Ponowie zdaję jutro egzamin praktyczny na kolekcje i w ramach tego mam też boczny zapłon. Z Glocka spokojnie wyciągam powtarzalne 50+ punktów, a jak dzisiaj pojechałem na strzelnicę LOK w #gdansk postrzelać dla formalności z bocznego zapłonu to wyszła tragedia. Strzelam z tego pistoletu i pomimo, że skupienie mam dobre to wszystko ucieka w prawy, górny róg. Prowadzący strzelanie jeszcze mnie dobijał bo tylko ciężko wzdychał i mówił, że c-----o,
@kobiaszu: Jeśli robiłeś ciasne grupy i wszystko szło prawo góra to raczej wina ustawienia szczerbinki. Jednak jeśli jesteś pewny, że przyrządy są dobrze ustawione to już raczej kwestia Twojej pracy na spuście. Sam mam boczniaka cz p09 i ma irytująco długi spust, musiałem zmarnować kilka paczek ammo żeby się do niego dostroić
Dobra, wytłumaczy mi ktoś jak to jest możliwe? Z tego co mi wiadomo to policjanci po służbie zdają b--ń i rozliczani są z każdej jednej pestki. Tyle co dostał to tyle ma wrócić. Ponadto nie noszą oni naboju w komorze. Czyli podczas pobierania broni dostaje x sztuk, pakuje do magazynka, magazynek podpina do broni i wkłada do kabury. Gdzie tutaj jest miejsce na wprowadzenie naboju do komory poprzez odciągniecie zamka :d?
Przesymulowałem cały Mundial 2026 5000 razy - silnik Monte Carlo na ratingach Elo, wszystkie 104 mecze z dogrywkami i karnymi. Argentyna wychodzi na faworyta z 10,1% - czyli w 9 na 10 turniejów puchar i tak bierze ktoś inny. Najczęstszy finał: Argentyna - Francja, a i tak wypadł w ledwie 1,5% przebiegów.
Grafika jest z dobitka.pl - gry, którą zbudowałem po godzinach. Typujesz drabinkę, ustawiasz skład swojej reprezentacji, a symulator liczy punkty
@ElLama: Polscy i latynoamerykańscy komentatorzy mają ten z-----y warsztat, że muszą wypluwać słowa non stop. Możliwe, że w kontrakcie mają płacone od ilości wypowiedzianych słów :D
Sam mam boczniaka cz p09 i ma irytująco długi spust, musiałem zmarnować kilka paczek ammo żeby się do niego dostroić