Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

4271

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"

Tl:dr: Konfitura walcząc z parkowaniem na chodniku niszczy ludziom życia i biznesy, pastwi się nad ludźmi i przyczynia się do wypadków drogowych.

Bulbulator1234
Bulbulator1234
Bulbulator1234
z
facebook.com
dodany: 26.04.2026, 18:03:23
  • #
    polska
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polsat
  • 625
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (14)

Sonda programu
SarniZleb
z polsatnews.pl
  • 344
Celebryta Marcin.
FrankDelgado
z wykop.pl
  • 305

Komentarze (625)

najlepsze

7502-6038
7502-6038
7502-6038
26.04.2026, 18:25:44 via Wykop
  • 1938
Konfitury nie da się zniszczyć. Prawo do stania na chodniku jest fundamentalnym prawem człowieka i im bardziej będą go cisnąć, tym bardziej on będzie stał. To jest nasz bohater z Tienmanen.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rapidos
Rapidos
26.04.2026, 18:41:35 via Wykop
  • 791
@7502-6038: zaimponował mi spokojem i merytoryką po raz kolejny, ale i chyba jeszcze bardziej niż dotychczas, bo w gorącej atmosferze, w telewizji o skali ogólnopolskiej, wyjaśniał na spokojnie rozgrzanych typków. No nadaje się do tej roli jak nikt. Gigapieszy
  • Odpowiedz
7502-6038
7502-6038
7502-6038
26.04.2026, 18:46:46 via Wykop
  • 233
Gigapieszy


@Rapidos: Stoik ;)
  • Odpowiedz
Markok
Markok
26.04.2026, 18:21:11 via Wykop
  • 1349
Audycja sponsorowana z kasy ludzi zrobionych na garnkach.
Markok - Audycja sponsorowana z kasy ludzi zrobionych na garnkach.

źródło: Screenshot 2026-04-26 at 20-20-26 edyta cezary pazura - Szukaj w Google

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sp00_n
sp00_n
sp00_n
26.04.2026, 18:39:52 via Wykop
  • 65
@Markok: musi dobrze ogarniać dziewczyna temat ;)
  • Odpowiedz
vorky
vorky
26.04.2026, 18:51:23 via Wykop
  • 473
@Markok: ale daj aktualne zdjecie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
vorky - @Markok: ale daj aktualne zdjecie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Bulbulator1234
Bulbulator1234
Bulbulator1234
Autor
26.04.2026, 18:12:14 via Wykop
  • 806
Właśnie obejrzałem materiał "Państwa w Państwie" nt. Konfitury i dawno nie widziałem tak stronniczego materiału.

Przede wszystkim, jedyną osobą stojącą po stronie Konfitury lub będącą obiektywną był Jan Śpiewak. Dwóch dziennikarzy, którzy pojawili się w programie, było ewidentnie stronniczych. Jeden z nich, który przeprowadzał wywiad wcześniej nie krył się specjalnie z sympatiami i pytaia były celowo skonstruowane tak, żeby pokazać Konfiturę jako samozwańczego mściciela, a drugi (prowadzący) tylko raz dał dojść Śpiewakowi
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TgcRap4
TgcRap4
26.04.2026, 18:39:16 via Wykop
  • 88
@voices38: Druga czesc nie byla lepsza.
  • Odpowiedz
Mokkorichan
Mokkorichan
26.04.2026, 18:49:41 via Wykop
  • 194
@Bulbulator1234: Ciekawe dlaczego nie pokazali np sytuacji z odcinka 6 jak była mowa o bazarku...co? 45 sekunda. A jak pokazywali, że dziadek przewiózł Wojtka na masce to było podejście, że po co on tam stał, a nie, że kurna, kierowca najeżdża na pieszego.
Mokkorichan - @Bulbulator1234: Ciekawe dlaczego nie pokazali np sytuacji z odcinka 6 ...
  • Odpowiedz
SarniZleb
SarniZleb
26.04.2026, 18:14:15 via Android
  • 692
Narracja redaktora Polsat jakby od początku z oczywistym negatywnym nacechowaniem. Nieładnie. Rzeczywiście program na zlecenie. Nie pokazali żadnych sukcesów typu słupki na bazarku czy porządki na parkingu policji. Maksym się dobrze obronił, Śpiewak pomógł. Good Luck!
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KopernikBylaKobieta
KopernikBylaKobieta
KopernikBylaKobieta
26.04.2026, 19:21:46 via Wykop
  • 13
@Benedylbert_Mlekogroszek: minusy tutaj
  • Odpowiedz
Copperhead
Copperhead
26.04.2026, 21:34:51 via iOS
  • 15
@Benedylbert_Mlekogroszek: owszem, są
  • Odpowiedz
Markok
Markok
26.04.2026, 18:28:59 via Wykop
  • 525
Przeczytałem wiele komentarzy na fb i argumenty przedstawiają się następująco:
- kto jest za konfiturą merytorycznie wskazuje na problemy jakie trapią polskie służby i społeczeństwo,
- kto jest przeciw ucieka się wyłącznie do ataków personalnych, finansowych (lol chłopu się należy każda złotówka za te nerwy) i wręcz gróźb typu 'gdybyś trafił na mnie' 'ciekawe czy na dentystę nazbiera' 'konfident' itp itd...
Ma-sa-kra w jakim społeczeństwie my żyjemy, a będzie tylko gorzej.
Markok - Przeczytałem wiele komentarzy na fb i argumenty przedstawiają się następując...

źródło: Screenshot 2026-04-26 at 20-22-11 (1) Film Facebook

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Snuq
Snuq
26.04.2026, 18:51:33 via Wykop
  • 259
@Markok: też spojrzałem z ciekawości w komentarze i również zauważyłem pewien wzór. Ludzie atakujący konfiturę to w większości ameby umysłowe. Zdarzają się tacy co krytykują i mają jakieś argumenty ale ich jest bardzo mało.
  • Odpowiedz
mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz
mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz
mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz
26.04.2026, 18:55:23 via Wykop
  • 141
@jimi_: Nie masz gdzie zaparkować? To sobie z buta możesz podejść. A jak dalej, to sobie taksówką podjedź, uber to dosłownie 20-30 zł, nie zbiedniejesz. A tak jak pazura ma całe kilkaset metrów do koniecznego podjechania z dzieciaczkiem do szkoły/przedszkola, to się scyzoryk sam otwiera w kieszeni - bo znacznie lepiej, szybciej i zdrowiej jest te pół kilometra przejechać w 10-15 minut na rowerze i dziecko nie będzie tak p------e,
  • Odpowiedz
mam_kosmate_mysli
mam_kosmate_mysli
mam_kosmate_mysli
26.04.2026, 18:28:12 via Wykop
  • 434
Komunistyczny styl prowadzenia programu. Jeszcze jakiś policjant z łapanki co nie potrafi dwóch zdań z sensem powiedzieć.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

artus1988
artus1988
artus1988
26.04.2026, 18:40:18 via Wykop
  • 225
@mam_kosmate_mysli: czyli normalny:D
  • Odpowiedz
klapektarasa
klapektarasa
26.04.2026, 19:06:44 via Wykop
  • 20
Jeszcze jakiś policjant z łapanki co nie potrafi dwóch zdań z sensem powiedzieć


@mam_kosmate_mysli: ja odniosłem wrażenie, że jest na wspomaganiu
  • Odpowiedz
lololokoo
lololokoo
26.04.2026, 18:56:29 via Wykop
  • 428
Jak w tym kraju ma się coś zmienić kiedy program, którego zadaniem jest nagłaśnianie przypadków łamania prawa staje po stronie agresorów drogowych. W dodatku zaproszonym ekspertem jest policjant, który potępia ludzi, którzy nagłaśniają takie przypadki (co ten chłop robił w policji? xd) Że też wydawcy i redaktorowi tego programu nie było wstyd wypuszczać taki paszkwil w telewizji
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nieco
nieco
nieco
26.04.2026, 20:56:22 via Wykop
  • 70
Że też wydawcy i redaktorowi tego programu nie było wstyd wypuszczać taki paszkwil w telewizji

@lololokoo: było im wstyd, ale są zdania, że p---------a to też praca.
nieco - >Że też wydawcy i redaktorowi tego programu nie było wstyd wypuszczać taki pa...

źródło: breaking-bad-movie-1

Pobierz
  • Odpowiedz
kilroyok
kilroyok
kilroyok
26.04.2026, 21:26:41 via Wykop
  • 11
@lololokoo: (co ten chłop robił w policji? xd) może to jest odpowiedź dlaczego już tam go nie ma xD
  • Odpowiedz
OkruszekBojowy
OkruszekBojowy
26.04.2026, 18:11:41 via Wykop
  • 344
Edzia pobiegła z płaczem do polsatu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jakub-dolega
jakub-dolega
27.04.2026, 04:04:40 via Wykop
  • 121
@OkruszekBojowy: Nie pobiegła. Ten materiał powstał najprawdopodobniej nie przypadkiem, a celowo by wybielać wizerunek celebrytów, którzy na oczach całej Polski okazali się hipokrytami i zwykłymi prostakami. Nieudolny damage control.
  • Odpowiedz
nilphilus
nilphilus
nilphilus
27.04.2026, 09:22:11 via Wykop
  • 11
@Marek_Licyniusz_Krassus: jestem zdziwiony, że usunęli sondę ;-) że materiał powstał to ani trochę, ale ze chcą przy tym tłumaczyć jeżdżenie po chodniku to już tak - bo materiał mógł powstać i być obiektywny, a sonda powinna pokazać jak to się podoba ich widzom - próba narzucenia myślenia to jest propaganda, a nie samo zarabianie na emocjach jak na populistyczna telewizję przystało
  • Odpowiedz
dymaczdusz
dymaczdusz
26.04.2026, 18:51:36 via Android
  • 254
Najlepszy redaktor: "ja tam mieszkam, widać mój blok. Tam zawsze się oarkowalo, tam jest parking przy sklepie". Przez dekady tolerowania parkowania oraz jezdzenia po chodniku, praktycznie wzrosły takie zachowania jako całkowicie normalna rzecz. Do tego, jak kierowca się z denerwuje, to ty go prowokujesz do niebezpiecznej jazdy. To się w głowie nie mieści.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

goofas7
goofas7
goofas7
26.04.2026, 19:34:55 via Wykop
  • 80
@dymaczdusz: mnie to chyba najbardziej zirytowała ta wypowiedź, to jest jak obrona gwałciciela bo przecież kobieta się ubrała wyzywająco
  • Odpowiedz
dymaczdusz
dymaczdusz
26.04.2026, 19:46:02 via Wykop
  • 68
@goofas7: Dokładnie, to brzy jak "Tam zawsze kradli, tam się nie idzie" To brzmi tak, jakby wszyscy się przyzwyczaili do tego i mieszkańcy i służby. Coś kompletnie normalnego.
  • Odpowiedz
Andzejuk
Andzejuk
26.04.2026, 18:39:22 via Wykop
  • 233
„Państwo w państwie" jako jedyny w Polsce piętnuje przypadki nadużywania prawa, korupcji i nepotyzmu w relacjach państwo - przedsiębiorca.


No chyba, że to nam zapłacą za stronniczy materiał, to wtedy nie.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomilipin
tomilipin
tomilipin
26.04.2026, 19:03:44 via Android
  • -3
No chyba, że


@Andzejuk: Tutaj nie stawia się przecinka bezpośrednio przed "że". Powinno być No, chyba że.
  • Odpowiedz
Malutor
Malutor
27.04.2026, 11:41:55 via Wykop
  • -1
@tomilipin: A co ty, paliwoda? Znajdź własne oryginalne zajęcie na wypoku.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4335
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3203
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3105
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2671
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2368
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking