Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Skipi1111

Skipi1111

Dołączył 13 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6560
  • Znaleziska 1081
  • Mikroblog 5479
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 34
  • Dodane (914)
  • Komentowane (2642)
  • Plusowane (1923)
Skipi1111
Skipi1111 6 min temu
  • 1
#gielda to poważnie wszystko tak spada tylko dlatego że micron raportuje dzisiaj czy mnie ominęło coś ważnego bo to brzmi zbyt absurdalnie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy
6 min temu via Wykop
  • 0
@Skipi1111: jutro raportuje

https://wykop.pl/wpis/86618383/gielda-3-podwyzki-stop-jeszcze-w-tym-roku-to-troch
@thisguy1 0
#gielda 3 podwyżki stóp jeszcze w tym roku to trochę agresywnie. Chyba pod to market teraz odwala?
więcej
  • Odpowiedz
sztrach
sztrach
przed chwilą via Android
  • 0
@Skipi1111: Bank of America przewiduje 3 podwyżki stóp w tym roku
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 1 godz. i 13 min temu
  • 3
#gielda kioxia -15%, sk hynix -12.50%
Skipi1111 - #gielda kioxia -15%, sk hynix -12.50%

źródło: jest-w-pyte-ch%C5%82opaki-z-brak%C3%B3w

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 1 godz. i 15 min temu
  • 0
#gielda gotowi na kolejny krach stulecia? xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 3 godz. i 16 min temu
  • 1
#gielda jak wróciła hossa to @pysznewpierdalator zamknął mordę, przypadek?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
1 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 0
Hossa i bessa na przestrzeni jednego miesiąca krwa wy hazardziści cfd to już przechodzicie ludzkie pojęcie

Ciągle to samo mówię, cfd to g0wno i scam, akcje są tylko dla ludzi którzy mają coś we łbie i są w miarę zaangażowani czyli nie ty ani 90% tagu, dca etf sp500 w tanim dm na ike jest dla 90%, smieciuchy to pump and dump jak altcoiny i nft, a Bitcoin nie ma żadnego fundamentu
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 4 godz. i 37 min temu
  • 0
#gielda kibel dzisiaj 😁
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 14 godz. i 3 min temu
  • 2
#gielda ale pompa po wyleszczeniu słabych rączek
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NimooZysku
NimooZysku
14 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 5
@Skipi1111: kto po tak małych spadkach dał się wyleszczyć... chyba nikt. Jakby gruby chciał to naprawde wytestowałby rączki
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 14 godz. i 41 min temu
  • 0
#gielda ale peng jak rasowy śmieciuch zrobił 20% żeby spaść do 3%
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
Autor
14 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 1
@vladi_putin: pingwinek
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
14 godz. i 38 min temu via iOS
  • 1
@Skipi1111:
vladi_putin - @Skipi1111:

źródło: IMG_1638

Pobierz
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 17 godz. i 25 min temu
  • 10
#gielda jak wam powiem, że załadowałem się w intela za 131$ to nie uwierzycie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel
17 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
@Skipi1111: xd
  • Odpowiedz
bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
17 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
@Skipi1111: odbije
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 17 godz. i 32 min temu
  • 2
#gielda marvell ale co ty robisz miałeś robić raid na 1000$
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja
17 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 2
@Skipi1111: is over
assninja - @Skipi1111: is over

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
Autor
17 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 0
@assninja: no niby tak ale jest niedosyt ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 18 godz. i 39 min temu
  • 9
#gielda czyli co jak spacex zadebiutowało to nie ciągnęło ze sobą do góry żadnego kosmicznego śmieciucha ale jak spacex spada to cały kosmos także spada?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
18 godz. i 39 min temu via iOS
  • 8
@Skipi1111: tak a o co chodzi
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
18 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 4
@Skipi1111: Tak a o co chodzi
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 18 godz. i 47 min temu
  • 0
#gielda a my w pingwinie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 19 godz. i 15 min temu
  • 1
#gielda dobrze wrócić po długim weekendzie na zielono
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 przedwczoraj, 09:10:19
  • 4
CZY DZISIAJ 21 CZERWCA JEST NIEDZIELA HANDLOWA NA GIEŁDZIE? CZY GIEŁDA JEST OTWARTA 21.06.2026?
Wiele osób, zwłaszcza początkujących graczy na rynkach finansowych, każdego ranka zadaje sobie kluczowe pytanie: czy dzisiaj giełda jest otwarta? Inwestowanie w akcje, fundusze ETF czy surowce to dynamiczny proces, który wymaga nieustannej kontroli nad własnym kapitałem. Aby dowiedzieć się, czy w dniu dzisiejszym, czyli 21 czerwca, inwestorzy detaliczni mogą składać zlecenia kupna i sprzedaży na takich platformach jak XTB
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 20.06.2026, 18:23:33
  • 9
#gielda fajna ta hossa taka nie za długa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NimooZysku
NimooZysku
20.06.2026, 18:28:02 via Wykop
  • 8
@Skipi1111: w czasie 3 dni zamkniętej giełdy mieliśmy już 3 hossy i 3 bessy POKOLENIOWE.
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 20.06.2026, 12:20:52
  • 64
#gielda
Skipi1111 - #gielda

źródło: everyone-on-here-v0-rar5qkk5np7h1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hidexxx
Hidexxx
20.06.2026, 15:04:40 via Wykop
  • 17
@Skipi1111: trzeba co chwile sprawdzać czy moja inwestycja długoterminowa jest dalej słuszna, czy nie lepiej zamienić na inną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Vateusz23
Vateusz23
20.06.2026, 17:41:35 via Wykop
  • 3
@Hidexxx: nawet w weekend jest sprawdzane. Serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 20.06.2026, 03:38:25
  • 0
#gielda zdradziłem microna dla kioxii pzdr
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

perfumowyswir
perfumowyswir
20.06.2026, 07:12:08 via Wykop
  • 2
@Skipi1111: czyli wystrzał przed nami, dziękujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
20.06.2026, 07:19:38 via Wykop
  • 1
@Skipi1111: Co w rodzinie to nie zginie
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 19.06.2026, 16:09:39
  • 1
#gielda Tu mama adisona, jak się bawicie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AtlantyQ
AtlantyQ
19.06.2026, 16:15:48 via Android
  • 0
@Skipi1111: Wyśmienicie
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
19.06.2026, 17:31:54 via iOS
  • 1
@Skipi1111: wieje chujem
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 19.06.2026, 12:31:51
  • 2
#gielda ale ten x-fab to jest ściek
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanLaguna
JanLaguna
19.06.2026, 12:34:02 via Wykop
  • 1
@Skipi1111: Grzeczniej mi tutaj, bo dałem się na to nagonić SIVEmu bajerantowi ( ͡° ͜ʖ ͡°) na szczęście nie kupiłem na górce i jestem tylko na -15% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
19.06.2026, 13:33:20 via Android
  • 0
@Skipi1111: tak ale kurs tego nie pokazuje AXTI leci na ryj
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 19.06.2026, 10:06:14
  • 26
#gielda tyle się mówi, że w usa praca to tyrka i nie masz tam dnia wolnego a już drugi raz w ciągu 2 miesiący usa mnie wkurza swoimi długimi weekendami
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
19.06.2026, 10:07:34 via Wykop
  • 41
@Skipi1111: Strasznie leniwe te burgery. W taki sposób nie zbuduja kapitalistycznego raju
  • Odpowiedz
Leniek
Leniek
19.06.2026, 12:03:20 via Wykop
  • 0
@Skipi1111: panie inwestoreczku bank holidays są jak nazwa wskazuje dla Bogdanoffa, nie dla Johnareczka na dnie drabiny korporacyjnej
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 18.06.2026, 17:30:41
  • 6
No i jak tam, wielcy kosmiczni wizjonerzy z tagu #gielda? Elon już spakował wasze oszczędności życia do Starshipa i odpalił silniki, czy na razie tylko pali wam kapitał na pasie startowym?

Widzę, że na tagu nagle dziwna cisza, a tymczasem kurs SpaceX po tym całym napompowanym IPO już leci na łeb na szyję. Czerwone świeczki gaszą wasze marzenia o kolonizacji Marsa szybciej, niż Elon gasił pożary w Twitterze.

Oczywiście elita i
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize
18.06.2026, 17:37:24 via Wykop
  • 12
NIE DOTYKAĆ TEGO DEBIUTU


@Skipi1111: ale każdy kto kupił na debiucie mógł sprzedawć wczoraj po 220, więc ta porada była nietrafna
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
Autor
18.06.2026, 17:49:30 via Wykop
  • 3
@ethize: mógł sprzedać ale sprzedał tylko grubas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 45
  • Strona 1 z 45
  • >

Zysk Teoretyczny

  • Nie pytaj o uśrednianie – nie duszę się, bo nie łapię spadających noży🔪 W portfelu +2137 zł realnego zysku. Ja realizuję, Ty teoretyzujesz📈 W pokoju brak okna, w sercu Barka. Dywersyfikacja to tchórzostwo. Koncentracja to wolność.
  • Nasdaq

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.05.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.08.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking