Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Skipi1111

Skipi1111

Dołączył 13 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6616
  • Znaleziska 1081
  • Mikroblog 5535
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 34
Skipi1111
Skipi1111 47 min temu
  • 3
#gielda jak to jest, że taki sive skoro nie jest notowany na nasdaqu wiec nie ma pre i after marketu potrafi się otwierać ze świecą +5, +10% albo -5% od razu po otwarciu i nie można trafić ze zleceniem, teraz dam buy instant zeby kupilo rano i jestem pewny ze to sie zrealizuje za 80sek albo wiecej xd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
Autor
27 min temu via Wykop
  • 1
@krash: a czyli to takie oszukistwo
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 2 godz. i 20 min temu
  • 4
#gielda jak to jest, że większośc na zielono a wszystkie śmieciuchy od serenitiego na czerwono xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
2 godz. i 30 min temu
  • 10
PRZYPOMINAM.
#gielda
vladi_putin - PRZYPOMINAM.
#gielda

źródło: VELO

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 2 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: a jak przejebiesz wszystko to jak im spłacasz? xD
  • Odpowiedz
Herm1t
Herm1t
3 godz. i 57 min temu
  • 0
Zapraszam do dyskusji, jaka jest logika mag7 żeby pompować pamięciarzy kosztem swoich firm które lecą na p---e od dluzszego czasu?

#gielda
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 3 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 0
@Herm1t: nie mają wyboru
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 3 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@Herm1t: no ale co mają zrobić jak chcą się dalej rozwijać muszą kupować. auto kupiłeś a mogłeś przecież dalej na koniu jeździć
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
4 godz. i 29 min temu
  • 44
#gielda jedne wyniki i człowiek wchodzi do elitarnego klubu #inwestor100k. Jeszcze niedawno stuknęło 50k, od tamtej pory wpłaciłem 2k zł, co mi zostało z jakieś pensji.

Dziękuję wszystkim na tagu na dobrą zabawę i widzimy się na 200k!
jatutylkonamoment - #gielda jedne wyniki i człowiek wchodzi do elitarnego klubu #inwe...

źródło: IMG_7228

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 4 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 2
@perfumowyswir: marvell
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 4 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 1
@ja_tu_tylko_na_moment: ładny portfel też muszę zrzucić wszystko i zostawić ze 3 spółki najleopsze xd
  • Odpowiedz
adam-kwiatkowski783
adam-kwiatkowski783
5 godz. i 52 min temu
  • 0
Ten sivers podpompuje ? Promocja się cały czas polepsza. #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 5 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 2
@adam-kwiatkowski783: nie traciłeś przez zakup tylko przez sprzedaż. Sive był tutaj po 24 sek podawany
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 6 godz. i 36 min temu
  • 0
#gielda siwy bajerant to jest jednak gosc zamiast rosnąć jak wszystko to wraca po peroniarzy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogalikznadzieniem
Rogalikznadzieniem
6 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@Skipi1111: Ja już zapakowany, możemy odjeżdżać
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
6 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 1
@Skipi1111: on wraca po kółkarzy xd
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 13 godz. i 50 min temu
  • 0
#gielda Japonia dzisiaj +4,15% po Korei można było się tego spodziewać ale Japonia rzadko kiedy robi tak mocne strzały
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT
13 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@Skipi1111: niech moja kioxie pompują
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
14 godz. i 59 min temu
  • 8
#gielda jak teraz patrzę na overnight to chyba warto było załadować 60k w ETFy na semisy xD ale te pierwsze to zdradliwe są synek, tymczasem wracam spać xd
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 13 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: Kioxia będzie w 2027 też na ameryczce ciekawe tylko czemu tak długo to zajmuje
  • Odpowiedz
adam-kwiatkowski783
adam-kwiatkowski783
14 godz. i 16 min temu
  • 0
Co kupić ? #gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 14 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 0
@Palinkka: przecież to jakiś śmieciuch nad smieciuchami a nawet gorzej, boczniak śmieciuch
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 14 godz. i 18 min temu
  • 0
#gielda najgorzej że sive odjedzie dzisiaj 😠
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rofloller
rofloller
rofloller
13 godz. i 50 min temu via Wypiek
  • 0
@krystekw2 w górę albo w dół.
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi
13 godz. i 28 min temu via Android
  • 1
@Skipi1111: dobrze, muszę podreperować budżet lekko a dokupiłem nieco wczoraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PolakBogacz
PolakBogacz
21 godz. i 28 min temu
  • 0
#gielda

Czego najchętniej byś się pozbył ze swojego portfela?

  • Microsoft 36.6% (34)
  • Meta 12.9% (12)
  • Alphabet 5.4% (5)
  • Tesla 19.4% (18)
  • Palantir 8.6% (8)
  • Micron 17.2% (16)

Oddanych głosów: 93

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 21 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 0
@PolakBogacz: zostawiłbym tylko googla i microna z tego
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 21 godz. i 34 min temu
  • 1
#gielda sprzedam chyba wszystkie smieciuchy jak odbija i robie portfel z 3 czempionów micron nebius i marvell ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 21 godz. i 38 min temu
  • 2
#gielda a my w XTB i nie mamy post-marketu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krogalik
Krogalik
21 godz. i 49 min temu
  • 4
#gielda a do jutra 15:30 ile z tego hajpu zostanie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 21 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 1
@Krogalik: a co ty taki chitry na wiedzę
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 21 godz. i 58 min temu
  • 3
#gielda czy mikron jest już po 1500 w post-market, szukaj
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kakoq
Kakoq
22 godz. i 18 min temu
  • 10
#gielda ciekawe czy kiedyś jeszcze wrócimy do tych czasów gdzie cokolwiek się nie kupiło to i tak rosło
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 22 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 0
@Kakoq: wtedy bylem najlepszym analitykiem
  • Odpowiedz
hrabia_ponimirski
hrabia_ponimirski
23 godz. i 28 min temu
  • 1
Myśleliście nad tym żeby nie trzymać wszystkiego w stockach które zrobiły 10x/40x w rok? Może by tak wami nie telepało?
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 23 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 0
@hrabia_ponimirski: a tak można?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Zysk Teoretyczny

  • Nie pytaj o uśrednianie – nie duszę się, bo nie łapię spadających noży🔪 W portfelu +2137 zł realnego zysku. Ja realizuję, Ty teoretyzujesz📈 W pokoju brak okna, w sercu Barka. Dywersyfikacja to tchórzostwo. Koncentracja to wolność.
  • Nasdaq

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.05.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.08.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking