Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pan_Z

Pan_Z

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9001
  • Znaleziska 1146
  • Mikroblog 7855
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 3
kobiaszu
kobiaszu
przedwczoraj, 15:18:03
  • 0
Ponowie zdaję jutro egzamin praktyczny na kolekcje i w ramach tego mam też boczny zapłon. Z Glocka spokojnie wyciągam powtarzalne 50+ punktów, a jak dzisiaj pojechałem na strzelnicę LOK w #gdansk postrzelać dla formalności z bocznego zapłonu to wyszła tragedia. Strzelam z tego pistoletu i pomimo, że skupienie mam dobre to wszystko ucieka w prawy, górny róg. Prowadzący strzelanie jeszcze mnie dobijał bo tylko ciężko wzdychał i mówił, że c-----o,
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Z
Pan_Z przedwczoraj, 15:22:44 via Wykop
  • 0
@kobiaszu: Z czego strzelałeś ten boczny? Z Margolina?
  • Odpowiedz
Pan_Z
Pan_Z przedwczoraj, 15:32:38 via Wykop
  • 0
@kobiaszu: Jeśli robiłeś ciasne grupy i wszystko szło prawo góra to raczej wina ustawienia szczerbinki. Jednak jeśli jesteś pewny, że przyrządy są dobrze ustawione to już raczej kwestia Twojej pracy na spuście.
Sam mam boczniaka cz p09 i ma irytująco długi spust, musiałem zmarnować kilka paczek ammo żeby się do niego dostroić
  • Odpowiedz
Pan_Z
Pan_Z 19 godz. i 9 min temu via iOS
  • 1
@kobiaszu: graty Miras. Pamiętaj, do sklepu z bronią tylko z gotówką. Bo jak weźmiesz kartę to wyczyścisz konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pan_Z
Pan_Z 23.06.2026, 19:41:24
  • 2
Chłopy co zlewają tą typiare w studio XDD #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Z
Pan_Z 22.06.2026, 09:36:13
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Z
Pan_Z
Autor
22.06.2026, 20:37:43 via iOS
  • 0
@miluvzkittenz: pewnie się wyjaśni w retrospekcjach w finale 4 lub w 5 sezonie
  • Odpowiedz
Pan_Z
Pan_Z 21.06.2026, 13:00:39
  • 210
Co jest lepsze od małego kotka?
-trzy małe kotki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pokazkota
Pan_Z - Co jest lepsze od małego kotka? 
-trzy małe kotki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pokazkota

źródło: IMG_9384

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Z
Pan_Z
Autor
21.06.2026, 13:17:23 via iOS
  • 60
@LRF1000W: ta postać nie została jeszcze odblokowana ᶘᵒᴥᵒᶅ
  • Odpowiedz
Pan_Z
Pan_Z
Autor
21.06.2026, 18:16:04 via iOS
  • 5
@bakafaka:
Pan_Z - @bakafaka:

źródło: IMG_9385

Pobierz
  • Odpowiedz

293

Niekontrolowany wystrzał w komendzie w Działdowie

Niekontrolowany wystrzał w komendzie w Działdowie

Znowu ktoś z głośnika strzela !( ʖ )

Abrez
z
rmf24.pl
dodany: 18.06.2026, 13:16:18
  • 45
  • #
    policja
  • #
    muzyka
  • #
    bron
  • #
    militaria
Pan_Z
Pan_Z 18.06.2026, 14:45:09 via Wykop
  • 16
Dobra, wytłumaczy mi ktoś jak to jest możliwe? Z tego co mi wiadomo to policjanci po służbie zdają b--ń i rozliczani są z każdej jednej pestki. Tyle co dostał to tyle ma wrócić. Ponadto nie noszą oni naboju w komorze. Czyli podczas pobierania broni dostaje x sztuk, pakuje do magazynka, magazynek podpina do broni i wkłada do kabury. Gdzie tutaj jest miejsce na wprowadzenie naboju do komory poprzez odciągniecie zamka :d?
  • 19
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pan_Z
Pan_Z 19.06.2026, 09:31:01 via iOS
  • 3
@stroggoslaw: są specjalne skrzynki z napisem „tu kieruj b--ń”
Pan_Z
Pan_Z 18.06.2026, 23:18:27
  • 7
Dobrze, że w Kanadzie. W USA taka kontuzja by pewnie kosztowała jakieś 150k USD xD #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jokohama
Jokohama
18.06.2026, 23:20:33 via Wypiek
  • 3
@Pan_Z za samo wniesienie na nosze xD
  • Odpowiedz
Sleepypl
Sleepypl
18.06.2026, 23:14:42
  • 0
Na chwile odwróciłem wzrok - co tam się stało? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Z
Pan_Z 18.06.2026, 23:15:31 via iOS
  • 1
@Sleepypl: noga się złamała się
  • Odpowiedz
Pan_Z
Pan_Z 18.06.2026, 20:15:54
  • 1
55 minut padła, a potem gość odpala taką rakietę xD #mecz
Pan_Z - 55 minut padła, a potem gość odpala taką rakietę xD #mecz

źródło: IMG_3717

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Z
Pan_Z 17.06.2026, 20:50:50
  • 1
No wreszcie jakiś ciekawy #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Z
Pan_Z 17.06.2026, 20:11:11
  • 13
Bardzo fajna powtórka, wszystko było widać XD #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Z
Pan_Z 15.06.2026, 20:28:33
  • 1
Lakaka XDDDD #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Z
Pan_Z
Autor
21.06.2026, 18:15:35 via iOS
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Pan_Z
Pan_Z 15.06.2026, 20:25:56
  • 4
#mecz
Pan_Z - #mecz

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Z
Pan_Z 15.06.2026, 10:55:47
  • 3
#from sezon 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pan_Z - #from sezon 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trzezwiejacy_Pijaczyna
Trzezwiejacy_Pijaczyna
14.06.2026, 08:00:10
  • 0
Jaka wasza ulubiona #bron 9mm? #strzelectwo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Z
Pan_Z 14.06.2026, 08:26:03 via iOS
  • 0
@Trzezwiejacy_Pijaczyna: z pistoletów to zdecydowanie Echelon. Z PCC Hk SP5K
  • Odpowiedz
Pan_Z
Pan_Z 13.06.2026, 13:57:33
  • 7
Diabeł tasmański #pokazpsa
Pan_Z - Diabeł tasmański #pokazpsa

źródło: IMG_9354

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Z
Pan_Z
Autor
13.06.2026, 14:32:52 via iOS
  • 1
@ShawnSpencer: seter irlandzki ᶘᵒᴥᵒᶅ
  • Odpowiedz
mat8888
mat8888
11.06.2026, 19:18:03
  • 2
Przesymulowałem cały Mundial 2026 5000 razy - silnik Monte Carlo na ratingach Elo, wszystkie 104 mecze z dogrywkami i karnymi. Argentyna wychodzi na faworyta z 10,1% - czyli w 9 na 10 turniejów puchar i tak bierze ktoś inny. Najczęstszy finał: Argentyna - Francja, a i tak wypadł w ledwie 1,5% przebiegów.

Grafika jest z dobitka.pl - gry, którą zbudowałem po godzinach. Typujesz drabinkę, ustawiasz skład swojej reprezentacji, a symulator liczy punkty
mat8888 - Przesymulowałem cały Mundial 2026 5000 razy - silnik Monte Carlo na ratinga...

źródło: dobitka_sim_wykop_PL

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Z
Pan_Z 11.06.2026, 19:20:39 via Wykop
  • 0
@mirasKo-Kalwario: Patrząc po tym, że Kolumbia ma takie same szanse jak Portugalia, to można wysnuć wniosek, że nie działa wcale xD
  • Odpowiedz
ElLama
ElLama
11.06.2026, 19:15:32
  • 11
Zajebista muzyczka, daliby nasi komentatorzy posłuchać i zamknęliby na chwilę mordę #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Z
Pan_Z 11.06.2026, 19:17:15 via Wykop
  • 1
@ElLama: Polscy i latynoamerykańscy komentatorzy mają ten z-----y warsztat, że muszą wypluwać słowa non stop. Możliwe, że w kontrakcie mają płacone od ilości wypowiedzianych słów :D
  • Odpowiedz
Pan_Z
Pan_Z 11.06.2026, 19:06:00
  • 6
Wstaje ktoś o 4 na mecz Rumcajsy vs Samsung? #mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warren997
Warren997
11.06.2026, 19:06:44 via Wykop
  • 0
@Pan_Z: u mnie o 9
  • Odpowiedz
ForFun022
ForFun022
11.06.2026, 19:06:48 via iOS
  • 0
@Pan_Z: Trzeba wstac i kibicowac sasiadowi, krecikowi(。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Pan_Z
Pan_Z 11.06.2026, 18:36:45
  • 4
Ta reklama e-urzędu skarbowego to był AI slop :D? #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BlackWarrior
BlackWarrior
11.06.2026, 18:38:30 via Wykop
  • 0
@Pan_Z: Tak
  • Odpowiedz
Pan_Z
Pan_Z 11.06.2026, 18:32:14
  • 6
Niezły panel ekspertów: dziadzia z ameryki, wichniarek, warzywniak, szpaku i chłop co go nie znam :D #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >
  • A więc chcesz się dowiedzieć, co zaszło owej nocy, w budyneczkuu

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.11.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.09.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 22.06.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking