-kuzba
z
edziecko.pl
dodany: 01.06.2026, 17:52:24
  • 424
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    polska
  • #
    edukacja
  • #
    studia
  • #
    szkola
_frankCastle_
_frankCastle_ 03.06.2026, 06:56:59 via Wykop
  • 1
A dziennikarze wątpliwej moralności tak udają zatroskanych o zdrowie psychiczne najmłodszych że cały czas reklamują na swoich kanałach telefony i co raz większe pakiety internetu które ich ukochani psycholodzy uważają za szkodliwe dla zdrowia psychicznego namłodszych-hipokryci XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

450

Wieczysta Kraków awansowała do Ekstraklasy

Wieczysta Kraków awansowała do Ekstraklasy

"Klub milionerów" w 6 lat z ligi okręgowej do Ekstraklasy

rales
z
przegladsportowy.onet.pl
dodany: 31.05.2026, 20:41:33
  • 119
  • #
    ekstraklasa
  • #
    1liga
  • #
    mecz
  • #
    pilkanozna
  • #
    wieczystakrakow
  • #
    polska
_frankCastle_
_frankCastle_ 01.06.2026, 06:03:04 via Wykop
  • -2
Mówi sie że piłkarze za dużo zarabiają i dlatego słabo grają bo nie muszą się starać XD Iga przegrywa mecze mimo ciężkiej pracy i psycholog która w niczym jej nie pomaga XD Znowu wyszła moja racja bo psychologia nie działa co udowodnili naukowcy. Dziennikarze promujący psychologię w mediach tylko się wygłupiają albo napędzają koniunkturę znajomym XD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

622

Wspólna akcja z KONFITURĄ i agresywna KONWOJENTKA!

Wspólna akcja z KONFITURĄ i agresywna KONWOJENTKA!

I ruszyli razem

KRUCIUSZ
z
youtube.com
dodany: 23.05.2026, 08:08:47
  • 219
  • #
    komfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
_frankCastle_
_frankCastle_ 24.05.2026, 13:14:52 via Wykop
  • -6
Jak można być tak zawistnym człowiekiem żeby p-----------ć się bez powodu do członków własnego społeczeństwa i celowo narażać ludzi na koszty !? Trzeba nie mieć za grosz emaptii tak promowanej przez psychologów i media ... jak widać ta psychologia i marketing wcale nie działa XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

565

Dzik na placu zabaw. "Aktywistki argumentowały, że dzik nie jest agresywny"

Dzik na placu zabaw. "Aktywistki argumentowały, że dzik nie jest agresywny"

Dzik na palcu zabaw w Warszawie. Aktywistki pomimo zabezpieczenia terenu przez policję do czasu przyjazdu dalszych służb, chciały wypuścić dzika na miasto, bo "nie jest agresywny"...

potworzak21
z
tvn24.pl
dodany: 25.04.2026, 06:39:42
  • 173
  • #
    warszawa
  • #
    ekologia
  • #
    dzik
  • #
    absurd
_frankCastle_
_frankCastle_ 08.05.2026, 03:43:01 via Wykop
  • 0
Obrażanie się na ludzką naturę i tradycję sięgającą początków człowieczeństwa jest co najmniej infantylne przecież ludzie polują od zawsze i jest oczywiste że jesteśmy drapieżnikami szczytowymi ! Robienie głupich min do kotleta na czterech nogach nie zmieni natury człowieka XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2794

Czy aktorzy dali zlecenie na Konfiture?

Czy aktorzy dali zlecenie na Konfiture?

Konfitura poinformował na swoim kanale o programie Państwo w Państwie Polsatu planowanym na dziś wieczór. Pomimo wieloletniej działalności Samochodozy i Konfitury, media zaczynają się interesować tematem tylko przy zaangażowaniu celebrytów w sytuację.

sosiwoczostkowe
z
polsat.pl
dodany: 26.04.2026, 08:11:51
  • 527
  • #
    prawo
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polska
_frankCastle_
_frankCastle_ 08.05.2026, 03:33:15 via Wykop
  • -1
Jak można być tak zawistnym człowiekiem żeby p-----------ć się bez powodu do członków własnego społeczeństwa i celowo narażać ludzi na koszty !? Trzeba nie mieć za grosz emaptii tak promowanej przez psychologów i media ... jak widać ta psychologia i marketing wcale nie działa XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4271

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"

Tl:dr: Konfitura walcząc z parkowaniem na chodniku niszczy ludziom życia i biznesy, pastwi się nad ludźmi i przyczynia się do wypadków drogowych.

Bulbulator1234
z
facebook.com
dodany: 26.04.2026, 18:03:23
  • 617
  • #
    polska
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polsat
_frankCastle_
_frankCastle_ 08.05.2026, 03:30:50 via Wykop
  • 0
Jak można być tak zawistnym człowiekiem żeby p-----------ć się bez powodu do członków własnego społeczeństwa i celowo narażać ludzi na koszty !? Trzeba nie mieć za grosz emaptii tak promowanej przez psychologów i media ... jak widać ta psychologia i marketing wcale nie działa XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2368

Sonda Konfitury w programie Państwo w Państwie usunięta xD

Twórcy programu Państwo w Państwie usunęli sondę, która nie pasowała do z góry założonej tezy programu - że działania konftury nie podobają się większości społeczeństwa. W momencie usunięcia sondy około 70% ankietowanych popierało działania konfitury przy około 20 tysiącach głosów ;)

programista_1k
z
polsatnews.pl
dodany: 26.04.2026, 19:58:23
  • 213
  • #
    konfitura
  • #
    polsat
  • #
    samochodoza
  • #
    panstwozdykty
  • #
    panstwowpanstwie
_frankCastle_
_frankCastle_ 08.05.2026, 03:30:08 via Wykop
  • 0
Jak można być tak zawistnym człowiekiem żeby p-----------ć się bez powodu do członków własnego społeczeństwa i celowo narażać ludzi na koszty !? Trzeba nie mieć za grosz emaptii tak promowanej przez psychologów i media ... jak widać ta psychologia i marketing wcale nie działa XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

488

Konfitura w Polsacie

Konfitura w Polsacie

Trwa sonda, czy działania #konfitura są słuszne.

casterix
z
wykop.pl
dodany: 26.04.2026, 17:57:54
  • 118
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
_frankCastle_
_frankCastle_ 08.05.2026, 03:28:27 via Wykop
  • 0
Jak można być tak zawistnym człowiekiem żeby p-----------ć się bez powodu do członków własnego społeczeństwa i celowo narażać ludzi na koszty !? Trzeba nie mieć za grosz emaptii tak promowanej przez psychologów i media ... jak widać ta psychologia i marketing wcale nie działa XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3005

Polsat urządził publiczną szczujnię

Polsat urządził publiczną szczujnię

O ile przed publikacją wczorajszego materiału można było się łudzić, co do przewidzianego formatu programu Państwo w Państwie, o tyle dzisiaj już wiemy, że zaproszenie Konfitury miało jedynie na celu jego zaszczucie, a nie żadną dyskusję o problemie nielegalnego parkowania i braku jego karania.

sosiwoczostkowe
z
x.com
dodany: 27.04.2026, 07:41:58
  • 298
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    polska
_frankCastle_
_frankCastle_ 08.05.2026, 03:27:33 via Wykop
  • 0
Jak można być tak zawistnym człowiekiem żeby p-----------ć się bez powodu do członków własnego społeczeństwa i celowo narażać ludzi na koszty !? Trzeba nie mieć za grosz emaptii tak promowanej przez psychologów i media ... jak widać ta psychologia i marketing wcale nie działa XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

520

Małżeństw coraz mniej, rozwodów coraz więcej a Polaków ubywa w rekordowym tempie

Małżeństw coraz mniej, rozwodów coraz więcej a Polaków ubywa w rekordowym tempie

Jeszcze niedawno mieliśmy ambicje, aby być 40-milionowym narodem. To już przeszłość.

whimer
z
next.gazeta.pl
dodany: 26.04.2026, 18:11:51
  • 232
  • #
    rodzina
  • #
    rozwod
  • #
    malzenstwo
_frankCastle_
_frankCastle_ 08.05.2026, 03:15:31 via Wykop
  • 0
Wolnościowe nowoczesne społeczeństwo udowadnia swoimi wyborami że teorie psychologów o wrodzonej empatii, społecznym charakterze człowieka i potrzebie bliskości okazały się nieprawdziwe jak większość psychologii co potwierdzają badania nad replikacją psychologii XD Okazuje się że obie płcie mogą sobie komfortowo żyć autonomicznie bez wiązania się dziwnymi umowami społecznymi a nawet rywalizować ze sobą o pozycję i zasoby na równych warunkach XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

692

Kotula w maju zajmie się penalizowaniem manosfery

Kotula w maju zajmie się penalizowaniem manosfery

W ciągu kilku dni pojawiła się seria artykułów w głównych mediach atakująca oraz wyśmiewająca manosferę i mężczyzn. Przedstawiają ich w najgorszy możliwy sposób (w przeciwieństwie do feminizmu). Dzisiaj kolejny artykuł z Onetu, wcześniej ktoś dodał dzisiejszy artykuł z OKO press

xxwykopekxxxx
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 27.04.2026, 07:33:57
  • 177
  • #
    przegryw
  • #
    samotnosc
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    przegrywpo30tce
  • #
    mgtow
  • #
    polityka
_frankCastle_
_frankCastle_ 08.05.2026, 03:13:45 via Wykop
  • 0
Wolnościowe nowoczesne społeczeństwo udowadnia swoimi wyborami że teorie psychologów o wrodzonej empatii, społecznym charakterze człowieka i potrzebie bliskości okazały się nieprawdziwe jak większość psychologii co potwierdzają badania nad replikacją psychologii XD Okazuje się że obie płcie mogą sobie komfortowo żyć autonomicznie bez wiązania się dziwnymi umowami społecznymi a nawet rywalizować ze sobą o pozycję i zasoby na równych warunkach XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3188

Drogowy szeryf w Porsche.

Drogowy szeryf w Porsche.

Wracałem z rodziną po świętach, spokojna trasa. Nagle, w trakcie wyprzedzania, na zderzaku usiadło mi jakieś porsche, nerwowo waląc długimi. Widocznie manewr trwał dla kierowcy zbyt długo, bo zaraz potem zaczął mnie złośliwie wyhamowywać. Na samym wjeździe na autostradę po prostu stanął w miejscu.

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 07.05.2026, 07:30:21
  • 524
  • #
    prawojazdy
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    dolnoslaskie
_frankCastle_
_frankCastle_ 07.05.2026, 12:31:59 via Wykop
  • -13
To ten sam typ człowieka co konfitura i podobne aktywiszcza XD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2714

Można komentować.Profil Państwo w Państwie udostępnił kolejne okrojone nagrani e

Można komentować.Profil Państwo w Państwie udostępnił kolejne okrojone nagrani e

A my je skróciliśmy LOL: "Twórca internetowy Konfitura opublikował fragmenty wypowiedzi reportera programu Państwo w Państwie, Lecha Dawidowicza. Youtuber zamieścił je na swoim FB"

zawisza
z
facebook.com
dodany: 28.04.2026, 16:23:27
  • 281
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polsat
_frankCastle_
_frankCastle_ 29.04.2026, 06:27:40 via Wykop
  • -17
Jak można być tak zawistnym człowiekiem żeby p-----------ć się bez powodu do członków własnego społeczeństwa i celowo narażać ludzi na koszty !? Trzeba nie mieć za grosz emaptii tak promowanej przez psychologów i media ... jak widać ta psychologia i marketing wcale nie działa XD
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

981

Fanpage Państwo w Państwie dodał post o wczorajszym programie z Konfiturą

Fanpage Państwo w Państwie dodał post o wczorajszym programie z Konfiturą

Zapraszam do czytania i komentowania stronniczego materiału Polsatu, na ich fanpagee może dotrze do "dziennikarzy" ze robią złą robotę.

aldi7x
z
facebook.com
dodany: 27.04.2026, 14:04:09
  • 168
  • #
    konfitura
  • #
    polsat
  • #
    afera
  • #
    stopcham
_frankCastle_
_frankCastle_ 28.04.2026, 03:50:41 via Wykop
  • -34
Policja powinna ignorować samozwańczych szeryfów i jedynie pouczać zgłaszanych przez nich uczestników ruchu którzy popełnili wykroczenia drogowe żeby nie dawać satysfakcji samozwańczym szeryfom z gnębienia członków włsnego społeczeństwa XD
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

_frankCastle_
_frankCastle_ 28.04.2026, 04:10:37 via Wykop
  • -33
Pouczenie to powinna być reakcja policji na każde zgłoszenie wykroczenia drogowego przez samozwańczych szeryfów żeby nie dawać im czerpać satysfakcji z gnębienia członków własnego społeczeństwa i znięchęcać do udawania instytucji kontolnej prawa drogowego XD
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

314

USA o NATO 3.0 - "Niemcy muszą objąć przewodnią rolę". PiS się zapłacze.

USA o NATO 3.0 - "Niemcy muszą objąć przewodnią rolę". PiS się zapłacze.

"Strategia wojskowa Niemiec przedstawia jasną i wiarygodną drogę ku NATO 3.0" - stwierdził wiceszef Pentagonu Elbridge Colby. Dodał, że Amerykanie chcą współpracować z Niemcami nad wdrożeniem tej strategii.

spere
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 25.04.2026, 22:17:37
  • 91
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
_frankCastle_
_frankCastle_ 28.04.2026, 03:51:48 via Wykop
  • 0
Wybór Trumpa to najlepszy przykład że psychologia promowana przez dziennikarzy nie działa. Ludzie nie są ani empatyczni ani społeczni z natury jak próbują na wmawiać. Badania naukowe nad replikacją psychologii zweryfikowały ich teorie ujawniając że większość jest zmyślona XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1819

Pracownicy ochrony zdrowia w Polsce są jednymi z najlepiej wynagradzanych w UE

Pracownicy ochrony zdrowia w Polsce są jednymi z najlepiej wynagradzanych w UE

względem średniej. W Polsce pracownicy ochrony zdrowia zarabiają średnio 2,9x przeciętnego wynagrodzenia, co plasuje ich wśród najwyżej wynagradzanych w Europie w relacji do średniej krajowej. Co istotne, dane dotyczą etatów a >70% lekarzy pracuje na kontraktach, gdzie stawki są jeszcze wyższe.

kastrator2
z
x.com
dodany: 27.04.2026, 09:25:18
  • 270
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    pieniadze
_frankCastle_
_frankCastle_ 28.04.2026, 03:38:36 via Wykop
  • 4
To jakaś zbiorowa schizofrenia że ludzie którzy nie chcą płacić podatków na służbę zdrowia wspierają akcje charytatywne wspierające służbę zdrowia XD Według sondarzy 33% ludzie w wieku 18-29 lat wspiera konfederację która chce prywatnej slużby zdrowia jak w stanach USA XD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.10.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking