Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

488

Konfitura w Polsacie

Konfitura w Polsacie

Trwa sonda, czy działania #konfitura są słuszne.

casterix
casterix
casterix
z
wykop.pl
dodany: 26.04.2026, 17:57:54
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trwa sonda, czy działania #konfitura są słuszne.

Treści powiązane (2)

Link
Pojedynczy
z polsatnews.pl
  • -4
Link do sondy
arcx
z polsatnews.pl
  • -6

Komentarze (120)

najlepsze

7502-6038
7502-6038
7502-6038
26.04.2026, 18:21:02 via Wykop
  • 169
Jak można nie popierać? Przecież oni egzekwują prawo do chodzenia po chodniku. 40 procent populacji uważa że nie można domagać się prawa do chodzenia po chodniku to jakiś dramat.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

badsector
badsector
26.04.2026, 19:57:39 via Wykop
  • 38
@Mietek66348: nie strasz nie strasz, bo się zesrasz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
badsector
badsector
26.04.2026, 20:16:51 via Wykop
  • 31
@Mietek66348: ja już pracuję w zomo. jakiś problem obywatelu?
  • Odpowiedz
LudzieToDebile
LudzieToDebile
LudzieToDebile
26.04.2026, 19:29:03 via Wykop
  • 90
Prowadzący robił wszystko, żeby zdyskredytować Konfiturę, podpuszczał go, starał się włożyć mu w usta różne rzeczy, ale nie pykło. Szczytem było zasugerowanie, że dziadyga przy bazarku urwał sobie zderzak przez Konfiturę :D
A ten synalek rodziców jeżdżących po chodnikach niezbyt rozgarnięty. Szkoda że Samochodozy nie było.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

malin90
malin90
malin90
26.04.2026, 19:48:10 via Wykop
  • 81
@LudzieToDebile: akurat obecność Samochodozy mogła by źle wpłynąć na odbiór ich obu. Konfitura potrafi zachować spokój i rzeczowość, czego nie można powiedzieć o Samochodozie - ostatnio mam wrażenie że funkcjonuje na progu szaleństwa XD
  • Odpowiedz
pozytrum
pozytrum
27.04.2026, 08:44:01 via Wykop
  • 8
@malin90: Zawsze funkcjonował na progu szaleństwa. On nigdy nie walczył o prawo i zgodnie z prawem. On jest wściekłym na samochodziarzy typem, który odpłaca pięknym za nadobne. De facto jest ojcem ruchu walki. Działał w czasach gdy nie było młodych rozsądnych ludzi tylko starzy z zapyziałym poczuciem wszystkowolności, bo 40 lat temu w mieście było 1% obecnej liczby aut i kostka brukowa nie była tak powszechna, wiec jazda po trawie
  • Odpowiedz
jutubowy_kot
jutubowy_kot
jutubowy_kot
26.04.2026, 19:55:23 via iOS
  • 73
Wynik nie po myśli sponsora polsatu, więc sonda usunięta. Było ponad 60% dla konfitury.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

radaroskop
radaroskop
radaroskop
26.04.2026, 21:38:26 via Wykop
  • 6
@jutubowy_kot: a te sondy mają jakiś ciąg dalszy? Myślałem, że są tylko po to żeby podać wyniki będąc na żywo.
  • Odpowiedz
CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85
27.04.2026, 11:54:10 via Wypiek
  • 1
@radaroskop No i właśnie nie podali
  • Odpowiedz
mch0588
mch0588
26.04.2026, 20:08:55 via Wykop
  • 42
a polsat podobno mial byc taki obiektywny xD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

darek-jg
darek-jg
27.04.2026, 03:24:44 via Wykop
  • 17
@mch0588: zmieniło się odkąd młode pokolenie przejęło stery
  • Odpowiedz
darek-jg
darek-jg
27.04.2026, 14:27:39 via Wykop
  • 0
Co masz na myśli?


@Mikezet12: @Kot_w_butach7 https://mycompanypolska.pl/artykul/rewolucja-na-szczycie-imperium-solorza-dzieci-miliardera-przejmuja-stery-i-czyszcza-szeregi/19667
  • Odpowiedz
Shirde-_-
Shirde-_-
26.04.2026, 23:36:31 via Wykop
  • 30
Pazurowie, aż tam dotarli xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wykopiem_albo_zakopiem
wykopiem_albo_zakopiem
wykopiem_albo_zakopiem
26.04.2026, 18:02:06 via Android
  • 25
Dałbyś linka do sondy...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arcx
arcx
arcx
26.04.2026, 18:06:43 via iOS
  • 6
@wykopiem_albo_zakopiem: jeszcze Cię ktoś zminusował XD a w momencie kiedy dodawałeś komentarz to linka w powiązanych nie było.
  • Odpowiedz
krolkolow
krolkolow
krolkolow
27.04.2026, 07:19:52 via Wykop
  • 23
Zwracanie uwagi na łamanie prawa to nie przyjemność ale obowiązek każdego obywatela. Polecam zapoznanie się z teorią zbitej szyby https://pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_rozbitych_okien
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TheFaith69
TheFaith69
27.04.2026, 12:06:04 via Wykop
  • 2
Przecież on widząc,że ktoś nieprawidłowo zaparkował celowo staje na chodniku i uniemożliwia wyjazd.

Ok,ktoś złamał przepisy to należy mu się mandat i zwrocenie uwagi. Ale prowokowanie,rzucanie się pod auta,blokowanie wyjazdu czy bazgranie po nich w celu zarabiania na wyświetleniach jest chore.


@Qtang: A wiesz dlaczego tak robią? Bo psy dają pouczenia zamiast mandatów. Skoro patus zablokował chodnik i utrudnia życie wszystkim to należy również jemu utrudnić życie zablokowaniem na chodniku
  • Odpowiedz
WillyTrombone
WillyTrombone
WillyTrombone
27.04.2026, 17:49:50 via Wykop
  • 3
@Qtang: Na to odpowiedż jest prosta: co nie jest zabronione (prawem), jest dozwolone. Możesz zatem: mazać mazakiem, byle zmywalnym i stać na chodniku. Co do prowokacji, to nie wiem, o czym mówisz. Konfitura prowokacji nie wykonuje.
  • Odpowiedz
AirBorn3
AirBorn3
27.04.2026, 04:06:31 via Wykop
  • 22
Widać, że Edytowane :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sqorvel
sqorvel
27.04.2026, 07:19:17 via Android
  • 15
Miałeś cierpliwość Konfitura dyskutować z tymi kretynami w studio, szczególnie z tym upośledzonym redaktorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

marian-g
marian-g
marian-g
27.04.2026, 09:13:15 via Wykop
  • 3
Polsat to taka wirażka pół wuja pół ptaszka promuje tych co ma z nich profity nie naraża się Prezydentowi ani Prezesowi bo wie co mógłby stracić . Poprostu działa jak wiatr zawieje i nie jest neutralny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3105
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2465
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2390
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2043
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1805
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #samochodoza
  • #polskiedrogi
  • #stopcham
  • #patologiazmiasta
  • #warszawa
  • #heheszki
  • #polska
  • #samochody
  • #kierowcy
  • #polsat
  • #policja
  • #parkowanie
  • #patologiazewsi
  • #prawo
  • #wroclaw

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking