Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@kyloe: nazwanie tego apką to lekkie nadużycie. Równie dobrze możesz wejść na stronę przez Safari i zapisać skrót do niej na pulpicie i będzie działać z grubsza tak samo.
Stara apka sprzed kilku lat miała swoje błędy, ale nadal była lepsza niż to obecne coś.
Stara apka sprzed kilku lat miała swoje błędy, ale nadal była lepsza niż to obecne coś.
@kyloe: pudrowanie syfa, ale działa. Pod zdjęciem jest nazwa tego, klikasz i zdjęcie odtwarza się w nowym oknie, wtedy możesz je powiększyć.
- 0
Hej
Po 6 latach czas na przesiadkę z XS'a na 17. Potrzebuje kupić jakąś spoko kostkę, ta Baseusa się nada? Czy jest coś lepszego?
https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/akcesoria-do-telefonow/ladowarki-sieciowe/ladowarka-sieciowa-baseus-gan5-40w-bialy
#ios #iphone #iphone17
Po 6 latach czas na przesiadkę z XS'a na 17. Potrzebuje kupić jakąś spoko kostkę, ta Baseusa się nada? Czy jest coś lepszego?
https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/akcesoria-do-telefonow/ladowarki-sieciowe/ladowarka-sieciowa-baseus-gan5-40w-bialy
#ios #iphone #iphone17
- 0
Jaki smartwatch kupić by dobrze współpracował z iPhonem? Budżet 500 - 1500 zł.
#smartwatch #ios #apple #cokupic
#smartwatch #ios #apple #cokupic
- 1
@dzieju41: też jest dobra opcja ale z doświadczenia wiem, że raczej nie zrobi się tego bo Watch jest sztosowy
@dzieju41: ja mam Apple Watch i nie używam go w parze z telefonem bo wszystkie powiadomienia mi przychodzą na tel a mam zawsze go przy sobie. Używam do monitorowania ani aktywności i poprostu godziny bo mi się podoba i trzyma 2-3 dni więc aż tak bardzo nie wadzi podłączyć go na 30min co taki okres. Kupiłem na olx za 1100zl półroczny 11 46mm
@Sportowa_Patelnia: ja jak będę wymieniał obecny telefon to właśnie się zastanawiam czy zostać przy samsungu czy iść w jabłko.
Jednak różnież potwierdzam, że samsung robi normalnie telefony które nie sprawiają problemów.
raczej przychylam się do samsunga, np s25, wrócili do snapdragona a w s26 znowu zrezygnowali. no i z 1000zł taniej niż jabłko.
tylko że s25 trochę mały, a te inne iteracje już za duże.
Tylko, czy będę wymieniał telefon
Jednak różnież potwierdzam, że samsung robi normalnie telefony które nie sprawiają problemów.
raczej przychylam się do samsunga, np s25, wrócili do snapdragona a w s26 znowu zrezygnowali. no i z 1000zł taniej niż jabłko.
tylko że s25 trochę mały, a te inne iteracje już za duże.
Tylko, czy będę wymieniał telefon
- 0
#perfumy #android #ios #aplikacjemobilne #programowanie
Ponad pół roku temu wrzucałem tutaj informację o aplikacji, którą tworzę dla miłośników perfum.
https://wykop.pl/wpis/83976337/perfumy-tl-dr-stworzylem-aplikacje-dla-perfumoholi
Pomyślałem,
Ponad pół roku temu wrzucałem tutaj informację o aplikacji, którą tworzę dla miłośników perfum.
https://wykop.pl/wpis/83976337/perfumy-tl-dr-stworzylem-aplikacje-dla-perfumoholi
Pomyślałem,
#perfumy TL;DR: Stworzyłem aplikację dla perfumoholików – marketplace + biblioteka zapachów. Jest już dostępna na iOS. Chciałbym zebrać feedback od realnych użytkowników.
Co można w niej zrobić:
– kupować i sprzedawać perfumy (używane, nowe, próbki, odlewki)
– przeglądać oferty z dokładnymi parametrami
– tworzyć własną półkę zapachową albo wishlistę
Co można w niej zrobić:
– kupować i sprzedawać perfumy (używane, nowe, próbki, odlewki)
– przeglądać oferty z dokładnymi parametrami
– tworzyć własną półkę zapachową albo wishlistę
@Hogataa26: poczekaj jeszcze ze dwa lata jak wyjdzie ios 30 to wtedy przejdziesz sobie na 16 spokojnie... A tak bez ironii jak chcesz mieć bezpieczny telefon to nie ma co się zastanawiać tylko aktualizować i już. Ja mam zawsze najnowszą wersje jaka jest dostępna i zawsze wszystko działa jak należy. Mało tego nie zauważam specjalnych różnic miedzy wersjami. Czytam czasami ile to nowości wprowadza nowa wersja, aktualizuje i w codziennym
@Hogataa26 już teraz to siedź na tym iOS 18 i czytaj opinie o iOS 27. We wrześniu wychodzi oficjalnie iOS 27 i wtedy zaktualizuj bo na tą chwile (iOS 27 beta 1) działa bardzo super. Także na 3 miesiące nie opłaca się aktualizować wg. mnie
tl;dr; Aplikacja do robienia porządku w zdjęciach na iPhone - bez reklam, subskrypcji i działa lokalnie.
Mamy nawyk robienia 15 zdjęć jednego ujęcia podczas urodzin czy wycieczek a potem tego nie porządkuję. Lada dzień urodzi mi się dziecko więc muszę przygotować trochę miejsca na telefonie.
Utworzyłem aplikację która mi w tym pomaga grupuje podobne zdjęcia i sugeruje to najostrzejsze. Znalazłem u siebie grupę 15-16 prawie identycznych fotek — usunąłem 14 z nich i
Mamy nawyk robienia 15 zdjęć jednego ujęcia podczas urodzin czy wycieczek a potem tego nie porządkuję. Lada dzień urodzi mi się dziecko więc muszę przygotować trochę miejsca na telefonie.
Utworzyłem aplikację która mi w tym pomaga grupuje podobne zdjęcia i sugeruje to najostrzejsze. Znalazłem u siebie grupę 15-16 prawie identycznych fotek — usunąłem 14 z nich i
@DaxterPoker myślałem, że sobie posortuje nastraszył iPhone ale wymagany min. iOS 26 także..xD
@DaxterPoker: przeciez jest live photo. po co robic 15 zdjec tego samego
@jlgalaxysys: spoko, też kiedyś myślałem, że jak nikt do mnie tam nie pisze to wina apki…
- 3
@iquiet: Radar jest spoko po pokazuje SRI natężenie opadu czego nie ma żadna inna aplikacja ani Windy, Ventursky itp. Ale przewidywanie pogody to oni chyba tam z kart wróżą
@iquiet: korzystam od lat i jest idealna, skrojoną na miarę
Ale nie radzę pobierać i instalować jakiejś tam nowej wersji, ta nowa to kastrat tej ww skrojona dla niewymagających..
Ale nie radzę pobierać i instalować jakiejś tam nowej wersji, ta nowa to kastrat tej ww skrojona dla niewymagających..
@PoProstuOn 11 wyleci raczej i może 12 ale wątpię w tą 12. 13 zostawią
A co się stało?
@brak_sumienia: xD Rudy jak zwykle dowozi
1
Sprawdź auto z ogłoszenia jak inspektor, szukam testerów (za darmo)
Mirki, zrobiłem aplikację i szukam 20 testerów zanim wystartuje dla Was za darmo. Sprawa wygląda tak: kupowanie używanego auta to loteria. Inspektor kosztuje kilkaset zł za jedno auto, a często okazuje się, że szkoda było nawet jechać na oględziny. Dlatego zrobiłem MotoPPI. Wklejasz link do ogłoszen
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Ktoś testuje iOS 27? Jeśli tak to jak wrażenia? #ios
@BArtAS94: widzę że takie sobie te informacje są:
Najważniejszy harmonogram wygląda więc tak:
8 czerwca 2026 – prezentacja iOS 27 na WWDC;
czerwiec 2026 – beta dla deweloperów;
lato 2026 – kolejne wersje testowe;
jesień 2026 – stabilne wydanie systemu dla użytkowników
Najważniejszy harmonogram wygląda więc tak:
8 czerwca 2026 – prezentacja iOS 27 na WWDC;
czerwiec 2026 – beta dla deweloperów;
lato 2026 – kolejne wersje testowe;
jesień 2026 – stabilne wydanie systemu dla użytkowników
- 0
@MisterMinister: no myślałem że może ktoś testuje betkę
@BlackWarrior: zdjęcia przypisane do kontaktów albo poczta głosowa albo glitch jakiś
@BlackWarrior: moja zona ma podobnie na iphone 11, system zajmuje jej 35 gb z 64. daj znac jak znajdziesz na to rozwiazanie.
Od 2017 używam urządzeń #apple, jestem zagorzałem fanem marki i od początku dobrze mi się z tych urządzeń korzysta w pracy #it. Natomiast po ostatnich informacjach, że AI w UE nie będzie pełne, Sriri nie będzie w pełni - coś we mnie pękło i myślę mocno o zmianie telefonu na #android.
No już trochę przesada. Wciąż Polska dla Apple jest czymś pomijalnym. To
No już trochę przesada. Wciąż Polska dla Apple jest czymś pomijalnym. To
@amelinowa ale dlaczego w takim razie na androidzie w Polsce z powodzeniem działa AI Gemini od Google? Jakoś oni sobie poradzili
@damian44__: mam takie same odczucia. Siri jakoś nigdy specjalnie nie używałem bo zawsze działało słabo ale skoro już robią to z googlem i asystent google działa po polsku to dlaczego to nowe Siri nie może? Najbardziej brakuje tego w Carplay gdzie Siri probuje czytać wiadomości i efekt jest wiadomy. Ale trudno się oderwać jak się jest po uszy w ekosystemie - komputer, słuchawki, zegarek i co tam jeszcze..
- 0
Pytanie do posiadaczy #iphone
Jak podłączam do swojego auta andorida po kablu usb (Android Auto) to mam super możliwość naciśnięcia przycisku w lewej manetce przycisku, który wyzwala polecenia głosowe, jest od jakichś 2 miesięcy sparowane z Gemini i mapami google, połączeniami itd. Dosłownie mogę pytać o cokolwiek co mi przyjdzie na myśl i elegancko odpowiada. W przypadku iphone i to, że Siri jest nadal nie obsługuje języka polskiego, można w
Jak podłączam do swojego auta andorida po kablu usb (Android Auto) to mam super możliwość naciśnięcia przycisku w lewej manetce przycisku, który wyzwala polecenia głosowe, jest od jakichś 2 miesięcy sparowane z Gemini i mapami google, połączeniami itd. Dosłownie mogę pytać o cokolwiek co mi przyjdzie na myśl i elegancko odpowiada. W przypadku iphone i to, że Siri jest nadal nie obsługuje języka polskiego, można w
źródło: image
Pobierz@pieczywowewiadrze: @Pwner nie ma żadnych oficjalnych planów na Siri po polsku. Na WWDC ogłosili, że nowa Siri będzie mówić po angielsku i kolejne języki dojdą później. Pewnie na myśli mieli wszystkie te, które do tej pory Siri potrafi obsłużyć.
12
Twój WhatsApp przejęty bez dotyku ekranu. Krytyczna luka w iOS 16

Dwie podatności w WhatsAppie i Apple ImageIO pozwalają hakerom przejąć konto bez żadnej akcji ze strony ofiary. Wektorem jest spreparowany plik graficzny wysłany synchronizacyjnie. Efekt: kradzież przez BLIK bez śladów w aplikacji.
z- 17
- #
- #
- #
- #
- #
- #


































#iphone #iphone17 #apple #ios