Ja prdl dlaczego w tej apce wykoppeel nie można powiększyć zdjęcia? Dlaczego menu kontekstowe jest po angielsku? Dlaczego wyskakuje jakaś dziwna, niepolska klawiatura?

Wy tu tak żyjecie?

#wykop #wykopios #ios
kyloe - Ja prdl dlaczego w tej apce wykoppeel nie można powiększyć zdjęcia? Dlaczego ...

źródło: IMG_6800

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kyloe: nazwanie tego apką to lekkie nadużycie. Równie dobrze możesz wejść na stronę przez Safari i zapisać skrót do niej na pulpicie i będzie działać z grubsza tak samo.

Stara apka sprzed kilku lat miała swoje błędy, ale nadal była lepsza niż to obecne coś.
  • Odpowiedz
@dzieju41: ja mam Apple Watch i nie używam go w parze z telefonem bo wszystkie powiadomienia mi przychodzą na tel a mam zawsze go przy sobie. Używam do monitorowania ani aktywności i poprostu godziny bo mi się podoba i trzyma 2-3 dni więc aż tak bardzo nie wadzi podłączyć go na 30min co taki okres. Kupiłem na olx za 1100zl półroczny 11 46mm
  • Odpowiedz
@Sportowa_Patelnia: ja jak będę wymieniał obecny telefon to właśnie się zastanawiam czy zostać przy samsungu czy iść w jabłko.
Jednak różnież potwierdzam, że samsung robi normalnie telefony które nie sprawiają problemów.
raczej przychylam się do samsunga, np s25, wrócili do snapdragona a w s26 znowu zrezygnowali. no i z 1000zł taniej niż jabłko.
tylko że s25 trochę mały, a te inne iteracje już za duże.
Tylko, czy będę wymieniał telefon
  • Odpowiedz
potrzebuje czegoś na totalne odmóżdżenie - szukam gry na #ios w stylu farmville, albo że coś się buduję, wytwarza - w zasadzie tematyka dowolna ALE za friko i bez mikropłatności lub z bardzo małymi. Jak by była po polsku to ekstra

#gry #gryonline
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#perfumy #android #ios #aplikacjemobilne #programowanie

Ponad pół roku temu wrzucałem tutaj informację o aplikacji, którą tworzę dla miłośników perfum.

https://wykop.pl/wpis/83976337/perfumy-tl-dr-stworzylem-aplikacje-dla-perfumoholi

Pomyślałem,
@lukasz-sakowicz +3
#perfumy TL;DR: Stworzyłem aplikację dla perfumoholików – marketplace + biblioteka zapachów. Jest już dostępna na iOS. Chciałbym zebrać feedback od realnych użytkowników.

Co można w niej zrobić:
– kupować i sprzedawać perfumy (używane, nowe, próbki, odlewki)
– przeglądać oferty z dokładnymi parametrami
– tworzyć własną półkę zapachową albo wishlistę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#iphone #ios
Pomocy. Kupuje sobie Iphone 14 pro i nie wiem czy kupić z 93% kondycji baterii, ale bateria nie wymieniana z Apple, czy 100%, ale bateria wymieniana i z oryginalnym sterownikiem Apple
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ios #iphone

Pomóżcie. Siedzie nadal na iOS 18. Mam iPhone 15 Plus. Ale nie chciałam przechodzić na iOS 26, bo czytałam dużo ze błędy, że baterie zżera itd. Prawda to, czy śmiało mogę przechodzić?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hogataa26: poczekaj jeszcze ze dwa lata jak wyjdzie ios 30 to wtedy przejdziesz sobie na 16 spokojnie... A tak bez ironii jak chcesz mieć bezpieczny telefon to nie ma co się zastanawiać tylko aktualizować i już. Ja mam zawsze najnowszą wersje jaka jest dostępna i zawsze wszystko działa jak należy. Mało tego nie zauważam specjalnych różnic miedzy wersjami. Czytam czasami ile to nowości wprowadza nowa wersja, aktualizuje i w codziennym
  • Odpowiedz
@Hogataa26 już teraz to siedź na tym iOS 18 i czytaj opinie o iOS 27. We wrześniu wychodzi oficjalnie iOS 27 i wtedy zaktualizuj bo na tą chwile (iOS 27 beta 1) działa bardzo super. Także na 3 miesiące nie opłaca się aktualizować wg. mnie
  • Odpowiedz
tl;dr; Aplikacja do robienia porządku w zdjęciach na iPhone - bez reklam, subskrypcji i działa lokalnie.

Mamy nawyk robienia 15 zdjęć jednego ujęcia podczas urodzin czy wycieczek a potem tego nie porządkuję. Lada dzień urodzi mi się dziecko więc muszę przygotować trochę miejsca na telefonie.

Utworzyłem aplikację która mi w tym pomaga grupuje podobne zdjęcia i sugeruje to najostrzejsze. Znalazłem u siebie grupę 15-16 prawie identycznych fotek — usunąłem 14 z nich i
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iquiet: korzystam od lat i jest idealna, skrojoną na miarę
Ale nie radzę pobierać i instalować jakiejś tam nowej wersji, ta nowa to kastrat tej ww skrojona dla niewymagających..
  • Odpowiedz
Po tym co się stało z watchami to zastanawiam się czy w przyszłym roku od razu dwie serie iPhonów nie stracą wsparcia.. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Liczyłem na dodatkowy rok dla trzynastki pro

#apple #iphone #ios
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BArtAS94: widzę że takie sobie te informacje są:

Najważniejszy harmonogram wygląda więc tak:
8 czerwca 2026 – prezentacja iOS 27 na WWDC;
czerwiec 2026 – beta dla deweloperów;
lato 2026 – kolejne wersje testowe;
jesień 2026 – stabilne wydanie systemu dla użytkowników
  • Odpowiedz
Od 2017 używam urządzeń #apple, jestem zagorzałem fanem marki i od początku dobrze mi się z tych urządzeń korzysta w pracy #it. Natomiast po ostatnich informacjach, że AI w UE nie będzie pełne, Sriri nie będzie w pełni - coś we mnie pękło i myślę mocno o zmianie telefonu na #android.

No już trochę przesada. Wciąż Polska dla Apple jest czymś pomijalnym. To
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@damian44__: mam takie same odczucia. Siri jakoś nigdy specjalnie nie używałem bo zawsze działało słabo ale skoro już robią to z googlem i asystent google działa po polsku to dlaczego to nowe Siri nie może? Najbardziej brakuje tego w Carplay gdzie Siri probuje czytać wiadomości i efekt jest wiadomy. Ale trudno się oderwać jak się jest po uszy w ekosystemie - komputer, słuchawki, zegarek i co tam jeszcze..
  • Odpowiedz
Pytanie do posiadaczy #iphone
Jak podłączam do swojego auta andorida po kablu usb (Android Auto) to mam super możliwość naciśnięcia przycisku w lewej manetce przycisku, który wyzwala polecenia głosowe, jest od jakichś 2 miesięcy sparowane z Gemini i mapami google, połączeniami itd. Dosłownie mogę pytać o cokolwiek co mi przyjdzie na myśl i elegancko odpowiada. W przypadku iphone i to, że Siri jest nadal nie obsługuje języka polskiego, można w
Pwner - Pytanie do posiadaczy #iphone 
Jak podłączam do swojego auta andorida po kabl...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pieczywowewiadrze: @Pwner nie ma żadnych oficjalnych planów na Siri po polsku. Na WWDC ogłosili, że nowa Siri będzie mówić po angielsku i kolejne języki dojdą później. Pewnie na myśli mieli wszystkie te, które do tej pory Siri potrafi obsłużyć.
  • Odpowiedz