Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Qaktuz

Qaktuz

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1586
  • Znaleziska 1212
  • Mikroblog 374
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5

12

Kraków stawia na technologie przyszłości. Powstanie Polska Dolina Kwantowa

Kraków stawia na technologie przyszłości. Powstanie Polska Dolina Kwantowa

Politechnika Krakowska, Uniwersytet Jagielloński i AGH wniosą swoje doświadczenie od fizyki kwantowej i matematyki stosowanej po informatykę, bioinżynierię i analizę danych. Jednym z kluczowych elementów projektu jest również udział Newagu.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: przedwczoraj, 18:00:48
  • 19
  • #
    krakow
  • #
    technologia
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    fizyka
Qaktuz
Qaktuz 16 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 0
Polska dolina kwantowa. Nie ma nawet jeszcze wybudowanego budynku ale od roku pensję dziesięciorgu prezesom
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

297

Strzelanina w Białej Podlaskiej. Prawdopodobnie jedna osoba nie żyje.

Pokaż treści 18+

Strzelanina w Białej Podlaskiej. Prawdopodobnie jedna osoba nie żyje.

Na parkingu za pawilonami na ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej padły strzały. Prawdopodobnie został zastrzelony mężczyzna

b45ezno9hvpv
z
slowopodlasia.pl
dodany: przedwczoraj, 09:02:56
  • 169
  • #
    strzelanina
  • #
    policja
  • #
    zabojstwo
  • #
    bialapodlaska
  • #
    lubelskie
  • #
    kryminalne
Qaktuz
Qaktuz przedwczoraj, 11:10:02 via Android
  • 48
@ibilon: nie jeet zakazana a reglamanowana. Do uzyskania dla każdego zdrowego i nie karanego obywatela.
Qaktuz
Qaktuz przedwczoraj, 14:24:37 via Android
  • -3
@siepan: masz racje wyraziłem sie nie precyzyjnie. Każdy zdrowy i niekarany człowiek który ma ku temu powód wymieniony w uobia. Kolekcjonerem moze być każdy, wystarczy że z 3 znajomymi założy stowarzyszenie lub zapisze sie do któregoś z istniejących. Później zda egzamin I może kolekcjonować nawet tylko jedna b--ń. Która nawet moze przenosić
Qaktuz
Qaktuz przedwczoraj, 16:22:11 via Android
  • 0
@3g4w4re3ewedw: tylko do celów ochrony osobistej jest uznaniowa. Na kolekcjonerskie i sportowe jest nie trudny ale wymagajacy egzamin. Inna sprawa ze trzeba później spełnić kryteria by b--ń utrzymać. Nie radzę tez nosić jej do obrony. Bo gdy jej użyjesz w innej sytuacji niż włamanie do domu prkkurstura zrobi wszystko by cię udupić. Ale do strzelania na strzelnicy rekreacyjnie lub sportowe jak najbardziej wydają.

12

Nosferatu na granicy z Polską. Jadowity pająk już opanował Niemcy

Pająk Nosferatu, który pochodzi znad Morza Śródziemnego, opanował już całe Niemcy. Właśnie pojawił się w regionie, w którym dotąd go nie odnotowano graniczącej z Polską Meklemburgii-Pomorzu Przednim. Jest jadowity i potrafi przebić ludzką skórę, choć jego ugryzienie zwykle jest nieszkodliwe.

readme
z
rp.pl
dodany: 11.06.2026, 18:51:36
  • 4
  • #
    smiesznypiesek
  • #
    przyroda
  • #
    zwierzaczki
  • #
    srodowisko
  • #
    pajaki
Qaktuz
Qaktuz 12.06.2026, 18:02:25 via Wykop
  • 2
Niemal każdy pająk jest jadowity...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

43

Amunicja w bagażu pasażera lecącego z Krakowa do Frankfurtu

Amunicja w bagażu pasażera lecącego z Krakowa do Frankfurtu

5 sztuk ostrej amunicji w bagażu podręcznym obywatela Brazylii. Tłumaczył, że przypadkowo znalazła się w jego bagażu. Był to już 12. przypadek wykrycia amunicji lub broni na lotnisku w Krakowie-Balicach od początku roku.

Frijheid2
z
strazgraniczna.pl
dodany: 09.06.2026, 11:44:01
  • 10
  • #
    bron
  • #
    podroze
  • #
    strazgraniczna
  • #
    imigranci
  • #
    krakow
  • #
    policja
Qaktuz
Qaktuz 10.06.2026, 10:13:45 via Android
  • 3
@RidgeForrester: dejm. Wlasnie sobie uświadomiłem że cały czas noszę pustą łuskę w torbie której używam na codzień. Kiedyś mi na strzelnicy wypadła i jej nie wycisnąłem od jakiegoś roku. Pewnie mi to by duzo na lotnisku narobiło problemów. I to pomimo tego że to pustą łuska

10

Jaskier walczy z groźną bestią

Jaskier walczy z groźną bestią

Przerażające nagranie desperackiej walki o życie.

patryk-wuwuw
z
streamable.com
dodany: 05.06.2026, 09:47:35
  • 5
  • #
    smiesznypiesek
  • #
    owca
  • #
    zwierzaczki
Qaktuz
Qaktuz 08.06.2026, 19:09:51 via Wykop
  • 0
@niech_ktos: Wydaje mi się, że grunt to nie dać mu się rozpędzić i w czasie szarży starać się odskakiwać w bok. W miarę możliwości złapać za rogi i przekręcając łeb obalić. Widziałem jak coś takiego robili z krowami. Może tu też da radę. Ale z drugiej strony brzmi to cholernie niebezpiecznie.

778

"Polacy na Ukrainie byli okupantami-tak jak dziś są nimi Rosjanie" - dowódca Ukr

Dmytro Jarosz, były lider Prawego Sektora, zwrócił się do Polaków. Napisał, że Polacy na ukraińskiej ziemi byli okupantami, a Ukraińcy mieli absolutne prawo niszczyć najeźdźców i agresorów

Piotropatra
z
kresy.pl
dodany: 07.06.2026, 19:02:21
  • 246
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    geopolityka
  • #
    wojna
  • #
    upa
  • #
    wolyn
Qaktuz
Qaktuz 08.06.2026, 10:10:18 via Android
  • -6
@8kiwi: mądry komentarz jest taki. Gość gada co chce bo jest potrzeby do przelania krwi za Ukraine. No to mu ichniejsi politycy przyklaskują. Wojna sie skończy to wszyscy o nim zapomną. Skończy z głodową emeryturą I z zniszczonym zdrowiem fizycznym i psychicznym. My powinniśmy poprostu monitorować takich ludzi i nie wpuszczać do Polski pod różnymi wymówkami. Tak by swoją frustrację i rozczarowanie wyładowywał na Ukrainie a nie w Polsce.
Dodatkowo

626

"Mandat za pizzę z krewetkami. Fiskus tłumaczy się z podatkowych prowokacji"

"Mandat za pizzę z krewetkami. Fiskus tłumaczy się z podatkowych prowokacji"

"Urzędnicy podszywają się pod klientów i sprawdzają, czy sprzedawca wypełnia podatkowe obowiązki. Za błędy są mandaty. Mamy prawo do prowokacji, musimy też dbać, aby pieniądze na zakupy były wydawane efektywnie tłumaczy Krajowa Administracja Skarbowa."

paramedix
z
rp.pl
dodany: 05.06.2026, 10:51:22
  • 183
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    pizza
  • #
    vatowcy
Qaktuz
Qaktuz 05.06.2026, 20:09:53 via Wykop
  • 20
Qaktuz

źródło: obraz

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nutaharion
Nutaharion
03.06.2026, 20:33:51
  • 1436
Ostatnio kupiłem sobie helikopter i niestety od razu zderzyłem się z brutalną rzeczywistością: miasto kompletnie nie przewidziało infrastruktury dla właścicieli śmigłowców.

W związku z tym parkuję go na środku drogi pod blokiem, bo - nie wiem, czy wszyscy to rozumieją - gdzieś MUSZĘ zaparkować. To nie moja wina, że miasto, wspólnota i deweloper nie zapewnili mi legalnego miejsca dla helikoptera w promieniu 30 metrów od klatki.

Niektórzy sugerują, żebym trzymał go na lotnisku albo
Nutaharion - Ostatnio kupiłem sobie helikopter i niestety od razu zderzyłem się z bru...

źródło: mój helikopter kochany w dupę pchany

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qaktuz
Qaktuz 04.06.2026, 18:32:36 via Wykop
  • 2
Tak mi się skojarzyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Qaktuz - Tak mi się skojarzyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

487

Ostatnie minuty Henry'ego Nowaka

Ostatnie minuty Henry'ego Nowaka

W grudniu 2025 roku 18-letni student Henry Nowak padł ofiarą brutalnego ataku w Southampton. Wideo przedstawia jego ostatnie chwile życia wraz z telefonem wykonanym na numer alarmowy przez brata sprawcy.

BodycamPL
z
youtube.com
dodany: 04.06.2026, 09:21:28
  • 110
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    emigracja
  • #
    polska
Qaktuz
Qaktuz 04.06.2026, 12:27:04 via Wykop
  • 11
Zastanawia mnie czy to jest wina samej psiarni czy samej polityki kraju i wytycznych jakich dostali. Podchodząc na chłodno bez emocji. Z ich punktu widzenia dostali wezwanie że jakiś pijany biały angol napadł na ciapatych. Widząc go mogli założyć, że jest tak nawalony i dlatego leży na ziemi i bełkocze. Krwi tam chyba nie było widać, pewnie to że było ciemno nie ułatwiało oceny sprawy. Najwyraźniej ogarnęli że coś jest nie tak
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Qaktuz
Qaktuz 04.06.2026, 13:42:01 via Wykop
  • 0
@Gabaryt: Pytam nie ironicznie. Skąd powinien to wiedzieć? Policjanci maja większe przeszkolenie medyczne niż podstawowe z pierwszej pomocy? Ja na kursie nie miałem takich informacji.

668

Kibole wparowali na mecz dzieci. 10-latek ma złamaną rękę

Kibole wparowali na mecz dzieci. 10-latek ma złamaną rękę

Skandaliczne sceny na sobotnim meczu juniorów rocznika 2011 Broń Radom - Radomiak. Na stadion wtargnęli pseudokibice i doszło do bójki. Najbardziej ucierpiał 10-letni chłopiec kibicujący Radomiakowi. Ma złamaną rękę. Policja zabezpiecza nagrania i szuka sprawców.

motvik
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 02.06.2026, 09:16:52
  • 145
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
  • #
    patologia
  • #
    sport
  • #
    polska
Qaktuz
Qaktuz 02.06.2026, 15:19:20 via Wykop
  • 0
Jak by siedział w domu i grał w LOLa to by mu nikt ręki nie złamał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

481

Masowa IMIGRACJA KOLUMBIJCZYKÓW do POLSKI

Masowa IMIGRACJA KOLUMBIJCZYKÓW do POLSKI

,,POLSKA to RAJ na Ziemi

admin-adsaDASD
z
youtube.com
dodany: 25.05.2026, 12:57:37
  • 92
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    kolumbia
Qaktuz
Qaktuz 26.05.2026, 10:10:15 via Android
  • 15
@NieMuszeWszystkichLubic: będą robić dymy bo u nich dymy sa na porządku dziennym. Wystsrczy że zaczną sie robić getta. I zaraz urazy ze swojego kraju zaczną rozstrzygać w Polsce

468

Studia droższe niż luksusowe auto. Tyle kosztuje dziś stomatologia w Polsce

Studia droższe niż luksusowe auto. Tyle kosztuje dziś stomatologia w Polsce

Studia na kierunku lekarsko-dentystycznym kosztują nawet 85 tys. zł rocznie, a cały tok nauki może pochłonąć ponad 400 tys. zł. To jeden z najdroższych kierunków studiów w Polsce. Kandydatów jednak nie brakuje. Stomatologia od lat znajduje się w ścisłej czołówce najbardziej obleganych kierunków.

ma2018_z
z
pomaturze.pl
dodany: 23.05.2026, 07:41:28
  • 269
  • #
    stomatologia
  • #
    dentysta
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    studia
Qaktuz
Qaktuz 24.05.2026, 06:40:06 via Wykop
  • 0
@Arnie123: Wyposażenie gabinetu stomatologicznego może kosztować 1 lub 2 mln pln. Poza tym na wyrobienie renomy też trzeba czekać.
ZionOfel
ZionOfel
09.05.2026, 21:13:50
  • 8
Trzeba wiele zmienić, żeby wszystko zostało po staremu. ¯\(ツ)/¯

#rosjawstajezkolan #rosja #russiahateclub #ruskimir #motoryzacja #samochody

https://streamable.com/7qwgcz
ZionOfel - Trzeba wiele zmienić, żeby wszystko zostało po staremu.  ¯\(ツ)/¯

#rosjaws...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qaktuz
Qaktuz 16.05.2026, 18:11:13 via Wykop
  • 1
@ZionOfel:
Qaktuz - @ZionOfel:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
El_Kamilos23
El_Kamilos23
14.05.2026, 07:18:31
  • 49
Instytut Danych Z Pupy prosi o uzupełnienie ankiety w celu weryfikacji zamożności Wykopu. Dziękuję.
#finanse #nieruchomosci #ekonomia #ciekawostki #ankieta

Ile masz oszczędności? (PLN)

  • 0-1000 8.9% (486)
  • 1000-5000 5.5% (304)
  • 5000-15000 9.2% (505)
  • 15000-30000 11.9% (654)
  • 30000-100000 20.9% (1149)
  • Ponad 100000 33.9% (1858)
  • (Jestem na minusie:]) 9.7% (530)

Oddanych głosów: 5486

  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qaktuz
Qaktuz 14.05.2026, 09:57:50 via Android
  • 0
@PanKapibara: dla kogoś kto może sobie pozwolić odłożyć 100pln miesięcznie to duża kwota
  • Odpowiedz

336

Wystrzał głośnika na wrocławskiej komendzie. Policjantka oddała strzał

Wystrzał głośnika na wrocławskiej komendzie. Policjantka oddała strzał

Niekontrolowany wystrzał na komisariacie we Wrocławiu. Policjantka oddała strzał podczas pobierania broni służbowej

Rad-X
z
24wroclaw.pl
dodany: 12.05.2026, 10:22:52
  • 94
  • #
    policja
  • #
    strzelectwo
  • #
    bron
  • #
    polska
  • #
    wroclaw
  • #
    heheszki
Qaktuz
Qaktuz 13.05.2026, 09:45:33 via Android
  • -1
Wszyscy jadą po policjantce ale może to nie do końca jej wina. Strzał był przy wydawaniu broni więc można założyć, że dostała b--ń już z przeladowanym nabojem. A wystrzał odbył w trakcie celowania w wydzielone miejsce bezpieczne. Oczywiście powinna sprawdzić czy b--ń jest bezpieczna przed pobraniem. Ale równie możliwe jest, że sprawdziła ale nieskutecznie. Przez zmęczenie itp. Trzeba wziąć pod uwagę te czynności wykonuje codziennie i mogła popełnić błąd przez rutynę. To
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Qaktuz
Qaktuz 13.05.2026, 09:47:20 via Android
  • 2
@UsmiechnietyBit: no właśnie mi sie wydaje ze nie niezamierzony strzał padł właśnie tam
Qaktuz
Qaktuz 13.05.2026, 15:51:32 via Wykop
  • 4
@lekarz_operator_kolonoskopu: strzał najprawdopodobniej padł właśnie w trakcie procedury oddania strzału kontrolnego, czyli bez podpiętego magazynka i w kierunku bezpiecznym
Qaktuz
Qaktuz 13.05.2026, 20:50:35 via Android
  • 0
Znam procedurę. Jak pisałem w innym poście zakładam że zgubiła ja rutyna. Może nie dość dokładnie sprawdziła komorę zamkową, może przez powtarzanie tej czynności codziennie 2 razy bezmyślnie zrobiła od razu strzal kontrolny

21

Żywność z Brazylii zakazana. UE podjęła radykalną decyzję

Żywność z Brazylii zakazana. UE podjęła radykalną decyzję

Brazylia została wykluczona z listy krajów przestrzegających unijnych norm bezpieczeństwa żywności

iggy_p
z
bankier.pl
dodany: 13.05.2026, 10:06:35
  • 5
  • #
    ciekawostki
Qaktuz
Qaktuz 13.05.2026, 16:12:31 via Android
  • 1
Czyli Brazylia sprzeda do Argentyny a Argentyny do Europy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

491

Koniec z samowolką w lasach? Obywatelski projekt uderza w przywileje myśliwych

Koniec z samowolką w lasach? Obywatelski projekt uderza w przywileje myśliwych

Szykuje się potężna zmiana w prawie łowieckim, która ma ukrócić przywileje Polskiego Związku Łowieckiego, takie jak stawianie ambon bez pozwoleń czy sztuczne dokarmianie zwierząt pod odstrzał. Nowa inicjatywa daje gminom możliwość blokowania polowań w weekendy i święta

Kruk_
z
warszawa.tvp.pl
dodany: 10.05.2026, 08:15:22
  • 199
  • #
    polska
  • #
    mysliwi
  • #
    prawo
  • #
    lasy
  • #
    przyroda
  • #
    zwierzeta
Qaktuz
Qaktuz 11.05.2026, 09:12:59 via Android
  • -1
@ACM04: badanie psychologiczne będzie przeprowadzane przez polecanego psychologa ktory tez jest myśliwym. Najpewniej nie oficjalnie zdalnie. Dojebiesz tylko kolekcjonera i strzelcom sportowym. Bo będą musieli płacić kilka stów za badania plus brać dzień wolnego żeby je odbyć.

787

Kurier FedEx skazany na śmierć za zabójstwo siedmiolatki.

Kurier FedEx skazany na śmierć za zabójstwo siedmiolatki.

Jakoś niedawno było na wykopie o tej zbrodni a teraz zapadł wyrok kary śmierci przez zastrzyk.

GodEmperorWasRight
z
youtube.com
dodany: 07.05.2026, 11:14:44
  • 195
  • #
    wydarzenia
  • #
    usa
  • #
    wiadomosci
  • #
    swiat
  • #
    informacje
Qaktuz
Qaktuz 07.05.2026, 16:00:03 via Wykop
  • 78
@pioter40: Wbrew pozorom to jest częścią kary. Każde wezwanie może być jego ostatnim. Życie w strachu w dodatku bardzo monotonnym

1484

Koniec alimentów?! Rząd chce przewrócić rozwody do góry nogami

Koniec alimentów?! Rząd chce przewrócić rozwody do góry nogami

Ministerstwo Sprawiedliwości proponuje nowe przepisy dotyczące alimentów i opieki naprzemiennej, które mają wzmocnić rolę obu rodziców i zmienić model wychowania po rozstaniu. Projekt zakłada, że piecza współdzielona stanie się podstawowym modelem opieki po rozwodzie.

Instynkt
z
superbiz.se.pl
dodany: 02.05.2026, 17:32:13
  • 393
  • #
    p0lka
  • #
    madki
  • #
    dzieci
  • #
    zwiazki
Qaktuz
Qaktuz 03.05.2026, 17:05:57 via Wykop
  • 0
Wydaje mi się, że to dobry krok. Ale tylko w przypadku gdy rozwód wpadł przez "niezgodność charakterów". Fajnie jeszcze gdyby wprowadzili tabelki z kwotą alimentów albo jakiś sposób rozliczania się z nich. Choć nie mam pomysłu jak by to miało wyglądać. Ale chodzi mi o to, żeby rodzić nie wyciągał kasy od drugiego pod pretekstem "zajęć dodatkowych".
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Qaktuz
Qaktuz 03.05.2026, 17:25:10 via Android
  • 0
No to właśnie o to chodzi by zrobić to dobrze

898

Bezczelna Ukrainka w Polsce mówi do Polaków że może sobie na więcej pozwolić niż

adamus89
z
youtube.com
dodany: 02.05.2026, 22:25:47
  • 212
  • #
    ukraincywpolsce
Qaktuz
Qaktuz 03.05.2026, 10:34:48 via Wykop
  • 20
Wygląda na typową nowobogacką co uważa, że skoro ma więcej pieniędzy to jest lepsza. Pełno jest takich, również Polaków. Jeżeli złamała jakiś przepis to dowalić jej mandat i tyle. Nie ma sensu z nią dyskutować, bo to jak grać w szachy z gołębiem. "Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak na koniec przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z tego, że wygrał.”
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.09.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.10.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking