#gielda jak to jest, że taki sive skoro nie jest notowany na nasdaqu wiec nie ma pre i after marketu potrafi się otwierać ze świecą +5, +10% albo -5% od razu po otwarciu i nie można trafić ze zleceniem, teraz dam buy instant zeby kupilo rano i jestem pewny ze to sie zrealizuje za 80sek albo wiecej xd

Skipi1111












