Jak można nie popierać? Przecież oni egzekwują prawo do chodzenia po chodniku. 40 procent populacji uważa że nie można domagać się prawa do chodzenia po chodniku to jakiś dramat.
Prowadzący robił wszystko, żeby zdyskredytować Konfiturę, podpuszczał go, starał się włożyć mu w usta różne rzeczy, ale nie pykło. Szczytem było zasugerowanie, że dziadyga przy bazarku urwał sobie zderzak przez Konfiturę :D A ten synalek rodziców jeżdżących po chodnikach niezbyt rozgarnięty. Szkoda że Samochodozy nie było.
@LudzieToDebile: akurat obecność Samochodozy mogła by źle wpłynąć na odbiór ich obu. Konfitura potrafi zachować spokój i rzeczowość, czego nie można powiedzieć o Samochodozie - ostatnio mam wrażenie że funkcjonuje na progu szaleństwa XD
@malin90: Zawsze funkcjonował na progu szaleństwa. On nigdy nie walczył o prawo i zgodnie z prawem. On jest wściekłym na samochodziarzy typem, który odpłaca pięknym za nadobne. De facto jest ojcem ruchu walki. Działał w czasach gdy nie było młodych rozsądnych ludzi tylko starzy z zapyziałym poczuciem wszystkowolności, bo 40 lat temu w mieście było 1% obecnej liczby aut i kostka brukowa nie była tak powszechna, wiec jazda po trawie
Przecież on widząc,że ktoś nieprawidłowo zaparkował celowo staje na chodniku i uniemożliwia wyjazd.
Ok,ktoś złamał przepisy to należy mu się mandat i zwrocenie uwagi. Ale prowokowanie,rzucanie się pod auta,blokowanie wyjazdu czy bazgranie po nich w celu zarabiania na wyświetleniach jest chore.
@Qtang: A wiesz dlaczego tak robią? Bo psy dają pouczenia zamiast mandatów. Skoro patus zablokował chodnik i utrudnia życie wszystkim to należy również jemu utrudnić życie zablokowaniem na chodniku
@Qtang: Na to odpowiedż jest prosta: co nie jest zabronione (prawem), jest dozwolone. Możesz zatem: mazać mazakiem, byle zmywalnym i stać na chodniku. Co do prowokacji, to nie wiem, o czym mówisz. Konfitura prowokacji nie wykonuje.
Polsat to taka wirażka pół wuja pół ptaszka promuje tych co ma z nich profity nie naraża się Prezydentowi ani Prezesowi bo wie co mógłby stracić . Poprostu działa jak wiatr zawieje i nie jest neutralny
Komentarze (120)
najlepsze
A ten synalek rodziców jeżdżących po chodnikach niezbyt rozgarnięty. Szkoda że Samochodozy nie było.
@Mikezet12: @Kot_w_butach7 https://mycompanypolska.pl/artykul/rewolucja-na-szczycie-imperium-solorza-dzieci-miliardera-przejmuja-stery-i-czyszcza-szeregi/19667
@Qtang: A wiesz dlaczego tak robią? Bo psy dają pouczenia zamiast mandatów. Skoro patus zablokował chodnik i utrudnia życie wszystkim to należy również jemu utrudnić życie zablokowaniem na chodniku