Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko206
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

2794

Czy aktorzy dali zlecenie na Konfiture?

Czy aktorzy dali zlecenie na Konfiture?

Konfitura poinformował na swoim kanale o programie Państwo w Państwie Polsatu planowanym na dziś wieczór. Pomimo wieloletniej działalności Samochodozy i Konfitury, media zaczynają się interesować tematem tylko przy zaangażowaniu celebrytów w sytuację.

sosiwoczostkowe
sosiwoczostkowe
z
polsat.pl
dodany: 26.04.2026, 08:11:51
  • #
    prawo
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polska
  • 531
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (6)

Facebook Państwo w Państwie i szambo w komentarzach
aldi7x
z facebook.com
  • 111
Sonda programu
SarniZleb
z polsatnews.pl
  • 65

Komentarze (531)

najlepsze

KusanagiNoTsurugi
KusanagiNoTsurugi
26.04.2026, 08:18:19 via Wykop
  • 1158
- Te metody są jednak przemocowe. P-----c nie jest metodą zmiany zachowania, a jest czymś, co w łatwy sposób doprowadza do eskalacji, do niekontrolowanych zachowań - mówi dr Dorota Kobylińska, psycholog z Uniwersytetu Warszawskiego.


taka wykształcona psycho-loszka, a nie zauważyła, że jazda wzdłuż po chodniku to także forma przemocy. Ba, ta forma zachowania ma nawet swoją nazwę: p-----c komunikacyjna. Polega na tym, że kierujący pojazdem wykorzystuje przewagę (wielkości, prędkości, masy etc) i
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MiKeyCo
MiKeyCo
MiKeyCo
26.04.2026, 08:41:02 via Wykop
  • 438
@KusanagiNoTsurugi: Psycholochy obecnie nie różnią się metodycznie za bardzo od propagandystów, oficerów politycznych czy innych marksistów. W sferze języka mniej form jawnie agresywnych (jak np. krzyk) za to więcej biernej agresji i fikołków. Bilans taki sam - manipulacje, etykietowanie, zmuszanie do określonych działań korzystnych tylko dla wybranych, niesamowita selektywność argumentów.
  • Odpowiedz
xqwzyts
xqwzyts
26.04.2026, 09:42:22 via Android
  • 241
@KusanagiNoTsurugi: ja się dowiedziałem na przykład gdzie mieszka Pazura a ich dziecko chodzi do przedszkola xD i to wszystko bo Edytka ma niewyparzoną gębę
  • Odpowiedz
KitaxKita
KitaxKita
26.04.2026, 08:33:03 via Wykop
  • 748
"I tak to często wygląda na filmach, które zamieszcza „Konfitura”. Niektóre z jego nagrań zacierają tę cienką granicę. Czasami trudno na nich odróżnić rzeczywistego sprawcę wykroczenia od uczestnika eksperymentu społecznego. Wszak z ust bohaterów nagrań często padają stwierdzenia, że nie mieli wyjścia, aby postąpić inaczej, niż nagiąć prawo. Wskazują przy tym na złą organizację ruchu i brak miejsc postojowych."

Zaparkować DOKŁADNIE TUTAJ muszę, bo się uduszę.
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Makarow
Makarow
26.04.2026, 09:00:59 via Android
  • 470
@KitaxKita:

- Zrozum, musiałem Cie okraść bo jestem biedny
- aha no ok to rozumiem

( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
F1A2Z3A4
F1A2Z3A4
26.04.2026, 10:07:42 via iOS
  • 114
@yahoomlody: a Ty przyszedłeś z tiktoka, czy z jakiegoś innego gówna? Jeszcze mu powinni boczne szyby porozbijać. Ogólnie przypadek tego dziada, to creme de la creme z tych filmow, gość nawet sprzęgła nie potrafi puścić, ale pcha się do rozjeżdżania chodników z gazem w podłodze. Coś jak ten typ co cofał w łatwej sytuacji z kilometrem miejsca i cały zderzak sobie zdjął o słupek, albo wariatka z Lanosa, co miała
  • Odpowiedz
LudzieToDebile
LudzieToDebile
LudzieToDebile
26.04.2026, 08:16:20 via Wykop
  • 533
Patocelebryci bardzo pomagają Konfiturze. Masa ludzi, z jakiegoś powodu, interesuje się życiem młodej żony starego i znanego kiedyś aktora czy innego kopacza piłki, i dzięki temu to co robi Konfitura dociera do szerszych mas. Oni bardzo mu pomagają w jego misji, choć robią to nieświadomie (nie łączą kropek za bardzo) sądząc, że mu przeszkadzają. A to dla Konfitury jest czyste złoto!
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zle_Japko
Zle_Japko
26.04.2026, 09:37:12 via Android
  • 79
@Kopacz_Rowow: zdefiniuj działalność aktywistyczna. Stanie na chodniku to działalność aktywistyczna? A więc jestem aktywistą? :>
  • Odpowiedz
aaaaaaaabc
aaaaaaaabc
aaaaaaaabc
26.04.2026, 09:41:18 via Wykop
  • 22
@Kopacz_Rowow: a ja mysle ze 50 lat i akwarium 700L
  • Odpowiedz
jan-fifalski
jan-fifalski
26.04.2026, 08:21:34 via Wykop
  • 402
na tych wszystkich obywatelskich kanałach widać jedno: 1% nadludzie roszczą sobie prawo do nietykalności, reszta to motłoch
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FOTEL
FOTEL
26.04.2026, 10:12:34 via Wykop
  • 161
@jan-fifalski: najgorsze, że motłoch ich broni. Pańszczyzna i przemocowość w duszy została.
  • Odpowiedz
Assailant
Assailant
26.04.2026, 10:20:42 via Wykop
  • 43
@jan-fifalski: p0laczkom w sarmacji przeszkadzało chyba tylko to że to nie oni byli szlachtą.
  • Odpowiedz
dziacha
dziacha
dziacha
26.04.2026, 08:54:24 via Wykop
  • 306
Najpierw lekarze leczący poza kolejnością znajomych to teraz policjanci po znajomości z komendantem dostają zlecenia na interwencję, gdzie my żyjemy ? ;)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
26.04.2026, 09:37:43 via Wykop
  • 55
@dziacha: państwo w państwie, dziś wieczorem na polshicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
theximon
theximon
26.04.2026, 10:33:56 via Wykop
  • 38
@dziacha: Ale tak wychowane jest spoleczenstwo w polsce. Powiedziałbym ze 99% moich znajomych niezależnie jakiej partii sympatyzują nie miałoby problemu załatwić coś po znajomości. Ba! Wręcz sie tym chwalą. Dlatego przestałem oceniać polityków jesli coś kradną bo plebs tak samo robi tylko ma mniejsze możliwości...

To mentalność trzeba zmienić żeby się poprawiło i zacząć od siebie
  • Odpowiedz
CLBRKS
CLBRKS
26.04.2026, 10:21:21 via Wykop
  • 289
Żona pazury ogoliła głowę więc temat zamknięty można parkować na chodniku niszcząć go swoim wielkim ciężkim suvem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mareksa666
mareksa666
mareksa666
26.04.2026, 11:29:57 via Wykop
  • 110
@CLBRKS: rozjechanie jakiegos obcego bekarta to niska cena za dostarczenie swojego bombelka pod same drzwi
  • Odpowiedz
MalinowyGarncarz
MalinowyGarncarz
MalinowyGarncarz
26.04.2026, 16:04:08 via Wykop
  • 54
@Lechista1990: Tak, tak wiemy co to charitywashing.
  • Odpowiedz
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
26.04.2026, 08:39:55 via Wykop
  • 228
czy zaczepki internetowego trolla powinny zastępować działania policji i straży miejskiej w utrzymaniu porządku

Gdyby tylko srasz wiejska i policja wywiązywały się ze swoich zadań to nie byłoby żadnego Konfitury.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mocten
mocten
26.04.2026, 10:11:34 via Wykop
  • 60
gdyby nie było chodników nie byłoby problemu


@paveua: Gdyby nie było samochodów, też nie byłoby problemu.
To znaczy byłby, ale zamiast samochodozy byłaby koniowozodoza albo dorożkoza.
  • Odpowiedz
dziki-wienczyslaw
dziki-wienczyslaw
dziki-wienczyslaw
26.04.2026, 18:09:07 via Wykop
  • 1
@paveua: W sumie logiczne¯\(ツ)/¯
Nie wiem skąd te minusy.
Pewnie to ci którym zabrakłoby po czym jeżdzić xD. Plusik.
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
26.04.2026, 10:18:12 via Wykop
  • 184
wczoraj widziałem, że jednej babie, co po chodniku jeździła, ogolili głowę na łyso. imo potrzeba więcej takich akcji
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mocten
mocten
26.04.2026, 11:57:52 via Wykop
  • 44
jednej babie, co po chodniku jeździła, ogolili głowę na łyso. imo potrzeba więcej takich akcji


@arcxa: może tylko współpracowała z gestapo, nie wiesz nie oceniaj.
  • Odpowiedz
SzymonSays
SzymonSays
27.04.2026, 08:01:23 via Wykop
  • 0
@fremmm: lemonparty.org
  • Odpowiedz

badsector
badsector
26.04.2026, 09:49:09 via Wykop
  • 158
Gdzie leży granica obywatelskiej interwencji?

Czy złamanie przepisów przez kierowcę automatycznie daje prawo,

żeby samozwańczy strażnicy też je łamali „w imię wyższego dobra”?


Gdzie leży granica bycia propagandystą i przemocowym manipulatorem?
Czy oburzenie osób współpracujących z redakcją medium automatycznie daje prawo,
żeby redaktorzy tego medium sugerowali łamanie prawa przez kogoś, kto prawa nie łamie?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

roj-dzions-jr
roj-dzions-jr
roj-dzions-jr
26.04.2026, 21:28:25 via Wykop
  • 4
@Martinez__1985: No nie do końca tylko to jest problemem. Patrzysz tylko przez pryzmat czy zginęło duzo ludzi czy nie, a ja doświadczam czegoś dodatkowo - często mam problem przejść z wózkiem i mijam auta stojące na chodniku drogą, to też daje do myślenia jakie to też może powodować utrudnienia dla ludzi na wózku albo o kulach itd. Po prostu chodnik wtedy zupelnie nie spełnia roli do ktorej tam powstał, tak
  • Odpowiedz
Martinez__1985
Martinez__1985
27.04.2026, 11:46:59 via Wykop
  • 0
@Duperel: chodnik nie należy do Ciebie (chyba, że trzeba go odśnieżyć :) ) ale tak jeśli uszkodzony zostanie chodnik właściciel ma prawo dochodzić odszkodowania.
  • Odpowiedz
Lalatina
Lalatina
26.04.2026, 10:13:08 via Wykop
  • 136
- Te metody są jednak przemocowe. P-----c nie jest metodą zmiany zachowania, a jest czymś, co w łatwy sposób doprowadza do eskalacji, do niekontrolowanych zachowań - mówi dr Dorota Kobylińska, psycholog z Uniwersytetu Warszawskiego.


Konfitura nie stosuje przemocy, tylko się tej przemocy przeciwstawia. No chyba, że kierowca, któremu pieszy nie ustępuje miejsca na chodniku jest ofiarą przemocy.
Tytuły doktorskie na psychologii znajduje się chyba w chipsach.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LodyDlaPaliwody
LodyDlaPaliwody
LodyDlaPaliwody
26.04.2026, 21:03:44 via Wykop
  • 7
@Martinez__1985: wyjazdu z miejsca gdzie auto nie miało prawa się pojawić?
  • Odpowiedz
Lalatina
Lalatina
26.04.2026, 21:41:14 via Wykop
  • 11
oklejanie samochodu, pisanie po nim to jest forma przemocy.


@Martinez__1985: a założenie blokady na koło lub odholowanie to znęcanie ze szczególnym okrucieństwem? ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3162
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3085
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3030
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2613
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2336
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #policja
  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #pytanie
  • #kryminalne
  • #pieniadze
  • #afera
  • #prawojazdy
  • #kiciochpyta
  • #motoryzacja
  • #praca
  • #podatki
  • #pytaniedoeksperta
  • #samochody

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking