Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Skipi1111

Skipi1111

Dołączył 13 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6633
  • Znaleziska 1081
  • Mikroblog 5552
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 34

565

Zabójca polskiego żołnierza zidentyfikowany przez służby.

Pokaż treści 18+

Zabójca polskiego żołnierza zidentyfikowany przez służby.

Polskie służby zidentyfikowały i namierzają człowieka, który zabił 21-letniego polskiego żołnierza, strzegącego granicy z Białorusią - ustalili nieoficjalnie dziennikarze RMF FM. Atak miał miejsce 28 maja, a sierżant Mateusz Sitek zmarł kilka dni później.

konto usunięte
z
rmf24.pl
dodany: 20.07.2024, 08:02:56
  • 97
  • #
    polska
  • #
    bialorus
  • #
    wojsko
  • #
    imigranci
Skipi1111
Skipi1111 20.07.2024, 08:53:21 via Wykop
  • 0
@itiktok-pl: na Białorusi obowiązuje kara śmierci przez rozstrzelanie także oddałbym go tamtym sądom

652

Szczęsny dalej złomuje Wojewódzkiego - kolejny fragment wywiadu

Pokaż treści 18+

Szczęsny dalej złomuje Wojewódzkiego - kolejny fragment wywiadu

"Pytasz o order, bo prezydentem jest Duda, a nie ktoś kogo bardziej lubisz. Gdyby prezydentem był Trzaskowski to byś powiedział że o jak fajnie"

ProfesorWilczurOfficial
z
x.com
dodany: 19.07.2024, 19:21:28
  • 103
  • #
    pilkanozna
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    neuropa
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    mecz
Skipi1111
Skipi1111 20.07.2024, 08:43:55 via Wykop
  • 4
@8kiwi: serio widzisz sens zakładania rodziny z kimś bo ma urodę? wystarczy posłuchać jej 1 czy 2 wywiadu, żeby wiedzieć, że nie chciałbyś z taką babą przeżyć resztę życia xD

460

Polski eksport spadł aż o 10%! Import również dołuje, a sprowadzamy coraz więcej

Polski eksport spadł aż o 10%! Import również dołuje, a sprowadzamy coraz więcej

Polski eksport spadł o 10% względem analogicznego okresu roku poprzedniego. Spadek odnotowały wszystkie grupy towarów

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 18.07.2024, 14:16:58
  • 92
  • #
    handel
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    eksport
  • #
    ekonomia
Skipi1111
Skipi1111 19.07.2024, 16:41:58 via Wykop
  • 0
@KalifPL:

Naszym głównym partnerem handlowym w eksporcie oraz w imporcie są Niemcy. Wysyłamy do nich 26,9% naszego eksportu. Import z Niemiec stanowi 19,9% całości.


Portal gospodarczy a nie wie czym jest eksport i import ¯\(ツ)/¯
Skipi1111
Skipi1111 19.07.2024, 16:46:55 via Wykop
  • 0
@kartofel: według tego artykułu wyszliśmy już z UE i robimy eksport do Niemiec xD

1161

Pozytywna dyskryminacja - szkolenia IT tylko dla kobiet

Pozytywna dyskryminacja - szkolenia IT tylko dla kobiet

Cel projektu: Zwiększenie liczby specjalistek ICT, upowszechnienie i rozwijanie zaawansowanych kompetencji kwalifikacji cyfrowych wśród 580 pełnoletnich kobiet poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach ICT Projekt #CyforwaEKSPERTKA finansowany jest ze środków Ministerstwa Cyfryzacji

konto usunięte
z
fundacja.it
dodany: 15.07.2024, 19:03:38
  • 176
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    informatyka
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    rownouprawnienie
Skipi1111
Skipi1111 16.07.2024, 18:39:53 via Wykop
  • 0
5 lat temu zakładałem działalność, same dofinansowania dla bab no nie zgadniecie tak się zupełnie przypadkiem ale tylko przez przypadek przytrafiło, że żaden z tych salonów paznokci i rzęs nie przetrwał no kto by pomyslał, że 10 salon na tej samej ulicy nie wypalił ¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

440

1120 kacapstwa zgruzowanego w dniu wczorajszym

Pokaż treści 18+

1120 kacapstwa zgruzowanego w dniu wczorajszym

Od dnia napaści na Ukrainę 557 770.

konto usunięte
z
ukrinform.net
dodany: 14.07.2024, 07:01:19
  • 89
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
Skipi1111
Skipi1111 14.07.2024, 12:09:24 via Wykop
  • -2
@Lufio: ruski troll klikający w klawiaturę w internecie za 60 gr/wpis.. teraz to nas przekonałeś, ze to fejk hehe saszka ty to jednak spryciula jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

450

Twórca gier oskarża Intela o sprzedaż wadliwych procesorów

Twórca gier oskarża Intela o sprzedaż wadliwych procesorów

Alderon Games otwarcie skrytykowało Intela za sprzedawanie wadliwych procesorów i ogłosiło całkowitą przesiadkę na AMD. Gracze raportują nienormalny poziom awarii na Core 13. i 14. generacji. Problem potwierdzają artykuły wsparcia od Epic Games oraz filmy od GamersNexus i Level1Techs,

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 13.07.2024, 10:06:36
  • 155
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    gry
  • #
    steam
  • #
    pcmasterrace
Skipi1111
Skipi1111 13.07.2024, 20:23:22 via Wykop
  • 23
@fenrir: zamykam temat, następnym razem użyj opcji szukaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

435

Era nagrywarek dobiega końca. Sony kończy produkcję płyt Blu-ray

Era nagrywarek dobiega końca. Sony kończy produkcję płyt Blu-ray

Złe wieści dla fanów nośników fizycznych. Sony kończy produkcję płyt Blu-ray, na których można było zapisywać dane.

Tetsuya
z
businessinsider.com.pl
dodany: 13.07.2024, 07:35:33
  • 260
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    ciekawostki
  • #
    rozrywka
  • #
    nauka
Skipi1111
Skipi1111 13.07.2024, 15:30:59 via Wykop
  • 27
Czy tylko ja ominąłem tą całą technologię blu-ray i nigdy nie miałem do tego odwarzacza?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

9113

Żona Sebastiana M. przerywa milczenie i pozywa WYKOP.pl

Pokaż treści 18+

Żona Sebastiana M. przerywa milczenie i pozywa WYKOP.pl

Fundacja Freedom-24, która działa w imieniu małżonki Sebastiana M., pozywa popularny portal Wykop.pl. Kwota zadośćuczynienia ma wynosić 500 tys. zł. Powódka domaga się również ujawnienia "wszystkich numerów IP osób i danych osób logujących się na portalu, które ujawniały i udostępniały zdjęcia...

Tja88
z
fakt.pl
dodany: 13.07.2024, 06:59:25
  • 1434
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    samochody
  • #
    wykop
  • #
    afera
  • #
    p0lka
Skipi1111
Skipi1111 13.07.2024, 13:27:40 via Wykop
  • 10
Posprawdzać kto pomógł uciec za granicę sprawcy wypadku i nie ma co się z nimi cackać.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

349

"NATO przygotowuje się do wojny"

Pokaż treści 18+

"NATO przygotowuje się do wojny"

"NATO przygotowuje się do wojny" - pisze "Le Figaro", komentując trwający w Waszyngtonie szczyt NATO. Francuski dziennik przekonuje, że obecne zapasy Sojuszu Północnoatlantyckiego znajdują się na najniższym poziomie od lat, a Rosja celuje w "szare strefy" NATO.

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 12.07.2024, 04:59:33
  • 237
  • #
    europa
  • #
    nato
  • #
    usa
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ruskimir
Skipi1111
Skipi1111 12.07.2024, 11:12:13 via Wykop
  • 0
@noHuman: jak tam saszka zajeliście już ukraine w 3 dni? przypominam tylko, że na razie trwa obrona i jeszcze nie było żadnego ataku odwetowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

436

Dom ogrzejemy bimbrem. Polacy opracowali rewolucyjną metodę.

Pokaż treści 18+

Dom ogrzejemy bimbrem. Polacy opracowali rewolucyjną metodę.

Naukowcy z Politechniki Warszawskiej opracowali prototyp urządzenia, które jest w stanie wytworzyć energię z dowolnego alkoholu np. bimbru. Docelowy sprzęt ma być wielkości pralki i pozwoli na ogrzanie np. domu jednorodzinnego.

Sekumbomoboko
z
finanse.wp.pl
dodany: 06.07.2024, 11:55:19
  • 184
  • #
    polska
  • #
    czystaenergia
  • #
    taniegrzanie
Skipi1111
Skipi1111 07.07.2024, 15:47:30 via Wykop
  • 0
@K-S-: nie uwalą bo wprowadzą zwolnienie z akcyzy w przypadku stosowania go do ogrzewania, więc będzie jak wyprowadzać pieniądze z budżetu na lewo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

709

Ponad 700 żołnierzy na granicy białoruskiej. Są atakowani, czym tylko się da

Pokaż treści 18+

Ponad 700 żołnierzy na granicy białoruskiej. Są atakowani, czym tylko się da

- Techniki i próby przekraczania granicy przez migrantów są różne, coraz bardziej wyszukane. Musimy się do tego dostosować - powiedział w Polskim Radiu 24 dowódca WOT, gen. brygady dr Krzysztof Stańczyk. Tymczasem służby alarmują, że ataki na polskie służby stały się codziennością.

Kolekcjoner_dusz
z
rp.pl
dodany: 29.06.2024, 16:29:47
  • 114
  • #
    polska
  • #
    bialorus
  • #
    wojsko
  • #
    wojskopolskie
  • #
    imigranci
Skipi1111
Skipi1111 30.06.2024, 10:06:38 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

705

Pierwszy spadek dobrobytu od ponad roku. Dobrze to już było

Pierwszy spadek dobrobytu od ponad roku. Dobrze to już było

Liczony przez Biuro Inwestycji i Cykli Ekonomicznych Wskaźnik Dobrobytu spadł w czerwcu 2024 r.

marekrz
z
businessinsider.com.pl
dodany: 21.06.2024, 18:25:22
  • 311
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
  • #
    biznes
Skipi1111
Skipi1111 22.06.2024, 09:34:43 via Wykop
  • 182
@salamandraplamista: To niezłe najlepsze lata na kredyt gdy pisiory zaczeli zadłużać Polskę w olbrzymim tępie to się fajnie na kredyt żylo a jak przyszły czasy, gdzie trzeba zacząć spłacać zobowiązania to już je bee i nie dobrze XD

685

Prezes PKP Cargo czterokrotnie kupował akcje własnej spółki znając niejawne info

Pokaż treści 18+

Prezes PKP Cargo czterokrotnie kupował akcje własnej spółki znając niejawne info

Jak informuje @onetpl i @MateusiakTomek tymczasowy prezes spółki PKP Cargo @WojewodkaMarcin od końca maja aż cztery razy kupował pakiety akcji zarządzanej przez siebie spółki. Robił to zawsze w dniu lub w przeddzień ogłoszenia przez kolejarzy nowych informacji, które podnosiły wartość akcji fi

orpblyskawica
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 20.06.2024, 19:57:54
  • 59
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    panstwozdykty
  • #
    bekazpisu
  • #
    neuropa
Skipi1111
Skipi1111 21.06.2024, 18:33:17 via Wykop
  • 3
Morawiecki robił insider trading na obligacjach przed wywołaniem kryzysu do opinii publicznej i nie poniósł żadnych konsekwencji a jeszcze go ludzie chwalą za zaradność to jakiś pracownik państwowej spółki niby poniesie konsekwencje? Na bank ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

773

Rosyjscy szpiedzy wyszli z aresztu i zniknęli. Nie wiadomo, gdzie przebywają

Pokaż treści 18+

Rosyjscy szpiedzy wyszli z aresztu i zniknęli. Nie wiadomo, gdzie przebywają

Trzech sabotażystów działających na zlecenie rosyjskich służb, którym sąd w grudniu uchylił areszt, unika odbycia kary więzienia.

kasza332
z
rp.pl
dodany: 17.06.2024, 04:42:04
  • 103
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    bialorus
Skipi1111
Skipi1111 17.06.2024, 09:56:07 via Wykop
  • 1
@LordAxe82: no na pewno powinno ABW do niego zajrzeć czy to przypadkiem nie kolejny Tomasz S.

427

Polska będzie drugą Grecją? W kwestii płacy minimalnej jesteśmy blisko

Polska będzie drugą Grecją? W kwestii płacy minimalnej jesteśmy blisko

Minimalna płaca w Polsce przekracza dziś 50 proc. przeciętnego wynagrodzenia i w przyszłym roku, zgodnie z propozycją rządu, to się nie zmieni. Relatywnie wyższą płacę minimalną mają w UE tylko dwa kraje, które nie słyną ze zdrowego rynku pracy: Grecja i Portugalia.

hugoprat
z
money.pl
dodany: 16.06.2024, 05:13:32
  • 147
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
Skipi1111
Skipi1111 16.06.2024, 11:00:07 via Wykop
  • 1
@Cointreau: no właziłeś w jęzorem w tyłek za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

556

Składki ZUS idą w górę. W 2025 roku: 1713,95 zł plus składka zdrowotna

Składki ZUS idą w górę. W 2025 roku: 1713,95 zł plus składka zdrowotna

Jak będzie wyglądać składka ZUS dla przedsiębiorców w 2025 roku? Będzie to najprawdopodobniej 1713,95 zł, czyli więcej niż w tym roku o 113,63 zł. To oznacza, że rocznie przedsiębiorcy będą musieli wyłożyć na ZUS i to bez składki zdrowotnej więcej o 1353,56 zł niż w 2024 r.

Szewczenko
z
rp.pl
dodany: 14.06.2024, 10:13:09
  • 249
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    dzialalnoscgospodarcza
  • #
    pieniadze
  • #
    jdg
  • #
    zus
Skipi1111
Skipi1111 15.06.2024, 12:09:46 via Wykop
  • -1
@hasudrone: ziomek, jestes na ryczałcie. Policz podatki na Vacie… nawet glupi handel na VAT marży. Vat 23% dochodowy 19% zdrowotna 9% pcc 2%


@Pieskor: ale Ty wiesz, że ryczałtowiec może być vatowcem? Po za tym co to za liczenie, vat nie należy do Ciebie tylko do konsumenta.
Skipi1111
Skipi1111 15.06.2024, 12:13:36 via Wykop
  • 1
@HyperXBang: przecież składka zdrowotna będzie zmieniona od 2025r.

475

Bananowy gigant opłacał terroryzm. Chiquita wypłaci milionowe odszkodowania

Bananowy gigant opłacał terroryzm. Chiquita wypłaci milionowe odszkodowania

Światowy gigant w produkcji bananów Chiquita Brands International musi zapłacić 38,3 mln dol. odszkodowania rodzinom ofiar paramilitarnej grupy Zjednoczone Siły Samoobrony Kolumbii (AUC). Wyrok zapadł w poniedziałek w amerykańskim sądzie, który uznał, że firma finansowała działalność tej brutalnej

Logan00
z
businessinsider.com.pl
dodany: 11.06.2024, 08:49:19
  • 84
  • #
    swiat
  • #
    informacje
  • #
    banany
Skipi1111
Skipi1111 11.06.2024, 17:01:11 via Wykop
  • 10
Ktoś mi wytłumaczy jaki sens był reklamowania bananów?
W którymkolwiek sklepie konsument wybiera jakiej marki banany chce kupić?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Skipi1111
Skipi1111 12.06.2024, 09:12:31 via Wykop
  • 0
@Murasame: Akurat sklepy mają tak konstruowane umowy, że nie mają żadnej odpowiedzialności, biorą to co dostaną w najniższej cenie z jaknajmniejszym wskaźnikiem odrzuceń/reklamacji. Tam jest krótka piłka, nie odpowiednia cena = wylatujesz z półki i produkt jest zastępowany (przykład pepsi w biedronce). Markety mają wywalone czy kupią chiquite czy jakiegoś innego banana, najważniejsze niska cena i zadowolony konsument a dostawca w tym łańcuchu jest tylko parobkiem najbardziej poszkodowanym.

406

Izera na złom. Rząd czeka, aż Chińczycy się obrażą

Izera na złom. Rząd czeka, aż Chińczycy się obrażą

Izera właściwie nawet nie tyle odjedzie, co pewnie wyląduje na wirtualnym złomowisku. Z projektu bowiem nic może nie wyj

quard1
z
bizblog.spidersweb.pl
dodany: 01.06.2024, 20:06:36
  • 206
  • #
    takdlacpk
  • #
    takdlarozwoju
  • #
    polska
Skipi1111
Skipi1111 02.06.2024, 16:30:22 via Wykop
  • 9
Przecież ten projekt nawet jakby powstał to już na starcie jest uwalony. Projekt samochodu jest już na ten moment przestarzały i niczym się nie wyróżnia.
Druga kwestia to, że krajowe nie oznacza, że miał to być dostępny cenowo samochód dla Polaków. Półka cenowa z założenia miała być dostosowana do zachodnich marek, gdzie jeszcze nie rozpasały się Chińskie samochodu pokroju BYD czy Xiaomi. Nie ma co się oszukiwać Izera nie miałaby podjazdu cenowego
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

557

Deweloperzy na deskach. Ceny mieszkań za chwilę runą

Deweloperzy na deskach. Ceny mieszkań za chwilę runą

Polacy zaczynają rozumieć, że kredytu 0 proc. nie będzie. Niedziela wieczorem, jeden z nich wysyła wiadomość do dewelopera, informując, że zrywa rezerwację na zakup mieszkania

botereq
z
bizblog.spidersweb.pl
dodany: 01.06.2024, 11:17:10
  • 218
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    mieszkanie
  • #
    deweloperka
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
Skipi1111
Skipi1111 01.06.2024, 13:38:09 via Wykop
  • -2
@iggy_p: spaść nie spadnie bo jest za duży popyt, jednak chwila stablizacja cen na 2-3 lata na pewno nadejdzie bo już ceny są za bardzo spompowane, przy utrzymaniu obecnego tempa wzrostu w ciągu kilku lat nikt nie miałby zdolności bo nie rośnie proporcjonalnie do zarobków.

940

Po 23 latach wygrał w sądzie 22 mln zł. Państwo chce mu je odebrać

Po 23 latach wygrał w sądzie 22 mln zł. Państwo chce mu je odebrać

Marek Kubala po 23 latach samotnej walki wygrał od państwa miliony za zniszczenie firmy. Markowi Kubali nie pomogły apele do premiera i ministra sprawiedliwości. Prokuratoria Generalna zaskarżyła dziś korzystny dla niego wyrok sądu.

Szewczenko
z
forbes.pl
dodany: 31.05.2024, 20:47:05
  • 83
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    prawo
  • #
    panstwozdykty
  • #
    wydarzenia
Skipi1111
Skipi1111 01.06.2024, 10:44:20 via Wykop
  • 0
@wojciech_s: boli d--a, że prywaciarz wywalczył swoje pieniądze co?
  • <
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 27
  • Strona 21 z 27
  • >

Zysk Teoretyczny

  • Nie pytaj o uśrednianie – nie duszę się, bo nie łapię spadających noży🔪 W portfelu +2137 zł realnego zysku. Ja realizuję, Ty teoretyzujesz📈 W pokoju brak okna, w sercu Barka. Dywersyfikacja to tchórzostwo. Koncentracja to wolność.
  • Nasdaq

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.05.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.08.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking