Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko222
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

981

Fanpage Państwo w Państwie dodał post o wczorajszym programie z Konfiturą

Zapraszam do czytania i komentowania stronniczego materiału Polsatu, na ich fanpagee może dotrze do "dziennikarzy" ze robią złą robotę.

aldi7x
aldi7x
z
facebook.com
dodany: 27.04.2026, 14:04:09
  • #
    konfitura
  • #
    polsat
  • #
    afera
  • #
    stopcham
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Państwo w Państwie wideo online
musze_miec_konto_zeby_widziec
z fileditchfiles.me
  • 37
Redaktor i jego normalizacja - najpierw pedo a teraz jazda po chodniku
Irytacja100
z fileditchfiles.me
  • 11

Komentarze (173)

najlepsze

LudzieToDebile
LudzieToDebile
LudzieToDebile
27.04.2026, 14:32:10 via Wykop
  • 328
Myślę, że sporo światła na to rzuci sam @konfitura_w_akcji, który obiecał materiał z tym, jak Polsat nagrywał ujęcia pod przedszkolem, z czego nie zobaczyliśmy nawet sekundy. Wydaje mi się, że komuś taki program był mocno nie w smak, i ten ktoś zainterweniował (jak widać, skutecznie) w ostatniej chwili - wszak gdyby taki plan był od początku, to nie robiliby szopki z nagrywaniem - no chyba, że chcieli uśpić czujność Maksyma
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ish_waw
ish_waw
27.04.2026, 19:21:26 via iOS
  • 138
@LudzieToDebile: Przecież oni się mocno napocili, żeby obejrzeć sporo filmików Konfitury i wyszukać jakieś fragmenty do puszczenia na wizji, które wskazywałyby na „kontrowersyjność” jego działań.

Tu biedny pan jeżdżący po chodniku przywalił zderzakiem w płotek chroniący zieleń i mu się oberwał (bo Konfitura mu kazał wyjechać), tam jeden raz chyba w całej historii działalności Samochodoza użył przekleństwa na wizji, itp.
  • Odpowiedz
Zgryzek_Ogryzek
Zgryzek_Ogryzek
27.04.2026, 21:36:59 via Wykop
  • 15
@LudzieToDebile: pewnie jakiś posterunkowy przygłup
  • Odpowiedz
Rapidos
Rapidos
27.04.2026, 14:30:38 via Wykop
  • 298
Heh, widzą z jaką krytyką się spotkali po wczorajszej emisji i teraz próbują nas przekonać tymi fragmentami, że debata była zrównoważona, z równo rożłożonymi akcentami, totalnie pomijając wszystkie stronnicze materiały zrealizowane przez ekipę jako kontekst do debaty.
Ha tfu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

motylbezskrzydel
motylbezskrzydel
27.04.2026, 20:13:50 via Wykop
  • -124
@Rapidos: Na pewno się przejęli waszymi rajdami xD
  • Odpowiedz
I-____-I
I-____-I
27.04.2026, 20:25:00 via Wykop
  • 78
@motylbezskrzydel: skoro ty się przejmujesz, to co dopiero oni.
  • Odpowiedz
andbatros
andbatros
andbatros
27.04.2026, 17:05:07 via Wykop
  • 145
Jak zwykle nie można nigdzie całości obejrzeć. Jak ja nie znoszę telewizji.
Jak nie będziesz przed TV równo o 19 w niedzielę no to już c--j!
NIe zobaczysz sobie naszego reportarzu. Co za średniowiecze yebane.
A potem się dziwią, że ludzie wolą kanały na YT oglądać gdzie sami decydują co i kiedy oglądają.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mare4e
mare4e
27.04.2026, 20:50:48 via Wykop
  • 41
@andbatros: Łap jakiś wykopek wstawil:
https://wetransfer.com/downloads/d13881be398912dcefdfcd843bc190bd20260426225601/ca999ff50c57c0dc92f9f195d4a1f2ea20260426225732/e6e1c1?trk=TRN_DL_WTP_01
  • Odpowiedz
musze_miec_konto_zeby_widziec
musze_miec_konto_zeby_widziec
27.04.2026, 22:13:31 via Wykop
  • 23
@andbatros: Online https://fileditchfiles.me/file.php?f=/alpha3/dc609e9be964a1e15471/Pa%C5%84stwo_w_Pa%C5%84stwie_konfitur_polsat_news_1h.mp4
  • Odpowiedz
kayo
kayo
27.04.2026, 20:10:21 via Wykop
  • 103
Jak rozumiem reporterzy Polsatu robili ten materiał na Wiertniczej pro publico bono? Bo chyba nie dla pieniędzy…
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

koteknieznany
koteknieznany
koteknieznany
27.04.2026, 20:14:39 via Wykop
  • 31
@kayo: dla rubli
  • Odpowiedz
jaksiepatrzy
jaksiepatrzy
jaksiepatrzy
27.04.2026, 21:01:43 via Wykop
  • 42
@kayo: właśnie dziwi mnie, że nikt nie zapytał prowadzącego czy on wciąż jest dziennikarzem od momentu kiedy uruchamia kamerę i dostaje wynagrodzenie, i właściwie to ile zarabia i czy odprowadza vat
  • Odpowiedz
1001001
1001001
1001001
27.04.2026, 20:04:36 via Wykop
  • 85
Logika Marzenki pokrętnymi ścieżkami krąży
1001001 - Logika Marzenki pokrętnymi ścieżkami krąży

źródło: 1000128945

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ocelotte
Ocelotte
28.04.2026, 01:04:59 via Wykop
  • 33
@1001001: marzenka ma tak niskie poczucie własnej wartości, że ustępowanie samochodom na chodniku uważa za swoją obywatelską powinność. byle by się pan puszkarz przypadkiem nie obraził
  • Odpowiedz

Am61
Am61
Am61
27.04.2026, 14:15:28 via Wykop
  • 81
Coraz bardziej mam uczucie, że to miało wywołać kłótnie podczas dyskusji i zwiększyć zasięgi programu. No nie mam innego uzasadnienia takiego odwracania kota ogonem w tym usprawiedliwianiu patologicznych zachowań na drodze i poza nią.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

niki_niki
niki_niki
niki_niki
27.04.2026, 14:23:25 via Wykop
  • 32
No nie mam innego uzasadnienia takiego odwracania


@Am61: Fajnie jakby takie było uzasadnienie. Zastanów się dlaczego każdy chce mieć swoją telewizję, odpowiedź jest prosta, aby przekazywać to co chcesz przekazywać. Najwidoczniej po chodniku jechał ktoś, komu niezbyt bardzo spodobało się to, co robi Maksym czy Wojtek. Janusz z Krystyną dowiedzą się z tego odcinka, że ktoś żeruje na biednych kierowcach, bo oni wiozą dzieci, a wariat każe im zatrzymać się
  • Odpowiedz
niki_niki
niki_niki
niki_niki
27.04.2026, 15:53:44 via Wykop
  • 25
@Am61: Myślisz, że Janusz i Krystyna przeczyta choć jeden z komentarzy? Oni wiedzą, że jest typ co nagrywa biednych ludzi wożących swoje małe dzieci do przedszkola, a bandyta nagrywa dla pieniędzy. Oni już nawet nie wiedzą, że program był o jeżdżeniu po chodnikach, wiedzą że pan policjant powiedział, że typ nagrywa dla pieniędzy, reszta to jakiś szum. Mając TV możesz moderować dowolny przekaz: szczepionki, imigranci, inflacja czy jazda po chodniku
  • Odpowiedz
NieWiemWiecSieWypowiem
NieWiemWiecSieWypowiem
NieWiemWiecSieWypowiem
28.04.2026, 00:57:54 via Wykop
  • 65
Po 10 minutach oglądania stwierdzam, że ten program jest BARDZO SZKODLIWY dla przeciętnego odbiorcy. Jest tam wręcz nawoływanie do popełniania nie tylko wykroczeń jak i przestępstw.

Jak napisać skargę w odpowiednie miejsce? Przecież to się nie mieści w głowie...
Kolejny program pewnie będzie o biednym złodzieju, który chciał TYLKO ukraść 200 zł NA JEDZENIE włamując się do czyjegoś domu, a ci NIKCZEMNI lokatorzy zamiast mu pozwolić zdobyć zasoby na pożywienie (hehe) to
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

qqaa
qqaa
qqaa
27.04.2026, 20:30:44 via Android
  • 52
Ale Pato. Niech zjeby nie parkują na chodniku nie będzie tematu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wuadek
wuadek
28.04.2026, 15:54:45 via Wykop
  • -2
@qqaa: A prawilniacy niech zostawią metr, metr wystarczy, te półtora to przesada. Kto jest za?
  • Odpowiedz
7502-6038
7502-6038
7502-6038
27.04.2026, 21:11:18 via Wykop
  • 45
Podobalo mi sie ze drący ryja aktywiszcze reprezentowali samochodziarzy a osoby stonowane i rozsadne reprezentowaly pieszych.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fruziazuzia
fruziazuzia
27.04.2026, 22:37:27 via Wykop
  • 29
@7502-6038: Ale to nie podział na samochodziarze - piesi, tylko na ludzie z rigczem kontra buce.
  • Odpowiedz

debiec
debiec
27.04.2026, 16:01:30 via Wykop
  • 33
Obslizgle i stronnicze media, nowe nie znałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NieWiemWiecSieWypowiem
NieWiemWiecSieWypowiem
NieWiemWiecSieWypowiem
28.04.2026, 01:53:22 via Wykop
  • 4
@debiec: tylko jaki interes ma w tym telewizja, która defacto takim programem się nie tyle ośmiesza co naraża na kary ლ(ಠ_ಠ ლ)
  • Odpowiedz

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4185
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3140
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3069
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2637
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2354
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #samochodoza
  • #polskiedrogi
  • #stopcham
  • #patologiazmiasta
  • #warszawa
  • #heheszki
  • #polska
  • #samochody
  • #kierowcy
  • #polsat
  • #policja
  • #parkowanie
  • #patologiazewsi
  • #prawo
  • #wroclaw

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking