Fanpage Państwo w Państwie dodał post o wczorajszym programie z Konfiturą
Zapraszam do czytania i komentowania stronniczego materiału Polsatu, na ich fanpagee może dotrze do "dziennikarzy" ze robią złą robotę.

- #
- #
- #
- #
- 173
- Odpowiedz
Zapraszam do czytania i komentowania stronniczego materiału Polsatu, na ich fanpagee może dotrze do "dziennikarzy" ze robią złą robotę.

Komentarze (173)
najlepsze
Tu biedny pan jeżdżący po chodniku przywalił zderzakiem w płotek chroniący zieleń i mu się oberwał (bo Konfitura mu kazał wyjechać), tam jeden raz chyba w całej historii działalności Samochodoza użył przekleństwa na wizji, itp.
Ha tfu
Jak nie będziesz przed TV równo o 19 w niedzielę no to już c--j!
NIe zobaczysz sobie naszego reportarzu. Co za średniowiecze yebane.
A potem się dziwią, że ludzie wolą kanały na YT oglądać gdzie sami decydują co i kiedy oglądają.
https://wetransfer.com/downloads/d13881be398912dcefdfcd843bc190bd20260426225601/ca999ff50c57c0dc92f9f195d4a1f2ea20260426225732/e6e1c1?trk=TRN_DL_WTP_01
źródło: 1000128945
Pobierz@Am61: Fajnie jakby takie było uzasadnienie. Zastanów się dlaczego każdy chce mieć swoją telewizję, odpowiedź jest prosta, aby przekazywać to co chcesz przekazywać. Najwidoczniej po chodniku jechał ktoś, komu niezbyt bardzo spodobało się to, co robi Maksym czy Wojtek. Janusz z Krystyną dowiedzą się z tego odcinka, że ktoś żeruje na biednych kierowcach, bo oni wiozą dzieci, a wariat każe im zatrzymać się
Jak napisać skargę w odpowiednie miejsce? Przecież to się nie mieści w głowie...
Kolejny program pewnie będzie o biednym złodzieju, który chciał TYLKO ukraść 200 zł NA JEDZENIE włamując się do czyjegoś domu, a ci NIKCZEMNI lokatorzy zamiast mu pozwolić zdobyć zasoby na pożywienie (hehe) to