Hossa i bessa na przestrzeni jednego miesiąca krwa wy hazardziści cfd to już przechodzicie ludzkie pojęcie
Ciągle to samo mówię, cfd to g0wno i scam, akcje są tylko dla ludzi którzy mają coś we łbie i są w miarę zaangażowani czyli nie ty ani 90% tagu, dca etf sp500 w tanim dm na ike jest dla 90%, smieciuchy to pump and dump jak altcoiny i nft, a Bitcoin nie ma żadnego fundamentu
#gielda czyli co jak spacex zadebiutowało to nie ciągnęło ze sobą do góry żadnego kosmicznego śmieciucha ale jak spacex spada to cały kosmos także spada?
CZY DZISIAJ 21 CZERWCA JEST NIEDZIELA HANDLOWA NA GIEŁDZIE? CZY GIEŁDA JEST OTWARTA 21.06.2026? Wiele osób, zwłaszcza początkujących graczy na rynkach finansowych, każdego ranka zadaje sobie kluczowe pytanie: czy dzisiaj giełda jest otwarta? Inwestowanie w akcje, fundusze ETF czy surowce to dynamiczny proces, który wymaga nieustannej kontroli nad własnym kapitałem. Aby dowiedzieć się, czy w dniu dzisiejszym, czyli 21 czerwca, inwestorzy detaliczni mogą składać zlecenia kupna i sprzedaży na takich platformach jak XTB
@Skipi1111: Grzeczniej mi tutaj, bo dałem się na to nagonić SIVEmu bajerantowi ( ͡°͜ʖ͡°) na szczęście nie kupiłem na górce i jestem tylko na -15% ( ͡°͜ʖ͡°)
#gielda tyle się mówi, że w usa praca to tyrka i nie masz tam dnia wolnego a już drugi raz w ciągu 2 miesiący usa mnie wkurza swoimi długimi weekendami
No i jak tam, wielcy kosmiczni wizjonerzy z tagu #gielda? Elon już spakował wasze oszczędności życia do Starshipa i odpalił silniki, czy na razie tylko pali wam kapitał na pasie startowym?
Widzę, że na tagu nagle dziwna cisza, a tymczasem kurs SpaceX po tym całym napompowanym IPO już leci na łeb na szyję. Czerwone świeczki gaszą wasze marzenia o kolonizacji Marsa szybciej, niż Elon gasił pożary w Twitterze.
@ethize: mógł sprzedać ale sprzedał tylko grubas ( ͡°͜ʖ͡°)
Zysk Teoretyczny
Nie pytaj o uśrednianie – nie duszę się, bo nie łapię spadających noży🔪
W portfelu +2137 zł realnego zysku. Ja realizuję, Ty teoretyzujesz📈
W pokoju brak okna, w sercu Barka.
Dywersyfikacja to tchórzostwo. Koncentracja to wolność.
https://wykop.pl/wpis/86618383/gielda-3-podwyzki-stop-jeszcze-w-tym-roku-to-troch