Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Skipi1111

Skipi1111

Dołączył 13 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6167
  • Znaleziska 1080
  • Mikroblog 5087
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 33

941

Dramat pracowników Allegro. Muszą wrócić do biur

Dramat pracowników Allegro. Muszą wrócić do biur

Według komentarzy w serwisie GoWork.pl Allegro zarządziło powrót do biur na 4 dni w tygodniu, zostawiając możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu. Pracownicy w kometarzach nie szczędzą gorzkich słów pod adresem prezesa, a ocena firmy wynosi już 1.8 i wciąż spada

wychodze_z_friendzone
z
gowork.pl
dodany: 27.09.2025, 06:34:35
  • 559
  • #
    allegro
  • #
    programista15k
  • #
    januszebiznesu
  • #
    pracait
  • #
    kryzysit
  • #
    pracazdalna
Skipi1111
Skipi1111 28.09.2025, 15:58:33 via Wykop
  • 0
A niech to allegro w koncu padnie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Skipi1111
Skipi1111 28.07.2025, 11:27:37
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

povertybench
povertybench
povertybench
29.07.2025, 14:28:03 via Android
  • 0
@Skipi1111 Był. Ze wszystkich wojskowych uczelni awl to najgorszy syf
  • Odpowiedz
liczaon
liczaon
liczaon
01.08.2025, 20:40:47 via Android
  • 0
@povertybench czemu?
  • Odpowiedz

2408

Sprzedaż samochodow Jaguara w Europie spadła o 97,5%

Sprzedaż samochodow Jaguara w Europie spadła o 97,5%

W całej Europie w kwietniu zarejestrowano tylko 49 samochodów Jaguara. Rok wcześniej było to 1961 sztuk. Marka stawia teraz na luksusowe elektryki, wyłączając produkcję wielu modeli spalinowych. Rebranding i nowa kampania reklamowa Jaguara okazały się kompletną klapą.

przemyslaw-tabor
z
fxmag.pl
dodany: 30.06.2025, 11:01:35
  • 366
  • #
    jaguar
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
Skipi1111
Skipi1111 30.06.2025, 13:44:30 via Wykop
  • 0
@CH3j: no ja na przykład brałem 3 lata temu XE, w porównaniu do konkurencji bmw 3 czy audi a4 stosunek ceny do jakości bił na głowę, to co jaguar dawał w podstawie do niemca trzeba było dobierać wszystko osobno mimo, że sama podstawa była już znacznie drożej. Mam go do dzisiaj i jestem zadowolony, jedynym minusem był brak wyboru silnika jedynie w ofercie 2.0 benzyny 250 i 300km. Ale imo

584

Aż 8 mln Polaków w stanie wolnym. Za 5 lat będzie ich 13,5 mln. Era samotności c

Aż 8 mln Polaków w stanie wolnym. Za 5 lat będzie ich 13,5 mln. Era samotności c

Aktualnie niemal 8 mln Polaków wiedzie życie singla. To ponad 20% polskiego społeczeństwa (...) do 2030 roku w stanie wolnym będzie żyło aż 36% dorosłych Polaków, czyli ok. 13,5 mln populacji kraju. Mężczyźni częściej zmagają się z poczuciem samotności

SpiegelZunge
z
olsztyn.com.pl
dodany: 07.05.2025, 10:29:45
  • 361
  • #
    zwiazki
  • #
    samotnosc
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    spierdolenie
  • #
    logikaniebieskichpaskow
Skipi1111
Skipi1111 08.05.2025, 09:55:27 via Wykop
  • 0
@blargotron: Ato nie są te dane? 32mln to osoby dorosłe 18+, 17.3mln osób w małżeństwie czyli zostaje 14.7mln osób powyżej 18 lat bez formalnego związku, a tutaj mowa o 8 mln.

236

NBP ma już więcej złota niż EBC. Pękło 500 ton w skarbcach

NBP ma już więcej złota niż EBC. Pękło 500 ton w skarbcach

W kwietniu Narodowy Bank Polski kontynuował zakupy złota, dzięki czemu polskie rezerwy królewskiego metalu przebiły poziom 500 ton i są już większe od tych zgromadzonych przez Europejski Bank Centralny.

banzi
z
bankier.pl
dodany: 07.05.2025, 12:35:17
  • 95
  • #
    zloto
  • #
    gielda
  • #
    inwestycje
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
Skipi1111
Skipi1111 08.05.2025, 09:24:20 via Wykop
  • 1
@prgwzk: dobrze, że kupujemy złoto na papierze, które fizycznie nie ma pokrycia? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

705

Staż w Allegro? Bądź kobietą

Staż w Allegro? Bądź kobietą

Allegro organizuje spotkanie stażowe dla kobiet

lukbla
z
meetup.com
dodany: 22.03.2025, 11:14:19
  • 86
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklokobiet
  • #
    rownouprawnienie
Skipi1111
Skipi1111 22.03.2025, 19:08:08 via Wykop
  • -7
@THOgrim: i później zapłacisz za to geniuszu kupując na allegro
Skipi1111
Skipi1111 22.03.2025, 19:10:25 via Wykop
  • 2
@foooo: niestety ale patriotyzm gospodarczy w Polsce nie działa, spójrz ile powstaje lidlów i biedronek a ile zamyka sie osiedlowych sklepów/warzywniaków itp.
Skipi1111
Skipi1111 22.03.2025, 19:11:24 via Wykop
  • 0
Kto za te starze płaci?


@noHuman: pewnie kogoś starzy

1182

Prawda o zarobkach lekarzy. Niektórzy miesięcznie mają 300 tys. zł

Prawda o zarobkach lekarzy. Niektórzy miesięcznie mają 300 tys. zł

Lekarze w Polsce zarabiają dużo, jednak ich wynagrodzenie często owiane jest tajemnicą. Wątpliwości rozwiał raport Agencji Oceny Technologii Medycznych. Okazuje się, że niektórzy specjaliści w ciągu miesiąca otrzymują nawet 300 tys. zł. Co z resztą? Najwięcej zarabiają lekarze, którzy decydują się n

airaG
z
biznes.o2.pl
dodany: 09.03.2025, 13:23:52
  • 418
  • #
    zarobki
  • #
    pieniadze
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    zdrowie
  • #
    nfz
  • #
    lekarze
Skipi1111
Skipi1111 09.03.2025, 16:05:51 via Wykop
  • 0
@borsuk321: brakuje lekarzy a ty chcesz jeszcze im redukować liczbę godzin?

427

Akcje Tesli spadają od siedmiu tygodni

Akcje Tesli spadają od siedmiu tygodni

Akcje producenta samochodów Tesla spadają od siedmiu tygodni i zamknęły się w piątek na poziomie 270,48 dol. Spadek rozpoczął się od momentu dołączenia Elona Muska do administracji Donalda Trumpa w Waszyngtonie. To najdłuższa seria strat Tesli w ciągu 15 lat jej obecności na giełdzie - pisze CNBC.

ntdc
z
rmf24.pl
dodany: 08.03.2025, 12:57:30
  • 105
  • #
    tesla
  • #
    elonmusk
  • #
    pieniadze
  • #
    usa
  • #
    gielda
Skipi1111
Skipi1111 08.03.2025, 19:55:57 via Wykop
  • 4
@getin: amazon co by nie mówić zupełnie inny poziom ryzyka, cięźki do wygryzienia, chinczyki mogą konkurować ale pewnych rzeczy jak czas wysyłki nie przeskoczą więc amazon mimo ryzyka jest w miare bezpieczny w porównaniu do tesli

929

Tak Kanada walczy z cłami USA. Półki puste, a klienci bojkotują nawet Coca colę

Pokaż treści 18+

Tak Kanada walczy z cłami USA. Półki puste, a klienci bojkotują nawet Coca colę

Kanadyjczycy na pizzę zamiast wytwarzanego w USA pepperoni kładą mięso od rodzimych producentów. Nie piją coli, tylko wodę gazowaną z syropem klonowym. A ze sklepów wyrzucają znane amerykańskie alkohole.

tajemniczy-motorniczy
z
businessinsider.com.pl
dodany: 07.03.2025, 08:18:19
  • 293
  • #
    usa
  • #
    kanada
  • #
    trump
  • #
    heheszki
  • #
    gospodarka
  • #
    ciekawostki
Skipi1111
Skipi1111 07.03.2025, 14:38:06 via Wykop
  • 6
Jeżeli członkostwo nie jest możliwe (bo Kanada nie leży w Europie), to może być partnerem na zasadzie członka Unii.


@shadow_82: jedno nie wyklucza drugiego, patrz Gujana Francuska,

Zerowe cła na wymianę towarów i otwarty rynek pracy po obu stronach.


@shadow_82: obowiązuje już umowa CETA

642

Prezes UOKiK nakłada 66 milionów kary na największe elektromarkety i firmę Jura

Prawie 10 lat trwała zmowa pomiędzy spółką Jura Poland i właścicielami sklepów RTV Euro AGD, Media Markt i Media Expert.

tomkers
z
uokik.gov.pl
dodany: 05.03.2025, 09:43:24
  • 77
  • #
    uokik
  • #
    elektronika
  • #
    kawa
Skipi1111
Skipi1111 05.03.2025, 19:44:17 via Wykop
  • 1
@Martinjz: przecież istnieje nadal pod szyldem neonet. Ciekawe tylko czy x-kom dostałby tą karę do zapłaty za poprzedni zarząd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

396

Legendarny miliarder gromadzi rekordowe zapasy gotówki. Nie wyjaśnia powodów

Legendarny miliarder gromadzi rekordowe zapasy gotówki. Nie wyjaśnia powodów

94-letni prezes zarządu Berkshire Hathaway Waren Buffett sprzedał w czwartym kwartale 2024 roku akcje o wartości ponad 134 mld USD i zwiększył zapasy gotówki do rekordowych 334 mld USD

etepetete
z
money.pl
dodany: 23.02.2025, 10:05:24
  • 193
  • #
    gielda
  • #
    inwestycje
  • #
    gpw
  • #
    inwestowanie
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
Skipi1111
Skipi1111 23.02.2025, 18:53:17 via Wykop
  • -1
@joker007: żadna mentalnośc biedaka tylko zdrowy rozsądek, niech Musk wystawi swoje akcje na sprzedaż i zobaczysz ile okażą się być rzeczywiście warte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skipi1111
Skipi1111 23.02.2025, 19:09:43 via Wykop
  • -2
@Bitcoin_za_milion_USD: to jak panie bogaczu zareaguje giełda na informację o wyprzedaży akcji twarzy marki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1272

Otomoto.pl od lutego ceny ogłoszeń +61% Szukacie jeszcze tam aut?

Otomoto.pl od lutego ceny ogłoszeń +61% Szukacie jeszcze tam aut?

Cena za ogłoszenie w styczniu 2025 - 150 PLN Cena za ogłoszenie w lutym 2025 - 240 PLN Ja odpadam. Oto do czego prowadzi monopol korporacji, który z wygody sami sobie zafundowaliśmy. link do cennika: https://pomoc.otomoto.pl/otomotohelpcenter/s/article/cennik-dla-klientow-indywidualnych#cars

jdef90
z
otomoto.pl
dodany: 20.02.2025, 17:56:49
  • 287
  • #
    inflacja
  • #
    januszebiznesu
  • #
    cebuladeals
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
Skipi1111
Skipi1111 23.02.2025, 14:26:08 via Wykop
  • 0
@ppompka: czego tu nie rozumiesz? allegro ma pule klientów z której korzysta a w jaki sposób chcesz trafić na stronę sklepu, który ma mieć taniej? Taki sklep musi ładować kupe kasy w reklamy, żeby ktokolwiek trafił na stronę tego sklepu..

1539

Erdogan pomaga Ukrainie

PILNE: Erdogan właśnie rzucił rękawicę Turcja popiera PEŁNĄ integralność terytorialną Ukrainy. Turcja nie jest w tym tylko jakimś pobocznym graczem. Kontrolują Morze Czarne. Kontrolują południową flankę NATO. A teraz Erdoğan jasno daje do zrozumienia: przejęcie ziemi przez Rosję nie podlega nego

MrNeko
z
ynetnews.com
dodany: 19.02.2025, 10:32:06
  • 175
  • #
    ukraina
  • #
    turcja
  • #
    erdogan
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    polityka
Skipi1111
Skipi1111 19.02.2025, 12:03:27 via Wykop
  • 1
@gl0wa: pewnie chodzi o surowce m.in lit. Przy ustanawianiu granic obecnej UA nikt nie brał pod uwagę, że mają pod sobą tak wiele rzadkich i niezbędnych surowców. Najpierw upomniała się Rosja a później zwęszyło to USA. Teraz każdy w regionie chce cos na tym ugrać.

283

W styczniu 2025 w Polsce sprzedały się 103 Tesle. Spadek o 49 proc. r/r.

W styczniu 2025 w Polsce sprzedały się 103 Tesle. Spadek o 49 proc. r/r.

50% spadek w PL, 60% spadek w DE.

konto usunięte
z
elektrowoz.pl
dodany: 10.02.2025, 08:49:15
  • 153
  • #
    tesla
  • #
    samochody
  • #
    gielda
Skipi1111
Skipi1111 10.02.2025, 19:03:21 via Wykop
  • 2
@CipakKrulRzycia: przecież te chińczyki już są dużo korzystniejsze bez dopłat, sam na elektryka sie nię skuszę ale byd seal jest w dużo lepszej cenie od tesli a pewnie nawet lepszej jakości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

543

Jak wygląda realizacja trzyletniej gwarancji w Lidl?

Jak wygląda realizacja trzyletniej gwarancji w Lidl?

Ja od Lidl już nic nie oczekuję. Poniższą historyjkę opisuję tu z dwóch powodów: *dlatego, że obiecałem to Lidl, "jako się rzekło, kobyłka u płota" *ale przede wszystkim jako przestrogę dla Was.  Poczytajcie zatem jak Lidl traktuje klientów-pod rozwagę w kwestii ewentualnych Waszych zakupó

ja_Aj
z
wykop.pl
dodany: 28.01.2025, 22:44:16
  • 179
  • #
    lidl
  • #
    wykopefekt
  • #
    afera
  • #
    reklamacje
  • #
    serwis
  • #
    januszbiznesu
Skipi1111
Skipi1111 29.01.2025, 12:00:32 via Wykop
  • 0
@od-bana-do-bana: a wiesz czemu "wymieniają"? bo tak mają zakontraktowane z dostawcami, że są zmuszeni do uwzględnienia reklamacji to nie lidl jest taki dobroduszny tylko jest to wynikiem nacisku monopolisty

652

Tu sprawdzisz jaka jest obecnie kolejka na SORach w Polsce.

Pod tym adresem w czasie rzeczywistym sprawdzisz długość kolejek na SORach w Polsce oraz orientacyjny czas oczekiwania na przyjęcie.

uzus
z
pacjent.gov.pl
dodany: 24.01.2025, 14:03:34
  • 153
  • #
    polska
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
Skipi1111
Skipi1111 24.01.2025, 18:15:55 via Wykop
  • 0
@PanLodowegoOgrodu: trzeba fuzje brzegu zrobić
Skipi1111 - @PanLodowegoOgrodu: trzeba fuzje brzegu zrobić

źródło: Zrzut ekranu 2025-01-24 o 19.14.40

Pobierz

413

Ja się nie ścigałem ... Ty jednak dziecko jesteś

Ja się nie ścigałem ... Ty jednak dziecko jesteś

Idealna podsumowanie sytuacji przez pasażerkę... Kwintesencja polskich dróg 26.12.2024 Autostrada A4

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 28.12.2024, 10:49:00
  • 92
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawojazdy
  • #
    kierowcy
  • #
    stopagresjidrogowej
Skipi1111
Skipi1111 28.12.2024, 18:28:33 via Wykop
  • 16
Nagrywający debil sam na siebie dowody do internetu wrzuca xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

545

Dostał rachunek za prąd. Do zapłaty 21 tys. zł. "Państwo w państwie"

Dostał rachunek za prąd. Do zapłaty 21 tys. zł. "Państwo w państwie"

Pan Tomasz z Zielonej Góry zapłacił ponad 21 tys. zł za prąd za 2023 rok. Dostał również niepokojące prognozy na kolejne

starnak
z
next.gazeta.pl
dodany: 03.11.2024, 11:53:44
  • 175
  • #
    polska
  • #
    prad
  • #
    energia
  • #
    rachunki
Skipi1111
Skipi1111 04.11.2024, 08:05:25 via Wykop
  • 0
@balbezaur: bo dotychczas możesz mieć podpięte urządzenia które są w trybie biernym i nie pracują więc nie zużywaja kW ale są podłączone do sieci i z nowym licznikiem zacznie być to naliczane jako opłata od przesyłu energii mimo, że nie jest wykorzystywana. Tak w skrócie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1058

Polska na liście najgorszych miejsc na świecie do prowadzenia biznesu

Polska na liście najgorszych miejsc na świecie do prowadzenia biznesu

Polska znajduje się na liście najgorszych krajów do prowadzenia biznesu, wynika z informacji przekazanych przez ekspertów Preply. Najgorzej jest w Grecji, Francji i Kolumbii.

NBPPPE
z
fxmag.pl
dodany: 18.10.2024, 08:58:21
  • 139
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    firma
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    dzialalnoscgospodarcza
Skipi1111
Skipi1111 18.10.2024, 17:34:21 via Wykop
  • 2
@666wykopek666: czyli nie dotrwałem nawet do duźego ZUSu, nie zatrudniam ludzi ale jestem juź specjalistą wykopkiem
Skipi1111
Skipi1111 01.10.2024, 06:59:35
  • 0
Potrzebuje ogrzać pomieszczenie gospodarcze o wymiarach 5 m x 5 m.

Musi to być coś przenośnego, aby później bez problemu można było przenieść, czym można to ogrzać w miarę skutecznie i oszczędnie?

#pytanie #budownictwo #remontujzwykopem #budujzwykopem #ogrzewanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lkjp
lkjp
01.10.2024, 07:00:19 via Wykop
  • 4
@Skipi1111: ognisko
  • Odpowiedz
xdTM
xdTM
01.10.2024, 07:24:54 via Wykop
  • 1
@Skipi1111: butla propanu + nagrzewnica gazowa ;)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 26
  • Strona 18 z 26
  • >

Zysk Teoretyczny

  • Nie pytaj o uśrednianie – nie duszę się, bo nie łapię spadających noży🔪 W portfelu +2137 zł realnego zysku. Ja realizuję, Ty teoretyzujesz📈 W pokoju brak okna, w sercu Barka. Dywersyfikacja to tchórzostwo. Koncentracja to wolność.
  • Nasdaq

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.05.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.08.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia