mam pytanie, bo wpadłem chyba na genialny pomysł
skoro mamy problemy z suszą
i czasami mamy problemy z opadami deszczu typu, że w 1 dzień spadło tyle co w miesiąc, to czy
nie można jakoś zrobić zbiorników na taką deszczówkę, w których by się zbierała woda, którą moglibyśmy później wykorzystać podczas susz?
#burza #deszcz #pogoda #kiciochpyta
skoro mamy problemy z suszą
i czasami mamy problemy z opadami deszczu typu, że w 1 dzień spadło tyle co w miesiąc, to czy
nie można jakoś zrobić zbiorników na taką deszczówkę, w których by się zbierała woda, którą moglibyśmy później wykorzystać podczas susz?
#burza #deszcz #pogoda #kiciochpyta












#polityka