Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Saper86

Saper86

Dołączył 16 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 65639
  • Znaleziska 50975
  • Mikroblog 14664
  • Obserwujący 59
  • Obserwowane 171
pekas
pekas
01.09.2025, 05:35:04
  • 6
#zegarki #pytaniedoeksperta

Który ładniejszy? Którego sobie kupić? ( ͡º ͜ʖ͡º)
pekas - #zegarki #pytaniedoeksperta 

Który ładniejszy? Którego sobie kupić? ( ͡º ͜ʖ͡...

źródło: temp_file4905996092898952764

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saper86
Saper86 01.09.2025, 06:19:36 via iOS
  • 16
@pekas górny
  • Odpowiedz
jazdaniebieski2023
jazdaniebieski2023
jazdaniebieski2023
31.08.2025, 07:31:22
  • 268
Zamykać główne ulice w mieście bo ktoś chce sobie pobiegać xD #szczecin #polska
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saper86
Saper86 31.08.2025, 13:27:08 via iOS
  • 1
@jazdaniebieski2023 op się zesrał, bo mu raz w roku kilka ulic w mieście zamknęli xD
  • Odpowiedz
Saper86
Saper86 31.08.2025, 13:31:23 via iOS
  • 1
@jazdaniebieski2023 no rzeczywiście straszne. Dzisiaj miałem dokładnie tą samą sytuację w swoim mieście i nie biadolę z tego powodu, tylko inaczej planuję przejazd
  • Odpowiedz
Saper86
Saper86 31.08.2025, 14:01:27 via iOS
  • 1
@jazdaniebieski2023 no tragedia się stała, że w nd do galerii nie można było jechać ( ͡° ͜ʖ ͡°) od dzisiaj wiedziałeś, że Ci ulice zamkną?
  • Odpowiedz
tojapaweu
tojapaweu
30.08.2025, 09:40:29
  • 1615
Uwaga! Mamy pierwszy przypadek w Polsce, że dzieci będą się wychowywać bez taty!

#radom #lotnictwo #zalesie
tojapaweu - Uwaga! Mamy pierwszy przypadek w Polsce, że dzieci będą się wychowywać be...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saper86
Saper86 30.08.2025, 14:02:50 via iOS
  • 0
@PomidorovaLova jedyne rozsądne komentarze, w tym hejterskim wpisie. OP z bandą debili prześcigają się w wyścigu na większe chłopskie s----------e umysłowe. Nawet mi ich nie żal
  • Odpowiedz
Kozzi
Kozzi
28.08.2025, 14:47:11
  • 472
Aż muszę się z wami podzielić jak zauroczyła mnie dziś taka oto inicjatywa na szlaku (。◕‿‿◕。) Akurat miałem 55km pedałowania za sobą i taka kolka weszła jak złoto i dała siły na następne kilometry ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem (。◕‿‿◕。)
#gory #rower #chwalesie
Kozzi - Aż muszę się z wami podzielić jak zauroczyła mnie dziś taka oto inicjatywa na...

źródło: temp_file2060638105746543976

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saper86
Saper86 28.08.2025, 18:41:20 via iOS
  • 3
@Kozzi ja tego doświadczyłem w 2016r w Norwegii w jednym z fjordów. Ratowało morale po deszczowych i zimnych 2/3 dniach trekkingu
  • Odpowiedz
Saper86
Saper86 27.08.2025, 10:56:20
  • 1
po ostatnich wyborach, staram się jak najmniej interesować polską #polityka Wchodząc i patrząc na główną i tym, jakie absurdy serwują nam rządzący i obecny prezydent (oraz jakie opinie mają wykopki) wiem, że dobrze postępuję.

#wpiszdupy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saper86
Saper86 12.08.2025, 08:10:36
  • 0
kolejny typ przyznaje, że USA ma programy odzyskiwania szczątków statków obcych #usa #kongres #ufo
Saper86 - kolejny typ przyznaje, że USA ma programy odzyskiwania szczątków statków ob...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saper86
Saper86
Autor
12.08.2025, 08:22:55 via Wykop
  • 0
@bartek-andrzejewski9994: czy ja wiem? Dla mnie to w końcu ktoś chce ze względów bezpieczeństwa wyjaśnić, co właściwie się dzieje w ich przestrzeni powietrznej i co towarzyszy ich flocie. Mają dużo dowodów na to, że coś się jednak dzieje i trzeba byłoby to jednak wyjaśnić
  • Odpowiedz

792

Jerzy Dziewulski nie żyje. Polski antyterrorysta miał 81 lat

Jerzy Dziewulski nie żyje. Polski antyterrorysta miał 81 lat

Nie żyje Jerzy Dziewulski. Policjant, antyterrorysta, polityk, a także jeden z dowódców operacji "Most" miał 81 lat. Informację o jego śmierci potwierdziła w rozmowie z Polsat News rodzina.

dylann-nowe-konto
z
polsatnews.pl
dodany: 11.08.2025, 12:26:13
  • 133
  • #
    kraj
  • #
    policja
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Saper86
Saper86 11.08.2025, 14:00:59 via iOS
  • -18
@Tomek3322 stary komuch owszem, ale co jest nie tak z obecną ustawą? Starałeś się w ogóle kiedykolwiek o pozwolenie na b--ń?
janekplaskacz
janekplaskacz
janekplaskacz
07.08.2025, 18:10:45
  • 0
Mirki, co polecacie zobaczyć w #wieden #austria ?
Już kiedyś byłem i szukam czegoś spoza głównych atrakcji.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saper86
Saper86 07.08.2025, 18:51:54 via iOS
  • 0
@janekplaskacz idź do Naturhistorisches Museum jak nie byłeś
  • Odpowiedz
Saper86
Saper86 06.08.2025, 06:25:27
  • 7
Zajebistą pierwszą damę mieliśmy #prezydent #polska
Saper86 - Zajebistą pierwszą damę mieliśmy #prezydent #polska
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fandolores
Fandolores
Fandolores
06.08.2025, 07:27:47 via Wykop
  • 4
@Saper86: to chyba jej najdłuższa przemowa od 10 lat xD
  • Odpowiedz
Bujak
Bujak
06.08.2025, 07:44:24 via Wykop
  • 4
@Saper86: @na_ulicy_maslo_trzaslo oni mieli się rozwodzić w 2015, ale wygrana pokrzyżowała plany XD
  • Odpowiedz

803

Jesteś ładną blondynką = jesteś NAZISTKĄ! Sydney Sweeney i odklejka aktywiszczy

Jesteś ładną blondynką = jesteś NAZISTKĄ! Sydney Sweeney i odklejka aktywiszczy

Kampania reklamowa z udziałem Sydney Sweeney dla marki American Eagle pod hasłem "Sydney Sweeney has great jeans" (gra słów dżinsy-geny) wywołała potężny ból pośladów u ideowych odklejeńców. Zarzucili oni reklamie promowanie...nazizmu.

DebowyMocny
z
youtube.com
dodany: 01.08.2025, 17:19:23
  • 192
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    wydarzenia
  • #
    heheszki
  • #
    ciekawostki
  • #
    ameryka
Saper86
Saper86 02.08.2025, 04:46:34 via iOS
  • 7
@musztym wejdź na x, tam jest tego pełno.
ZawzietyRobaczek
ZawzietyRobaczek
ZawzietyRobaczek
25.07.2025, 19:41:44
  • 2
#film #filmnawieczor #kadrnadobranoc #oldboy Ten film jest obrzydliwy.. nie pozdrawiam
ZawzietyRobaczek - #film #filmnawieczor #kadrnadobranoc #oldboy Ten film jest obrzydl...

źródło: Zrzut ekranu 2025-07-25 214058

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saper86
Saper86 25.07.2025, 19:53:30 via iOS
  • 3
@ZawzietyRobaczek oglądałem wieki temu, a wciąż z kina koreańskiego najbardziej wspominam właśnie Oldboya
  • Odpowiedz

2073

MŁODZI POLACY MAJĄ PRZE***

Pokaż treści 18+

MŁODZI POLACY MAJĄ PRZE***

Zarabiasz 7 tys. zł i masz 2 dzieci? Nowa tablica alimentacyjna pokazuje, że po rozstaniu zostaje Ci 300 zł. Pamiętaj, że 75% rozwodów inicjują kobiety. Kupno mieszkania? Zapomnij. Za to masz zakaz aborcji i jednoczesne wyzwolenie Polek. Panowie i Panie - mamy: prze-je-**-ne

lskx
z
youtube.com
dodany: 24.07.2025, 16:55:49
  • 333
  • #
    afera
  • #
    p0lka
  • #
    nieruchomosci
  • #
    alimenty
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    zwiazki
Saper86
Saper86 24.07.2025, 19:53:41 via iOS
  • 0
@Kibishi gratuluję, dałeś najgorszą poradę z możliwych :D 1. Alimenty liczone są często z ostatniego roku -dwóch Twoich PITów 2. Nie dotyczą Twojego aktualnego wynagrodzenia, tylko Twoich możliwości zarobkowych
Saper86
Saper86 25.07.2025, 12:33:24 via iOS
  • -2
@ekektrykpozdalnym fajne podejście xd za wolność ludzie życie oddawali, także widzę już jak mówisz „yolo, wolę iść do więzienia” i faktycznie się w nim dobrze poczujesz
Saper86
Saper86 25.07.2025, 13:03:04 via iOS
  • 2
@ekektrykpozdalnym jest też trzecia opcja - wywieranie presji społecznej, choć żaden ze mnie społeczniak
Saper86
Saper86 25.07.2025, 11:44:20
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Last_Viking
Last_Viking
25.07.2025, 12:04:42 via Wykop
  • 37
Typowe u prawaków. Trzeba wymyślić sobie chochoła i z całą mocą z nim walczyć ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
lycaon_pictus
lycaon_pictus
25.07.2025, 13:04:58 via Wykop
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Saper86
Saper86 18.07.2025, 10:42:21
  • 1
czy sprzedawanie czegokolwiek na #olx zawsze musi zaczynać się od prób oszustwa od "kupujących"?

#kichiochpyta #wpiszdupy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hpiotrekh
hpiotrekh
18.07.2025, 10:43:41 via Wykop
  • 5
@Saper86: taki jest regulamin
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
18.07.2025, 23:45:20 via Wykop
  • 0
@Saper86: zależy mocno od kategorii
  • Odpowiedz
Saper86
Saper86 18.07.2025, 08:51:11
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saper86
Saper86
Autor
18.07.2025, 09:40:04 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Gawith_Apricot
Gawith_Apricot
18.07.2025, 01:24:50
  • 438
Return to Castle Wolfenstein 2001

#retrogaming #gimbynieznajo
Gawith_Apricot - Return to Castle Wolfenstein 2001

#retrogaming #gimbynieznajo

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saper86
Saper86 18.07.2025, 04:44:33 via iOS
  • 114
@Gawith_Apricot misja w katakumbach trochę przerażała
  • Odpowiedz
Saper86
Saper86 16.07.2025, 12:47:27
  • 52
Powoli do przodu #gielda #xtb
Saper86 - Powoli do przodu #gielda #xtb

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saper86
Saper86
Autor
16.07.2025, 13:04:51 via iOS
  • 6
@misiopysio ten zrealizowany też? ;)
  • Odpowiedz

698

14-latek z Blachowni szlifuje asfalt na hulajnodze elektrycznej.

Pokaż treści 18+

14-latek z Blachowni szlifuje asfalt na hulajnodze elektrycznej.

Kolejny w te wakacje wypadek na hulajnodze elektrycznej. Szczęście w nieszczęściu, że miał pełnotwarzowy kask oraz, że drogą nie jechało w tej chwili z przeciwka coś cięższego.

_djg_
z
streamable.com
dodany: 15.07.2025, 20:41:24
  • 372
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    wypadek
  • #
    hulajnoga
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
Saper86
Saper86 16.07.2025, 06:50:27 via Wykop
  • 0
@srgs: śmieszą mnie takie komentarze. Rozumiem, że Ty nic durnego za dzieciaka nie odwaliłeś? To teraz pomyśl, że jakiś anonim z neta życzyłby Ci śmierci za ten błąd, zamiast wyciągnięcia z niego lekcji 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
Saper86
Saper86 16.07.2025, 07:28:25 via Wykop
  • 1
@srgs: Wielkie XD na to co piszesz. Traktujesz wszystkich ludzi jak bezrefleksyjne zwierzęta, mało - 14letniego gówniaka na hulajnodze do z-----------y autem porównujesz xD Typ taki ślizg zaliczył, że ma porządną nauczkę na przyszłość, aby takich prędkości więcej nie wykręcać.
Saper86
Saper86 16.07.2025, 07:56:06 via Wykop
  • 1
@srgs: patrz, sam doszedłeś do prawidłowej konkluzji. Ktoś temu dzieciakowi tę zabawkę sprezentował.

Kto ma większe doświadczenie dotyczące konsekwencji swoich działań? 14-letnie dziecko, czy dorosły? To jak możesz niedojrzałemu 14latkowi życzyć śmierci za głupi błąd z-----------a szybciej, niż to bezpieczne? Jeszcze bym zrozumiał, gdyby chłopak w kogoś wjechał i zrobił mu solidny uszczerbek na zdrowiu, ale typ sam był poszkodowanym.

Nie bez przyczyny prowadzić samochód możesz dopiero od 18 roku
Saper86
Saper86 16.07.2025, 08:30:51 via Wykop
  • 1
@srgs: ja wierzę w wyciąganie wniosków i samorefleksje. Życzenie komuś od razu śmierci (zwłaszcza na jego wczesnym etapie rozwoju dojrzałości) jest imo grubą przesadą.

0

Ajemge1 scigany

Ajemge1 scigany

#ajemge1 poszukiwany w całej Polsce!!!!

olgakubusia
z
wykop.pl
dodany: 11.07.2025, 14:09:09
  • 4
  • #
    ajemge1
  • #
    list
  • #
    kapitanzachar
  • #
    policja
  • #
    cbsp
  • #
    tinder
Saper86
Saper86 11.07.2025, 16:50:30 via iOS
  • 0
@takitamtam pewnie jakiś patus. Wykopki lubią takich
vulfpeck
vulfpeck
11.07.2025, 08:10:30
  • 4
#zegarki #zegarkiboners

Siemka, pytanie mam do znawców zegarków. Chciałbym sobie kupić pierwszy zegarek w życiu - bardzo podoba mi się poniższy model.

Macie jakieś protipy co do samej marki? Jakieś wskazówki, opinie?

Będę
vulfpeck - #zegarki #zegarkiboners

Siemka, pytanie mam do znawców zegarków. Chciałby...

źródło: zegarek-meski-sternglas-hamburg-chrono-edition-vintage-s01-hcv22-br01-8161673_2

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saper86
Saper86 11.07.2025, 08:12:31 via iOS
  • 3
@vulfpeck znana i dobra firma, kupuj jak Ci się podoba :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 24
  • Strona 5 z 24
  • >

Saper

  • viva la resistance!

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 22.09.2013

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 27.02.2013

    Komentator
  • VIP
    od 22.03.2021

    VIP
  • Łapacz Błędów
    od 21.10.2013

    Łapacz Błędów
  • Rocznica
    od 16.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.09.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.04.2016

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 25.11.2013

    Kolarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking